Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościu

10 minut sponsorowanego spokoju

Polecane posty

Gość Krytyk warszawski

Smutne, że Justyna nie przerwała nagrywania tylko ignoruje sytuację. Widocznie takie akcje to dla nich normalka. Wysoka jakoś produktu? Nie rozśmieszaj mnie kto pamiątka jeszcze film z pożółkłym brokułem lub leniwe gdy Justyna w ciąży oddawał porcje Basi, bo to się nie najadła? Twaróg aż tyle w Polsce kosztuje, że nie można kupić 500 gr więcej?  Justyna ma na narty, wypady z przyjaciółmi a na jedzenie już  nie? No ludzie. Przykro się na to patrzy. Dziewczynki rzeczywiście zapuszczone i nie mam tu na mysli wymiany zebow, bo to fizjologia nie dyskutuje o guście i krótka grzywką mi nie przeszkadza, ale dzieci można uczęszać,  włosy myć częściej  i kazać umyć buzie jak się wymarzą serkiem. Przykro się na to patrzy, bo niby inteligentna dziewczyna a zachowania patologiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I Jadzka tracą ser, aż w koncu go zaczyna jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Justyna, ogarnij swoje dzieci, umyj im włosy, uczesz, zepnij, będzie estetyczniej i przede wszystkim wygodniej. Nie wiem, jak to jest naprawdę z ilością jedzenia w twoim domu, ale po wielu filmach widać, że posiłki sa skąpe, chyba że dzieci podjadają między posiłkami, a tego po prostu nie widać. Z ta płaczącą Jadzią poleciałaś po całości, czy współpraca z producentem serka była tego warta? Warto było? Aż taka kasa z tego była? Mogłaś przerwać nagrywanie, i zacząć od nowa... To bardzo słabe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chce wierzyć, że robi na potrzeby filmu tak małe porcje zeby dbać radę się wyrobić w te 10 minut. 

Podziwiam zawsze jej spokój w tych filmach. Ja tak nie umiem. Wolałabym też żeby mi dzieci po stole nie wlazily. Dziwne, że młode dorastają, A zamiast być lżej to coraz ciężej kręci się jej te filmiki. Dziewczyny bardzo pragną uwagi: dlatego tak krzyczą, robią głupie rzeczy do kamery i są zazdrosna o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chce wierzyć, że robi na potrzeby filmu tak małe porcje zeby dbać radę się wyrobić w te 10 minut. 

Podziwiam zawsze jej spokój w tych filmach. Ja tak nie umiem. Wolałabym też żeby mi dzieci po stole nie wlazily. Dziwne, że młode dorastają, A zamiast być lżej to coraz ciężej kręci się jej te filmiki. Dziewczyny bardzo pragną uwagi: dlatego tak krzyczą, robią głupie rzeczy do kamery i są zazdrosna o siebie.

Ile z tego zachowania jest zartem lub wyglupem  to ok,ale z  Basia powinna popracowac psycholog albo terapeuta dzieciecy.Nie wierze ze Justynka nie widzi jakiegos problemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spróbowałam najeść się wczoraj makaronem i rozwodnionymi, ciepłymi pomidorami, bo po 10 min one takie były, pomidorowa woda i powiem, że s takim serkiem jest to mdłe, bez serka syci na moment. Nie jestem otyła, nie mam rozciągniętego żołądka, ale makaron z wody, polany wodą z pomidorów to dla mnie nie jest obiad i dla dzieci też nie. Nie jemy żeby się zapchać byle czym, tylko żeby posiłek był smaczny, a pomidorowa woda z makaronem to nie jest danie dla nikogo, wstrętne, już chyba lepiej być głodnym. Żaden sos po 10 min nie będzie smaczny i gotowy, no chyba, że z paczki, czy słoika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrq

Zryjcie kisielki i budynie ze swoimi pulchniaczkami :) na pewni jesteście fit tak jak wasze rumiane pociechy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci nie muszą być pulchne, ale nie muszą wyglądac I zachowywać się jak wypuszczone z buszu. Podjadanie przed jedzeniem wszystkiego co da zjeść  też nie uczy dzieci prawidłowych nawyków o higienie nie wspominając. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jedna to faktycznie je, jakby glodna chodzila i jadla tylko przed kamera. swoja droga ta Justyna nie widzi, ze maja apetyt, tylko gotuje jak dla ptaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jej instagram to same reklamy.  Ostatni film porażka, wszystko już tu zostało napisane na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedyś widziałam na jakimś kanale film w którym z wypowiedzi Justyny wynikało,że wszystkie jej dzieci były wpadkami... Powiedzcie mi JAK to jest możliwe w 21 wieku, w przypadku normalnej niby nie głupiej nowoczesnej kobiety ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dziewczyny, dopiero trafilam na jej kanal i mam pytanie. Czy ona jest samotna mama? Bo w ogole nie widac taty w tych vlogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, ona ma partnera, ale go nie pokazuje. On jest ojcem jej wszystkich dzieci, ale nie mają ślubu, bo ona niewierząca czy coś takiego. Poznali się w pracy, on był operatorem albo coś w tym stylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakiś to wszystko takie rozemlane u nich. Dzieci niezaplanowane, rodzice żyją jak para bez zobowiazan  (tak wiem,że nie każdy potrzebuje papierka do szczęścia ale ten papierek jednak wiele zmienia, jeżeli są dzieci to wypadaloby wykazać się jakaś odpowiedzialnością. Wiara tu nie ma nic do rzeczy bo nikt im nie kaze brać ślubu wyznaniowego ) do tego dzieci gnieżdżą się we trójkę w jednym pokoju a rodzicom chyba niekoniecznie zależy żeby to zmieniać. O sprzedawaniu dzieci w necie nawet nie wspomnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie, ona ma partnera, ale go nie pokazuje. On jest ojcem jej wszystkich dzieci, ale nie mają ślubu, bo ona niewierząca czy coś takiego. Poznali się w pracy, on był operatorem albo coś w tym stylu. 

Dziekuje za odpowiedz.

 

Masakra, czyli pokazuje dzieci dla zarobku, ale prywatnosc faceta chroni. Ze tez on sie na to zgadza. A slub mogliby wziac cywilny, wiara nie ma nic do rzeczy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gOSC
13 godzin temu, Gość Aga napisał:

Dziekuje za odpowiedz.

 

Masakra, czyli pokazuje dzieci dla zarobku, ale prywatnosc faceta chroni. Ze tez on sie na to zgadza. A slub mogliby wziac cywilny, wiara nie ma nic do rzeczy tutaj.

Podejrzewam, że po prostu facet nie chce być pokazywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djjbdrikk

Ten przepis jest straszny 😞 moze jakaś początkująca w kuchni nastolatka by była dumna z tego dania ale matka  dzieci??? Te pomidory aż się prosza o duszenie na oliwie jeszcze z cebulką chociaż 😞 i tak z łyżkę przecieru pomidorowego to by fajnie zagęscilo i trochę wody z makaronu. Przyprawić to bazylia, oregano, pieprz, trochę papryki słodkiej i wtedy ten serek. Wyszedł by gesty smaczny sos. I takim makaronem by się najedli a nie makaronem z pomidorową woda i serem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gOSC
4 godziny temu, Gość Djjbdrikk napisał:

Ten przepis jest straszny 😞 moze jakaś początkująca w kuchni nastolatka by była dumna z tego dania ale matka  dzieci??? Te pomidory aż się prosza o duszenie na oliwie jeszcze z cebulką chociaż 😞 i tak z łyżkę przecieru pomidorowego to by fajnie zagęscilo i trochę wody z makaronu. Przyprawić to bazylia, oregano, pieprz, trochę papryki słodkiej i wtedy ten serek. Wyszedł by gesty smaczny sos. I takim makaronem by się najedli a nie makaronem z pomidorową woda i serem 😞 

Kobieto, wyluzuj. Przecież to nie przepis na elegancką kolację kandydata do master chefa, tylko danie do challengu obiad w 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 godzin temu, Gość Aga napisał:

Dziekuje za odpowiedz.

 

Masakra, czyli pokazuje dzieci dla zarobku, ale prywatnosc faceta chroni. Ze tez on sie na to zgadza. A slub mogliby wziac cywilny, wiara nie ma nic do rzeczy tutaj.

Co Wy z tym ślubem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość gOSC napisał:

Kobieto, wyluzuj. Przecież to nie przepis na elegancką kolację kandydata do master chefa, tylko danie do challengu obiad w 10 minut.

Serio? To mogła zrobic sałatę i bagietkę dobrego. Lub sam makaron, po co sos.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Serio? To mogła zrobic sałatę i bagietkę dobrego. Lub sam makaron, po co sos.  

A kim ty jesteś żeby mówić ludziom jaki obiad powinni jeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

A kim ty jesteś żeby mówić ludziom jaki obiad powinni jeść ?

A kim jest Justyna by zachwalac swoje metody wychowcze, które z dzieci robią male wyglodniałe powtórki, które mało.laterza z tym makaronem nie zjedzą ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg
2 godziny temu, Gość gOSC napisał:

Kobieto, wyluzuj. Przecież to nie przepis na elegancką kolację kandydata do master chefa, tylko danie do challengu obiad w 10 minut.

Dodanie łyżki przecieru,wody z makaronu i ziol nawet suszonych więc nie trzeba siekac nie wydluzyloby gotowania i nie jest to poziom master chefa,  no proszę Cię! A  sos zgęstnieje,  ma lepszy smak, wymieszane z serkiem i jest naprawdę fajne danie. A to co ona pokazała to, jak któraś dziewczyna wyżej napisała,  makaron z wodą i pomidorami 😞 ani to smaczne ani sycące. Raczej zapychajace na kilkanaście minut i chwilę po tym człowiek znowu głodny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A kim jest Justyna by zachwalac swoje metody wychowcze, które z dzieci robią male wyglodniałe powtórki, które mało.laterza z tym makaronem nie zjedzą ? 

A kto Ci każe podzielać jej metody wychowawcze ? Jak się z nimi nie zgadzasz to po prostu jej nie oglądaj a nie rozkminiasz na kafe co kto je na obiad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Ggggg napisał:

Dodanie łyżki przecieru,wody z makaronu i ziol nawet suszonych więc nie trzeba siekac nie wydluzyloby gotowania i nie jest to poziom master chefa,  no proszę Cię! A  sos zgęstnieje,  ma lepszy smak, wymieszane z serkiem i jest naprawdę fajne danie. A to co ona pokazała to, jak któraś dziewczyna wyżej napisała,  makaron z wodą i pomidorami 😞 ani to smaczne ani sycące. Raczej zapychajace na kilkanaście minut i chwilę po tym człowiek znowu głodny 😞

Ale co Ci do tego ? Niech sobie pokazuje co chce w końcu nie prowadzi kanału kulinarnego, a cały film nie polegał na pokazaniu "Hej ! Zobaczcie jakie popisowe danie ugotowałam, musicie wypróbować przepis na mistrzowską paste" tylko na zrobieniu obiadu w dziesięć minut. Zresztą zastanowiłaś się nad tym co napisałaś ? Wg ciebie łyżka przecieru i dodanie ziół sprawiłoby że danie stałoby się sycące ? Ty tak serio ? Czy może miała gotować kilka godzin sos w przepisie na obiad w dziesięć minut :O ? Logika niektórych jest powalająca. Niech sobie je nawet samą wodę z makaronu, serio chce Ci się to rozkminiać ? Zajmij się swoimi obiadami bo jak widać porady kulinarne masz bardzo ciekawe hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Ggggg napisał:

Dodanie łyżki przecieru,wody z makaronu i ziol nawet suszonych więc nie trzeba siekac nie wydluzyloby gotowania i nie jest to poziom master chefa,  no proszę Cię! A  sos zgęstnieje,  ma lepszy smak, wymieszane z serkiem i jest naprawdę fajne danie. A to co ona pokazała to, jak któraś dziewczyna wyżej napisała,  makaron z wodą i pomidorami 😞 ani to smaczne ani sycące. Raczej zapychajace na kilkanaście minut i chwilę po tym człowiek znowu głodny 😞

zastanowiłaś się nad tym co napisałaś ? Wg ciebie łyżka przecieru i dodanie ziół sprawiłoby że danie stałoby się sycące ? Ty tak serio ? Czy może miała gotować kilka godzin sos w przepisie na obiad w dziesięć minut :O ? Logika niektórych jest powalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A kto Ci każe podzielać jej metody wychowawcze ? Jak się z nimi nie zgadzasz to po prostu jej nie oglądaj a nie rozkminiasz na kafe co kto je na obiad 😮

A jak Ci moje poglądy nie pasują po prostu nie czytaj. Jak się wystawia rodzinę na widok publiczny to trzeba się liczyć z krytyką. Jak się gotuje dzieciom gorzej niż świnia tym bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech sobie pokazuje co chce w końcu nie prowadzi kanału kulinarnego, a cały film nie polegał na pokazaniu "Hej ! Zobaczcie jakie popisowe danie ugotowałam, musicie wypróbować przepis na mistrzowską paste" tylko na zrobieniu turbo szybkiego obiadu.Niech sobie je nawet samą wodę z makaronu, serio chce Ci się to rozkminiać ? Zajmij się swoimi obiadami bo jak widać porady kulinarne masz bardzo ciekawe hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*miało być gorzej niż świniom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak Ci moje poglądy nie pasują po prostu nie czytaj. Jak się wystawia rodzinę na widok publiczny to trzeba się liczyć z krytyką. Jak się gotuje dzieciom gorzej niż świnia tym bardziej. 

Hahahahaha zbyt lotna to ty nie jesteś :D Nie widzisz różnicy pomiędzy specjalnym wchodzeniem na czyjś kanał z kogo poglądami się totalnie nie zgadzam między wchodzeniem na forum na którym trafi się kilka osób piszących bzdury ? Ja Ci nie bronię jej krytykować ale rób to z sensem. Czepianie się cudzych obiadów jest co najmniej komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×