Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościu

10 minut sponsorowanego spokoju

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ups napisał:

Obawiam się, że ktoś kto nie ma skrupułów sprzedawania wizerunków swoich dzieci w necie, i reklamuje co popadnie byle kasa wpadła, nie będzie mieć też skrupułow sięgnięcia po 500+. Choćby PISem gardził. 

Kasy to tam nie brakuje brakuje za to  rozsądku. Można ugotować prosto, ale smacznie i zdrowo. Dla mnie wzorem są dzieciaki Anki z FBB. Pomagają w domu są ze sobą zżyte, kulturalne i wiedzą jak się przy stole zachować. Anka też karmi dziatwę nietlusto a jednak z głową i  zdrowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia

Te dzieci zachowuja sie jak dzikie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kasy to tam nie brakuje brakuje za to  rozsądku. Można ugotować prosto, ale smacznie i zdrowo. Dla mnie wzorem są dzieciaki Anki z FBB. Pomagają w domu są ze sobą zżyte, kulturalne i wiedzą jak się przy stole zachować. Anka też karmi dziatwę nietlusto a jednak z głową i  zdrowo. 

Co to FBB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Family Beauty Box. Polska rodzina w Stanach z 3 dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oglądałam ją kiedyś. Jak była jeszcze w ciąży zawsze myślałam że fajnie te dziewczynki wychowuje bez elektroniki. Dzieci zawsze na placu czy na rowerze. Ale później coś reklamowa i przestałam oglądać ale to zabawne co piszecie o tej walce o jedzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups
Dnia 30.03.2019 o 22:50, Gość Gość napisał:

Kasy to tam nie brakuje brakuje za to  rozsądku. Można ugotować prosto, ale smacznie i zdrowo. Dla mnie wzorem są dzieciaki Anki z FBB. Pomagają w domu są ze sobą zżyte, kulturalne i wiedzą jak się przy stole zachować. Anka też karmi dziatwę nietlusto a jednak z głową i  zdrowo. 

Nie no,  ja nie twierdziłam, że ona nie ma pieniędzy. Raczej mam wątpliwość czy ta youtuberka odnosi się honorem względem 500+ jak koleżanka z postu powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najnowszy blog - 8 kawalkow kalmarów na 4... Basia wyrywa innym. Nigdy na to nie zwracałam uwagi, ale faktycznie trochę mało na tyle osób:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Przecież te 10 minut to tylko wycinek z ich życia, to normalne że dzieciaki się popisują trochę przed kamerą, to tylko dzieci. Przynajmniej mają jakieś rozrywki, chodzą na różne aktywności a nie tylko tablet do łapy i tyle go widziałeś co jest baaardzo częste. Jej praca to nie tylko 'nagranie filmiku' ale też masa innej roboty wokoło tego. Wiele matek przy trójce dzieci zostaje w domu i nie podejmuje rozwoju zawodowego, super że Justyna nie usiadła na laurach bo ona ma 1000+ tylko robi coś więcej a poza tym pokazuje że dzieci nie muszą chodzić idealnie wystylizowane w bluzeczki z księżniczkami tylko są zwyczajnym dziećmi. Jej facet aktywnie zajmuje się dzieciarnią, co też nie jest widoczne w każdym domu, a ona ma chwilę żeby skoczyć na kawę ze znajomymi a nie zachowuje się jak umęczona maDka, która bez dzieci nie istnieje. Akurat w porównaniu z wieloma innymi parentingowymi kanałami to ten jest chyba najmniej szkodliwy, a że chce dziewczyna zarobić - każdy chce być doceniany za swoją pracę i wy na ich miejscu zrobiłybyście to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najx

Dziś też niestety całe stories reklamy, reklamy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To oczywiste, że nie pokazuje każdego przygotowanego przez siebie posiłku, bo zamiast go zrobić to stałaby z kamerą, to nie kanał kulinarny. To dobrze, że dzieci i dorosli są głodni, jeżeli nie byłoby tego tzn. że ciągle wystają nam 4 litery z lodówki. W dzieciństwie z rodzieństwem tez sobie coś podrzucaliśmy na talerze (jeżeli tego nie lubliśmy) albo zabieraliśmy sobie smakołyki. Czy ma karcić dzieci żeby u siebie w domu były „na bacznosc”, bo z tego powstanie wideo i jakieś panie będą plotkować? Uwagę to może zwrócić w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To oczywiste, że nie pokazuje każdego przygotowanego przez siebie posiłku, bo zamiast go zrobić to stałaby z kamerą, to nie kanał kulinarny. To dobrze, że dzieci i dorosli są głodni, jeżeli nie byłoby tego tzn. że ciągle wystają nam 4 litery z lodówki. W dzieciństwie z rodzieństwem tez sobie coś podrzucaliśmy na talerze (jeżeli tego nie lubliśmy) albo zabieraliśmy sobie smakołyki. Czy ma karcić dzieci żeby u siebie w domu były „na bacznosc”, bo z tego powstanie wideo i jakieś panie będą plotkować? Uwagę to może zwrócić w restauracji.

A ja mysle, ze pewne zasady wynosi z domu. To jedzenie bez talerzy , wyrywanie sobie jedzenia ciezko mi sie nawet oglada. Tak sie zachowuja głodujace dzieci. Normalne dziecko powinno wiedziecjak sie zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminad

Głupie baby. Zdajecie sobie sprawę z ogromu otyłości wśród dzieci w Polsce? Ile z was jako dorosłe ma kilka kg nadwagi? I w kółko diety cud? Jej dzieci odżywiają sie wzorowo, mięsa jesc nie trzeba i to wybór rodzica co podaje swojemu dziecku. Idźcie na świątecznego makusia ze swoimi pulpecikami :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminad

A i jeszcze kindersztuba, HahHa boki zrywać. A pozniej gowniaki,  takich matek jak wy dostają pi***olca bo ani sie wyszaleć, ani byc dzieckiem. Tylko stać na baczność i jesc przy stole w garniturku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to starsze dziecko na stole to jakas patologia - z lasu, z buszu czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Arminad napisał:

A i jeszcze kindersztuba, HahHa boki zrywać. A pozniej gowniaki,  takich matek jak wy dostają pi***olca bo ani sie wyszaleć, ani byc dzieckiem. Tylko stać na baczność i jesc przy stole w garniturku.

Można się wyszaleć a potem umyć ręce i zjeść posilek przy pomocy sztućców bez wyrywania sąsiadowi zawartości talerza. 

 

2 godziny temu, Gość Arminad napisał:

Głupie baby. Zdajecie sobie sprawę z ogromu otyłości wśród dzieci w Polsce? Ile z was jako dorosłe ma kilka kg nadwagi? I w kółko diety cud? Jej dzieci odżywiają sie wzorowo, mięsa jesc nie trzeba i to wybór rodzica co podaje swojemu dziecku. Idźcie na świątecznego makusia ze swoimi pulpecikami 😄

Moje do Mc Donalda nie chodzi. NIE jest też grube ani nawet pulchne. A kluchy z pesto zdrowe NIE są zwłaszcza jedzone za czesto a zmianę z piszą.  Zobacz jakie sińce pod oczami maja dzieci Justyny. Uważasz, że to przejaw zdrowia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arminad
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Można się wyszaleć a potem umyć ręce i zjeść posilek przy pomocy sztućców bez wyrywania sąsiadowi zawartości talerza. 

 

Moje do Mc Donalda nie chodzi. NIE jest też grube ani nawet pulchne. A kluchy z pesto zdrowe NIE są zwłaszcza jedzone za czesto a zmianę z piszą.  Zobacz jakie sińce pod oczami maja dzieci Justyny. Uważasz, że to przejaw zdrowia? 

Ale jakie sińce? Maja jasna karnację, tyle. A kluchy z pesto na które sie cały czas powołujesz to jeden posiłek z pięciu jakie jedzą dzieci. Moje dziecko tez nie je mięsa, je samo, pobrudzi sie i SZOK.... wyjada z mojego talerza :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyjadanie z cudzego talerza a fuj... A Justyna nie umie gotować i w domu.ma burdel. Zamiast wydawać na kawki.na mieście zatrudniłaby kobietę do sprzątania i gotowania. Wszyscy by na tym zyskali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Arminad napisał:

Ale jakie sińce? Maja jasna karnację, tyle. A kluchy z pesto na które sie cały czas powołujesz to jeden posiłek z pięciu jakie jedzą dzieci. Moje dziecko tez nie je mięsa, je samo, pobrudzi sie i SZOK.... wyjada z mojego talerza 😄

następna rabnięta weganka, ktora wychowuje dziecko jak prosto z buszu

odbierac takim prawa rodzicielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sińce pod oczami, bo jasna cera? Puknij się w głowę kobieto! Mieszkałam w Finlandii i tam słońca mało, ludzie ze skórą koloru i grubości kartki, ale bez sińców pod oczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.03.2019 o 23:11, Gość gosc napisał:

Dlaczego zablokowała komentarze pod wszystkimi filmami?

To You Tube blokuje komentarze pod kanałami, w których występują dzieci. Na podstawie ACTA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecku powinno dawać się jeść co 30 min, moja Agatka ma 10 lat i już wazy 60kg, trzeba karmić i karmić, dziecko pulchne to znak zadbania, wiadomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziecku powinno dawać się jeść co 30 min, moja Agatka ma 10 lat i już wazy 60kg, trzeba karmić i karmić, dziecko pulchne to znak zadbania, wiadomka

Bo nie ma zdrowych, szczuplych dzieci, które nie rzucają się na jedzenie jak dzikie zwierzęta. A since po oczami nie są zdrowe u nikogo. Tłumaczenie tego jasna cera to głupota podobnie jak upasienie 10 latki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Diewczyny o kìm mowa? Ten temat tak mnie zaintrygował że muszę to zobaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"10 minut spokoju" na youtube 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

starsza dziewczynka troche potrzebuje kary, to ona matka rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMNA

Nowy odcinek obiadu w 10 minut a w nim:

- Basia i Jadzia wyjadają mascarpone, które ma być użyte do obiadu

- Basia i Jadzia chcą rządzić początkiem filmu.

- Basia szarpie włosy Jadzi

- Jadzia płacze bo Basia szarpała ją za włosy

- Obiad na 5 osób ( 2x dorośli i 3x dzieci) wygląda jak obiad dla 2 osób.

- Basia je połowę tego co ugotowane.

- Justyny porcja wygląda jak porcja dla rocznego dziecka.

Czy coś jeszcze przegapiłam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghgde
14 minut temu, Gość AMNA napisał:

Nowy odcinek obiadu w 10 minut a w nim:

- Basia i Jadzia wyjadają mascarpone, które ma być użyte do obiadu

- Basia i Jadzia chcą rządzić początkiem filmu.

- Basia szarpie włosy Jadzi

- Jadzia płacze bo Basia szarpała ją za włosy

- Obiad na 5 osób ( 2x dorośli i 3x dzieci) wygląda jak obiad dla 2 osób.

- Basia je połowę tego co ugotowane.

- Justyny porcja wygląda jak porcja dla rocznego dziecka.

Czy coś jeszcze przegapiłam?

 

A czego to był sponsoring? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ghgde napisał:

A czego to był sponsoring? 

Piątnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10minutspokoju

Piatnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10minutspokoju

Piatnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×