Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gagatek

Napisałem do niej to księżniczka nawet nie odpisala

Polecane posty

Gość Gagatek

A potem durne baby są obrażone jak się mówi że polskie dziewczyny to księżniczki.

Dla mnie laska jest już skreslona bo to oznaka braku wychowania , braku minimum kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Lepiej dla niej, że nie odpisała komuś z tak ambiwalentnym stosunkiem do kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gagatek napisał:

A potem durne baby są obrażone jak się mówi że polskie dziewczyny to księżniczki.

Nie dziwię się, skoro stosujesz krzywdzącą generalizację na podstawie jednego / paru przypadków. W każdym razie, przynajmniej wiesz, że dana kobieta jest z kulturą na bakier, co i mogłoby się objawiać też w innych sytuacjach życia codziennego. Na marginesie, obecnie, zauważyłam, kultura zaczyna segregować ludzi i być przydzielana wyłącznie tym subiektywnie 'lepszym', przez co staje się zwyczajnym pozerstwem i lizusostwem. Bardzo dobrze to obnaża interesowną i egoistyczną naturę człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moze tak zrozumiała twoje pisanie ze nie trzeba odpisywac czasem trzeba dawac wyrazne oznaki typu czekam na odpowiedz, odpisz mi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
44 minuty temu, Gość Gagatek napisał:

 

Dla mnie laska jest już skreslona

skoro ci nie odpisala to raczej ty jestes dla niej skreslony, tak cie zabolalo ze az o tym tematy zakladasz? ma cie w dópie, bywa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chłopak ma rację, odpisać to dwie minuty roboty. Brak odzewu to zwykłe buractwo. Wystarczy napisać: nie jestem zainteresowana i po krzyku. Ale tego nawet nie potrafią polskie ... ki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ja jak widzę, że polak do mnie pisze to też nie odpisuję, nie będę się zniżała do jego poziomu. Wolę poczekać na jakiegoś przystojnego czarnoskórego mężczyzne, niż na polaczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Jesli to znajoma to nie fajnie, a jesli obca osoba (?) zależy co tam jej napisales : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek

Napisałem: roochasz się, czy trzeba z Tobą chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek

Ten na górze to perfidny bezczelny podszyw. Napisałem normalny tekst ale jak widać polskie księżniczki już nawet odpisać mają ciężko niewiem może się bała że jej korona spadnie i się ubrudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka

Ale po co miała Ci odpisywac skoro widocznie jej nie zainteresowałeś? Pewnie dużo osób do niej pisze i musiałaby odpisywac KAZDEMU idąc Twoim tokiem myślenia, a zwyczajnie odpisywac kazdemu się nie chce, jak ma takich wiadomości dziesiątki☺ no chyba że to była jakaś Twoja znajoma to wówczas faktycznie kultura nakazuje odpisac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Gagatek napisał:

Ten na górze to perfidny bezczelny podszyw. Napisałem normalny tekst ale jak widać polskie księżniczki już nawet odpisać mają ciężko niewiem może się bała że jej korona spadnie i się ubrudzi

no to skoro oczekujesz odpowiedzi a jej nie ma to napisz do niej ze się niepokoisz i co sie stało aa jej odpowiedz wtedy wszystko wyjasni i tyle po co kogos wyzywac od ksiezniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatek

Z drugiej strony jestem jej wdzięczny bo szybko ja zweryfikowalem nie muszę czasu tracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe dałeś się nabrać jak pięciolatek a ona cię w ***** zrobiła 😉. Żadna kobieta nie kocha hłehłehłe ależ wy jesteście naiwni.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Ekspertka napisał:

Ale po co miała Ci odpisywac skoro widocznie jej nie zainteresowałeś? Pewnie dużo osób do niej pisze i musiałaby odpisywac KAZDEMU idąc Twoim tokiem myślenia, a zwyczajnie odpisywac kazdemu się nie chce, jak ma takich wiadomości dziesiątki☺ no chyba że to była jakaś Twoja znajoma to wówczas faktycznie kultura nakazuje odpisac 

Tak, tak, tysiąc adoratorów dziennie do niej pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×