Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariol999

Wesele tylko w Domu Weselnym?

Polecane posty

Gość Mariol999

Co wy myślicie?
Znajomi zareagowali gniewem gdy okazało się, że zapłaciłam zadatek na kameralne (120 osób) wesele w gdańskim hotelu.

Usłyszałam że w hotelu to jest jakieś "przemysłowe" podejście do gości  i że naprawdę udane wesele to tylko w pensjonacie lub domu weselnym.

A może znacie domy weselne z prawdziwie kameralną i rodzinną atmosferą? Mam na myśli obiekty na Pomorzu..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos sumienia

ważne, żeby rozwód był kameralny i w przyjaznej atmosferze, czego wam zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

No to czekamy teraz na tę reklamę Domu Weselnego 😄

Autorko, nie umiesz w marketing szeptany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga33

Ja robię w restauracji/hotelu Wróblówka z Bielsku - Super miejsce, właściciele i obsługa zrobili na mnie świetne wrażenie, a swoją drogą byłam tam raz na weselu znajomych i było extra 🙂 więc wiem ze i moje będzie udane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

My tak samo 🙂 hotel z restauracją w Bohumienie - Pod zielonym dębem. Przepiękne miejsce i już nie mogę się doczekać. Zarówno w środku jak i na zewnątrz robi wrażenie bo jest pięknie odnowiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że coś w tym jest, że w hotelu trudno liczyć na indywidualne podejście. Jak ma być kameralna atmosfera to najlepiej wybrać kameralny obiekt. Tak może być na przykład w dworkach albo pałacach. Wbrew pozorom oferty w takich obiektach wcale nie są bardzo drogie, a wesele nie musi być na 200 osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×