Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga b

Jestem utrzymanką o dobrze mi z tym

Polecane posty

Gość gość
53 minuty temu, Rescator555 napisał:

Durne, chamskie wpisy na nic mądrego nie zasługują. 

Największy DUREŃ  i CHAM forum  to Pan Resio. A jego  wpisy są tak mądre, że nikt nic mądrzejszego już nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Głupi fiucie ja też mam mocno gdzieś twoje wyobrażenie na temat piszących tu kobiet.  O jakich tematach pierdziele, a o takich na których ty Resiurku  piszesz swoje wypierdy i obrażasz ludzi, a sam dobrze wiesz, że jest ich kilka więc nie udawaj pajaca. Ten temat czyli " jestem utrzymanką i dobrze mi z tym" jest jedynym tematem gdzie skomentowałam twoje wypowiedzi. Kretyńskie i chamskie hipotezy to  ty snujesz na temat kobiet a jak by  tego było   mało to jeszcze je wyzywasz. O jakiej prawdzie ty mówisz bajkopisarzu ?  W twoim wykonaniu prawda nie istnieje bzdury wyssane  ze swojego okropnego  brudnego palucha to ty  opowiadasz i myślisz, że wszystkie kobiety są takie jak twoja" głupia cipa"  siedzące    w domu i usługujące    takim  chłopopodobnym osobnikom jak ty. Głupi fiutku zapytaj siebie czego szukasz na tym forum a nie mnie, bo ja to jestem chociaż kobietopodobna a to jest babskie forum  a ty chyba jesteś" głupia siksa" skoro tu siedzisz.

Siurka i to marnego, to ma ten przygłup, który ciebie zapina, jak mu przypadkiem stanie na widok sąsiadki. Resztę swojego pisania wsadź tam, skąd je wyskrobalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Największy DUREŃ  i CHAM forum  to Pan Resio. A jego  wpisy są tak mądre, że nikt nic mądrzejszego już nie napisze.

Wiesz gdzie mam impresje głupiej cipy? Pisałem już nie raz, więc sobie przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Wiesz gdzie mam impresje głupiej cipy? Pisałem już nie raz, więc sobie przeczytaj.

O, Resiur się zdenrwował :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gdyby mial zycie to by tu nie przesiadywal. Najwidoczniej jego ego jest rozbuchane niewspolmiernie do jego intelektu wiec nie blyszczy w prawdziwym zyciu, a gdzies przeciez trzeba sie dowartosciowac, wiec wchodzi tutaj, zeby sobie pogadac jaki to on nie jest madry. 

Pogadaj sobie Resiurze, pogadaj, tylko tyle Ci z zycia zostalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Siurka i to marnego, to ma ten przygłup, który ciebie zapina, jak mu przypadkiem stanie na widok sąsiadki. Resztę swojego pisania wsadź tam, skąd je wyskrobalas.

Na temat tego co ma mój mąż w kroku to Resiurku się nie wypowiadaj, bo pewnie ty jesteś tam marnie obdarzony przez naturę i stąd ta złość, lepiej skup się na kroku swojej dmuchanej lali. O stawanie pewnej części ciała mojego partnera też się nie musisz martwić bo w przeciwieństwie do ciebie erotomanie gawędziarzu  nie ma z tym najmniejszego problemu, i nie dzieje się to na widok sąsiadki jak sugerujesz bo ( mało atrakcyjne i sporo starsze ode mnie) A tak na marginesie to jesteśmy za młodzi aby w tych sprawach coś nam nie grało. Miłego dnia ci życzę w siedzeniu na damskim forum.✍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Gdyby mial zycie to by tu nie przesiadywal. Najwidoczniej jego ego jest rozbuchane niewspolmiernie do jego intelektu wiec nie blyszczy w prawdziwym zyciu, a gdzies przeciez trzeba sie dowartosciowac, wiec wchodzi tutaj, zeby sobie pogadac jaki to on nie jest madry. 

Pogadaj sobie Resiurze, pogadaj, tylko tyle Ci z zycia zostalo. 

Myslę, że lepszym określenem na ten produkt chłopopodobny będzie Resiurek niż Resiur. To raczej miękki siusiak niż siur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myslę, że lepszym określenem na ten produkt chłopopodobny będzie Resiurek niż Resiur. To raczej miękki siusiak niż siur.

Dokładnie masz rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Wiesz gdzie mam impresje głupiej cipy? Pisałem już nie raz, więc sobie przeczytaj.

😄😄😄 Ale ubaw. No popatrz! To pamięta, że pisał, a reszty co mu się przypomina, to już nie? Wybiórcza pamięć, czy skleroza ze starości już dopada?

W domu sobie bęcki Res rozdawaj. Twoja żonka to chyba lubi, jak z batem nad nią stoisz. Może ci w nagrodę da radę obciągnąć to twoje miękkie prącie. Taaa, czytasz, jeździsz na wakacje, odwiedzasz muzea. Chyba 20 lat temu ci się po prostu zdarzało, bo wtedy powszechny internet był w powijakach, drogi i nie dla każdego, a co dopiero kafeteria. Więc miałeś czas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jazgoczcie sobie głupie cipy, jazgoczcie. Możecie nawet czytać swoje wypierdy. Ja nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Na temat tego co ma mój mąż w kroku to Resiurku się nie wypowiadaj, bo pewnie ty jesteś tam marnie obdarzony przez naturę i stąd ta złość, lepiej skup się na kroku swojej dmuchanej lali. O stawanie pewnej części ciała mojego partnera też się nie musisz martwić bo w przeciwieństwie do ciebie erotomanie gawędziarzu  nie ma z tym najmniejszego problemu, i nie dzieje się to na widok sąsiadki jak sugerujesz bo ( mało atrakcyjne i sporo starsze ode mnie) A tak na marginesie to jesteśmy za młodzi aby w tych sprawach coś nam nie grało. Miłego dnia ci życzę w siedzeniu na damskim forum.✍

Możesz sobie pogawedzic. Ten twój były partner już dawno zmądrzał i kopnął w dupę to coś wredne a brzydkie, co jazgotalo w chałupie, a w łóżku leżało  jak kloda. No ale wibrator możesz sobie kupić wypasiony 😀😀😀. Tylko kto da kredyt na jego kupno bezrobotnej suce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Jazgoczcie sobie głupie cipy, jazgoczcie. Możecie nawet czytać swoje wypierdy. Ja nie mam zamiaru.

I gitara. Teraz panie Res, może pan bez wyrzutów sumienia przenieść się na inny dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość gość napisał:

I gitara. Teraz panie Res, może pan bez wyrzutów sumienia przenieść się na inny dział.

Juz się przeniósł. Po raz kolejny założył ten sam temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Rescator555 napisał:

Możesz sobie pogawedzic. Ten twój były partner już dawno zmądrzał i kopnął w dupę to coś wredne a brzydkie, co jazgotalo w chałupie, a w łóżku leżało  jak kloda. No ale wibrator możesz sobie kupić wypasiony 😀😀😀. Tylko kto da kredyt na jego kupno bezrobotnej suce ?

Oj Resiurku jaki ty głupi jesteś aż mi ciebie chłopie żal. Mój obecny partner mądrzeć nie musiał bo w przeciwieństwie do ciebie jest mądry, gdyby było inaczej to nie byłby moim mężem. Ponieważ nie należę to tego typu kobiet co twoja żona i za partnera życiowego nie wybrałabym faceta któremu intelektu brak. A jeśli chodzi o mój wygląd to mnie nie widziałeś więc się nie wypowiadaj. Niejednokrotnie mój mąż mi powiedział, że  ściągać wzrok facetów, i jest o to zazdrosny a i jeszcze jestem młoda i raczej zadbana ale nie za pieniądze mojego męża bo ja pracuję ( wprawdzie u męża w firmie ale pracuję) Wibratora też pieseczku nie potrzebuję ponieważ mój mąż jest prawdziwym facetem  a nie" cipą" jak ty czy erotomanem gawędziarzem i potrafi zadbać o moje potrzeby. l jeszcze raz powtarzam ci Azorku, że nie jestem bezrobotna jak twoja pani albo suczka jak tam wolisz ją nazywać. Bardzo proszę abyś już mi nic nie odpisywał ponieważ no konwersację z takim facetooodobny " czymś" szkoda mi czasu. Lepiej wyprowadź żonę na spacer albo zrób grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość gość napisał:

I gitara. Teraz panie Res, może pan bez wyrzutów sumienia przenieść się na inny dział.

Juz się przeniósł. Po raz kolejny założył ten sam temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj Resiurku jaki ty głupi jesteś aż mi ciebie chłopie żal. Mój obecny partner mądrzeć nie musiał bo w przeciwieństwie do ciebie jest mądry, gdyby było inaczej to nie byłby moim mężem. Ponieważ nie należę to tego typu kobiet co twoja żona i za partnera życiowego nie wybrałabym faceta któremu intelektu brak. A jeśli chodzi o mój wygląd to mnie nie widziałeś więc się nie wypowiadaj. Niejednokrotnie mój mąż mi powiedział, że  ściągać wzrok facetów, i jest o to zazdrosny a i jeszcze jestem młoda i raczej zadbana ale nie za pieniądze mojego męża bo ja pracuję ( wprawdzie u męża w firmie ale pracuję) Wibratora też pieseczku nie potrzebuję ponieważ mój mąż jest prawdziwym facetem  a nie" cipą" jak ty czy erotomanem gawędziarzem i potrafi zadbać o moje potrzeby. l jeszcze raz powtarzam ci Azorku, że nie jestem bezrobotna jak twoja pani albo suczka jak tam wolisz ją nazywać. Bardzo proszę abyś już mi nic nie odpisywał ponieważ no konwersację z takim facetooodobny " czymś" szkoda mi czasu. Lepiej wyprowadź żonę na spacer albo zrób grilla.

Azorku? Chyba Re(k)siu 😄  Zarąbiście ci napisał: bezrobotna .... Ha ha ha ha, padłam. A jednak fajne ma zdanie o bezrobotnych żonach, w tym też o swojej żonie. I znowu wyszło to, co pisałam. Prawdziwe intencje Re(k)sia. Tak nawiasem, to już chyba wiadomo, kto tu jest kiepską wróżką znającą czyjś życiorys z wadliwej szklanej kuli 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Juz się przeniósł. Po raz kolejny założył ten sam temat. 

Tak, sprawdziłam. Odświeża stare tematy zakładając je jako nowe. To w ogóle jakiś zwyrol jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja pracuje, bo zostawiam sobie mozliwosc,ze kiedys sie wkurze, poprawie kokarde, trzepne drzwiami i wyjde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Tak, sprawdziłam. Odświeża stare tematy zakładając je jako nowe. To w ogóle jakiś zwyrol jest.

Sądząc po jego ostatnich wpisach facet musi się wywodzić z niezłej patologii. A zwyrol swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sądząc po jego ostatnich wpisach facet musi się wywodzić z niezłej patologii. A zwyrol swoją drogą.

To co my uważamy za patologię, w czasach jego dzieciństwa i młodości było normą. W domu ojciec poniewierał matką, matka usługiwała ojcu i jemu. Nie wiem, czy ma rodzeństwo, ale jeśli ma siostrę, to siostra zapierdzielała w kuchni i ze szmatą, pomagając matce, a on leżał do góry jajami. To było normalne. Tatusiek pewnie jeszcze go utwierdzał w tym, że tak ma być i to mu zostało. Kobiety w jego wieku tez mają zakodowane, że prace domowe są ich obowiązkiem, a facet nic nie musi. Stare kobity mawiają, że facet to facet. Musi się napić, zadupcyć i czasem ręką pomachać. Więc zdrady, gwałty małżeńskie i przemoc uchodziły na sucho. Do tego księża też mieli do powiedzenia. Seks to powinność małżeńska żony. Akurat to wiem z pierwszej ręki. Kobieta mówi, że gdyby księdza nie słuchała i nie rozkładała nóg kiedy mąż chce, to nie miałaby tak dużo dzieci. No to co się dziwić, że Res jest tak wychowany? Facet, to facet, a baba to baba i ma znać swoje miejsce. Do tego jego wybujałe ego, arogancja i parę innych tego typu cech i jest co jest. On w ogóle nie traktuje kobiet jak ludzi. Kobieta dla niego, to służąca i wór na spermę. Tylko i wyłącznie. Aaa i jeszcze ma być wdzięczna za to, że on jej chleb za jej prace w domu kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Oj Resiurku jaki ty głupi jesteś aż mi ciebie chłopie żal. Mój obecny partner mądrzeć nie musiał bo w przeciwieństwie do ciebie jest mądry, gdyby było inaczej to nie byłby moim mężem. Ponieważ nie należę to tego typu kobiet co twoja żona i za partnera życiowego nie wybrałabym faceta któremu intelektu brak. A jeśli chodzi o mój wygląd to mnie nie widziałeś więc się nie wypowiadaj. Niejednokrotnie mój mąż mi powiedział, że  ściągać wzrok facetów, i jest o to zazdrosny a i jeszcze jestem młoda i raczej zadbana ale nie za pieniądze mojego męża bo ja pracuję ( wprawdzie u męża w firmie ale pracuję) Wibratora też pieseczku nie potrzebuję ponieważ mój mąż jest prawdziwym facetem  a nie" cipą" jak ty czy erotomanem gawędziarzem i potrafi zadbać o moje potrzeby. l jeszcze raz powtarzam ci Azorku, że nie jestem bezrobotna jak twoja pani albo suczka jak tam wolisz ją nazywać. Bardzo proszę abyś już mi nic nie odpisywał ponieważ no konwersację z takim facetooodobny " czymś" szkoda mi czasu. Lepiej wyprowadź żonę na spacer albo zrób grilla.

Tłumacz się tłumacz, głupia cipo. I tak nikt w to nie uwierzy. Co najwyżej ty sama z gościa napiszesz, że wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jazgoczcie sobie glupie cipy. Nakręcajcie się nawzajem. Tylko kupcie nowe baterie do wibratorów. Tylko to mogę zrobić takie brzydkie, wredne ... jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Jazgoczcie sobie glupie cipy. Nakręcajcie się nawzajem. Tylko kupcie nowe baterie do wibratorów. Tylko to mogę zrobić takie brzydkie, wredne ... jak wy.

ja sobie kupiłam wczoraj :D za swoje ,bez sponsoringu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

ja sobie kupiłam wczoraj 😄 za swoje ,bez sponsoringu 😄

A żona Resiurka musi za jego kupować 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A żona Resiurka musi za jego kupować 😄 

Pytanie tylko czy gumowe lale korzystają z wibratorów 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Rescator555 napisał:

Jazgoczcie sobie glupie cipy. Nakręcajcie się nawzajem. Tylko kupcie nowe baterie do wibratorów. Tylko to mogę zrobić takie brzydkie, wredne ... jak wy.

Resiurku, chyba ci się szklana kula zepsuła a brudny paluch słabo działa. Chyba czas zainwestować w nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A głupie cipy jazgocza i jazgocza. Pewnie dostają wścieklizny macicy.  Taka odmiana choroby wściekłych krów. Tyle, że nie atakuje mózgu, bo go nie może znaleźć 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Resiurek, mikry fiutek, polazł pojazgotać na inne forum. Może w końcu da sobie spokój z ciężarnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Tłumacz się tłumacz, głupia cipo. I tak nikt w to nie uwierzy. Co najwyżej ty sama z gościa napiszesz, że wierzysz.

Resiurku przed nikim się nie tłumaczę i mam to w nosku co sądzisz na temat tego co napisałam a tymbardziej nie zależy mi abyć w to uwierzył. I nic z gościa Reksiu pisać nie zamierzam pewnie ty tak robisz A tak  na marginesie to grzecznie prosiłam abyś już nic do mnie nie pisał, ponieważ szkoda mojego czasu na rozmowę z takim facetopodobnym chamem jak ty. Miłego popołudnia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Jazgoczcie sobie glupie cipy. Nakręcajcie się nawzajem. Tylko kupcie nowe baterie do wibratorów. Tylko to mogę zrobić takie brzydkie, wredne ... jak wy.

Res ty masz problem natury psychicznej i z tego co widać to duży. Ty się martw o swoją dmuchaną laleczkę a nie o nasze baterie w wibratorach. My wibratorów nie potrzebujemy bo mamy facetów którzy stają na wysokości zadania. Wyzywasz nas, ubliżasz a nadal tutaj wchodzisz. Chyba nas lubisz ty piękny i mądry wrednioszku.😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×