Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga b

Jestem utrzymanką o dobrze mi z tym

Polecane posty

Gość

A co to w ogóle kuźwa znaczy "chora"? Jeden ma nadciśnienie, druga schorzenie tarczycy, trzeci wrzody żołądka, czwarty jeszcze coś innego. Przy obecnym poziomie medycyny ludzi zdrowych nie ma, są tylko niedokładnie zbadani. Wiec wszystko to ma uniemożliwiać uprawianie seksu? Stuknijcie wy się w te puste łby 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Przestań zmyślać głupia kre/tynko. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a za to coś sobie zmyślasz, tak jak teraz o zgwałceniu. Kogo ja niby zgwałciłem? Co ty pier/tolisz? Ty się lepiej lecz, bo jesteś ewidentnie chora psychicznie, że swoimi zwidami i urojeniami.  A tak w ogóle to spadaj na drzewo.

Według twoich standardów ty nikogo nie zgwałciłeś. Bo nie odróżniasz gwałtu od normalnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Według twoich standardów ty nikogo nie zgwałciłeś. Bo nie odróżniasz gwałtu od normalnego seksu.

A według standardow prawa, to twoim zdaniem zgwałciłem wielokrotnie? To na co czekasz, dzwoń na policję? Ukrywanie wiedzy o przestępstwie też jest przestępstwem. Babo, jesteś chora psychicznie, powtarzam to po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
10 minut temu, Rescator555 napisał:

A według standardow prawa, to twoim zdaniem zgwałciłem wielokrotnie? To na co czekasz, dzwoń na policję? Ukrywanie wiedzy o przestępstwie też jest przestępstwem. Babo, jesteś chora psychicznie, powtarzam to po raz kolejny.

Chory psychicznie człowiek diagnozuje innych ludzi, że są chorzy psychicznie. Interesujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Gość e-wii napisał:

Chory psychicznie człowiek diagnozuje innych ludzi, że są chorzy psychicznie. Interesujące...

Jak coś jest dla ciebie interesujące, to napisz to na grubym papierze i wsadź sobie głęboko. 

A na policję już zadzwoniłaś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem ciekawa dyskusji Rescatora i Broken na temat aborcji 😄 Res jest za a Bro jest przeciw... i tez niezle się rzucała ze zgwałcone kobiety powinny urodzić dziecko 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
43 minuty temu, Rescator555 napisał:

Jak coś jest dla ciebie interesujące, to napisz to na grubym papierze i wsadź sobie głęboko. 

A na policję już zadzwoniłaś?

 

Strasznie monotematyczny jesteś. Widać wsadzanie sobie różnych rzeczy głęboko nie jest ci obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość e-wii napisał:

Strasznie monotematyczny jesteś. Widać wsadzanie sobie różnych rzeczy głęboko nie jest ci obce.

😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość e-wii napisał:

Strasznie monotematyczny jesteś. Widać wsadzanie sobie różnych rzeczy głęboko nie jest ci obce.

Co, zamieniasz temat, bo niewygodny?? To co z tą policją? Jeśli uważasz, że gwałty w moim wykonaniu to prawda, a nie bredzenie psychicznej ...ki, no to powinnaś dać znać gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestem ciekawa dyskusji Rescatora i Broken na temat aborcji 😄 Res jest za a Bro jest przeciw... i tez niezle się rzucała ze zgwałcone kobiety powinny urodzić dziecko 😄 

Załóż temat i nas zaproś, to zaspokoisz ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Co, zamieniasz temat, bo niewygodny?? To co z tą policją? Jeśli uważasz, że gwałty w moim wykonaniu to prawda, a nie bredzenie psychicznej ...ki, no to powinnaś dać znać gdzie trzeba.

Nie zauważyłam abym zmieniła temat. Wsadzanie sobie różnych rzeczy "głęboko" nie jest zmianą tematu. Sam o tym pisałeś. Może więc to ty zmieniłeś temat na to co najbardziej lubisz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, Gość e-wii napisał:

Nie zauważyłam abym zmieniła temat. Wsadzanie sobie różnych rzeczy "głęboko" nie jest zmianą tematu. Sam o tym pisałeś. Może więc to ty zmieniłeś temat na to co najbardziej lubisz robić?

A co z tą policją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i co? Pozwólcie by liczne gwałty uszły Rescatorowi na sucho? Czy jednak wierzycie, że jest to bredzenie chorej psychicznie baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i co? Pierdziec o gwałcicielu to glupie krowy potrafią. Ale potraktować to na poważnie i zawiadomić policję to już nie. Taka jest wasza wiarygodność durne cipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Rescator555 napisał:

Czy jedną z tych wariatek, która poszła za mną na erotycznym to Wieczorna? Bo tam już ją rozpoznali i potwierdzili moją diagnozę, że jest chora psychicznie. Tutaj też to zwierzątko przypieprzalo się do mnie wyjątkowo chamsko i agresywnie. No ale słusznie zdjagnozowales baby na tym forum jako wariatki.😀

 

18 godzin temu, Gość gość napisał:

Wieczorna? To ta co łazi za Broken? Obie zdrowo trzepnięte. Nie, wieczorna tutaj nie siedzi. Ale wiem, dlaczego ona ci przyszła do głowy 😄 Wspomniałam o Broken, żebyś sobie do niej polazł pogadać, jak ją tak lubisz i od razu myślisz, że jak ktoś za nią nie przepada, to od razu jest wieczorną. Weź się porządnie jeb/nij w ten zakuty łeb. Napisałam ci również, że ja ją pamiętam jak "była" aseksualna i była pierwszym trollem na kafeterii. Teraz PATRZ i CZYTAJ uważnie. Jeszcze kilka lat temu zanim wyszła za mąż, Broken gnoiła każdego, kto choć wspomniał o seksie. I to porządnie gnoiła. Potrafiła wleźć nawet tam, gdzie ludzi się leczyli i wymieniali doświadczeniami. Ta tłusta locha miała zero szacunku do każdego. To co my ci tu piszemy, to pikuś. Ona by cię połknęła razem z kopytami. Dwie skrajności. Dlatego miałeś sobie do niej iść i sobie pogadać jak uważasz ją za mądrą kobietę. Powodzenia.

Co do zdewociałej idi/otki, to sorry, ale znowu nie pamiętasz, że to była twoja rada, żeby się wybrać do kościoła. Nie wspominając już, że znowu zaj/ebałeś mi odzywkę, która była do ciebie i myślisz, że komuś dowaliłeś. A gdzie przeczytałam o zmuszaniu chorej żony do seksu? W twoich wypowiedziach sklerotyku. Jak wychodzi mocniej jaki z ciebie skur/wiel, to zaczynasz się wypierać tego co piszesz.

 

22 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wieczorna? To ta co łazi za Broken? Obie zdrowo trzepnięte. Nie, wieczorna tutaj nie siedzi. Ale wiem, dlaczego ona ci przyszła do głowy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

No i co? Pierdziec o gwałcicielu to glupie krowy potrafią. Ale potraktować to na poważnie i zawiadomić policję to już nie. Taka jest wasza wiarygodność durne cipy.

Ale patol z ciebie. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale patol z ciebie. Dno.

Ale krowa z ciebie. Dno i dwa metry mułu. I co z tą policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Ale krowa z ciebie. Dno i dwa metry mułu. I co z tą policja?

Ładnie się nam pan przedstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież nikomu się nie chce zawiadamiać policji o tym 🙄 i każdy zdaje sobie sprawę ze policja nic nikomu za ta „wiedzę” nie zrobi 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przecież nikomu się nie chce zawiadamiać policji o tym 🙄 i każdy zdaje sobie sprawę ze policja nic nikomu za ta „wiedzę” nie zrobi 😄 

No dlaczego? Baba wie, że Rescator jest gwałcicielem i zwyrodnialcem, to chyba ma jakieś dowody. Czy wzięła to z dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

No dlaczego? Baba wie, że Rescator jest gwałcicielem i zwyrodnialcem, to chyba ma jakieś dowody. Czy wzięła to z dupy?

Ty Resiurku jakoś podejrzanie lubisz te "dupne" tematy. Lubisz brać coś z dupy, wkładć sobie coś w dupę. Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ty Resiurku jakoś podejrzanie lubisz te "dupne" tematy. Lubisz brać coś z dupy, wkładć sobie coś w dupę. Hmmm....

Siurka, to ma w majtkach ten, co ciebie posuwa. Może i w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

No dlaczego? Baba wie, że Rescator jest gwałcicielem i zwyrodnialcem, to chyba ma jakieś dowody. Czy wzięła to z dupy?

Po prostu ludzie takie rzeczy zlewają. Wątpię czy ktos by zawiadomił policje nawet gdybys otwarcie przyznał ze zgwałciłeś kobietę 😐 ale jestem pewna ze gdybys powiedział ze zgwalciles małe dziecko to matki by zaraz się obudziły i kilka z nich zgłosiłoby to na policje. 

Cos jak obrońcy życia z aborcja. W internecie skrytykują kobietę która chce usunąć ciaze ale tak naprawdę to by nie pomogli nawet tej kobiecie czy jej dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Siurka, to ma w majtkach ten, co ciebie posuwa. Może i w dupę.

Oooooo, to nowość. W dupę też lubisz być posuwany? Coraz ciekawiej się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Po prostu ludzie takie rzeczy zlewają. Wątpię czy ktos by zawiadomił policje nawet gdybys otwarcie przyznał ze zgwałciłeś kobietę 😐 ale jestem pewna ze gdybys powiedział ze zgwalciles małe dziecko to matki by zaraz się obudziły i kilka z nich zgłosiłoby to na policje. 

Cos jak obrońcy życia z aborcja. W internecie skrytykują kobietę która chce usunąć ciaze ale tak naprawdę to by nie pomogli nawet tej kobiecie czy jej dziecku. 

No to szkoda. Co za znieczulica. Najpierw olali zmuszenie córki a teraz wielokrotne gwałty 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

No to szkoda. Co za znieczulica. Najpierw olali zmuszenie córki a teraz wielokrotne gwałty 😀😀😀.

Ale ty tez w internecie sobie szczekasz a wątpię czy byś pokazał żonie to co tu piszesz o kobietach. Każdy wyraża swoje zdanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Oooooo, to nowość. W dupę też lubisz być posuwany? Coraz ciekawiej się robi.

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisze o tym, co posuwa ciebie. Ty- krowa. Ja- Rescator. Ty rozumieć czy za trudne 😀😀😀?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pisze o tym, co posuwa ciebie. Ty- krowa. Ja- Rescator. Ty rozumieć czy za trudne 😀😀😀?

Ty Rescator zwany Resirkiem lubić dupne tematy. Lubić wkładać sobie tam różne rzeczy a potem je wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale ty tez w internecie sobie szczekasz a wątpię czy byś pokazał żonie to co tu piszesz o kobietach. Każdy wyraża swoje zdanie....

Wyraża zdanie, że ktoś zmusił do aborcji czy zgwałcił? Czyli psycholce się ubzduralo. A co do pokazywania żonie, jaka niby w tym tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty Rescator zwany Resirkiem lubić dupne tematy. Lubić wkładać sobie tam różne rzeczy a potem je wyciągać.

Ja Rescator nic nie wkładać ani nie wyciągać. Wkładać i wyciągać głupia 🐄 krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×