Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dosc ludziee

Wszyscy mnie atakują i obgadują mam dość

Polecane posty

Gość december

ciekwe czy autorka w oole to dziecko tuli , okazuje cielo , bezpieczenstwo , czy tylko wychowuje 

no i gdzie szczesliwy tatus dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem Ci każdy robi jak uważa jednak trzeba miec przy tym trochę wyobraźni , takie małe dziecko może się zakrztusić, mojej koleżanki córka tak się zadlawila mlekiem że ledwo ja uratowali , zaglądasz ale te kilka sekund może być decydujące dla życia dziecka , druga sprawa jest jeszcze za zimno aby dziecko tak małe chodziło bez czapki , wiesz powiem Ci na takie robienie z dziecka twardziela jeszcze przyjdzie pora , mój syn ma 15 miesięcy staram się poprostu ubierać tak jak ja się ubieram , traktować jak małego człowieka nie jak lalkę , jestem opiekuńcza dla niego ale też nie do przesady i wiesz co przez 15 m jeszcze ani razu nawet katarku nie złapał 

Wszystko trzeba robić z głową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc bab

4 mies i telewizor czy komputer? Absolutnie nie !! To niszczy mózg dzieciaka. Ja nawet nie włączyłam tv przy dziecku do 11 mies żeby się bez sensu nie gapiło. Dopiero okolo roku jakas prosta bajka. Nie jestem sfiksowana ale to jest jedna z rzeczy ktora dziecku NIE jest potrzebna a wręcz zbędna w czasie gdy mózg się najbardziej rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×