Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość Ja lubię
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 Z lodem w czasie jazdy faktycznie trzeba uważać, w czasie wystrzału mozna sie pogubić :DD Na pierwszy parking bym zjechal i tam cię wyrypał, nie daję kobietom się prosić, to byłoby ponizenie mojej męskości.

Nie było loda tylko masaż 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię

I nie wczasie jazdy tylko staliśmy w korku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ja lubię napisał:

Bez przesady. Po chwili dotykania wtrysku by nie było.. Pozatym mogl zaproponować chwilę postoju w ustronnym miejscu. Czas mieliśmy

mnie podobałoby się ... zwłaszcza w ustronnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
18 minut temu, darkeacer napisał:

mnie podobałoby się ... zwłaszcza w ustronnym miejscu

Potem strzelilam focha i mówię nie to nie jeszcze bedziesz cos chciał. Jest wiele innych sytuacji konczacych sie w ten sposob. Czuję się bezsilna i odrzucona przez niego. Przez co samoocena mi spada bo przychodzi mi do glowy ze to ze mną cos nie tak. Potem sobie myślę ze wdam sie znowu w jakis romans albo skorzystam z okazji ( czasami sie takowe zdarzają jednak mimo ze cialo buzuje odmawiam). I takcw kółko. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ja lubię napisał:

Potem strzelilam focha i mówię nie to nie jeszcze bedziesz cos chciał. Jest wiele innych sytuacji konczacych sie w ten sposob. Czuję się bezsilna i odrzucona przez niego. Przez co samoocena mi spada bo przychodzi mi do glowy ze to ze mną cos nie tak. Potem sobie myślę ze wdam sie znowu w jakis romans albo skorzystam z okazji ( czasami sie takowe zdarzają jednak mimo ze cialo buzuje odmawiam). I takcw kółko. Bez sensu

Podasz województwo gdzie mieszkasz? Może coś poradzimy, znajdziemy "lekarstwo"  :D na tą gorącą krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Podasz województwo gdzie mieszkasz? Może coś poradzimy, znajdziemy "lekarstwo"  😄 na tą gorącą krew?

Jeszcze trochę poczekam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Jeszcze trochę poczekam 😉

słusznie ... poza tym nie z kochankiem, który od razu się narzuca  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, darkeacer napisał:

słusznie ... poza tym nie z kochankiem, który od razu się narzuca  😉

 Czy na pewno się narzuca?? Napisałem "Może coś poradzimy ..." Po za tym piszesz do niej 3 godz.ja drugi czy trzeci dzień. Uciekam na mecz, pisz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
6 godzin temu, Gość Ja lubię napisał:

Nie powiedziała bym mu o tym. Kiedys gadalismy o tym tak calkiem teoretycznie. Byl bardzo oburzony i od razu o zdradę podejrzewał.

Bo takie rzeczy trzeba przetestować ale nie z mężem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość ggosc napisał:

Bo takie rzeczy trzeba przetestować ale nie z mężem:)

inaczej powiedziałbym. Takie życie powoduje narastającą frustrację. Może faktycznie trzeba mieć jakieś wspomnienia i miłe chwile aby doświadczyć szczęścia. Tylko zawsze problem jest z kim zdradzić i jak aby to nie wyszło. Niestety można trafić na kogoś jeszcze bardziej nieodpowiedniego niż mąż i może się wydać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc

po paru min. rozmowy wiadomo czy coś z tego będzie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
1 godzinę temu, darkeacer napisał:

słusznie ... poza tym nie z kochankiem, który od razu się narzuca  😉

Nie powiedziałabym że sie narzuca. Raczej proponuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
44 minuty temu, darkeacer napisał:

inaczej powiedziałbym. Takie życie powoduje narastającą frustrację. Może faktycznie trzeba mieć jakieś wspomnienia i miłe chwile aby doświadczyć szczęścia. Tylko zawsze problem jest z kim zdradzić i jak aby to nie wyszło. Niestety można trafić na kogoś jeszcze bardziej nieodpowiedniego niż mąż i może się wydać ....

Poprzednim razem dobrze trafilam a nawet bardzo dobrze. Nie dosc że tornado to jeszcze dyskretny bo tez żona i dzieci. Ale teraz to chyba juz bym nie chciała. Łatwo się uzależnić od czegos dobrego i ciezko skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ja lubię napisał:

Poprzednim razem dobrze trafilam a nawet bardzo dobrze. Nie dosc że tornado to jeszcze dyskretny bo tez żona i dzieci. Ale teraz to chyba juz bym nie chciała. Łatwo się uzależnić od czegos dobrego i ciezko skończyć.

bardzo łatwo się uzależnić.... na początku fakt... same pozytywne emocje.... potem bywa, że męczy życie "na dwa fronty" i lęk przed tym, że się wyda. I te chwile z kochanką nie są już takie różowe bo oczekuje czegoś więcej, wsparcia, pomocy, obietnic, że może kiedyś będziemy razem ... albo czuje się rozczarowana tym co jest .... no i jakoś to się kończy ... wypalają emocje. Wydaje się, że opcja mąż/żona są jednocześnie najlepszym partnerem seksualnym jest najlepsza choć zgadzam się, że nie zawsze osiągalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
10 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Poprzednim razem dobrze trafilam a nawet bardzo dobrze. Nie dosc że tornado to jeszcze dyskretny bo tez żona i dzieci. Ale teraz to chyba juz bym nie chciała. Łatwo się uzależnić od czegos dobrego i ciezko skończyć.

wszystko racja ale czas płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
7 minut temu, darkeacer napisał:

bardzo łatwo się uzależnić.... na początku fakt... same pozytywne emocje.... potem bywa, że męczy życie "na dwa fronty" i lęk przed tym, że się wyda. I te chwile z kochanką nie są już takie różowe bo oczekuje czegoś więcej, wsparcia, pomocy, obietnic, że może kiedyś będziemy razem ... albo czuje się rozczarowana tym co jest .... no i jakoś to się kończy ... wypalają emocje. Wydaje się, że opcja mąż/żona są jednocześnie najlepszym partnerem seksualnym jest najlepsza choć zgadzam się, że nie zawsze osiągalna

Zakonczylam to na poziomie fajnych emocji zanim ktores chcialo by czegos wiecej. Ale i tak było trudno bo bylo bardzo fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
4 minuty temu, Gość ggosc napisał:

wszystko racja ale czas płynie

Jeszcze trochę poczekam. Moze do jakiegos lekarza męża zaciagne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ja lubię napisał:

Jeszcze trochę poczekam. Moze do jakiegos lekarza męża zaciagne...

dość dobry pomysł ... może się okazać, że ma nadciśnienie, cukrzycę albo kłopoty z tarczycą  ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
15 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

Poprzednim razem dobrze trafilam a nawet bardzo dobrze. Nie dosc że tornado to jeszcze dyskretny bo tez żona i dzieci. Ale teraz to chyba juz bym nie chciała. Łatwo się uzależnić od czegos dobrego i ciezko skończyć.

wszystko racja ale czas płynie

 

1 minutę temu, Gość Ja lubię napisał:

Jeszcze trochę poczekam. Moze do jakiegos lekarza męża zaciagne...

tak tak a potem Ty z tym lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ggosc napisał:

wszystko racja ale czas płynie

 

tak tak a potem Ty z tym lekarzem:)

a lekarze tacy dobrzy w seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
Przed chwilą, Gość ggosc napisał:

wszystko racja ale czas płynie

 

tak tak a potem Ty z tym lekarzem:)

Jeśli to by była forma terapii a lekarz w moim typie i z dużym temperamentem to bym sie juz poswiecila. Dla dobra sprawy haha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ja lubię napisał:

Jeśli to by była forma terapii a lekarz w moim typie i z dużym temperamentem to bym sie juz poswiecila. Dla dobra sprawy haha 🙂

zawsze jakieś rozwiązanie.... lekarz iście rodzinny leczyłby jego i Ciebie - każdego oczywiście inaczej zgodnie z potrzebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
3 minuty temu, darkeacer napisał:

zawsze jakieś rozwiązanie.... lekarz iście rodzinny leczyłby jego i Ciebie - każdego oczywiście inaczej zgodnie z potrzebami

W sumie wystarczyło zeby mi meza wyleczyl. A wtedy mąż juz wyleczy mnie. A co myslicie o takich specyfikach jak hiszpańska mucha albo cos w tym stylu ? To wogóle działa ? Ktoś próbował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ja lubię napisał:

W sumie wystarczyło zeby mi meza wyleczyl. A wtedy mąż juz wyleczy mnie. A co myslicie o takich specyfikach jak hiszpańska mucha albo cos w tym stylu ? To wogóle działa ? Ktoś próbował ?

nie próbowałem więc nie doradzę.... ale przecież piszesz, że on erekcję ma jak trzeba... może bardziej coś na depresję mu trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
Przed chwilą, darkeacer napisał:

nie próbowałem więc nie doradzę.... ale przecież piszesz, że on erekcję ma jak trzeba... może bardziej coś na depresję mu trzeba

Ale ta mucha to jest bardziej na to zeby wzmozyc pożądanie i zeby doznania byly wieksze. Kobiety tez mogą to stosować takze nie jest na erekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piszą że cantharis działa właśnie na układ moczowy i erekcję ... ale nie próbowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc

a moze tak?:)

Była w samych szpilkach i pończochach. Po nadzianiu się na fiuta zaczęła mnie ujeżdżać. Karol w tym czasie całował i pieścił jej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
7 minut temu, darkeacer napisał:

piszą że cantharis działa właśnie na układ moczowy i erekcję ... ale nie próbowałem

No to juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość ggosc napisał:

Karol w tym czasie całował i pieścił jej piersi.

jak z erotycznej komedii "och Karol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×