Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eva

Pierwszy lodzik jak to u was było?

Polecane posty

Gość Ja lubię

mąż mi pisze zebym sie szykowala... Pewnie chodzi mu o jakies wyjscie. Udam że sie nie domyśliłam i wyszykuje się ale na takie wyjscie tylko ze we dwoje do sypialni na przyklad 😉 ciekawe co on na to.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
11 minut temu, Gość Ja lubię napisał:

mąż mi pisze zebym sie szykowala... Pewnie chodzi mu o jakies wyjscie. Udam że sie nie domyśliłam i wyszykuje się ale na takie wyjscie tylko ze we dwoje do sypialni na przyklad 😉 ciekawe co on na to.?

wyjdź wyjdź:) i sex gdzieś w knajpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość ggosc napisał:

wyjdź wyjdź:) i sex gdzieś w knajpie:)

może zróbcie to jak kochankowie w hotelu ... z mężem .... weź go zmuś do tego... stanowczo ...do knajpy hotelowej i rezerwuj pokój .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
2 minuty temu, darkeacer napisał:

może zróbcie to jak kochankowie w hotelu ... z mężem .... weź go zmuś do tego... stanowczo ...do knajpy hotelowej i rezerwuj pokój .....

poderwij laskę wyraźnie ma ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ggosc napisał:

poderwij laskę wyraźnie ma ochotę:)

To że ma chcicę to nie znaczy że z kazdym pójdzie do wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej "JA LUBIĘ" gdzie jesteś? :D Czy wiesz ze już byś piórka otrzepała po porannym seksie? Już wspólnie przyrządzone śniadanko byłoby zjedzone, już kusiłabyś mnie znów swoimi wdziękami a ja....... to bym poklepał, to przytulił, to włożył rękę i cycusia wymiętolił, pomału cię przygotowywał aż znów będę Cię rzępolił :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubię
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hej "JA LUBIĘ" gdzie jesteś? 😄 Czy wiesz ze już byś piórka otrzepała po porannym seksie? Już wspólnie przyrządzone śniadanko byłoby zjedzone, już kusiłabyś mnie znów swoimi wdziękami a ja....... to bym poklepał, to przytulił, to włożył rękę i cycusia wymiętolił, pomału cię przygotowywał aż znów będę Cię rzępolił :DD

Ciekawe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc

czemu tu nie bywasz? wszystko się ułożyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość ggosc napisał:

czemu tu nie bywasz? wszystko się ułożyło?

Raz lepiej, raz gorzej... Weekend fajny a potem znowu to samo, niby fajnie ale nie do końca . Trochę inaczej juz do tego podchodzę bo po przeczytaniu kilku rad wiem wiecej. Opinie osob postronnych są zawsze pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Raz lepiej, raz gorzej... Weekend fajny a potem znowu to samo, niby fajnie ale nie do końca . Trochę inaczej juz do tego podchodzę bo po przeczytaniu kilku rad wiem wiecej. Opinie osob postronnych są zawsze pomocne.

 Sytuacja się poprawia to się cieszę, musisz go jednak przekonać że 2-3 razy w weekend (z orgazmami?) to za mało na cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

 Sytuacja się poprawia to się cieszę, musisz go jednak przekonać że 2-3 razy w weekend (z orgazmami?) to za mało na cały tydzień.

Z tymi orgazmami to szału nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cos tam się rozruszał, nawet inicjatywę wykazał. Mam nadzieję że orgazmy przyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Z tymi orgazmami to szału nie było...

Mógł chociaż jęzorkiem nadrobić, jak inaczej nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mógł chociaż jęzorkiem nadrobić, jak inaczej nie potrafi.

Coś tam próbował, ale krzykow nie było tylko cichutkie westchnienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mógł chociaż jęzorkiem nadrobić, jak inaczej nie potrafi.

Potrafi tylko mu sie nie chce. Pomimo to zadowolona byłam. Przynajmniej się nie bronił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Ja lubię napisał:

Coś tam próbował, ale krzykow nie było tylko cichutkie westchnienia ...

Chcesz więcej? Musisz wymienić na inny może młodszy model? Myślę ze byłyby fajerwerki na całą ulicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chcesz więcej? Musisz wymienić na inny może młodszy model? Myślę ze byłyby fajerwerki na całą ulicę 😉

Nie wiem czy mlodszy dał by radę... Doświadczenie potrzebne 😉 tak na chybił trafił to wiesz mi moze nie odpowiadać. Wymieniac nie będę, chyba że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chcesz więcej? Musisz wymienić na inny może młodszy model? Myślę ze byłyby fajerwerki na całą ulicę 😉

Fajerwerki na całą ulicę. O tak 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Fajerwerki na całą ulicę. O tak 😉

Chciałaby dusza do raju? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Chciałaby dusza do raju? 🙂

Hi hi 🙂 zwłaszcza jak się takiego raju zasmakowalo ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Chciałaby dusza do raju? 🙂

Hi hi 🙂 zwłaszcza jak się takiego raju zasmakowalo ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Ja lubię napisał:

Nie wiem czy mlodszy dał by radę... Doświadczenie potrzebne 😉 tak na chybił trafił to wiesz mi moze nie odpowiadać. Wymieniac nie będę, chyba że...

 Zobacz na chybił trafił ilu miliony wygrało, kto nie ryzykuje nie pije szampana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Gość napisał:

 Zobacz na chybił trafił ilu miliony wygrało, kto nie ryzykuje nie pije szampana 😉

Masz rację 😉 ale ja bym wolała pewniaka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Masz rację 😉 ale ja bym wolała pewniaka 😉

 Który ci powie ze nie jest pewniakiem?? :D Może spróbuj z polecenia koleżanki? Jak ją zdrowo po ludzku ...kochał, to może i z tobą sobie poradzi? :D Na dobrą sprawę to pewniaków nie ma, dzisiaj 2 godz. razem z grą wstępną (po drinku lepiej idzie) a jutro  z inną kobietą z innym temperamentem 15 minut cięzko wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

 Który ci powie ze nie jest pewniakiem?? 😄 Może spróbuj z polecenia koleżanki? Jak ją zdrowo po ludzku ...kochał, to może i z tobą sobie poradzi? 😄 Na dobrą sprawę to pewniaków nie ma, dzisiaj 2 godz. razem z grą wstępną (po drinku lepiej idzie) a jutro  z inną kobietą z innym temperamentem 15 minut cięzko wyrobić.

No tak każdy soe przechwala 😉 najlepiej to zweryfikować i przetestowac po swojemu 😉 uwielbiam po drinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Nie o czas tu chodzi 😉 raczej o spełnienie

By zwielokrotnić orgazm potrzeba czasu, Co to za spełnienie po 5 minutach razem z grą wstępną? :D  Godzinka pieszczot, kiedy ty już jesteś tuż tuż - przerwa ;) Po czasie znów  to samo, i znów przerwa :D Dopiero za trzecim razem włożyć wszystko:D cały swój kunszt ... krzyk rozkoszy słychać na drugiej ulicy. Czy nie o to ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

By zwielokrotnić orgazm potrzeba czasu, Co to za spełnienie po 5 minutach razem z grą wstępną? 😄 Godzinka pieszczot, kiedy ty już jesteś tuż tuż - przerwa 😉 Po czasie znów  to samo, i znów przerwa 😄 Dopiero za trzecim razem włożyć wszystko:D cały swój kunszt ... krzyk rozkoszy słychać na drugiej ulicy. Czy nie o to ci chodzi?

Oj nie wiem ja to bardzo niecierpliwa jestem. Godzinka przerwy chyba bym nie wytrzymała:) czasami fajnie jest no moze nie 5 minut ale 15 na przykład. A czasem dużo dłużej. Różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Ja lubię napisał:

Oj nie wiem ja to bardzo niecierpliwa jestem. Godzinka przerwy chyba bym nie wytrzymała:) czasami fajnie jest no moze nie 5 minut ale 15 na przykład. A czasem dużo dłużej. Różnie

10-15 minut razem z pieszczotami to można rano o godz.6.00 przed pracą. Wieczorem a zwłaszcza w weekend to lubię długo nakręcać  dziewczynę, kiedy widzę ze ona już dłuzej nie wytrzyma robię wszystko by eksplodowała z potrójną mocą ;) W twoim przypadku moze po 15-20 min. szczytowanie, krótka przerwa z delikatnym masażem, po czasie zwiększenie dawki różnorodnych pieszczot i powtórna kulminacja doznań? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

10-15 minut razem z pieszczotami to można rano o godz.6.00 przed pracą. Wieczorem a zwłaszcza w weekend to lubię długo nakręcać  dziewczynę, kiedy widzę ze ona już dłuzej nie wytrzyma robię wszystko by eksplodowała z potrójną mocą 😉 W twoim przypadku moze po 15-20 min. szczytowanie, krótka przerwa z delikatnym masażem, po czasie zwiększenie dawki różnorodnych pieszczot i powtórna kulminacja doznań? 😄

O tak 🙂 znowu czytasz mi w myślach/ oczach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×