Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 43 cm w bicepsie

Kobieta kończy się na 170 cm wzrostu i 55 kg wagi

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Podrywacz napisał:

Może one były dalekowzroczne? 😉

w sumie twoja głowa raczej nie zasłaniała im widoku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm

Śmieszą mnie te wasze prymitywne ciągoty do wielkich małpoludów. Na szczęście nie obchodzi mnie co większość "kobiet" tam sobie chcę, dla mnie liczy się tylko moja Agatka. Bez odbioru pustaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz

Nie jestem ciekaw, nie jest mi to niezbędne do życia:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

w sumie twoja głowa raczej nie zasłaniała im widoku 😄

Najwyższa była wyższa "aż" lub tylko o 6 cm 😄 Widać była dalekowzroczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Gość 43 cm napisał:

Śmieszą mnie te wasze prymitywne ciągoty do wielkich małpoludów. Na szczęście nie obchodzi mnie co większość "kobiet" tam sobie chcę, dla mnie liczy się tylko moja Agatka. Bez odbioru pustaki...

Tak jak wspomniałem - najelepsze są te równe wzrostem. A co do szpilek, to jak pannie zależy to z nich zrezygnuje. Chyba, że nie jest dalekowzroczna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Podrywacz napisał:

Najwyższa była wyższa "aż" lub tylko o 6 cm 😄 Widać była dalekowzroczna. 

Zważając na to, że "była" i to jedna z wielu to tylko potwierdzasz, że walisz na ilość (jak sam nick sugeruje). Nie wszyscy szukają facetów tymczasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
1 minutę temu, Gość Podrywacz napisał:

Tak jak wspomniałem - najelepsze są te równe wzrostem. A co do szpilek, to jak pannie zależy to z nich zrezygnuje. Chyba, że nie jest dalekowzroczna 😂

Najlepsze są 158 cm , na szczęście nie są mi równe wzrostem ufff 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Zważając na to, że "była" i to jedna z wielu to tylko potwierdzasz, że walisz na ilość (jak sam nick sugeruje). Nie wszyscy szukają facetów tymczasowych

Wiesz, musi być 'jedna z wielu' bo prawdziwy mężczyzna musi nabrać doświadczenia :classic_laugh: Doświadczenie = pewność siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
2 minuty temu, Gość 43 cm napisał:

Najlepsze są 158 cm , na szczęście nie są mi równe wzrostem ufff 🙂

Poprawiam , jest równa wzrostem, gdyż jest to ona, w liczbie pojedynczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Niiisia25 napisał:

Właśnie. Spojrz na sportsmenki. Ważą dużo, ale nie dlatego, że są grube, ale umięśnione, wyglądają przy tym smuklo i seksownie. 

Ja mam teraz 169/59 i jest super. Jeszcze jednym, dwoma kilogrammj bym nie pogardzila.

No  w tenisie dużo zawodniczek ma zdecydowanie powyżej 170 a i więcej niż 180 mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Podrywacz napisał:

Wiesz, musi być 'jedna z wielu' bo prawdziwy mężczyzna musi nabrać doświadczenia :classic_laugh: Doświadczenie = pewność siebie. 

Pewność siebie bierzesz z doświadczenia z łóżku? 😄

Coś w tym jest, że niscy faceci mają wrażliwe ego. Nic tak nie krzyczy pewność siebie jak desperackie szukanie potwierdzenia swojej atrakcyjności u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Pewność siebie bierzesz z doświadczenia z łóżku? 😄

Coś w tym jest, że niscy faceci mają wrażliwe ego. Nic tak nie krzyczy pewność siebie jak desperackie szukanie potwierdzenia swojej atrakcyjności u innych

Śmieszna jesteś, tak pisząc a sama będąc niewysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Pewność siebie bierzesz z doświadczenia z łóżku? 😄

Coś w tym jest, że niscy faceci mają wrażliwe ego. Nic tak nie krzyczy pewność siebie jak desperackie szukanie potwierdzenia swojej atrakcyjności u innych

Nie dopowiadaj sobie  😛

Jest jeszcze podryw, potem tzw. 'randkowanie', uwodzenie siebie. Nie wiedziałaś? 😂 To jak cię ten twój men poderwał?! Chyba, że ty jego... to ok, rozumiem. :classic_ninja: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość 43 cm napisał:

Śmieszna jesteś, tak pisząc a sama będąc niewysoka.

To nie ja sypiam z ludźmi żeby być pewniejsza siebie 😉

Jak ktoś lubi seks i ma wielu partnerów bo lubi to jedno, ale jak ktoś otwarcie przyznaje się, że to ma wpływ na jego/jej samoocenę czy pewność siebie, to od razu wiadomo, że ta osoba ma jakieś kompleksy (mniej lub bardziej uzasadnione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 43 cm napisał:

Śmieszna jesteś, tak pisząc a sama będąc niewysoka.

Śmieszny jesteś pisząc o wadze kobiet samym będąc opaslym knurem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
2 minuty temu, Gość 43 cm napisał:

Śmieszna jesteś, tak pisząc a sama będąc niewysoka.

Winszuje, że kolejna zakompleksiona... ; )  Największe problemy robią takie właśnie zakompleksione. Jak to szło? To co Jan mówi o Pawle, więcej mówi o Janie niż o Pawle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Podrywacz napisał:

Nie dopowiadaj sobie  😛

Jest jeszcze podryw, potem tzw. 'randkowanie', uwodzenie siebie. Nie wiedziałaś? 😂 To jak cię ten twój men poderwał?! Chyba, że ty jego... to ok, rozumiem. :classic_ninja: 

Dosłownie mnie poderwał z ziemi 😛

Tak serio, to na to samo wychodzi - podrywasz/randkujesz bo podnosi ci to pewność siebie. Każdy lubi sobie czasem ego posmyrać, ale jak od tego uzależniasz pewność siebie to wychodzi na to, że tej pewności siebie nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

To nie ja sypiam z ludźmi żeby być pewniejsza siebie 😉

Jak ktoś lubi seks i ma wielu partnerów bo lubi to jedno, ale jak ktoś otwarcie przyznaje się, że to ma wpływ na jego/jej samoocenę czy pewność siebie, to od razu wiadomo, że ta osoba ma jakieś kompleksy (mniej lub bardziej uzasadnione)

A skąd w ogóle w tobie przeświadczenie, że miałem niewiadomo ile kobiet? Może były 3? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Śmieszny jesteś pisząc o wadze kobiet samym będąc opaslym knurem. 

Ok nie mam kurzej klaty ani chudych rączek więc MUSZĘ być gruby. Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...może przez Twój nick i sugerowanie, że miałeś doświadczenie z różnymi typami sylwetki. Bo jak jesteś podrywacz-teoretyk to jest to zupełnie inne rozmowa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Dosłownie mnie poderwał z ziemi 😛

Tak serio, to na to samo wychodzi - podrywasz/randkujesz bo podnosi ci to pewność siebie. Każdy lubi sobie czasem ego posmyrać, ale jak od tego uzależniasz pewność siebie to wychodzi na to, że tej pewności siebie nie masz

Tak na serio to nie odpowiedziałaś na pytanie, tylko obróciłaś kota ogonem. Oj, nie ładnie 😄 DObrze, że mam doświadczanie w dogaszaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 43 cm napisał:

Ok nie mam kurzej klaty ani chudych rączek więc MUSZĘ być gruby. Oczywiście.

Morda też spasiona ale mniemanie i wynagania godne szejka. Mam nadzieję że któraś kiedyś sprowadzi cie z hukiem na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Podrywacz napisał:

Tak na serio to nie odpowiedziałaś na pytanie, tylko obróciłaś kota ogonem. Oj, nie ładnie 😄 DObrze, że mam doświadczanie w dogaszaniu. 

Odpowiedziałam - zapytałeś jak mnie poderwał. Otóż poderwał mnie między innymi dosłownie podrywając mnie do góry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Nie wiem...może przez Twój nick i sugerowanie, że miałeś doświadczenie z różnymi typami sylwetki. Bo jak jesteś podrywacz-teoretyk to jest to zupełnie inne rozmowa 😄

Jestem hipotetyk 😂 A pomyśleć, że tylko napisałem, że nie lubię niskich!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm

Pisanka a ty jako mała zakompleksiona musisz mieć oczywiście wielkiego samca.to oznaka twoich kompleksów . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość 43 cm napisał:

Pisanka a ty jako mała zakompleksiona musisz mieć oczywiście wielkiego samca.to oznaka twoich kompleksów . 

Tylko, że ja wcale nie jestem jakoś specjalnie mała, zakompleksiona też nie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Odpowiedziałam - zapytałeś jak mnie poderwał. Otóż poderwał mnie między innymi dosłownie podrywając mnie do góry. 

To nie wie co to pooodryw 😄 Poderwał cię jak jakieś żelastwo. Tak to ja robię na siłowni :classic_angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Tylko, że ja wcale nie jestem jakoś specjalnie mała, zakompleksiona też nie 😉

Myślę, że coś sobie kompensujesz :classic_blink: Ale diagnozy nie będę stawał, nie jestem psychologiem 😕 Nawet Gustav Jung pisał, że nie akceptujemy u ludzi cech, których nie akceptujemy u siebie. Może to... kompensacja braku władzy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Podrywacz napisał:

To nie wie co to pooodryw 😄 Poderwał cię jak jakieś żelastwo. Tak to ja robię na siłowni :classic_angry:

Chyba jednak wie, skoro podziałało 😛 

 

Tak na poważnie, podryw to bardzo specyficzna sprawa. Ludzie muszą podrywać się nawzajem, w tym samym czasie. Nie poderwiesz kogoś komu się nie podobasz i kto nie jest zainteresowany. Więc można powiedzieć, że podrywaliśmy się nawzajem, dlatego mógł sobie pozwolić żeby mnie z ziemi poderwać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Morda też spasiona ale mniemanie i wynagania godne szejka. Mam nadzieję że któraś kiedyś sprowadzi cie z hukiem na ziemię.

 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Morda też spasiona ale mniemanie i wynagania godne szejka. Mam nadzieję że któraś kiedyś sprowadzi cie z hukiem na ziemię.

Kto widział na forum ten Tylko się zaśmieje.nie mam zamiaru udowadniać że nie jestem wielbłądem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×