Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 43 cm w bicepsie

Kobieta kończy się na 170 cm wzrostu i 55 kg wagi

Polecane posty

Gość 43 cm
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Tylko, że ja wcale nie jestem jakoś specjalnie mała, zakompleksiona też nie 😉

No i chuda też nie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość 43 cm napisał:

 

Kto widział na forum ten Tylko się zaśmieje.nie mam zamiaru udowadniać że nie jestem wielbłądem 

Ja widziałam to mi wystarczy spasiony karle hipokryto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Chyba jednak wie, skoro podziałało 😛 

 

Tak na poważnie, podryw to bardzo specyficzna sprawa. Ludzie muszą podrywać się nawzajem, w tym samym czasie. Nie poderwiesz kogoś komu się nie podobasz i kto nie jest zainteresowany. Więc można powiedzieć, że podrywaliśmy się nawzajem, dlatego mógł sobie pozwolić żeby mnie z ziemi poderwać 🙂

Która pewna siebie kobieta pozwoliłaby siebie tak traktować? Jak jakieś dziecko albo nawet rzecz? :classic_angry: Moje by na to nie pozwoliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Podrywacz napisał:

Myślę, że coś sobie kompensujesz :classic_blink: Ale diagnozy nie będę stawał, nie jestem psychologiem 😕 Nawet Gustav Jung pisał, że nie akceptujemy u ludzi cech, których nie akceptujemy u siebie. Może to... kompensacja braku władzy? :classic_cool:

No troche kulą w płot, bo jestem jedną z tych osób które zawsze maja rację i zawsze jest po mojemu 😄

Jeżeli już musisz wiedzieć to niskich facetach nie podoba mi się to, że albo wyglądają jak małe czołgi albo są bardzo chudzi. Ten problem nie dotyczy niskich kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość 43 cm napisał:

No i chuda też nie 😉

Za to szczupła owszem 🙂

2 minuty temu, Gość Podrywacz napisał:

Która pewna siebie kobieta pozwoliłaby siebie tak traktować? Jak jakieś dziecko albo nawet rzecz? :classic_angry: Moje by na to nie pozwoliły.

Napalona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja widziałam to mi wystarczy spasiony karle hipokryto. 

Sami oceńcie czy jest gruba

imgur.com/a/Espuj0H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

No troche kulą w płot, bo jestem jedną z tych osób które zawsze maja rację i zawsze jest po mojemu 😄

Jeżeli już musisz wiedzieć to niskich facetach nie podoba mi się to, że albo wyglądają jak małe czołgi albo są bardzo chudzi. Ten problem nie dotyczy niskich kobiet. 

No nie wiem... 😉 Skoro zawsze chcesz mieć racje, to jasne, że kompensujesz sobie bezsilność autorytarna postawą. Być może to odpowiedź, taki bunt na przymus dorosłych. 

To co ci się nie podoba w niskich facetach to twoja sprawa. Ja mam atrakcyjną sylwetkę. 

Nie, niskie kobiety potrafią wyglądać okropnie, np. mają nóżki słoniątka. Każdy dodatkowy kg wygląda inaczej niż u wyższej. Ale są też bardzo atrakcyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Podrywacz napisał:

No nie wiem... 😉 Skoro zawsze chcesz mieć racje, to jasne, że kompensujesz sobie bezsilność autorytarna postawą. Być może to odpowiedź, taki bunt na przymus dorosłych. 

To co ci się nie podoba w niskich facetach to twoja sprawa. Ja mam atrakcyjną sylwetkę. 

Nie, niskie kobiety potrafią wyglądać okropnie, np. mają nóżki słoniątka. Każdy dodatkowy kg wygląda inaczej niż u wyższej. Ale są też bardzo atrakcyjne. 

Coś mi mówi, że na poczucie humoru to nigdy nikogo nie poderwałeś. W życiu nie pomyślałabym o sobie jako o bezsilnej osobie - ale to trochę nie na temat. 

 

To co napisałeś o niskich kobietach dotyczy większości niskich facetów. Po prostu moim zdaniem więcej jest atrakcyjnych niskich kobiet niż niskich facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 43 cm napisał:

Sami oceńcie czy jest gruba

imgur.com/a/Espuj0H

Czy jest w obecnych czasach coś bardziej żałosnego niż facet robiący zdjęcia swoim bicepsom krew wrzuca do netu i pyta o zdanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Seksowna kobieta zaczyna się od 175 cm. Te dłuuuugie nogi.

O to to! Sama mam 176, a moj facet cos kolo 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Seksowna kobieta zaczyna się od 175 cm. Te dłuuuugie nogi.

O to to! Sama mam 176, a moj facet cos kolo 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Coś mi mówi, że na poczucie humoru to nigdy nikogo nie poderwałeś. W życiu nie pomyślałabym o sobie jako o bezsilnej osobie - ale to trochę nie na temat. 

 

To co napisałeś o niskich kobietach dotyczy większości niskich facetów. Po prostu moim zdaniem więcej jest atrakcyjnych niskich kobiet niż niskich facetów. 

Ale to było na serio, a nie sarkazm 😉

 

Nie wiem, nie będę oceniał mężczyzn bo nie jestem zorientowany w tę stronę. Mam męską budowę, tj. szerokie barki/ wąska miednica, dobre proporcje, dobrą wagę. Na atrakcyjność składa się wiele rzeczy. 

...tak jak u kobiet. Co z tego jak włoski do pasa jak reszty nie ma😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Czy jest w obecnych czasach coś bardziej żałosnego niż facet robiący zdjęcia swoim bicepsom krew wrzuca do netu i pyta o zdanie? 

Ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Podrywacz napisał:

Ale to było na serio, a nie sarkazm 😉

 

Nie wiem, nie będę oceniał mężczyzn bo nie jestem zorientowany w tę stronę. Mam męską budowę, tj. szerokie barki/ wąska miednica, dobre proporcje, dobrą wagę. Na atrakcyjność składa się wiele rzeczy. 

...tak jak u kobiet. Co z tego jak włoski do pasa jak reszty nie ma😘

Wiem, że pisałeś to na poważnie - bo twoja umiejętność zrozumienia całkiem oczywistego żartu/wyolbrzymienia poszła już spać. 

Skoro już o włosach wspominasz - kolejny temat i którym można pisać książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chùju
1 minutę temu, Gość 43 cm napisał:

Ty 

Nie jestem rzeczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
1 minutę temu, Gość Chùju napisał:

Nie jestem rzeczą. 

Masz rację. Maciora to zwierzę a nie rzecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość 43 cm napisał:

Sami oceńcie czy jest gruba

imgur.com/a/Espuj0H

Na tym zdjęciu wyglądasz mało korzystnie.

Ucina Ci twarz. Zrób Fotkę z innej perspektywy i nie z dołu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Wiem, że pisałeś to na poważnie - bo twoja umiejętność zrozumienia całkiem oczywistego żartu/wyolbrzymienia poszła już spać. 

Skoro już o włosach wspominasz - kolejny temat i którym można pisać książki

9 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

 

Nie wiem czy wiesz, ale widzę że nie wiesz więc cię uświadomie. Nie da się tekstem pisanym przekazać emocji.  A może w realu ich okazywanie też ci nie wychodzi? 😘 Popracuj nad tym. 

Tak, moim zdaniem kobieta może mieć małe piersi. Ale dla mnie MUSI mieć ładne, gęste włosy. 

Poza tym napisałaś: 

Cytat

Coś mi mówi, że na poczucie humoru to nigdy nikogo nie poderwałeś. W życiu nie pomyślałabym o sobie jako o bezsilnej osobie - ale to trochę nie na temat. 

Więc stosujesz wobec mnie zarzut, a potem dziwisz się że ktoś skontrował. Ergo, jesteś manipulantkom lub to twoja logika poszła spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 43 cm napisał:

Masz rację. Maciora to zwierzę a nie rzecz. 

Knur pisze coś o maciorze. Zwisa ci coś indorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz

Boże 😄 Manipulantką oczywiście. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Podrywacz napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale widzę że nie wiesz więc cię uświadomie. Nie da się tekstem pisanym przekazać emocji.  A może w realu ich okazywanie też ci nie wychodzi? 😘 Popracuj nad tym. 

Tak, moim zdaniem kobieta może mieć małe piersi. Ale dla mnie MUSI mieć ładne, gęste włosy. 

Poza tym napisałaś: 

Więc stosujesz wobec mnie zarzut, a potem dziwisz się że ktoś skontrował. Ergo, jesteś manipulantkom lub to twoja logika poszła spać. 

Odnosiłam się tym do tego, że nie masz poczucia humoru dlatego całkiem oczywiste wyolbrzymienie potraktowałeś jako stwierdzenie faktu. To było z twojej strony głupie i tyle. Na twoje potrzeby i tak już dodaję emotki co dwa zdania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Odnosiłam się tym do tego, że nie masz poczucia humoru dlatego całkiem oczywiste wyolbrzymienie potraktowałeś jako stwierdzenie faktu. To było z twojej strony głupie i tyle. Na twoje potrzeby i tak już dodaję emotki co dwa zdania 🙂

A ja na to, że nie da się wyczytać emocji z ciągu paru znaków. Chyba to proste na tyle, że dziecko w podstawówce zrozumie 😄  Słabo coś cię ten twój men podrywał, skoro pomijasz tak ważny czynnik. 😉 Głupia jest zabawa co autorka miała namyśli (bo zakładamy, że w ogóle myśli 😂 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Na tym zdjęciu wyglądasz mało korzystnie.

Ucina Ci twarz. Zrób Fotkę z innej perspektywy i nie z dołu. 😉

Ale ja tylko się pytałem czy jest gruba bo jakaś zaburzona osoba twierdzi że chuda twarz jest gruba lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Podrywacz napisał:

A ja na to, że nie da się wyczytać emocji z ciągu paru znaków. Chyba to proste na tyle, że dziecko w podstawówce zrozumie 😄  Słabo coś cię ten twój men podrywał, skoro pomijasz tak ważny czynnik. 😉 Głupia jest zabawa co autorka miała namyśli (bo zakładamy, że w ogóle myśli 😂 )

A ja na to, że od tego są lekcje polskiego od pierwszej klasy, żeby nauczyć się między innymi rozumieć kontekst i emocje czytanych wypowiedzi. O ile dobrze pamiętam to analiza tekstu to coś co trzeba zdać żeby podstawówkę zaliczyć 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz

Ja tam wam kobiety współczuje :😂 Ładna kobiety musi mieć: 1. fajny tyłek, 2. talię, 3. fajne piersi, 4. ładną buzię, 5. duże pełne usta, 6. długie gęste włosy, 7. duże oczy, 8. mały nos.

Facet nie musi spełniać tylu wymogów. To niesprawiedliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Na tym zdjęciu wyglądasz mało korzystnie.

Ucina Ci twarz. Zrób Fotkę z innej perspektywy i nie z dołu. 😉

Ale ja tylko się pytałem czy jest gruba bo jakaś zaburzona osoba twierdzi że chuda twarz jest gruba lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knurowiec 🐽🐽🐽
2 minuty temu, Gość 43 cm napisał:

Ale ja tylko się pytałem czy jest gruba bo jakaś zaburzona osoba twierdzi że chuda twarz jest gruba lol

Wzrok też ci szwankuje. Pewnie gałki oczne zalal tłuszcz z bicepsa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

A ja na to, że od tego są lekcje polskiego od pierwszej klasy, żeby nauczyć się między innymi rozumieć kontekst i emocje czytanych wypowiedzi. O ile dobrze pamiętam to analiza tekstu to coś co trzeba zdać żeby podstawówkę zaliczyć 😉 

Tak i dlatego te lekcje są krytykowane. Bo czarne zasłony, to czarne zasłony 😘 Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby czegokolwiek się dopatrywać w czarnych zasłonach 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Podrywacz napisał:

Ja tam wam kobiety współczuje :😂 Ładna kobiety musi mieć: 1. fajny tyłek, 2. talię, 3. fajne piersi, 4. ładną buzię, 5. duże pełne usta, 6. długie gęste włosy, 7. duże oczy, 8. mały nos.

Facet nie musi spełniać tylu wymogów. To niesprawiedliwe. 

Ja tam spełniam ze 2 z Twoich (czy ogólnych warunków) i nigdy nie usłyszałam, że jestem brzydka.

Więc w ostatecznym rozrachunku, nie tylko wygląd was panowie kręci. ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz

Ojj, widzę że nasza długonoga modelka spasowała 😄 Dobranoc i więcej życzliwości, bo to wraca. A jak chcecie kogoś skryrykować to spójrzcie najpierw w lustro. Odbicie na pewno was przerazi 🙂 

PS. Pani Jajco, pani sama nie łapała moich żartów. Chyba coś słabo z czytaniem emocji... Jak na kobietę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×