Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esad

czy ze mną jest coś nie tak.. ?

Polecane posty

Gość esad

Mam 28 lat od niedawna zaczolem mieszkać wynajmować kwalerke ale nigdy jeszcze nie mieszkałem z żadna dziewczyną czy u mnie jest coś nie tak ? Czy są jeszcze jacyś ludzie w takim wieku bądź starsi którzy nigdy jeszcze nie mieszkali z chłopakiem/dziewczyna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość esad napisał:

Mam 28 lat od niedawna zaczolem mieszkać wynajmować kwalerke ale nigdy jeszcze nie mieszkałem z żadna dziewczyną czy u mnie jest coś nie tak ? Czy są jeszcze jacyś ludzie w takim wieku bądź starsi którzy nigdy jeszcze nie mieszkali z chłopakiem/dziewczyna ? 

Oj nie spiesz się szczęśliwy człowieku!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

ale do czego mam się nie spieszyć? Szcześliwy to ja raczej nie jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość esad napisał:

Mam 28 lat od niedawna zaczolem mieszkać wynajmować kwalerke ale nigdy jeszcze nie mieszkałem z żadna dziewczyną czy u mnie jest coś nie tak ? Czy są jeszcze jacyś ludzie w takim wieku bądź starsi którzy nigdy jeszcze nie mieszkali z chłopakiem/dziewczyna ? 

Tak, żeś niedorozwoj jest. W tym wieku to już z co najmniej piątą powinieneś mieszkać. Tyłeś lat zmarnowal:( Chyba żeś przynajmniej na chlamydie się załapał, to to zmarnowanie niezupełne wtedy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

Do Gosc wiesz co bardzo śmieszne dziękuje za pocieszenie, oczekuje mądrzejszych odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość esad napisał:

ale do czego mam się nie spieszyć? Szcześliwy to ja raczej nie jestem ;(

Nie spiesz się do mieszkania z kobietą - brak miejsca w szafie, okupowana łazienka, Twoje rzeczy w jakichś dziwnych miejscach, pełna kontrola powrotów, trzaskanie drzwiami, zero odpoczynku... Dalej wymieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

Uwierz mi że chciałbym to doświadczyć i aby mnie to spotkało wiem ze są plusy i minusy , a rozumiem Cie Kotwin że Ty mieszkasz z kobieta? Jeśli tak to ile masz lat i jak długo ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość esad napisał:

Uwierz mi że chciałbym to doświadczyć i aby mnie to spotkało wiem ze są plusy i minusy , a rozumiem Cie Kotwin że Ty mieszkasz z kobieta? Jeśli tak to ile masz lat i jak długo ? 

O kurczę, jeżeli dobrze liczę to już z 6 lat będzie, a zacząłem mniej więcej w Twoim wieku. Wcześniej były współlokatorki na studiach, ale rozumiem, że nie takie mieszkanie masz na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyposzczona Zocha
3 minuty temu, Gość esad napisał:

Uwierz mi że chciałbym to doświadczyć i aby mnie to spotkało wiem ze są plusy i minusy , a rozumiem Cie Kotwin że Ty mieszkasz z kobieta? Jeśli tak to ile masz lat i jak długo ? 

o proszę ja też w twoim wieku, nigdy nie mieszkałam z facetem. podaj adres wprowadze się i zamieszkamy razem,

tylko uważaj jestem wyposzczona Zocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

Do Gosc wyposzczona Zocha najpierw to musiałbym Cie poznać 😉 , no widzisz kotwin czyli mam rozumieć ze masz juz tak 34 lata ?  Jestem małopolski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow

Ja juz sie odzwyczailem od mieszkania z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

No to widzisz Ty juz chociaz w takim wieku zaczoles miec swoje zycie , i z kimś mieszkać żyć a ja wciaz nic nie mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość esad napisał:

No to widzisz Ty juz chociaz w takim wieku zaczoles miec swoje zycie , i z kimś mieszkać żyć a ja wciaz nic nie mam 

Tutaj się dokładnie o 100% mylisz - wtedy właśnie przestałem mieć swoje życie. To był zmierzch wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurant
21 minut temu, Gość esad napisał:

ale do czego mam się nie spieszyć? Szcześliwy to ja raczej nie jestem ;(

gdy baba przejmie twoje mieszkanie to nic już nigdy nie znajdziesz, nawet własnych majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

a dlaczego tak mowisz ? Mozesz powiedziec skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość esad napisał:

a dlaczego tak mowisz ? Mozesz powiedziec skad jestes ?

To do mnie pytanie - skąd jestem? Też z małopolski, ale to chyba nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość jurant napisał:

gdy baba przejmie twoje mieszkanie to nic już nigdy nie znajdziesz, nawet własnych majtek

Majtki? Ja się zastanwaiam, jaką trzeba mieć wyobraźnię, żeby ładowarkę od telefonu schować do szafki ze sztućcami, a dokumenty do szafki na buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosz
1 godzinę temu, kotwin napisał:

Nie spiesz się do mieszkania z kobietą - brak miejsca w szafie, okupowana łazienka, Twoje rzeczy w jakichś dziwnych miejscach, pełna kontrola powrotów, trzaskanie drzwiami, zero odpoczynku... Dalej wymieniać?

Masz rację. A ile fochów jeszcze przeżyjesz mieszkając z taka panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

sąd plusy i minusy, oby ich było mniej tych fochów ale nie wiadomo nigdy, ale powiedzcie mi czy są tez ludzie z mojego wieku badz starsi którzy też nigdy jeszcze nie mieszkali z dziewczyną/chłopakiem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

no zdarzały sie fochy baby które kiedys musiałem znieść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyposzczona Zocha
3 minuty temu, Gość milosz napisał:

Masz rację. A ile fochów jeszcze przeżyjesz mieszkając z taka panią

ej no, nie straszcie tak chłopaka ,nie jesteśmy takie złe ;p szkoda za daleko mam do Ciebie,buuuu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

a Ty Zocha skąd jesteś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość wyposzczona Zocha napisał:

ej no, nie straszcie tak chłopaka ,nie jesteśmy takie złe 😜 szkoda za daleko mam do Ciebie,buuuu

 

Masz rację, jak się to czyta, faktycznie może to wyglądać na straszenie. Mieszkanie z kobietą ma też bardzo duże plusy - kiedy się na to zdecydujesz nic ci nie jest straszne, przestajesz się bać najgorszych koszmarów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

No widzisz kotwin, a tak swoja drogą rozumiem że są osoby które mają tyle lat co ja bądź starsze i też jeszcze nigdy nie mieszkały z chłopakiem/dziewczyną ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość esad napisał:

no zdarzały sie fochy baby które kiedys musiałem znieść 

baby to chodzące fochy są normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Kotwin, o, to wspolczuje. Moja siedzi w lazience gora pol godziny, zwykle ze mna. Ciuchow ma duzo, ale mamy duzo szaf. No i to jej mieszkanie 😂 Ma swoje hobby, wiec nie marudzi jak godzinami pykam na konsoli. No fakt, co rano musze pisac czy calo dojechalem do pracy 😂 ale nie zabrania spotykac sie z kolegami ani przyjaciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

mam nadzieje że się tego doczekam kiedyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esad

no wszystko zalezy od osoby, przecież z kolegami się mozna spotkać na pewno też dziewczyna ma swoje zycie swoje towarzystwo i też czasem by chciała do nich iść podobnie jak Ty sam takze Kotwin myśle że źle nie jest, i mam nadzieje że się tego doczekam kiedyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość 1234 napisał:

Kotwin, o, to wspolczuje. Moja siedzi w lazience gora pol godziny, zwykle ze mna. Ciuchow ma duzo, ale mamy duzo szaf. No i to jej mieszkanie 😂 Ma swoje hobby, wiec nie marudzi jak godzinami pykam na konsoli. No fakt, co rano musze pisac czy calo dojechalem do pracy 😂 ale nie zabrania spotykac sie z kolegami ani przyjaciolka

Czyli Ty ciągle przed ślubem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×