Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewicazprzeszloscia

Przeszłość dziewicy dziewczyny, co myslicie?

Polecane posty

Gość dziewicazprzeszloscia

Dziewczyna jest moją pierwszą, ja dla niej również, mówiła mi otwarcie że jest dziewicą od początku. Dodam że dziewica w wieku 22 lat, ja miałem tyle samo co ona, nigdy tego nie robiła, nikt jej nie pieścił i tak dalej, mieliśmy pierwszy raz ze sobą. Dopiero ze mną otworzyła się seksualnie, eksperymentujemy, wszystko super. Seks udany, od orala po seks waginalny. Tylko jest jeden problem, ona miała byłego i dowiedziałem się ostatnio, że jednak robiła mu ustami parę razy. Dziewictwa od tego nie straciła, ale jest to jakieś doświadczenie w sumie. Oczywiście nie miała jego spermy na ciele, czy buzi, kiedyś mi bez myślenia wspomniała o rozmiarze penisa byłego, ale chyba nie za bardzo to ogarnąłem. No i tak sobie myślę, dlaczego mnie to gryzie? Przecież była z nim długie lata, nie chciała z nim stracić dziewictwa i zrobiła to parę razy, a nie lata, na dodatek na od... z przymusu i nawet jego spermy nie miała w ustach. Dziewczyny robią to wiele wcześniej i jest taki "standard" teraz w związku. Ze mną robi dużo bardziej niegrzeczne rzeczy, bo mnie uznała za osobę z która chciała stracić dziewictwo, tylko teraz mam ...ne myśli że miała penisa w ustach innego niż mój i będę o tym myślał całując ją. Tylko no to ja spuszczałem się jej do ryja, a nie on, a jednak myślę o tym że miała jakieś tam doświadczenie przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna dziewica. Dziewicą kiedyś nazywano w Polsce kobietę z błoną bo nie wybrażano sobie seksu w inne otworki.

Nawet w Rzymie i u Żydów dziewicą była kobieta co nie znała mężczyzny.

Także jeśli były wsadzał jej w usta to Twoja panna raczej dziewicą nie była jak zaczynaliście.

A czy połykała tamtemu, akurat prawdę Co powie. Kobiety dawkują prawdę mężczyźnie naparsteczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość)
1 minutę temu, Narodowy napisał:

Dziewczyna cię zwyczajnie oszukała, przykro mi.

A Tobie dlaczego jest przykro? 😋  No weź gdzie znów byłeś tyle czasu?  😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawiczka się nie bierze bo właśnie się zachowuje jak autor czyli zazdrosne dziecko o coś co miało miejsce w przeszłości. Sami się bzykacie i lizecie co się da a macie pretensje do kobiet. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicazprzeszloscia
4 minuty temu, Narodowy napisał:

Dziewczyna cię zwyczajnie oszukała, przykro mi.

Ja o tym wiedziałem przecież, tylko ostatnio ogarnąłem że to do orala doszło, myślałem że nie do tego tego etapu, a w zasadzie mi o tym wspominała. Dziewictwo to brak penetracji jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość) napisał:

A Tobie dlaczego jest przykro? 😋  No weź gdzie znów byłeś tyle czasu?  😕

Dawno tu nie zaglądałem - fakt. Coś ciekawego mnie ominęło? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość dziewicazprzeszloscia napisał:

Ja o tym wiedziałem przecież, tylko ostatnio ogarnąłem że to do orala doszło, myślałem że nie do tego tego etapu, a w zasadzie mi o tym wspominała. Dziewictwo to brak penetracji jednak.

Nie rozmyślaj o tym i już. Skoro uważasz, że była z tobą szczera to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicazprzeszloscia
Przed chwilą, Narodowy napisał:

Nie rozmyślaj o tym i już. Skoro uważasz, że była z tobą szczera to w czym problem?

Właśnie o to chodzi, że o tym myślę. Wydaje mi się że była szczerza i tak za dużo o niej wiem, za dużo mówiła o jej przeszłości, a jednak trochę mnie zaskoczyło że miała jakieś tam doświadczenie przede mną. Myślałem że nie doszło do orala, chociaż trudno to nazwać oralem, jak robiła to w zasadzie z przymusu i się brzydziła byłego, bo nie chciała oddać dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość)
4 minuty temu, Narodowy napisał:

Dawno tu nie zaglądałem - fakt. Coś ciekawego mnie ominęło? 🤔

Nie. Nic ciekawego Cię nie ominęło. Forum zeszło poniżej przeciętnej Narodowy. Zupełnie brak dyskusji, przesympatycznej wymiany zdań, ciekawych tematów i śmiechów brak. Zgroza nastała mówię Ci. Rzeczowi dyskutanci się nie pojawiają, którzy kiedyś regularnie bywali.

Zakochałeś się? Zapracowany? Jak Ci życie mija? Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość dziewicazprzeszloscia napisał:

Właśnie o to chodzi, że o tym myślę. Wydaje mi się że była szczerza i tak za dużo o niej wiem, za dużo mówiła o jej przeszłości, a jednak trochę mnie zaskoczyło że miała jakieś tam doświadczenie przede mną. Myślałem że nie doszło do orala, chociaż trudno to nazwać oralem, jak robiła to w zasadzie z przymusu i się brzydziła byłego, bo nie chciała oddać dziewictwa.

Skoro uważasz, że była z tobą szczera to jest to chyba najważniejsze, prawda? Dla mnie największym problemem byłby brak szczerości, fakt, że  czułbym się oszukany. Jeżeli ty uważasz, że była z tobą szczera, to warto to docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicazprzeszloscia
Przed chwilą, Narodowy napisał:

Skoro uważasz, że była z tobą szczera to jest to chyba najważniejsze, prawda? Dla mnie największym problemem byłby brak szczerości, fakt, że  czułbym się oszukany. Jeżeli ty uważasz, że była z tobą szczera, to warto to docenić.

Z tą szczerością jest tak, że niby wspomniała mi o tym, myślała że ogarnąłem temat i nie wypytuje, bo nie było czego. A jednak nie ogarnąłem i teraz się dowiedziałem, nawet nie wiem jak się czuć, chociaż zawsze była szczera względem mnie i wszystko mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość) napisał:

Nie. Nic ciekawego Cię nie ominęło. Forum zeszło poniżej przeciętnej Narodowy. Zupełnie brak dyskusji, przesympatycznej wymiany zdań, ciekawych tematów i śmiechów brak. Zgroza nastała mówię Ci. Rzeczowi dyskutanci się nie pojawiają, którzy kiedyś regularnie bywali.

Zakochałeś się? Zapracowany? Jak Ci życie mija? Pozdrawiam! 

Życie mija mi zwyczajnie, nawet nudno czasem, choć ostatnio trafiają się ciekawsze momenty.  Też cię pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość)
12 minut temu, Narodowy napisał:

Życie mija mi zwyczajnie, nawet nudno czasem, choć ostatnio trafiają się ciekawsze momenty.  Też cię pozdrawiam 🙂

Dziękuję! Dbaj o siebie i dobrej nocy. Cześć. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość) napisał:

Dziękuję! Dbaj o siebie i dobrej nocy. Cześć. : )

Ty też. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość dziewicazprzeszloscia napisał:

Właśnie o to chodzi, że o tym myślę. Wydaje mi się że była szczerza i tak za dużo o niej wiem, za dużo mówiła o jej przeszłości, a jednak trochę mnie zaskoczyło że miała jakieś tam doświadczenie przede mną. Myślałem że nie doszło do orala, chociaż trudno to nazwać oralem, jak robiła to w zasadzie z przymusu i się brzydziła byłego, bo nie chciała oddać dziewictwa.

A co to za różnica... przyszłości nie zmienimy niezależnie jaka by nie była.  Tym, co naprawdę mamy jest chwila obecna i kolejna i kolejna... Iluz to jest ludzi, którym jak dasz obrażanek najpierw spróbują zjeść dziurę. .. Pomysl o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość dziewicazprzeszloscia napisał:

Tylko no to ja spuszczałem się jej do ryja, a nie on, a jednak myślę o tym że miała jakieś tam doświadczenie przede mną.

Ryja?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg

Świat schodzi na psy. Zazdrosny o jakiegoś cudzego penisa, rozlicza ze spermy jak księgowy w pegeerze buhaja rozpłodowego, partnerce "spuszcza się do ryja"... Co za słownictwo, co za małostkowe, niskie, samcze myślenie. Upadek obyczajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×