Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert77

Wynajmę 2 pokoje studentkom w Warszawie

Polecane posty

Gość Robert77

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce. Mieszkam w sporym domku w Warszawie i chętnie wynajmę 2 pokoje 2-3 dziewczynom (2 łazienki, 5 pokoi). Dlaczego tutaj wrzucam ogłoszenie? Bo w domu panuje bardzo luźna atmosfera. Jestem naturystą i chodzę po domu na golasa. Dobrze wyglądam, jestem przed czterdziestką, nie wymagam oczywiście stuprocentowej nagości zawsze, ale faktem jest że wszyscy dotychczasowi domownicy nie mieli z tym problemu. Szczypta erotyki na co dzień nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Mieszkam w większości sam, czasami przychodzą goście, również na codzień golasy. Do tej pory nikt nie narzekał, dziewczyny tak się dobierały aby czuć się swobodnie a latem często wspólnie jeździliśmy na nagie plaże. W domu również czuły się jak u siebie. Jedyny minus, to bliskość okien sąsiadów,  którzy są wścibscy dość i trzeba czasami zasłaniać okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jaka cena tego lokum? i jaka dzielnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert77
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jaka cena tego lokum? i jaka dzielnica?

Cena symboliczna, mam z czego żyć i wynajem pokoi nie jest działalnością zarobkową, ale człowiek to stadne zwierzę i lubi w większym gronie poprzebywać. Dzielnica: pogranicze Włoch i Ursusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa091991

Podoba mi się. Jak mogę się skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×