Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vey

Czarny Piatek

Polecane posty

Gość Gość
20 minut temu, Gość Teczka napisał:

Jest lajt zapisany jakiś 2 h temu, więc to ten

 

Na tym zdjęciu że zgolona mor.da wygląda oblesnie

w tym lajcie nie ma pytania o Roksę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaada
30 minut temu, Gość Gość napisał:

w tym lajcie nie ma pytania o Roksę!

Bo to nie ten lajw. To poprzedni byl ktorego przerwał nagle i nie zapisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość adaada napisał:

Bo to nie ten lajw. To poprzedni byl ktorego przerwał nagle i nie zapisał :(

Bo pewnie nie chciał żeby pytanie o rokse nie wyszło🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Siedzi na ławce w parku i kpi z bezdomnych, zero empatii ten człekokształny pawian ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaki uj, popatrzyła diè na niego jakas laska a on do niej pilnuj swojego dziecka ZDZIRO JEBA....na,🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jaki uj, popatrzyła diè na niego jakas laska a on do niej pilnuj swojego dziecka ZDZIRO JEBA....na,🤦‍♂️

Jego nie wolno oceniać z powodu prostytucji, a ją z powodu PATRZENIA owszem. Adam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Strasznie agresywny do innych ludzi, szydzi, wyśmiewa, a madki przytakujà👎🤮jakie to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Strasznie agresywny do innych ludzi, szydzi, wyśmiewa, a madki przytakujà👎🤮jakie to przykre

Ostatnio mówił o biedrze, że z niego zrezygnowała, bo ludzie zaczęli wysyłać donosy o prostytucji. Na co jego świta: pi e r do lo ne smieci, jak można być tak podłym? A jak można nazywać kogoś śmieciem, hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio mówił o biedrze, że z niego zrezygnowała, bo ludzie zaczęli wysyłać donosy o prostytucji. Na co jego świta: pi e r do lo ne smieci, jak można być tak podłym? A jak można nazywać kogoś śmieciem, hę???

ANO WŁAŚNIE,przykre,przykre, przykre, dodatkowo jak ma same przytakujące mu madki wariatki to czuję się bezkarny, beszczelny typ,nie dziwię sie ze ma mało znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pamiętam jak grzmiał, że nie zatrudniłby kasjerki z brudnymi pazurami, bo rzygac się chce. A następnego dnia na lajwie miał brud za pazurami, wygrzebywał to na wizji i mówił, że to normalne, iż paznokcie zachodzą brudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Obrzydliwy jest. Zwłaszcza,że słuchają go smarkaci . Te wstawki o seksie fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Ze tez mu sie chce te lajwy tak napierniczac. 3 dziennie? O ho ho. Chyba nie zostane instagramerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U adam

Kolejny live 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczka

BOZE JAKI ON JEST TEPY

 

ZRE CZEKOLADE Z BIEDRY, KTORA SAM SOBIE KUPIL Z RESZTA RZECZY A MOWI, ZE W PREZENCIE

PO C.H.U.J??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsddsd

boze jak on łże....

ja nie mam slow... rano mowil, ze ladowarke sobie kupi do telefonu,. a teraz udaje, ze dostal z czekolada od kogos :D:D:D:D

hahahahhahahah nie moge hahahahahahhahahhahaah

nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd

o nie :D:D:D:D

kupil sobie droga rzecz w rossmanie ale nie chce zeby candy mamba widziala po punktach za ile, wiec zmyslil, ze jakas babcia stara nie ogarniala aplikacji i nabila na jego :D:D:D:D:D

nie

nie

nie

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd

mowie Wam, za kilka dni bedzie, ze dostal od kogos jakis kosmetyk drozszy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalalabamba

Jednocześnie kłamie, że nie wydaje na siebie pieniędzy, a przy okazji przyznaje się do dawania tego i owego za hajs. I nazywa to "dorabianiem", niby nie ukrywa, a ukrywa. A potem że nie ma kasy, a jednocześnie ma. WAAAAAAAAAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U adam

Teraz już ma nową wizję pracy. Już nie handel a kosmetyka_mize nawet salon urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ej blackfriday, wstawiaj w cv zdjècia swojego owłosionego odbytu z dildo, wszyscy bèdà siè bić o zatrudnienie ciebie z...🚑🚑🚑🚑🚑🆘🆘🆘🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tyle razy mówił, że nienawidzi prezentów. Nie znosi, wkurzają go. Teraz z powerbankiem w łapie, który sam sobie kupił, mówi do siebie: kocham prezenty, oooooo, kocham, ktoś się wykosztował, bo nie zmazał ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzis tez powiedzial, ze 2 lata mieszkal w Londynie. A mieszkal od konca grudnia 2017 do polowy lutego 2019 czyli rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Przecież to jest de.b.il

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dzis tez powiedzial, ze 2 lata mieszkal w Londynie. A mieszkal od konca grudnia 2017 do polowy lutego 2019 czyli rok.

I na roksa zna dwa jèzyki angielski i rosyjski😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ma 28 lat itp. Jaki cretino, nie zna jèzykôw kompletnie, nie czyta ksiàżek, nie oglàda filmôw, seriali, nie chodzi na wystawy, do kina, do teatru, po polsku nawet źle gada, nie umie siè wysłowić, stary dziad a tylko stać go na malowanie brwi na story przez 2 godziny, totalny dzban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale tu panuje cenzura, coś napisałam i co? Admin musi zatwierdzic , ukryte, serio? Na kafe?😈🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweeeee
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

I na roksa zna dwa jèzyki angielski i rosyjski😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ma 28 lat itp. Jaki cretino, nie zna jèzykôw kompletnie, nie czyta ksiàżek, nie oglàda filmôw, seriali, nie chodzi na wystawy, do kina, do teatru, po polsku nawet źle gada, nie umie siè wysłowić, stary dziad a tylko stać go na malowanie brwi na story przez 2 godziny, totalny dzban

Mnie rozwala jak on mówi - czeba, czymać, oszczykiwanie, gównie

Wieś śpiewa i tańczy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość wweeeee napisał:

Mnie rozwala jak on mówi - czeba, czymać, oszczykiwanie, gównie

Wieś śpiewa i tańczy 😂

"myślałem, że nie wyczymie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać, że męczy urodowego jutuba, bo używa tej tępej nomenklatury. "Jestem zakochany w płynie do prania", "jestem uzależniony od lenora". I tłucze tymi pazurami w ten flakonik z brutalem za 18.90. Za duzo jutuba, Gabrysiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widać, że męczy urodowego jutuba, bo używa tej tępej nomenklatury. "Jestem zakochany w płynie do prania", "jestem uzależniony od lenora". I tłucze tymi pazurami w ten flakonik z brutalem za 18.90. Za duzo jutuba, Gabrysiu.

Istna szusz po kastracji i opróżnieniu konta😂😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×