Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vey

Czarny Piatek

Polecane posty

Gość wweeeee
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Skończył tamtego lajta. Chyba chciał żeby tamte pytania zniknęły. 

Nie, akurat się czas antenowy skończył 60min bo od razu wskoczył nowy lajt. Zle utrafilam🙄🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jaka to jest me n da podła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

jaka to jest me n da podła

A to prawda👎 I udziela rad na temat azs, kujnia sle pierdy gada, a kajkunie jak u lekarza, a poradz, a powiedz🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

kurde ludzie, po co ja tu weszłam 😄😄 Ciekawość  nie pozwoliła mi nie wygooglać tego i owego. Masakra, tego się nie odzobaczy. Nieładnie się tak śmiać z chorych ludzi, był moment, że mu współczułam, ale to co zrobił to komedia, przekroczył wszystkie granice. To już nie tylko choroba, to głupota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość heh napisał:

kurde ludzie, po co ja tu weszłam 😄😄 Ciekawość  nie pozwoliła mi nie wygooglać tego i owego. Masakra, tego się nie odzobaczy. Nieładnie się tak śmiać z chorych ludzi, był moment, że mu współczułam, ale to co zrobił to komedia, przekroczył wszystkie granice. To już nie tylko choroba, to głupota. 

widziałaś Pusia??? jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

widziałaś Pusia??? jak wrażenia?

napisałam -  KOSZMAR, ostrzegam Was ludzie, nie róbcie tego 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś
3 minuty temu, Gość heh napisał:

napisałam -  KOSZMAR, ostrzegam Was ludzie, nie róbcie tego 😄 😄 

Bende rzigoł 🤢🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość heh napisał:

napisałam -  KOSZMAR, ostrzegam Was ludzie, nie róbcie tego 😄 😄 

zdjecia mialy isc za miliony, a ma je teraz kazdy, kto umie zrobic skrina😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ryś napisał:

Bende rzigoł 🤢🤮

wysylam fototapetę pusia za złotówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc odbyt

On jest taki nudny, ciągle o tych operacjach, chyba już wszystko widziałam, słyszałam, zdjęcie jego odbytu mam na tapecie w telefonie 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤫🤫🤫🤫😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Adam chce se zrobić mini pochwe 🤣🤣🤣 a już myślałam że nic dziś mnie nie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
4 minuty temu, Gość Gosc odbyt napisał:

On jest taki nudny, ciągle o tych operacjach, chyba już wszystko widziałam, słyszałam, zdjęcie jego odbytu mam na tapecie w telefonie 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤫🤫🤫🤫😘

no owłosione niedomyte d*psko, faktycznie widoczek, nic tylko podziwiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość abcd napisał:

Adam chce se zrobić mini pochwe 🤣🤣🤣 a już myślałam że nic dziś mnie nie zaskoczy

dzis tez mowil, ze chce miec twarz kobiety. teraz ze pochwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc odbyt
Przed chwilą, Gość xxx napisał:

no owłosione niedomyte d*psko, faktycznie widoczek, nic tylko podziwiać. 

Ale wiecie, on tak teraz to tłumaczy , co on tam ma i jak wygląda , jakby nie zdawał sobie sprawy , ze ktoś widział zdjęcia, a hulają po necie , no moze kajkusie nie widziały, w necie NIC NIE GINIE💩🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc odbyt
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

dzis tez mowil, ze chce miec twarz kobiety. teraz ze pochwe. 

Tia i stwierdził , ze w sumie to ma bardzo kobiecą twarz i tak WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Nie ma sprostowania, a miało być o 12, może mu już odcięli prąd i internet? Klienteli nie było na takie cacko? Biedny jest, ale głupi jak cholera. Wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaada

Po co on kłamie o tych rzekomych operacjach plastycznych. Przecież na zdjeciach przed tatuażem widac ze ma taką samą twarz jaka miał czyli jak kartofel. A on tu implantach policzków, wywijaniu ust i innych bzdurach gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie , no teraz o serze spod napleta i inne żarty🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🆘🆘🆘🆘🆘🆘🤦‍♂️🚑🤦‍♂️🚑🤦‍♂️💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość xxx napisał:

Nie ma sprostowania, a miało być o 12, może mu już odcięli prąd i internet? Klienteli nie było na takie cacko? Biedny jest, ale głupi jak cholera. Wstyd. 

Powiedział ze wziàł psychotropy i poszedł spać🚑🚑🚑🚑🚑🆘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość adaada napisał:

Po co on kłamie o tych rzekomych operacjach plastycznych. Przecież na zdjeciach przed tatuażem widac ze ma taką samą twarz jaka miał czyli jak kartofel. A on tu implantach policzków, wywijaniu ust i innych bzdurach gada...

No pewnie, ewidentnie widać ze nic nie robił, to bajkopisarz, patologiczny kłamca, czego oczekiwaç🤷‍♀️🤷‍♀️😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i mamy wytłumaczenie o roxy ZROBILISMY MU DARMOWÀ REKLAMÈ, PROSZÈ PAÑSTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaada

Ustosunkował się co do roksy. Powiedział że dziękuję za darmową reklame i ze nie widzi nic w tym złego co robi w czasie prywatnym oraz ze jesli będzie miał stałą pracę to zrezygnuje Ale teraz nie ma wyjścia. Powiedzial tez ze nie ogoli dupska bo lubi owlosione. Fujka 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaada
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No i mamy wytłumaczenie o roxy ZROBILISMY MU DARMOWÀ REKLAMÈ, PROSZÈ PAÑSTWA

Kuźwa taki ruch telefoniczny ma zapewne ze będzie musiał sobie sek(s)retarke zatrudnić albo infolinię otworzyć. Chyba ślepy sie skusi na taka kaleke fizyczno-umysłową 🙄🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No i mamy wytłumaczenie o roxy ZROBILISMY MU DARMOWÀ REKLAMÈ, PROSZÈ PAÑSTWA

Dodatkowo ktos pyta jakie ma wykształcenie, nie bèdzie na to pytanie odpowiadał, no pewnie nawet matury nie ma to co na gadać, kłamstwo na kłamstwie siedzi i kłamstwem pogania, bèdà streamy na you tube ( obiecanki od miesiècy) butny, mały, chory psychicznie człowieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Pojawił się temat jego CV na lajwie. Że gdzies wyciekło z douglasa i ktos robil z niego beke. Ciekawe czy w CV tez tak naklamał bo to już akurat jest karalne.... pewnie ciężko będzie temat zbadać bo nie można przetwarzać CV do innych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość abcd napisał:

Pojawił się temat jego CV na lajwie. Że gdzies wyciekło z douglasa i ktos robil z niego beke. Ciekawe czy w CV tez tak naklamał bo to już akurat jest karalne.... pewnie ciężko będzie temat zbadać bo nie można przetwarzać CV do innych celów.

Karalne jest to, co zrobił z Ulą82. Jeżeli ona zgłosiła się do niego z problemami psychicznymi, bo uważała go za psychologa, a on na lajwie stu osobom wyznał treść tych rozmów, to powinien ponieść konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Karalne jest to, co zrobił z Ulą82. Jeżeli ona zgłosiła się do niego z problemami psychicznymi, bo uważała go za psychologa, a on na lajwie stu osobom wyznał treść tych rozmów, to powinien ponieść konsekwencje.

I chyba bidulè zablokował😒😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, bo zamilkła szybko. Albo ją zgasił wyjawiając jej problemy psychiczne. No gnida straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

I chyba bidulè zablokował😒😔

A co powiedział o tej Uli bo nie ogladalam od poczatku ? Najgorsze jest to ze jak kogoś zablokuje to automatycznie wszytskie wypowiedzi tej osoby na lajwie znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość abcd napisał:

A co powiedział o tej Uli bo nie ogladalam od poczatku ? Najgorsze jest to ze jak kogoś zablokuje to automatycznie wszytskie wypowiedzi tej osoby na lajwie znikają

Wywiązała się jakaś głupkowata gadka, że Adam powinien być samodzielny. Na co zaczął, że jesteśmy zwierzętami stadnymi. Co druga Kajkusia mądrzejsza. I akurat ta dziewczyna dość inteligentnie broniła swojego zdania. Na co Adam z braku argumentów: a ty Ula masz swoje problemy psychiczne, bo zgłosiłaś się do mnie z prośbą o pomoc, to zajmij się nimi. Coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×