Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vey

Czarny Piatek

Polecane posty

Gość Gosc

Jakiś koleś do niego po angielsku,a ten musi kolczyka poszukaç, mętlik w oczach bo nie potrafi odpowiedzieç pełnym zdaniem po angielsku, będzie kończył, stać go było na fuck you🤣🤣😂🤣😂😈😂🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajt boży rewelacja

👴🏿👴🏿🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ciekawe

Ale że pudel jeszcze nic nie napisał 😮 taka hot plota z erotycznym podtekstem, ale by się klikało. A tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdfd

bo nikt nie wyslal im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosc
3 minuty temu, Gość xdfd napisał:

bo nikt nie wyslal im

Ja im wysłałam dwa dni temu i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość xdfd napisał:

bo nikt nie wyslal im

Podobno ktoś wczoraj wysłał, ale czy to prawda?🤷‍♀️Poza tym on gwiazdą, celebrytą nie  jest, to bezdomna urwa😈💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość gosc napisał:

Ja im wysłałam dwa dni temu i cisza

Teraz bieniuk i esmeralda na swieczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuuuuuu

Ktos go sie pyta - najwieksze marzenie. A adas. A to ze domek na wsi i dwa psy. Jeszcze miesiac temu mowil ze nie lubi psow. On jest jak choragiewka.poza tym na tej wsi to by go przechrzcili na diabla i wywiezli taczka hahah....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakjest

on nie jest choriagiewka tylko chorym czlowiekiem

 

wczesniej jakos nie myslalam o nim zle prze jego wiualnosc, ale teraz bez tej brody z tymi podkreslonymi czarnym ieniem łukiem kupidyna i du.pka na brodzie wyglada jak g.o.w.n.o 

 

Nie moge patrzec na niego, wyglada na oblesnego i tepego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

A dziś jak dumnie opowiadał o operacjach twarzy których nie miał hahahhahahah implanty w brodzie, FEMONOZACJA TWARZY  nowość! Hahhahahah a pamiętacie implanty w policzkach pod kością?? Hahahha co za dzban, jak strasznie próbuje dorównać do trans koleżanek z operacjami których nie miał. 

Nawet ten obrzydliwy tatuaż robił maszynka ze tusz miał w butelce plastikowej przeciętej na pół ... ktoś to wyznaczył i mu powiedział o jego profesjonalizmie. Tfu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Dominika napisał:

A dziś jak dumnie opowiadał o operacjach twarzy których nie miał hahahhahahah implanty w brodzie, FEMONOZACJA TWARZY  nowość! Hahhahahah a pamiętacie implanty w policzkach pod kością?? Hahahha co za dzban, jak strasznie próbuje dorównać do trans koleżanek z operacjami których nie miał. 

Nawet ten obrzydliwy tatuaż robił maszynka ze tusz miał w butelce plastikowej przeciętej na pół ... ktoś to wyznaczył i mu powiedział o jego profesjonalizmie. Tfu 

Pamiętamy, niech sobie lepiej upę zrobi  na czarno, bo słabo to wygląda przy tych łoniakach i dildo w upie👎🌚😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Moim zdaniem jedynym ratunkiem, by jakos wygladal, jest zmiana plci na damska oraz dotatuowanie sobie czarnego i brazowego pigmentu wszedzie. Moze jako ponetna Murzynka bedzie mial branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Vey napisał:

Moim zdaniem jedynym ratunkiem, by jakos wygladal, jest zmiana plci na damska oraz dotatuowanie sobie czarnego i brazowego pigmentu wszedzie. Moze jako ponetna Murzynka bedzie mial branie.

Przecież on jest piękniusi, tak sam gada, och i ach, no co Ty proponujesz😂😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przecież on jest piękniusi, tak sam gada, och i ach, no co Ty proponujesz😂😜

I ten nosek tyle razy operowany, a typowo wiejski kartofel widoczny na zdjęciach sprzed 10ciu lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość wweeeee napisał:

Mnie rozwala jak on mówi - czeba, czymać, oszczykiwanie, gównie

Wieś śpiewa i tańczy 😂

W niektórych rejonach Polski, na przykład w Wielkopolsce, są ludzie, którzy tak mówią. Szczególnie ci prości i słabo wykształceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopo

xxx

zapodaj.net/d99d360e7c1fd.png.html

 

biedny adas 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Adas nadal slawny: https://www.kozaczek.pl/wytatuowany-od-stop-do-glow-i-bez-genitaliow-pokazal-sie-nago/ ale na Kozaczku nie wiedza czy nadal ma genitalia, czy juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość opopopopo napisał:

xxx

zapodaj.net/d99d360e7c1fd.png.html

 

biedny adas 😞

Biedny? To buc i nie ma szacunku do nikogo, zapatrzony w siebie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Vey napisał:

Adas nadal slawny: https://www.kozaczek.pl/wytatuowany-od-stop-do-glow-i-bez-genitaliow-pokazal-sie-nago/ ale na Kozaczku nie wiedza czy nadal ma genitalia, czy juz nie.

Ale kujnia sława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

12 komentarzy na kozaczku. Nie budzi za dużego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Booooze xD

Zobaczcie na tym.zapisamym lajwie gdzie siedzi w pokoju i zaczyna od opowiadania o swoich prezentach. Na początku jak nieporadnie patrzy, zauważył że ceny nie odkleil a kto daje prezent z ceną i tak szamota się z tą ładowarka, nie wie co zrobić xDddd hahhaha

Przed kim on udaje że kasy nie ma? To jest chory człowiek ja już nie mam siły na niego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Więc ja chciałam jeszcze raz podkreślić

KTOS KUPIL MU STACJE LADUJACA DO TELEFONU ZA XX ZL I CZEKOLADE Z BIEDRY MAGNETIC W KTOREJ SAM BYL I KTORA NIE RAZ JUZ JADL

PODAROWAL LADOWARKE W DNIU KIEDY ADAS RANO MOWIL: IDE KUPIĆ LADOWARKE

ALE TEN KTOS WCZEŚNIEJ KUPIL!

ZA NIM SIATKA Z BIEDRY

 

JA PIER.DOL.E

 

WYSIADAM PA

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

To jest skonczony de.bil

Jeszcze mówił.na którymś.lajcie.ze znów był przedmuchać mikroofn bo nie działał czy coś i pewnie był właśnie na jakiejś takiej wyspie z telefonami itd i tam zazwyczaj są.ceny naklejone i sobie ładowarkę też kupił

Ja już nie wiem.jak.mam reagowac

Mitomani i kłamcy doprowadzają mnie do takiej frustracji że ja nie wiem jak mam myśleć o nich i nie rozumiem ich zachowania 

 

Czemu on to robi? To już chyba jakaś kompulsja

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy

Na stronie z anonsami nie da sie juz zobaczyc zdjec, nie chca sie ladowac. czy ktos moze je wrzucic na zapodaj i wkleic tutaj zeby nie zginely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U adam

Czy on już wyzdrowiał? Wcześniej twierdził,ze w Poznaniu ma poumawiane wizyty lekarskie, że pozałatwiane leczenie ,lekarzy a teraz pakuje dobytek w worki na śmieci i jedzie do stolicy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość życzliwy napisał:

Na stronie z anonsami nie da sie juz zobaczyc zdjec, nie chca sie ladowac. czy ktos moze je wrzucic na zapodaj i wkleic tutaj zeby nie zginely?

U mnie wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
7 godzin temu, Gość opopopopo napisał:

xxx

zapodaj.net/d99d360e7c1fd.png.html

 

biedny adas 😞

Skąd te komentarze? Jestem ciekawa co Adam wpisał do CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czesc, nie wiedzialam zupelnie o kogo chodzi, juz wiem. Sorry girls, normalnie slabo mi sie robi gdy patrze na tego czlowieka, to dla mnie za duzo. Choroby psychiczne maja rozne oblicza, on chyba zupelnie nie akceptowal swej osoby. Tyle jest rzeczy piekbych I dobrych na swiecie, nie chce patrzec na patologie, moze uznacie, ze jestem slaba? moje cialo nie otrzyma nigdy ani centymetra tatu. nawet pompowanych ust nie znosze. Powodzenia na tym watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też niestety nie widzę zdjęć, czy ktoś może je pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też niestety nie widzę zdjęć, czy ktoś może je pokazać?

To zly pomysl. Jak wkleimy linka, zaraz usuna watek. Ostatnio kilka razy tak bylo. Jednak musisz poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×