Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vey

Czarny Piatek

Polecane posty

Gość Gość

zezowaty grubas chcial rzadzic, to ma😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Ktoś tu trolluje, a reszta łyka. Przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😈😈😈😈😈🍿🍿🍿

PROSZĘ O SPOKÓJ W WYPOWIEDZIACH, PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ, TU CHODZI O BARDZO WAŻNĄ OSOBĘ, O BLACK FRIDAY, CZARNY BEZ, JARMUŻA, SIO TROLLOWATE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gosc😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😈😈😈😈😈🍿🍿🍿 napisał:

PROSZĘ O SPOKÓJ W WYPOWIEDZIACH, PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ, TU CHODZI O BARDZO WAŻNĄ OSOBĘ, O BLACK FRIDAY, CZARNY BEZ, JARMUŻA, SIO TROLLOWATE

Uzasadniał, dlaczego pusia chce przerobić w tzipkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

mowilam wam, ze bedzie sie stawal kobieta

nie moge sie odczekac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Teczka napisał:

mowilam wam, ze bedzie sie stawal kobieta

nie moge sie odczekac

 

Jeszcze tego brakowało. Był już pedziem, antypedziem, nullo, alienem, aniołem, heterykiem, biseksem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze tego brakowało. Był już pedziem, antypedziem, nullo, alienem, aniołem, heterykiem, biseksem... 

Jedno się nie zmieniło - nadal wariat. Serio, nie ogarniam czemu tacy ludzie nie są przymusowo leczeni. Ten koleś robi sobie krzywdę. Dość tych igrzysk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Miał być lajw a nie ma

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zniknal z Roksy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zniknal z Roksy?????

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jestem tu od kilku wątków. I za każdym razem wątek trafiał szlak zawsze wtedy gdy  jedna osoba zaczynała smęcić o noxelii (czy tam kimś innym, nie wiem, bo różne niki wymieniała) i krytykować ją. Nawet ktoś przecież założył specjalnie dla niej temat o noxelii, aby tam nadawała o noxelii, ale ona i tak woli psuć ciągle nam temat o adasiu. Nie wiem, po prostu może niech noxelia ją ignoruje?

Szlag mnie kurfa trafia za każdym razem jak jakiś tłuk pisze, że trafia go "szlak". Skąd się wam ten szlak bierze? Przecież to nie ma sensu. Nie myślicie o tym skąd się biorą powiedzenia i idiomy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Jego koleżka  nagrał filmik na jutub o nim

https://m.youtube.com/watch?v=wXso9TVLzm0

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono

A zauważyliście, że na ostatnich lajtach wplatał czasowniki w formie żeńskiej? Zrobiłam, poszłam, ale się umalowałam, blabla. Nigdy tego nie robił, rzuca tak tylko co któryś czasownik, że niby mu się już MYLI, bo przecież od zawsze czuł się kobietą ❤️ Czyli od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W profilu na portalu na literę R podał że ma 28 lat, podczas gdy w artykułach o nim z 2018 jest napisane że ma 33, komu teraz wierzyć? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
2 godziny temu, Gość nono napisał:

A zauważyliście, że na ostatnich lajtach wplatał czasowniki w formie żeńskiej? Zrobiłam, poszłam, ale się umalowałam, blabla. Nigdy tego nie robił, rzuca tak tylko co któryś czasownik, że niby mu się już MYLI, bo przecież od zawsze czuł się kobietą ❤️ Czyli od tygodnia.

Nie zgodzę się. Często mówił w formie żeńskiej zwłaszcza "głupia ja" 😂 nawet przed operacją tak mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Geje czesto dla jaj mowia o sobie w formie zenskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

85 albo 86 tak jak Wera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Vey napisał:

Geje czesto dla jaj mowia o sobie w formie zenskiej.

Nie dla jaj. Mówią tak właśnie Ci, którzy czują się mentalnie kobietami lub przynajmniej w dużej mierze kobieco. Ewentualnie tak po środku, czyli ani facetami, ani kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takikako
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie dla jaj. Mówią tak właśnie Ci, którzy czują się mentalnie kobietami lub przynajmniej w dużej mierze kobieco. Ewentualnie tak po środku, czyli ani facetami, ani kobietami.

Ale u niego to jakaś nowość, może nie od kilku lajtów, ale od niedawna. Poza tym ludzie, teraz już nie nullo, a jednak feminizacja? Ja jestem przerażona, oczywiście rozumiem czym jest bycie trans, że to głęboko zakorzeniona potrzeba, ale u niego to wygląda jak kaprys. Przy Weronice był weganinem, freakiem z kosmosu i stał się nullo, teraz pod wpływem dam lekkich obyczajów staje się transem? Błagam. On chyba serio wymaga pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diminika
9 godzin temu, Gość abcd napisał:

Jego koleżka  nagrał filmik na jutub o nim

https://m.youtube.com/watch?v=wXso9TVLzm0

 

Rozumiem intencje tego Pana, ale z przykrością stwierdzam, ze to taka Kajkusia, która dała się nabrać na te opowieści o jego adopcjach, chorobach, cudach wiankach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Diminika napisał:

Rozumiem intencje tego Pana, ale z przykrością stwierdzam, ze to taka Kajkusia, która dała się nabrać na te opowieści o jego adopcjach, chorobach, cudach wiankach. 

Wodolej i nudziarz. Nie idzie o wygląd Adama, ale o jego zachowanie. A pan 5 minut zapętla jedno zdanie i jeszcze dorzucił tandetną, poruszającą muzyczkę. Tymczasem w PL pracują ludzie z piercingiem i mają się dobrze. Nie znoszę manipulacji. Koleś pie r doli jak jakaś karyna, która chce być mądra, ale sama nie wie, o co jej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Wodolej i nudziarz. Nie idzie o wygląd Adama, ale o jego zachowanie. A pan 5 minut zapętla jedno zdanie i jeszcze dorzucił tandetną, poruszającą muzyczkę. Tymczasem w PL pracują ludzie z piercingiem i mają się dobrze. Nie znoszę manipulacji. Koleś pie r doli jak jakaś karyna, która chce być mądra, ale sama nie wie, o co jej chodzi.

Aaa to ten , co był z jarmużem na castingu do big brother, narzekali ze kazali im wycinać jak najwięcej samochodów z papieru (wtf)🤣😂🤣😂nidny jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Dziewczyna_z_szafy napisał:

 no ale, słucham dzisiejszego lajta i mam mieszane uczucia, widać że mu ciężko.

Och, jakaś ty wrażliwa i empatyczna. Normalnie anioł. A ostatnio nazywałaś go śmieciem. I w ogóle ciężko w wątkach o nim znaleźć kogoś, kto hejtował go bardziej niż ty. Na temat jego zdjęć z dildo w tyłku się nie wypowiesz? Czyżby dlatego, że po forum latały twoje foty z szołapa z marchewką w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda

Wyszukało mi jakiś nowy artykuł na portalu wiedza bezużyteczna na temat roksy i Adama. Ale chyba został usunięty bo nie moge odszukać treści.

Taki fragment mi znalazło

"Adam Curlykale nie daje o sobie zapomnieć. ... ogłasza się na znanym portalu z ogłoszeniami erotycznymi - Roksa.pl, gdzie informuje, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Bez

Już na ro/ksie zmienił lokalizację na Łódź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
Dnia 28.04.2019 o 17:31, Dziewczyna_z_szafy napisał:

Tak, właśnie kolejny "głos w mojej głowie" zadzwonił do mnie czy może wpaść także żegnam się póki co 😄 

Sama niedawno robiłaś na kafe za podobną "atrakcję", jak grafitowy, a teraz go oceniasz z góry i nie ma twojego wpisu, w którym nie pisałabyś o sobie. Fajnie, że się trochę ogarnęłaś życiowo, ale to są topiki o grafitowym Rosjaninie spod Żnina, a nie o twoim psie, diecie wegetariańskiej i sielance z twoim facetem, więc jeśli chcesz atencji, to możesz jak za starych czasów założyć topik o sobie.

A grafitek zaczyna kminić w tę stronę, że nie ma już innego wyjścia, jak się przerobić na babkę, bo facetem i tak nie jest. Drzwi do związku z drugim gejem zamknął sobie raczej bezpowrotnie, jako trans może będzie miał trochę większe szanse. A że pogodzony ze sobą i tak nie będzie, to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

 

A grafitek zaczyna kminić w tę stronę, że nie ma już innego wyjścia, jak się przerobić na babkę, bo facetem i tak nie jest. Drzwi do związku z drugim gejem zamknął sobie raczej bezpowrotnie, jako trans może będzie miał trochę większe szanse. A że pogodzony ze sobą i tak nie będzie, to inna sprawa.

On nie ma granic. On się zlewa z drugim człowiekiem. Gdzie się pojawi, natychmiast staje się swoim opiekunem. Po cholerę mu te tatuaże? Trafił na takie towarzystwo, to się tatuował. Chciał ukryć blizny, a akurat z ćpunem wytatuowanym mieszkał, to się dziarali. Wypatrzyła go Wera, była samotna. Ona ma oczy wytatuowane, więc i on w to poszedł. Ona wykastrowana, więc i on. Teraz są panowie z tzipkami, więc Adas tez chce. Kochają zwierzeta, wiec Adas tez. A dopiero co kielbase wpie r dalał i sie oblizywał, jednoczesnie gadajac, że pies czy kot i kłaki w domu to coś co go w ku r wia niemiłosiernie. A jak za chwilę normalnego faceta spotka, to sobie pen i s a przeszczepi ze smietnika w Meksyku? tatuaze bedzie usuwal? A jesli kogos na wozku pozna, to kregoslup sobie przetrąci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc1500100900

Jestem załamana, ze mr gray przeprowadził się do mojego miasta :( długo tu nie posiedzi, bo zaraz go łódzkie menele pogonią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość gosc napisał:

On nie ma granic. On się zlewa z drugim człowiekiem. Gdzie się pojawi, natychmiast staje się swoim opiekunem. Po cholerę mu te tatuaże? Trafił na takie towarzystwo, to się tatuował. Chciał ukryć blizny, a akurat z ćpunem wytatuowanym mieszkał, to się dziarali. Wypatrzyła go Wera, była samotna. Ona ma oczy wytatuowane, więc i on w to poszedł. Ona wykastrowana, więc i on. Teraz są panowie z tzipkami, więc Adas tez chce. Kochają zwierzeta, wiec Adas tez. A dopiero co kielbase wpie r dalał i sie oblizywał, jednoczesnie gadajac, że pies czy kot i kłaki w domu to coś co go w ku r wia niemiłosiernie. A jak za chwilę normalnego faceta spotka, to sobie pen i s a przeszczepi ze smietnika w Meksyku? tatuaze bedzie usuwal? A jesli kogos na wozku pozna, to kregoslup sobie przetrąci?

Wchodzisz między wrony , kracz tak jak one...🤷‍♀️😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×