Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vey

Czarny Piatek

Polecane posty

Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wywiązała się jakaś głupkowata gadka, że Adam powinien być samodzielny. Na co zaczął, że jesteśmy zwierzętami stadnymi. Co druga Kajkusia mądrzejsza. I akurat ta dziewczyna dość inteligentnie broniła swojego zdania. Na co Adam z braku argumentów: a ty Ula masz swoje problemy psychiczne, bo zgłosiłaś się do mnie z prośbą o pomoc, to zajmij się nimi. Coś takiego.

Przykre, dziewczyna pogubiona prosiła o pomoc faceta, ktôry jest samozwañczym psychologiem, psychiatrà , a sam bierze psychotropy bo ma depresje, raka, azs, łzs, jest barberem,kosmetologiem, byc moze też astronautà, pracownikiemNASA, prezydentem, kasjerem, menadzerem, makijażystà, absurd goni absurd, prostytutà😠😠😠😠🤢🤬👿😓

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Przykre, dziewczyna pogubiona prosiła o pomoc faceta, ktôry jest samozwañczym psychologiem, psychiatrà , a sam bierze psychotropy bo ma depresje, raka, azs, łzs, jest barberem,kosmetologiem, byc moze też astronautà, pracownikiemNASA, prezydentem, kasjerem, menadzerem, makijażystà, absurd goni absurd, prostytutà😠😠😠😠🤢🤬👿😓

 

Dokładnie. Zrobiło mi się jej żal. Adam dał do zrozumienia, że ta kobieta ma poważne problemy psychiczne. I w akcie desperacji zgłosiła się do niego po FACHOWĄ pomoc. A on to wyciągnął, bo nie radził sobie w merytorycznej dyskusji. Obrzydliwe zachowanie. Nie dziwię się, że nikt go nie lubił. To jakby dwie osoby gadały o polityce, miały odmienne wizje rozwoju państwa. Po czym jedna wypala: a ciebie ojciec w dzieciństwie molestowal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey
1 godzinę temu, Gość abcd napisał:

Adam chce se zrobić mini pochwe 🤣🤣🤣 a już myślałam że nic dziś mnie nie zaskoczy

On juz ma mini-tzipke. Tak wyglada ta dziura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Dziewczyna_z_szafy napisał:

Zachował się obrzydliwie nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz, ale kolejna naiwna ma nauczkę aby nie ufać byle komu. Zresztą trzeba być do bólu naiwnym żeby zaufać akurat jemu kiedy gołym okiem widać że to mitoman, który sam ze sobą ma problemy i jest skrajnie rozchwiany. 

Jeśli ktoś mówi, że jest psychologiem i ona mu zaufała, to wina po jego stronie. Nie każdy jest wnikliwy, nie każdy jest jak policyjny pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Dziewczyna_z_szafy napisał:

Ja mu życzę tylko tylko żeby zło, które rozsiewa wróciło do niego z podwójną siłą. Za to, że ten przygłup promuje cierpienie zwierząt. Nawet weganinem był tylko dla swoich korzyści (uznanie od Weroniki i odchudzanie). Egoista, który myśli tylko o sobie. 

A że zacznie się prostytuować to było pewne, skądś kase musi brać a że wszyscy brzydzą się go zatrudnić no to orze jak może, dewianci zawsze się znajdą. 

Niby te futra? Mam nadzieje, ze nie masz miesa i nie masz zwierzat, ktore karmisz miesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Gejbrijel
3 minuty temu, Gość Vey napisał:

On juz ma mini-tzipke. Tak wyglada ta dziura. 

duza dvpa, mala dvpa...

i jak ostatnio ze sr ał sie w gacie to mu do tej malej dvpy wplynelo. oblesny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mialo byc: mam nadzieje, ze sama nie jesz miesa. Ani jogurtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey
1 minutę temu, Gość Adam Gejbrijel napisał:

duza dvpa, mala dvpa...

i jak ostatnio ze sr ał sie w gacie to mu do tej malej dvpy wplynelo. oblesny typ.

Serio tak gadal? Ja nie mam czasu sledzic lajwow tego wynalazku... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli ktoś mówi, że jest psychologiem i ona mu zaufała, to wina po jego stronie. Nie każdy jest wnikliwy, nie każdy jest jak policyjny pies.

Naprawdę nie trzeba być policyjnym psem, żeby widzieć, że ten człowiek jest bardzo zaburzony i ostatnią rzeczą po jaką powinno się do niego zwracać to porada psychologiczna. To nie wnikliwosc, a logiczne myślenie. A że on to kłamczuch, to insza inszosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Futra i skory naturalne roznia sie od sztucznych.

- czlowiek sie w nich nie poci

- rozkladaja sie w ziemi.

Jest w nich duzo cieplej. U nas nie ma to znaczenia, ale na Syberii juz tak.

Ja sobie kupilam futro uzywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

kikusiax

Bardzo Cię podziwiam za to, że w tym pełnym nienawiści, zawiści i krytyki świecie, Ty jesteś sobą 👌najbardziej komentują dziewczyny chociaż 90% z nich nie ma swojego stylu i niczym się nie różnią bo 'taka jest moda' i każda ubiera się, maluję i nawet zachowuje tak samo. Adam jesteś super pozdrawiam 🙈

🤦🏻‍♂️😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Na zdjeciach, ktore widac, ze robil mu profesjonalista, wyglada ciekawie. Na innych wyglada... poor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Vey napisał:

kikusiax

Bardzo Cię podziwiam za to, że w tym pełnym nienawiści, zawiści i krytyki świecie, Ty jesteś sobą 👌najbardziej komentują dziewczyny chociaż 90% z nich nie ma swojego stylu i niczym się nie różnią bo 'taka jest moda' i każda ubiera się, maluję i nawet zachowuje tak samo. Adam jesteś super pozdrawiam 🙈

🤦🏻‍♂️😁😂

🤢🤢🤢🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość życzliwy napisał:

 

On stwierdza ze roksa to

reklama. Czyli co, ktos wykradl mu zdjecia i sie podszywa. On tak sugeruje. Dziekuje za reklame. Niby. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaadama
Dnia 26.04.2019 o 21:46, Gość Dominika napisał:

A dziś jak dumnie opowiadał o operacjach twarzy których nie miał hahahhahahah implanty w brodzie, FEMONOZACJA TWARZY  nowość! Hahhahahah a pamiętacie implanty w policzkach pod kością?? Hahahha co za dzban, jak strasznie próbuje dorównać do trans koleżanek z operacjami których nie miał. 

Nawet ten obrzydliwy tatuaż robił maszynka ze tusz miał w butelce plastikowej przeciętej na pół ... ktoś to wyznaczył i mu powiedział o jego profesjonalizmie. Tfu 

Nie tusz tylko woda destylowana (o ile xd) jestem tatuatorka i ja mu to wyrzuciłam to mnie obrzucił kup a ze się nie znam i jestem fejkiem bo przecież on jest TATUAŻYSTA MAKIJAZOWYM LOOOL 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubbles

Jezu słucham tych jego bajek o operacjach i nie wierze własnym uszom 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

On stwierdza ze roksa to

reklama. Czyli co, ktos wykradl mu zdjecia i sie podszywa. On tak sugeruje. Dziekuje za reklame. Niby. Jak myslicie?

nie

chodzi o to, ze powstawiali to na jakies strony, grupy itd i dzieki temu ludzie zaczeli go followowac itd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

On stwierdza ze roksa to

reklama. Czyli co, ktos wykradl mu zdjecia i sie podszywa. On tak sugeruje. Dziekuje za reklame. Niby. Jak myslicie?

Tak , wykradł, ma na roksie kartkè z 17 kwietnia z mieszkania pañ trans z Łodzi, trzyma w dłoniach kartkè jak  ofiara Auschwitz i to nie on, no nie, nie, to fotoszop, incepcja urwa, ludzie, 🤦‍♂️, od dawna siè puszcza, lajt pod koniec był ochydny, ja siè pytam jakie om leki bierze, bo dzisiaj to siè napitolił barbitunami, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Teczka napisał:

nie

chodzi o to, ze powstawiali to na jakies strony, grupy itd i dzieki temu ludzie zaczeli go followowac itd

 

 

6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak , wykradł, ma na roksie kartkè z 17 kwietnia z mieszkania pañ trans z Łodzi, trzyma w dłoniach kartkè jak  ofiara Auschwitz i to nie on, no nie, nie, to fotoszop, incepcja urwa, ludzie, 🤦‍♂️, od dawna siè puszcza, lajt pod koniec był ochydny, ja siè pytam jakie om leki bierze, bo dzisiaj to siè napitolił barbitunami, 

Tfu barbituranami,  xanax, nasen, btw.miłe leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na vogule poland też szał, jarmuż jesteś gwiazdà ,zaraz za noc z twoimi dzurkami bèdziesz brał 5 koła, szał  ciał, zieeeeew🤣tylko pampersa załóż, podobno sikAsz pod siebie kajkusiu🤣🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Na vogule poland też szał, jarmuż jesteś gwiazdà ,zaraz za noc z twoimi dzurkami bèdziesz brał 5 koła, szał  ciał, zieeeeew🤣tylko pampersa załóż, podobno sikAsz pod siebie kajkusiu🤣🤫

Nie mogę znaleźć. Mozna link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeuzuzi

Ten je.ba.ny de.bil ogląda grę o tron na netflixie 

Jak tam nie ma gry o tron

Zauważyłam że zawsze jak mówi TO PRAWDA  to kłamie albo nie wie co mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeuzuzi

Adam ma urodę lalki

Ogólnie ma na twarzy efekt lalki i tam na dole też ma efekt lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

Cooo na vogule? Kochani, proszę o link! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Dziewczyna_z_szafy napisał:

Grafitowy ma urodę lalki? Chyba lalki chucky 😄 albo lalki Jigsawa. 

Usunęłaś nam fajny wątek. A teraz przychodzisz, jakby nic się nie stało i zagadujesz. Spi e r dala j stąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Dziewczyna_z_szafy napisał:

Po pierwsze niczego nie usuwałam bo nie mam ani takiej mocy (nie jestem moderatorem) ani powodów ku temu. Usuwać usuwałam podłe i wulgarne tematy O MNIE. Tematów o innych osobach nie tykam. Po drugie to forum jest publiczne i każdy może sobie tutaj pisać i nikt nie ma prawa nikogo wyrzucać stąd. Tyle. 

Jesteś spalona na tym topiku. Chcesz kogoś szantażować, grozić mu, to potem nie szukaj u niego atencji. Myśl! Pisałyśmy kulturalnie, a ty rozwalałaś prywatą wątek. Męczysz gadkami o obiedzie i innych g ów nach. A potem grozisz, że zaraz usuniesz wątek, zaraz go skasujesz. Wątek leci. I przychodzisz na pogaduszki. Spi er da laj stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Dziewczyna_z_szafy napisał:

Pogaduszki to ja dziś miałam z moją przyjaciółką, która wpadła na kawke do mnie 🙂 Tutaj co najwyżej komentuję, do czego mam prawo. A prywata była wynikiem zaczepek. Nie podoba ci się coś? To nie czytaj moich postów, proste. Ja będę pisać kiedy mi się zechce.

Tak, ty i twoj partner, przyjaciolki, pieski, bla, bla, bla. Tak samo cię w realu pragną jak i tutaj. Kazdy czeka na te same glupie gadki o metalu i poezji. Babo, tu nikt cie nie chce. I w realu jest podobnie. Ale narzucaj sie. Bo co innego mozesz? Wciskac tlusta d u pę, a inni uciekaja jak przed natretna muchą. Proponuje wszystkie znajomosci zaczynac od grozb, a bedziesz traktowana gorzej niz Adam. Zreszta juz jestes.

Skasowala nam topik, bo ma problemy psychiczne i przyszla na pogaduszki. Tu nikt  z toba gadal nie bedzie po tym co zrobilas. Co za tepak. Idz komus nasraj na dywan, a potem dziw sie, ze jestes niemile widziana. 

Kiedy ty zalapiesz, ze nikogo nie obchodzi twoje zycie? nikogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Dziewczyna_z_szafy napisał:

Hahahahaha 😄 Serio będziesz udawać, że cokolwiek o mnie wiesz w ogóle mnie nie znając? Właśnie dlatego, że jestem w życiu realnym kochana i mam ciekawsze zajęcia, nie traktuję tego forum tak poważnie jak wy i nie chłonę każdego lajta tak jak wy. Ale nie pozwolę siebie znikąd wyrzucać, tylko dlatego, że normalnie komentuje pewne kwestie. I jak już pisałam, od pogaduszek mam realne osoby, z którymi się spotykam, na forum tylko komentuję bo od tego ono służy. Nie wiem czemu akurat mnie się tak uczepiliście, ale same sobie niszczycie ten temat tym sposobem, który bronicie jak lwy własnego siedliska. Ja pitole.... tak to jest jak forum wejdzie za bardzo. Idźcie na spacer nabrać dystansu, bo już śmieszne się to robi. Albo otwórz dyskusję o grafitowym na swoim prywatnym profilu, wówczas będziesz mogła dowolnie decydować kto ma prawo do wypowiedzi. Tutaj panuje wolność. 

czego grubasko nie łapiesz? jesli zaczynasz nawet wirtualne znajomosci od grozb, szantazu, narzucania sie, to juz je konczysz na wstepie. a twoje zycie mnie nie interesuje. trzeba sie zdecydowac. albo gadamy jak dorosli. albo piaskiem po oczach jak w piaskownicy, grozby, krzyki, placze. i wtedy juz nie ma rozmowy. chcialas piaskownicy, masz piaskownice. nie znam cie. widzialam fg na yt i jestes chora psychicznie. zal mi cie. jednak nie bedzie tu terrorysty, ktory bedzie watki kasowal, a potem wlazil w dvpe i zagadywal. jestes spalona na tym watku. a na innych ludzie cie zlewaja, gdy walisz posta na 10 kartek podaniowego o tym jak kochasz mroczna poezje. wystarczy wejsc na karte glowna forum. wszedzie na x topikach walisz te same smety, po ktorych ludzie w glowe sie drapia. ktos sobie pisze o vlogerce szusz, a ta wlazi i wali na cala strone esej o swoim psie. je bnie ta jestes. lecz sie. i nie pisz o swoim zyciu. nie jestes moja kolezanka, matka, corka. nie obchodzi mnie to. chcialas straszyc, kasowac, grozic. to teraz masz, zbieraj zniwo, tępa swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość jezu znowu ona napisał:

Sama stąd SPIER/DALAJ. Zawsze jets spokój na topie, dopóki nie zacznie się czepiać tej użytkowniczki. 

Każdy może się tu wypowiedzieć, jeżeli pisze na temat. 

 

kazdy moze sie wypowiedziec, dopoki noxelia nie skasuje ci watku. jakis tepy grubas chce tu rzadzic. hahahahah. gruba moze sobie porzadzic glutami w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu znowu ona

A czego ty nie rozumiesz? Ona przynajmniej pisała na temat, dopóki ty nie zaczęłaś się jej przywalac i kierować osobistych uwag w jej kierunku (choć to nie o niej temat). Sama ją prowokujesz i zaczepiasz za każdym razem gdy się tylko pojawi. Gdybyś nie kłapała ryjem w jej kierunku to byłoby normalnie. TO TY ZACZYNASZ TE GOOWNOBURZĘ ZA KAŻDYM RAZEM, NIE ONA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×