Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co zrobić

Polecane posty

Gość Gość

W poniedziałek córka 29.04 i 30.04 nie poszła do szkoły ,ponieważ miały być rekolekcje.W piątek pojawiła się informacja że jednak uczniowie idą do szkoly.Ja jako rodzic byłam w sanatorium córka do mnie dojechała.Odległość od naszej miejscowości to 300km.I teraz moje pytanie chcę żądać od nauczycieli żeby materiał powtorzyli z córką.Wtedy gdy nie była w szkole.Córka jest slabsza z przedmiotów ścisłych.To jest 8 klasa.Mieliśmy odłożone pieniądze na wakacje w czerwcu ale oplacilam dziecku pobyt razem ze mną teraz i w czerwcu już musimy skrócić wakacje.Chcę napisać skargę do kuratorium,a także wystawić szkole fakturę za pobyt corki tutaj ze mną.Przez tych nierobów mamy same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Jak zaczniesz robic  problemy to sie beda odgrywac... wlasnie na twojej corce...:( Nic nie robic a material sprobowac samemu nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też jestem słaba ze ścisłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

W poniedziałek córka 29.04 i 30.04 nie poszła do szkoły ,ponieważ miały być rekolekcje.

Jakie rekolekcje? Bo z tego co mi wiadomo to rekolekcje są raczej przed świętami a nie po nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×