Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

Gość Luska
11 minut temu, Gość Annnnn napisał:

Cześć dziewczyny. Ja już po. Wczoraj wieczorem mnie zebrało a przed 3 w nocy dostałam piękny prezent na Mikołajki. Łatwo nie było ale na szczęście żadnych komplikacji. A mała cudna🙂

Super wiadomość, gratuluję! 

Teraz odpoczywaj i zbieraj siły. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ann gratuluje! Już macie swojego szkraba! To wspaniała wiadomość , że wszystko jest ok. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 2.01

Gratulacje Annnnn 😃

Trzymajcie się ciepło dziewczyny. Prezent najcudowniejszy jaki można dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska
23 godziny temu, Gość Dyśka napisał:

Ja też w biegu 😔 jeszcze zaraziłam sie od syna jakims paskudnym wirusem i nie mam nawet kiedy odpocząć.  Odszedł mi kawałek czopa wczoraj.  Ale raczej nie cały.  Coraz częściej czuje bóle takie okresowe , skurczowe. Jakiś mam lęk przed nieznanym. Boje sie jak bedzie z dwójka 😔

A jaka masz różnice wieku? 

Ja dziś byłam sama na spacerze z 2 tygodniowym i 2.5 letnim dzieckiem i dałam radę. I zakupy zrobiłam. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ann gratulujemy! To ile czasu trwał cały poród? Super że udało się siłami natury 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Luska- juz wychodzisz z maluchem? To super. Widzę,  że teraz sie tak nie bawią ludzie z jakims werandowaniem i trzymaniem pod kloszem przez x miesięcy.  I dobrze. Chociaz moja mama wciąż ma taki pogląd 😱 i ciągle panikuje.  

U nas jest duża różnica , bo 5 lat. Aczkolwiek mój syn to wysokofunkcjonujacy autysta. Choć dobrze funkcjonuje i nie jest ciężko zaburzony to jednak ma swoje specyficzne zachowania i potrzebuje czasami wiecej czasu na oswojenie sie z nową sytuacja. Nie mowie , ze będzie źle. Ale dla niego każda zmiana to duuuuza sprawa w zyciu. A to będzie duża zmiana. Staram sie go przygotować jakos możliwie na to , ale wiadomo , że wszystko wyjdzie w tzw. "Praniu". 

Ja dziś mam fatalny dzień.  Czuje sie źle i glut mi sie leje z nosa. Moj syn ma teraz zapalenie ucha i znowu opuszczamy przedszkole.  Za to moj mąż wiecznie w pracy. Mam nerwo-doła , bo źle sie czuje , a tu jeszcze syn chory i wiadomo wymaga opieki.

Byłam na ktg i wszystko jest ok. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska
4 minuty temu, Gość Dyśka napisał:

Luska- juz wychodzisz z maluchem? To super. Widzę,  że teraz sie tak nie bawią ludzie z jakims werandowaniem i trzymaniem pod kloszem przez x miesięcy.  I dobrze. Chociaz moja mama wciąż ma taki pogląd 😱 i ciągle panikuje.  

U nas jest duża różnica , bo 5 lat. Aczkolwiek mój syn to wysokofunkcjonujacy autysta. Choć dobrze funkcjonuje i nie jest ciężko zaburzony to jednak ma swoje specyficzne zachowania i potrzebuje czasami wiecej czasu na oswojenie sie z nową sytuacja. Nie mowie , ze będzie źle. Ale dla niego każda zmiana to duuuuza sprawa w zyciu. A to będzie duża zmiana. Staram sie go przygotować jakos możliwie na to , ale wiadomo , że wszystko wyjdzie w tzw. "Praniu". 

Ja dziś mam fatalny dzień.  Czuje sie źle i glut mi sie leje z nosa. Moj syn ma teraz zapalenie ucha i znowu opuszczamy przedszkole.  Za to moj mąż wiecznie w pracy. Mam nerwo-doła , bo źle sie czuje , a tu jeszcze syn chory i wiadomo wymaga opieki.

Byłam na ktg i wszystko jest ok. 

 

Pewnie, na 1 spacer wokół bloku byłam po tygodniu już, na 20 min. Potem wyszliśmy za parę dni na 45 min a dziś już byłam sama na 1.5h. 

Młode przespalo cały spacer, starsze się bawiło na placu zabaw, czyli wyszło dobrze. 

Umarlabym z nudów jakbym miała w domu tyle siedzieć. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Ann gratuluję, super, że masz już córeczkę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneczka

U nas tez już po 😊 

Fabian 3420wagi 54długi 😊 6.12.2019 godz.13.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
12 minut temu, Gość Anneczka napisał:

U nas tez już po 😊 

Fabian 3420wagi 54długi 😊 6.12.2019 godz.13.20

Wow Gratuluję!! ❤ Cudownie ale zazdroszczę!! 🥰

No i zaczęłyśmy się sypać 🤣😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Wow. Dzieje sie tu. Serdeczne gratulacje Anneczka. Fajnie , ze juz po wszystkim!  Cieszcie sie sobą i swoim szczęściem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jak ktoś będzie się 'nudzic' niech zrobi listę dwupaki i rozpakowane. My nadal dwupak 24.12 chodz wszyscy że mnie się śmieją że urodzę dopiero po świętach. Pożyjemy zobaczymy 😀

Rozpakowanym gratuluję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
56 minut temu, Gość Super Żona napisał:

Jak ktoś będzie się 'nudzic' niech zrobi listę dwupaki i rozpakowane. My nadal dwupak 24.12 chodz wszyscy że mnie się śmieją że urodzę dopiero po świętach. Pożyjemy zobaczymy 😀

Rozpakowanym gratuluję ❤️

Ja też dwupak🤣 i mam nadzieję, że nie będę miała wywoływanego porodu zaraz po świętach. Termin 17-19.12.2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn

Dziękuję bardzo za gratulacje. Nie wiem kto pytał ale odpowiadam poród trwał niecałe 6godz. 

Anneczka tobie również gratuluje i jednak mamy tą samą date😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 2.01

Gratulacje Anneczka. I jak poród na Mickiewicza? 

Ile nas jeszcze zostało w 2-paku? 

Ja dzisiaj byłam u lekarza stwierdził że do terminu nie dotrzymam jeszcze max 2 tyg mi daje szyjka skrócona i główka już wstawiona w kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Jak tam dziewczyny dzisiaj? Cos u którejś sie dzieje? 

A jak nasze piękne młode mamusie? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

U nas zrobił się mega kisielowy śluz, ogólnie czuje się ok w poniedziałek lekarz. W nocy mały mocno kopał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
11 minut temu, Gość Super Żona napisał:

U nas zrobił się mega kisielowy śluz, ogólnie czuje się ok w poniedziałek lekarz. W nocy mały mocno kopał 😉

Ooo to już coś, u mnie dalej nic... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ciężarówka glowa do góry;) jak byłam z córką w ciąży to niby nic na ostatniej wizycie też a potem kilka dni i poród a lekarka już myślała liczyła ile po terminie wrazie czego mogę chodzić więc poprostu musimy uzbroić się w cierpliwość:) ja się nastawiałam psychicznie na poród w tym roku:) a co z tego wyjdzie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Dokładnie dziewczyny, w pierwszej ciązy byłam na wizycie 6 sierpnia , lekarka mowiła że nic sie nie zapowiada a 8 wieczorem mnie wzieło. 9 urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn

Ja byłam na wizycie w czwartek rano i też lekarz mówił że się nic nie dzieje. A wieczorem nagle się zaczęło i po paru godzinach mała już była. Co do porodu to uczucia mam mieszane i cieszę się że już mam to za sobą. Mała teraz śpi więc mam chwilę dla siebie. Pozdrawiam i życzę powodzenia pozostałym które jeszcze przed🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ann który to twój poród? Ja się modlę aby mój był tak samo 'przyjemny' jak z córką, no ale zobaczymy;) mówią że kolejny jest łatwiejszy.  Córka co niedzielę chodzę do kościoła na masze dla dzieci i wszyscy co tydzień ..kiedy rodzisz.... O jeszcze masz małego w brzuchu.. wkurza mnie to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Twins

Gratulacje 😁

Trzymam kciuki za wszystkie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Abyście dziewczyny miały rację 😁 ja jestem już taka niecierpliwa. Ciągle siedzę i o tym myślę i się nakręcam a tu jak na złość ani jednego bolesnego skurczu, ostatnio jak zaliłam się mojemu lekarzowi, że nic mnie nie boli to się zaśmiał i powiedział, że i tak może być. 

SuperZona ja też już dostaje wiadomości z pytaniem czy już urodziłam... Nie jest to fajne bo sama na to czekam!!!!! 😱😱😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Jednak cofam to co napisałam wcześniej... Dzisiaj zaczął odchodzić mi czop 🤣😂 i już wiem, że nie da się go z niczym pomylić! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Mama Twins- czy Twoi chłopcy są już w domku?☺ Fajnie , że do nas zajrzalas.

Mam nadzieje, że Iza tez wkrótce sie tu odezwie. 

Ja mam taki młyn w domu , ze dosłownie zrobie wszystko , zeby nie urodzic do przyszłej soboty. Ja jestem chora, mój synek chory. Koszmar jakiś.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Gratulacje dla kolejnej mamy 🙂 U nas też będzie Fabian 🙂

Co do wychodzenia na dwór to my ze szpitala wózkiem będziemy wracać 🙂

Ten kisielowy śluz to coś oznacza? Bo ja mam taki już od dawna, dawna 🙂

My termin na 14.12 i oprócz skurczy nieregularnych nic się nie dzieje... Czop już odpadł we wtorek... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
33 minuty temu, Gość Emm933 napisał:

Gratulacje dla kolejnej mamy 🙂 U nas też będzie Fabian 🙂

Co do wychodzenia na dwór to my ze szpitala wózkiem będziemy wracać 🙂

Ten kisielowy śluz to coś oznacza? Bo ja mam taki już od dawna, dawna 🙂

My termin na 14.12 i oprócz skurczy nieregularnych nic się nie dzieje... Czop już odpadł we wtorek... 

 

A czy skurcze masz bolesne? Ja mam termin 17-19 i twardnieje mi brzuch bez bólu. Nawet nie czuje tego twardnienia dopiero jak go dotknę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Twins

 

4 godziny temu, Gość Dyśka napisał:

Mama Twins- czy Twoi chłopcy są już w domku?☺ Fajnie , że do nas zajrzalas.

Mam nadzieje, że Iza tez wkrótce sie tu odezwie. 

Ja mam taki młyn w domu , ze dosłownie zrobie wszystko , zeby nie urodzic do przyszłej soboty. Ja jestem chora, mój synek chory. Koszmar jakiś.  

Na dniach wyjdziemy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
3 godziny temu, Gość Ciężarówka napisał:

A czy skurcze masz bolesne? Ja mam termin 17-19 i twardnieje mi brzuch bez bólu. Nawet nie czuje tego twardnienia dopiero jak go dotknę. 

Nie, nie bolesne, ale odczuwalne, raczej czuję taki dyskomfort wtedy.. Czuję, że powoli mi zaczyna twardniec i coraz mocniej i powoli puszcza i tak minuta, dwie.. Jak byłam na ktg to tak są mocy 70-100..Ale pewnie każda odczuwa takie skurcze inaczej.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×