Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza12345

Czy powinnam coś ze sobą zrobić?

Polecane posty

Cześć, potrzebuję opinii kogoś „z zewnątrz”. Mianowicie mam 177 cm wzrostu i ważę 54 kg. Często ludzie mówią mi, że jestem szczupła. Ja jednak jak patrzę w lustro to widzę coś innego... Co myślicie? Powinnam trochę schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinnaś iść do psychiatry, bo masz coś z głową. Nie jedna by chciała tyle ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Eliza12345 napisał:

Co myślicie? Powinnam trochę schudnąć?

Raczej przytyć? Twoje obecne BMI wskazuje na niedowagę...

Przed chwilą, Eliza12345 napisał:

 Często ludzie mówią mi, że jestem szczupła. Ja jednak jak patrzę w lustro to widzę coś innego... Co myślicie?

Kompleksy i zaburzona percepcja? Może też się Tobie wydawać, że jesteś gruba, jeśli masz grubszą tkankę tłuszczową i niewypracowane mięśnie. W takim wypadku warto byłoby zacząć jeść więcej, odżywczo, i poćwiczyć odpowiednio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko
Dnia 7.05.2019 o 17:22, Eliza12345 napisał:

Cześć, potrzebuję opinii kogoś „z zewnątrz”. Mianowicie mam 177 cm wzrostu i ważę 54 kg. Często ludzie mówią mi, że jestem szczupła. Ja jednak jak patrzę w lustro to widzę coś innego... Co myślicie? Powinnam trochę schudnąć?

Może powinnas pójść na terapie i pogadac o tym ,może to wynikać z twojej psychiki.177 cm i 54 kg to jest super waga . Ja kiedyś ważyłam 49 kg przy 170 cm , choc jestem z gruboskornej rodziny ,i choc wtedy tez widzialam u siebie faldy,choc inni mowili ze jestem za chuda to mysle ze wtedy jakbym chodzila na terapie to dało by mi to bardzo dużo -uporałabym sie ze swoimi emocjami itp.bo potem mialam efekt jojo bo to bylo waga po schudnieciu i wkrecilam sie w okresy bulimiczne.Więc ,psycholog dobry mysle ze moze Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×