Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lokka

Koktajlkosmetyczny

Polecane posty

Gość Yolo

Ps. Tona tapety i monstrualne rzęsy w mojej wypowiedzi wyżej  odnosiły się do Saruni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mhm

Mnie rozwalil ten wczorajszy live xd zenujace zachowanie Sary na kulturalne pytania na czacie. Wczesniej lubilam Sare, ale po akcji z psem juz jej nie obserwuje, a wczorajsze scenki tylko mnie utwierdzily w przekonaniu, ze tylko udaje taka milutka i swojska dziewczyne. Ewa tez nie lepsza. W pewnym momencie na live powiedziala, ze jak ktos jeszcze zapyta o psa Sary, bedzie usuniety. Serio? Wczesniej wysmiewala sie z takiego zachowania, a teraz sodowka chyba uderzyla, zeby za zwykle pytania banowac. Wystarczylo omijac te pytania, ewentualnie odpowiedziec raz a porzadnie i uciac temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
Dnia 9.05.2019 o 15:59, Gość Daria napisał:

niestety musze sie zgodzic. na poczatku przyjemnie sie ja ogladalo,ale odkad zaczela robic youtube full time to nagrywa same zapchajdziury. nie ma nic ciekawego do powiedzenia oprocz "to sie oplaca" albo "to sie nie oplaca" - smutny konsumpcjonizm

Lepiej bym tego nie ujęła - zapchajdziury. Odlubiłam odkąd zaczęła iść na jakość. Kasa, kasa, kasa...Niedługo się będą same oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W tym live nie było nic złego, uśmiałam się, zwłaszcza pod koniec i czułam się trochę jak na spotkaniu ze znajomymi. Mimo, że nie przepadam za Sarą i uważam, że jest trochę narcystyczna i takich ludzi w swoim zyciu unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
1 godzinę temu, Gość Zmora napisał:

Lepiej bym tego nie ujęła - zapchajdziury. Odlubiłam odkąd zaczęła iść na jakość. Kasa, kasa, kasa...Niedługo się będą same oglądać.

Nie jakość a ilość. Sorry za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Live zostal skasowany głownie z powodu tego, że nawalona Sarunia wrzeszczac zaprzeczyla przyjaleznosc do media kraftu. Co oczywiscie jest klamstwem. W dniu, w ktorym pierwszy raz leciala do Karoliny stylizacje i do biira podpisac umowe -na dzien dobry wskoczylo jej 2000subow (zrodlo socialblade.com).

Filmy na zamowienie mediacraftu, nagle tematyczne - skopiowane od innych czlonkow agencji. No i chociazby to mierzymy - te same firmy co oleska, wstawiane w tym samym dniu recenzje...

Niestety nowy "nabytek" mediakraftu wczoraj nie zablysnal heheh i live musial zniknac z kanalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

fokusowana, sarunia, ewa, candy, to ten sam typ. ''grazyny'' (jak to ewa mowi) za granica, troche grosza sie dorobily, na jutubie uwazaja sie za celebrytki, w dupach sie przewraca, a w glowach pustki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tral lala

Ewa, lubię Cię. Jeśli to czytasz to trzymaj się Matiego, on Cię pociągnie w górę. Unikaj grazyn yt czyli Fokusowanej i Saruni bo to niestety prostaczki, które robią Ci antyreklamę. Bardzo ogarnięta zdaje się być Brave Ave - ciepła i ma wiele do powiedzenia. Choć nie przepadam za materiałami, które  dodaje, trochę to przekoloryzowane, ale osobowosc ma przyjazną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tral lala

Ps. Aha, i trzymanie się ze stylizacje też może być zgubne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Live zostal skasowany głownie z powodu tego, że nawalona Sarunia wrzeszczac zaprzeczyla przyjaleznosc do media kraftu. Co oczywiscie jest klamstwem. W dniu, w ktorym pierwszy raz leciala do Karoliny stylizacje i do biira podpisac umowe -na dzien dobry wskoczylo jej 2000subow (zrodlo socialblade.com).

Filmy na zamowienie mediacraftu, nagle tematyczne - skopiowane od innych czlonkow agencji. No i chociazby to mierzymy - te same firmy co oleska, wstawiane w tym samym dniu recenzje...

Niestety nowy "nabytek" mediakraftu wczoraj nie zablysnal heheh i live musial zniknac z kanalu 😉

Właśnie tak się zastanawiałam skąd nagle jej kanał ma tyle odsłon, skąd nagle ona i Karolina Styliizacje razem! Coś mi tu śmierdziało. No to już wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważa się za inteligentną, Anja myślę że to zwykła cwaniara, która umie się ustawić:) słaby styl, tandetny i tani. Te jej rzeczy są takie wannabe klasyczne, a tak naprawdę to kiczem wieje na kilometr. Tanie plastikowe buty i źle dobrane kroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ewa inteligentna??? Niezły żart! Ona jest tylko odrobinę mądrzejsza od Sary, ale do inteligentnej jej daleko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

fokusowana, sarunia, ewa, candy, to ten sam typ. ''grazyny'' (jak to ewa mowi) za granica, troche grosza sie dorobily, na jutubie uwazaja sie za celebrytki, w dupach sie przewraca, a w glowach pustki 

Dorobiły się grosza, a mieszkają w zapleśniałych mieszkaniach, w kiepskich, najtańszych dzielnicach typowych dla imigrantów i angielskiej patologii. Sama mieszkam w UK i znam tutejsze realia, niemal każdy przyjezdny tak zaczyna, ale jeśli po 10 latach nadal mieszka w takich warunkach, to chyba coś poszło nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuksa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dorobiły się grosza, a mieszkają w zapleśniałych mieszkaniach, w kiepskich, najtańszych dzielnicach typowych dla imigrantów i angielskiej patologii. Sama mieszkam w UK i znam tutejsze realia, niemal każdy przyjezdny tak zaczyna, ale jeśli po 10 latach nadal mieszka w takich warunkach, to chyba coś poszło nie tak. 

Masz rację, ale Ewa nigdy jakoś ambitna nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ewa inteligentna??? Niezły żart! Ona jest tylko odrobinę mądrzejsza od Sary, ale do inteligentnej jej daleko. 

 

napisałam, że uważa się za inteligentną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

ej da sie jeszcze jakos obejrzec tego live'a? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Ewa jest nieszkodliwa i ma kontent dla każdego. Lubię jej filmy z cyklu "commentary" z Matim, jak np. ten o Olfie albo o hejcie. Jest taka swojska i życiowa, nieprzesadnie wystylizowana. Podoba mi się, ze na tle tych wyrezyserowanych dziuniek na yt, ona pozostaje sobą. Sodówka jeszcze nie odbiła i mam nadzieję tak zostanie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obejrzalam kilka jej starych filmow. Powiedzcie mi, dlaczego ona z filmu na film coraz bardziej sie wykrzywia? No wiecie, na przyklad mowiac "nie" rozciaga maxymalnie usta i zaciska oczy. To jakis tik nerwowy czy inspiracja przyjaciolka sarunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Obejrzalam kilka jej starych filmow. Powiedzcie mi, dlaczego ona z filmu na film coraz bardziej sie wykrzywia? No wiecie, na przyklad mowiac "nie" rozciaga maxymalnie usta i zaciska oczy. To jakis tik nerwowy czy inspiracja przyjaciolka sarunia?

To chyba taka maniera 😉 ale na pokaz, bo ta maniera jest dość popularna w ostatnim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifkaba
Dnia 29.07.2019 o 15:32, Gość Mhm napisał:

Mnie rozwalil ten wczorajszy live xd zenujace zachowanie Sary na kulturalne pytania na czacie. Wczesniej lubilam Sare, ale po akcji z psem juz jej nie obserwuje, a wczorajsze scenki tylko mnie utwierdzily w przekonaniu, ze tylko udaje taka milutka i swojska dziewczyne. Ewa tez nie lepsza. W pewnym momencie na live powiedziala, ze jak ktos jeszcze zapyta o psa Sary, bedzie usuniety. Serio? Wczesniej wysmiewala sie z takiego zachowania, a teraz sodowka chyba uderzyla, zeby za zwykle pytania banowac. Wystarczylo omijac te pytania, ewentualnie odpowiedziec raz a porzadnie i uciac temat.

a o co chodzi z psem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość fifkaba napisał:

a o co chodzi z psem?

Sara miala dwa psy. Jeden z nich zachorowal i trzeba bylo go uspic. Plakala i smarkala na snapoe dwa dni, poszla do psychologa. Wziela drugiego, pokazywala jak pieknie sie bawia i kochaja z tym starszym pieskiem. Potem na insta powoedziala ze chyba popelnila blad bo jej maz tylko rozpieszcza malego pieska a caly obowiazek wychowania spada na nia i ona tego nie ogarnia. Po kilku dniach na snapie powoedziala ze nie akceptuje tego nowego psa ze zaluje ze wziela, myslala ze wyprlni pustke po starym psie ale tak to nie dziala i chca nalego pieska sprzedac. Wystawila na swoim profilu ogloszenie, dostala mnostwo hejtu, szybko usunela ale ludzie zarzucili ja krytyka i pytaniami. Wiec w...iona sara zaczela sie tradycyjnie rzucac na insta ze sobie nie zyczy ze to nie nasza sprawa az w koncu wpadla na pomysl i wszystkim powoedziala ze starszy pies pogryzl malego i dlatego ja sprzedaja. I ze jak nie znamy zadnych faktow to mamy jej nie osadzac i to nie nasza sprawa!!!! 😂😂😂 To tak w wielkim wkrocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlos Jose
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Sara miala dwa psy. Jeden z nich zachorowal i trzeba bylo go uspic. Plakala i smarkala na snapoe dwa dni, poszla do psychologa. Wziela drugiego, pokazywala jak pieknie sie bawia i kochaja z tym starszym pieskiem. Potem na insta powoedziala ze chyba popelnila blad bo jej maz tylko rozpieszcza malego pieska a caly obowiazek wychowania spada na nia i ona tego nie ogarnia. Po kilku dniach na snapie powoedziala ze nie akceptuje tego nowego psa ze zaluje ze wziela, myslala ze wyprlni pustke po starym psie ale tak to nie dziala i chca nalego pieska sprzedac. Wystawila na swoim profilu ogloszenie, dostala mnostwo hejtu, szybko usunela ale ludzie zarzucili ja krytyka i pytaniami. Wiec w...iona sara zaczela sie tradycyjnie rzucac na insta ze sobie nie zyczy ze to nie nasza sprawa az w koncu wpadla na pomysl i wszystkim powoedziala ze starszy pies pogryzl malego i dlatego ja sprzedaja. I ze jak nie znamy zadnych faktow to mamy jej nie osadzac i to nie nasza sprawa!!!! 😂😂😂 To tak w wielkim wkrocie 😉

Patologia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oj sara to jednak ameba umysłowa... ja jak już oglądam jej filmy to z przyspieszeniem 1,5 bo się wysłowić nie umie (i nie, drugi język tego nie usprawiedliwia, a raczej brak czytania) 😅 do trishy to jej daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Kurde, lubilam ogladac Ewe - taka wesola, swojska dziewczyna gadajaca o bzdurkach - ale juz nie moge. Wydaje mi sie, ze odkad robi jutuba full time to mam wrazenie, ze nie ma ona tak naprawde o czym mowic. Nabrala tez jakies maniery, ze jak ja slysze to wydaje mi sie, ze te filmiki kreci za kare.

Te cala Sarunie kojarze z kilku filmikow z Ewa i ojezu nie, masakra. Taka typowa Dzesika na emigracji, co to w Anglii wynajmuje zagrzybiona piwnice z 15 innymi emigrantami, ale jak wraca do Polski (czy tak w przypadku jutuba, gdy pokazuje swoje zycie innym Polakom, zapewne w wiekszosci siedziacym w kraju) to jest krolowa zycia, pania na wlosciach, guczi sruczi paczta choloto jak mi sie powodzi. O ile Ewe odbieram jako swojska i nieglupia dziewczyne, to Sara wydaje mi sie byc zwyczajne prosta i pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Drażni mnie to nagminne wstawianie angielskich słówek w co drugie zdanie! Czemu to ma niby służyć? Naprawdę ma aż tak ubogi zasób słów , że nie potrafi zastąpić tego "cute" czy "nice" ich polskimi odpowiednikami? Dorosła kobieta, a mówi jak jakaś niezbyt rozgarnięta 13-latka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

taki poziom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Drażni mnie to nagminne wstawianie angielskich słówek w co drugie zdanie! Czemu to ma niby służyć? Naprawdę ma aż tak ubogi zasób słów , że nie potrafi zastąpić tego "cute" czy "nice" ich polskimi odpowiednikami? Dorosła kobieta, a mówi jak jakaś niezbyt rozgarnięta 13-latka:/

A czego  oczekiwac po kims kto skonczyl tylko gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlos Jose
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A czego  oczekiwac po kims kto skonczyl tylko gimnazjum?

Mowa o saruni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Carlos Jose napisał:

Mowa o saruni?

Tak.

Ewa studia skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A czego  oczekiwac po kims kto skonczyl tylko gimnazjum?

nie no, poszła przecież na fryzjerke do zawodówki, ale koniec końców jest "rzęsiarą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×