Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lokka

Koktajlkosmetyczny

Polecane posty

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A czego  oczekiwac po kims kto skonczyl tylko gimnazjum?

Miałam na myśli Ewę, po Sarze można się spodziewać takich "naleciałości", ale myślałam, że Ewa reprezentuje jednak trochę wyższy poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Bardzo lubialam oglądać Ewę. Teraz się zrobiła taka zmanierowana, że nie mogę na to patrzeć! Np ostatni film "Po prostu nie tnę" jak puszcza na telefonie tutorial. Boże, co ona robi! Miny, wykreca usta, miele jęzorem, no co to ma być! Nie mogłam na to patrzeć dosłownie 🤢😖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Drażni mnie to nagminne wstawianie angielskich słówek w co drugie zdanie! Czemu to ma niby służyć? Naprawdę ma aż tak ubogi zasób słów , że nie potrafi zastąpić tego "cute" czy "nice" ich polskimi odpowiednikami? Dorosła kobieta, a mówi jak jakaś niezbyt rozgarnięta 13-latka:/

Haha Sara chyba uważa, że słowo 'quality' jest jakieś super wyszukane i weszła na wyższy poziom języka poznając to słowo. 😂 W haulach /mierzymy nigdy nie mówi 'jakość' zawsze 'ten materiał jest dobrej quality' 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticu ticu

Matko kochana, czyli nie tylko ja tak odbieram ostatnio Ewę.. chodzi mi o tą manierę mówienia, wydymania ust, przewracania oczami. 

Ewa, jeżeli to czytasz... błagam przestań!!! jest to mega irytujące!! a może doprowadzić do obrzydzenia widzom- tak jak Szusz 😕 

I tak jak pisały poprzedniczki, "przyjaźń"z Sarunią nie wychodzi CI na dobre. 

Dzisiaj zrezygnowałam z subskrybcji, no nie daje juz rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

nie no, poszła przecież na fryzjerke do zawodówki, ale koniec końców jest "rzęsiarą"

Nie. Sama mowila o tym ze skonczyla tylko gimnazjum. Potem pracowala u matki w salonie fryzjerskim i to matka niby ja uczyla zawodu ale ostatecznie nie chciala tego robic. niby w filmach nazywala sie prpfesjonalna fryzjerka ale patrzac na to co wyprawia z wlosami na filmach to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticu ticu

kto jest "fryzjerką" ??? Ewa czy Sara?

Co do włosów, trochę mnie zirytowała Ewa.. Była wielka podnieta rozjaśnianiem włosów, a teraz jednak nieeee... to w ciemnych jest dobrze. Skoro nie jest stała "w uczuciach" ( ciągle przemeblowuje mieszkanie) to aż dziwne że jeszcze jest z Matim ( swoją drogą  fajny chłopak) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaaakda

Taka prawda, że wszystkie teYuciuberki robią sobie z nas- widzek jaja. Raz kosmetyk jest hitem, zaraz potem bublem.. Raz coś jest mega trendi zaraz obciachowe. Makijaże tak samo- im więcej kolorków, palet i  kosmetyków, pędzli tym lepiej ( dla nich- bo więcej reklamy) a my głupie z wywieszonym jęzorem próbujemy za tym nadążyć i kupujemy i kupujemy i kupujemy 😕 Szczerze? rzygam tym wszystkim już. A jak widzę taką  "ofiare Youtuba" na ulicy to mam ochotę ją przytulić i pocieszyć 😕 dziewczyny, opamiętajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlatego trzeba sobie dawkować te treści. Ja np. bardzo lubię kosmetyki, ale raczej te do pielęgnacji. Kilka kosmetyków kolorowych kupiłam pod wpływem youtuba, zwłaszcza dotyczy to palet z cieniami, np. palety zoevy, MUR, juvia's z których nie jestem zadowolona. Mam za to również dzięki yt paletę Morphe Jaclyn Hill i to z niej jestem najbardziej zadowolona i w zasadzie mogłabym mieć tylko tę jedną. 

Co do Ewy, to ja bardzo lubię ją oglądać, ale jeszcze bardziej odpowiadałoby mi, gdyby poszła w inną tematykę niż takie głupotki. Najbardziej lubię jej livy z Matim i jak dla mnie, to mogłaby wcale nie poruszać tematyki lifestyle/makeup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika

Każda z nich jest fajna dopóki ma w sobie trochę naturalności, skromności i pokory. Ale jak „sława” uderzy, ego jest połechtane i nie mają na tyle silnej osobowości by pozostać ciągle sobą to razi sztucznością i graniem pod widza. Bye Ewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truuuut

Na poczatku lubilam te lajwy, ale jak z matim czasem usiada i udaja wielkich ekspertow, to mi witki opadaja xd troche trace cierpliwosc do tego kanalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Truuuut napisał:

Na poczatku lubilam te lajwy, ale jak z matim czasem usiada i udaja wielkich ekspertow, to mi witki opadaja xd troche trace cierpliwosc do tego kanalu

A właśnie fajnie jak mówią o jakichs zjawiskach socjologicznych czy paranormalnych. Nie ma takiego polskiego kanału i mogliby fajnie zapełnić niszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A właśnie fajnie jak mówią o jakichs zjawiskach socjologicznych czy paranormalnych. Nie ma takiego polskiego kanału i mogliby fajnie zapełnić niszę. 

Tylko, że o ile Mati ma czasem coś mądrego do powiedzenia, to Ewa prawie wcale. Wtedy dopiero wychodzą jej braki w zakresie wiedzy ogólnej i w zasadzie w każdej innej dziedzinie... Ona czasem zupełnie nie rozumie o czym mówi jej facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko, że o ile Mati ma czasem coś mądrego do powiedzenia, to Ewa prawie wcale. Wtedy dopiero wychodzą jej braki w zakresie wiedzy ogólnej i w zasadzie w każdej innej dziedzinie... Ona czasem zupełnie nie rozumie o czym mówi jej facet!

A może po prostu nie ma pewności siebie i doświadczenia w mówieniu o innych tematach. Może boi się powiedzieć coś kontrowersyjnego, bo opinia publiczna inaczej odbiera kobietę mówiącą na poważne tematy a inaczej mężczyznę. Na pewno głupia nie jest, wydaje mi się, że ma o wiele więcej do powiedzenia niż pokazuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A może po prostu nie ma pewności siebie i doświadczenia w mówieniu o innych tematach. Może boi się powiedzieć coś kontrowersyjnego, bo opinia publiczna inaczej odbiera kobietę mówiącą na poważne tematy a inaczej mężczyznę. Na pewno głupia nie jest, wydaje mi się, że ma o wiele więcej do powiedzenia niż pokazuje. 

a ja jestem pewna, ze nie ma nic wiecej do powiedzenia.

 

jej miny w ostatnim filmie..a'la Szusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a propo - z dzisiejszego filmu: "nie dla takich ...i to musi byc". to jest to, co Ewa ma do powiedzenia lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Też uważam, że Ewa zawsze wie co odpowiedzieć, np.na luźnych liveach,kiedy jest sama bez Matiego, to zawsze potrafi mnie zaskoczyć swoim przemyśleniem lub radą. To u niej cenię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aunt Lydia

Ja też bardzo lubie oglądać ich live. Wprawdzie po fakcie i robiąc coś innego w między czasie, ale lubie, bo uważam, że są wartościowe i za każdym razem dowiaduje się czegoś nowego. Podoba mi się, że oboje są bardzo zobligowani i live jest tydzień w tydzień. Nawet gdy Ewa wyjechała, to Mati zrobił live sam, licząc się z tym, że ludzie są tam raczej dla niej, niż dla niego. A co do wypowiedzi powyżej, według mnie żadna sława jej do głowy nie uderzyła. Wystarczy odpalić jakiś stary film, żeby zobaczyć , że wypowiadała się w taki sam sposób jak dziś. Pamiętam, że kiedyś zwykła mówić "Witam Was Drogie Koleżanki i Koledzy", ale ktoś w komentarzu jej na to zwrócił uwagę i od tamtej pory jest to "Witam Was Drogie Koleżanki i Drodzy koledzy". Bierze uwagi widzów do siebie i często odpisuje na komentarze, a kanał rośnie. Myślę, że Ewa czuje presję nadciągających 100 tys. subskrypcji i dlatego liczy się z tym, co mówi, czy robi. Jest to trochę na jej niekorzyść, bo widać, że często jest na rozdrożu jak np. między blondem, a brązem, najpierw stawia sobie postanowienie noworoczne i mówi, że włosy długie i wcina żelki na porost, a potem, że nie liczy się długość, a jakość i tnie, zajada się jakimś quornem, a za chwile na insta je kurczaki. Bycie w 100% sobą się nie sprzedaje, a podążanie za trendami już tak i tyle. Jednak sentyment do Ewy będę mieć zawsze i mam nadzieję, że zajdzie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Quorna ona je od lat, w UK jest popularny, można łatwo i szybko go przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiko
19 godzin temu, Gość Truuuut napisał:

Na poczatku lubilam te lajwy, ale jak z matim czasem usiada i udaja wielkich ekspertow, to mi witki opadaja xd troche trace cierpliwosc do tego kanalu

A ja lubie te pogadanki, ale ten lajw z Sarunia to byl totalny niewypal. Ewa chciala urozmaicic kanal, ale nie wychodzi cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Lajwy przestałam oglądać po tym, jak przez 3 czy 4 tygodnie Ewka naprzemiennie zrzędziła, albo że nie ma o czym gadać, albo że widzki żądają jej wkoło te same pytania. No nie wiem, dla mnie to jest proste: jeśli tak irytują cię ciągle te same pytania, to mów o czymś innym, a jeśli nie masz o czym mówić, to... nie rób lajwa? Fajnie, ze tak się zawziela na ten plan, ale to nie jest żadną sztuka siedzenie przez godzinę przed kamerka i narzekanie, że się nie ma o czym mówić 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak tam nowy lajw? jakies smaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

jak tam nowy lajw? jakies smaczki?

tak, ktos zapytal co Ewa sadzi o usuwaniu filmow a ona odpowiedziala ze nie widzi w tym nic zlego i ze sama usunela ze dwa - jeden, bo cos chlapnela (to byla niepoprawna informacja albo chlapnela cos z czym sie juz nie zgadza) ale o lajwie z Sarunia nie wspomniala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ktos na watkuu sary pisal, ze sara jako dobra kolezanka pokazala w swoim vlogu jak ewa pije driny, a potem zawozi autem sare na jakas impreze, potem ewa do niej dolacza znowu pija driny i wracaja autem ewy. Czyzby nadchodzil koniec przyjazni i zostanie tylko kumplestwo (jesli w ogole)? Tak jak w przypadku karo - najpierw wielka przyjaciolka a teraz juz tylko dobra znajoma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież mogła zamawiac bezalkoholowe drinki, jeny. Raczej nikt nie chce byc zatrzymany w obcym kraju za jazdę po pijaku i mieć odebrane prawko, zwłaszcza w sytuacji Ewy, gdzie tylko ona może prowadzić, bo Mati jest niewidomy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Przecież mogła zamawiac bezalkoholowe drinki, jeny. Raczej nikt nie chce byc zatrzymany w obcym kraju za jazdę po pijaku i mieć odebrane prawko, zwłaszcza w sytuacji Ewy, gdzie tylko ona może prowadzić, bo Mati jest niewidomy. 

Dokładnie zwłaszcza, ze Ewa wydaje się być odpowiedzialna wiec ciężko uwierzyć w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie zwłaszcza, ze Ewa wydaje się być odpowiedzialna wiec ciężko uwierzyć w to

Dziewczynie raczej chodzilo nie o to ze ewa pila, tylko o to, w jakim swietle sara stawia swoje kolezanki, i jak pokazala ewe, bo jakos nie zaznaczyla w filmie wyraznie ze drinki sa bezalkoholowe. Wiec ktos kto ogladal film a nie zna tak dobrze ewy jak my tu wszystkie hihihi mogl pomyslec ze prowadzila po alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczynie raczej chodzilo nie o to ze ewa pila, tylko o to, w jakim swietle sara stawia swoje kolezanki, i jak pokazala ewe, bo jakos nie zaznaczyla w filmie wyraznie ze drinki sa bezalkoholowe. Wiec ktos kto ogladal film a nie zna tak dobrze ewy jak my tu wszystkie hihihi mogl pomyslec ze prowadzila po alkoholu 😉

Normalna osoba pomyśli, że skoro Ewka wsiadła do auta, to znaczy, że jej koktajle były bez alkoholu. Tyle. Zresztą sama wielokrotnie pokazywała, że w knajpach zamawia drinki bez alko, bo nie lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczynie raczej chodzilo nie o to ze ewa pila, tylko o to, w jakim swietle sara stawia swoje kolezanki, i jak pokazala ewe, bo jakos nie zaznaczyla w filmie wyraznie ze drinki sa bezalkoholowe. Wiec ktos kto ogladal film a nie zna tak dobrze ewy jak my tu wszystkie hihihi mogl pomyslec ze prowadzila po alkoholu 😉

To wystarczy poszerzyć horyzonty i nie oceniać pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

To wystarczy poszerzyć horyzonty i nie oceniać pochopnie

Wystarczy nauczyc sie czytania ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×