Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lokka

Koktajlkosmetyczny

Polecane posty

Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

W tym lajwie nie bylo ani slowa o polityce, no moze poza tym, ze Ewa przeczytala komentarz, ze podatki w pl poszly do gory przez polityke prorodzinna. Film zniknal bo w tytule bylo, ze Ewa pije wódę. 

dzieki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

W tym lajwie nie bylo ani slowa o polityce, no moze poza tym, ze Ewa przeczytala komentarz, ze podatki w pl poszly do gory przez polityke prorodzinna. Film zniknal bo w tytule bylo, ze Ewa pije wódę. 

dzieki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

W tym lajwie nie bylo ani slowa o polityce, no moze poza tym, ze Ewa przeczytala komentarz, ze podatki w pl poszly do gory przez polityke prorodzinna. Film zniknal bo w tytule bylo, ze Ewa pije wódę. 

Temat był "lajwik z wodeczką" nie z wódą

(Ewa piła wodę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Temat był "lajwik z wodeczką" nie z wódą

(Ewa piła wodę)

Ewa pila wode ale nie ma takiego slowa 'wodeczka'. Chciala zabawic sie slowem i mialo wywolac skojarzenie z wodka, ale YT sie nie zna na zartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co myślicie o Ewy diecie? W najnowszym vlogu u Sary sie obżera i niczego sobie nie żałuje. Raz na jakiś czas, czy też cheat day raz w tygodniu jest spoko, ale na stories też widać jak sie odżywia. Szczególnie gdy wychodzi na miasto. Co z tego, że słodycze, czy tortille są "ze zdrowych składników" jak to bomby kaloryczne? Od razu też zakomunikowała, że nie będzie tematu diety na kanale. Wydaje mi się, że po prostu nie ma silnej woli... A Wy co myślicie? Podda sie, czy liczenie kalorii "na oko" i siłka raz na ruski rok do czasu ślubu pomogą jej schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co myślicie o Ewy diecie? W najnowszym vlogu u Sary sie obżera i niczego sobie nie żałuje. Raz na jakiś czas, czy też cheat day raz w tygodniu jest spoko, ale na stories też widać jak sie odżywia. Szczególnie gdy wychodzi na miasto. Co z tego, że słodycze, czy tortille są "ze zdrowych składników" jak to bomby kaloryczne? Od razu też zakomunikowała, że nie będzie tematu diety na kanale. Wydaje mi się, że po prostu nie ma silnej woli... A Wy co myślicie? Podda sie, czy liczenie kalorii "na oko" i siłka raz na ruski rok do czasu ślubu pomogą jej schudnąć?

Ja nic o tym nie myślę. Jej sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja nic o tym nie myślę. Jej sprawa. 

Ten cały wątek to też jej sprawa, a jakoś zaglądasz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ten cały wątek to też jej sprawa, a jakoś zaglądasz 😉

Zaglądam ale nie szukam na siłę powodu żeby jej do.... Tak , nie jest szczupła i myślę, że ona o tym wie. Ciężko jej zrzucić kg, nie wiem czy bardzo się stara ale bardzo słusznie robi, że nie porusza tego tematu, bo zaraz by się znalazły madralinskie i układały jej dietę i ćwiczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Zaglądam ale nie szukam na siłę powodu żeby jej do.... Tak , nie jest szczupła i myślę, że ona o tym wie. Ciężko jej zrzucić kg, nie wiem czy bardzo się stara ale bardzo słusznie robi, że nie porusza tego tematu, bo zaraz by się znalazły madralinskie i układały jej dietę i ćwiczenia. 

Ja myśle, że publiczność mogłaby ją bardziej zmobilizować do utraty wagi. Ja tak miałam, gdy kontrolował mnie dietetyk. Takie liczenie kcal w przybliżeniu jej na dobre nie wyjdzie. Owsianka "na bogato", którą robi ma ok. 500 kcal. Przy, załóżmy, obniżonym zapotrzebowaniu 1500 to bardzo dużo, ale nawet nie jest tego świadoma. Tak samo, co z tego, że je ciasto z czerwonej fasoli, jeśli jest z bitą śmietaną? *facepalm* Niektóre produkty trzeba wyeliminować całkowicie i nie zmiłuj. Dobrym przykładem jest słonecznik, czy cukierek. Niby nic, a d*pa rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jasne ze ewa trzyma z sara dla subow. Zanim zaczely razem nagdywac ewa miala ok.60tys albo mniej. Teraz dobija do 100tys. Potem ich znajomosc sie mocno rozluzni ;)

Poza tym ewa ma dosc ekspresyjna twarz, widac po niej od razu niesmak, zaskoczenie czy iryracje. Zauwazcie ze na filmach czy stories ma luzne miesnie, usmiecha sie sympatycznie. Gdy jest z sara widac ze jest spieta (napieta), ze kontroluje swoje reakcje. Usmiechy tez sa mile ale widac ze wynuszone. Widac to najwyrazniej na ostatnich fotach ze wspolnej imprezy. Ewa trzymala sie z dala a jak juz byla w kadrze to bardzo sie silila aby wygladac poprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo nie liczy sie rodzaj widza tylko jego liczba 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To jasne ze ewa trzyma z sara dla subow. Zanim zaczely razem nagdywac ewa miala ok.60tys albo mniej. Teraz dobija do 100tys. Potem ich znajomosc sie mocno rozluzni 😉

Poza tym ewa ma dosc ekspresyjna twarz, widac po niej od razu niesmak, zaskoczenie czy iryracje. Zauwazcie ze na filmach czy stories ma luzne miesnie, usmiecha sie sympatycznie. Gdy jest z sara widac ze jest spieta (napieta), ze kontroluje swoje reakcje. Usmiechy tez sa mile ale widac ze wynuszone. Widac to najwyrazniej na ostatnich fotach ze wspolnej imprezy. Ewa trzymala sie z dala a jak juz byla w kadrze to bardzo sie silila aby wygladac poprawnie...

one obie były na podobnym poziomie jeśli chodzi o suby (stary kanał sary), więc to raczej obopólna korzyść

sara natomiast, trzyma sie ze stylizacje wpycha do filmu darka, oleśke, a nawet maxi, a z ewą się zaczęła kolegować, gdy założyła nowy kanał

po ewie akurat żerowanie widać najmniej, gorzej mnie denerwuje jak nonstop wpycha do filmów/stories bigordi, czy lune foreo 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

one obie były na podobnym poziomie jeśli chodzi o suby (stary kanał sary), więc to raczej obopólna korzyść

sara natomiast, trzyma sie ze stylizacje wpycha do filmu darka, oleśke, a nawet maxi, a z ewą się zaczęła kolegować, gdy założyła nowy kanał

po ewie akurat żerowanie widać najmniej, gorzej mnie denerwuje jak nonstop wpycha do filmów/stories bigordi, czy lune foreo 😉 

Ja prdl jakie non stop, jak lunę dopiero JEDEN raz pokazała jako produkt sponsorowany. Ludzie ona w ten sposób zarabia, więc musi pokazać jak podpisze współprace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGosc

Pierwsza lune kupila za wlasne pieniadze i ja chwalila, a potem odezwali sie dopiero z propozycja wspolpracy i dostala nowa wersje. Chociaz to i tak bicie kasy na naiwnych, nie jest warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja prdl jakie non stop, jak lunę dopiero JEDEN raz pokazała jako produkt sponsorowany. Ludzie ona w ten sposób zarabia, więc musi pokazać jak podpisze współprace. 

dobrze Ewciu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość GGosc napisał:

Pierwsza lune kupila za wlasne pieniadze i ja chwalila, a potem odezwali sie dopiero z propozycja wspolpracy i dostala nowa wersje. Chociaz to i tak bicie kasy na naiwnych, nie jest warta swojej ceny.

noo i ta stara jest fe 😉 "niebo, a ziemia" jak to Ewa ujęła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A, no to wszystko jasne. One dostają za darmo, a bejzik biczys musza wydac 800 zl na silikonowa szczotke do twarzy xd bardzo obiektywne recenzje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nowy vlog 28:40 słychać smark, które się Ewie zdarzają bardzo często na filmach a jeszcze częściej na insta stories. Błagam jeśli to czytasz, przestań 🤢🤢🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 5.09.2019 o 18:02, Gość Gosc napisał:

A, no to wszystko jasne. One dostają za darmo, a bejzik biczys musza wydac 800 zl na silikonowa szczotke do twarzy xd bardzo obiektywne recenzje xd

No ja nie wiem czy foreo tak dobrze zrobiło, że wysłało jej Ufo, bo to co ona odjebala na nowym vlogu to żart 😂😂😂 nie umiała tego użyć, nie wiem czy trafiona "ambasadorka" hahahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najpierw kupuje kwas, naklada na twarz. Mowi, ze zweza pory i podraznia skore, po czym kladzie maske foreo, ktorej sklad nie jest znany i uzywa ufo, ktore wytwarza cieplo i otwiera te pory z powrotem. Mi by twarz po takim combo wypalilo. Dostaje foreo i zachwala w nieboglosy, ale jakos nie bierze pod uwagi i nie wspomina, ze to kosztuje 1200 zlotych, gdyby miala sama zaplacic, to pewnie by nie piala z zachwytu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anqa
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Najpierw kupuje kwas, naklada na twarz. Mowi, ze zweza pory i podraznia skore, po czym kladzie maske foreo, ktorej sklad nie jest znany i uzywa ufo, ktore wytwarza cieplo i otwiera te pory z powrotem. Mi by twarz po takim combo wypalilo. Dostaje foreo i zachwala w nieboglosy, ale jakos nie bierze pod uwagi i nie wspomina, ze to kosztuje 1200 zlotych, gdyby miala sama zaplacic, to pewnie by nie piala z zachwytu. 

No i co z tego co tobie zadziałoby się z twarzą?Każdy jest inny i jeżeli jej pasuje to w czym problem?Jak masz ból d..y że Ewka ma coś za darmo to załóż swój kanał, podejmij współpracę i też dostaniesz.Aaaa..no tak.. Zapomniałam że takie jak ty potrafią tylko ujadać z daleka, ale żeby zrobić coś kreatywnego to za ciężko..Dla jednego 1200 zł dużo, a dla drugiego nie.Kto będzie chciał ten kupi.Jedyne co kieruje takimi jak ty to zazdrość.Czy pieje z zachwytu czy nie.. jest tyle kanałów na yt że możesz wybrać sobie coś co nie będzie ci działało na nerwy.Zacznijcie ludzie pracować nad sposobami radzenia sobie z własną frustracją i negatywnymi emocjami, lepiej na tym wyjdziecie niż na produkowaniu zawistnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Anqa napisał:

No i co z tego co tobie zadziałoby się z twarzą?Każdy jest inny i jeżeli jej pasuje to w czym problem?Jak masz ból d..y że Ewka ma coś za darmo to załóż swój kanał, podejmij współpracę i też dostaniesz.Aaaa..no tak.. Zapomniałam że takie jak ty potrafią tylko ujadać z daleka, ale żeby zrobić coś kreatywnego to za ciężko..Dla jednego 1200 zł dużo, a dla drugiego nie.Kto będzie chciał ten kupi.Jedyne co kieruje takimi jak ty to zazdrość.Czy pieje z zachwytu czy nie.. jest tyle kanałów na yt że możesz wybrać sobie coś co nie będzie ci działało na nerwy.Zacznijcie ludzie pracować nad sposobami radzenia sobie z własną frustracją i negatywnymi emocjami, lepiej na tym wyjdziecie niż na produkowaniu zawistnych komentarzy.

Tobie też Sara raczej działa na nerwy i w jej wątku co chwilę ją wyśmiewasz. Co Tobie to daje? Zajmij się czymś, bo hipokryzja max😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anqa
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Tobie też Sara raczej działa na nerwy i w jej wątku co chwilę ją wyśmiewasz. Co Tobie to daje? Zajmij się czymś, bo hipokryzja max😂

Tylko Sara sama się kompromituje, a Ewka jest wartościową dziewczyną i tak naprawdę szukasz czegokolwiek na siłę dla samego krytykowania jej😉 Jeśli nie widzisz między nimi różnicy to już twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Anqa napisał:

Tylko Sara sama się kompromituje, a Ewka jest wartościową dziewczyną i tak naprawdę szukasz czegokolwiek na siłę dla samego krytykowania jej😉 Jeśli nie widzisz między nimi różnicy to już twój problem

Bez przesady Ewka też jest prostaczka tylko potrafi się hamować przed kamerą, chociaż miewa wtopy. Inna sprawa, że przy Sarze nie trudno wyjść na wartościową osobę🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Szczecińska Alexis  - Drogie Międzyzdroje Babie lato 2016"               klekota ma  kota. home.   blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dzisiaj na instastory wiecej perfumowwych opryskow niz szusz

i na koncu mowi: kto bogatemu zabroni. niech sie dusza.

 

wow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

dzisiaj na instastory wiecej perfumowwych opryskow niz szusz

i na koncu mowi: kto bogatemu zabroni. niech sie dusza.

 

wow..

Bez kitu. Czemu YouTuberki wylewaja na siebie przynajmniej pol butelki perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bez kitu. Czemu YouTuberki wylewaja na siebie przynajmniej pol butelki perfum?

Żebyście miały o czym pisać. Przecież było widać, że to specjalnie dla hejterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

dzisiaj na instastory wiecej perfumowwych opryskow niz szusz

i na koncu mowi: kto bogatemu zabroni. niech sie dusza.

 

wow..

 

2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Żebyście miały o czym pisać. Przecież było widać, że to specjalnie dla hejterów.

Tak na dobrą sprawę to tylko świadczy o jej głupocie, że wylewa tyle za jednym razem, a jeśli to dla hejterow i teraz ktoś tutaj to przeżywa to w sumie udało jej się strollować. Jak dla mnie może i całą butelkę na siebie wylać, wisi mi to 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzieliscie film shaitana o tym, ze foreo  placi za pozytywne recenzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×