Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lokka

Koktajlkosmetyczny

Polecane posty

Gość Gosc

Sarunia mowila na insta, ze Ewa do niej na weekend przyjezdza i beda balowac.. szkoda, ze ona tak na serio z ta ich przyjaznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sarunia mowila na insta, ze Ewa do niej na weekend przyjezdza i beda balowac.. szkoda, ze ona tak na serio z ta ich przyjaznia.

Moze zrobia liva z przygotowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej juz liva z Sarą nie będzie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Jedyna rzecz, która razi mnie na razie w Ewie to jej dykcja, a konkretnie słowo "...enka" , które wymawia "...ęka", a pojawia się bardzo często 😣🙉  

Ewa, proszę, zwróć na to uwagę 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Oczywiście chodziło o s.u.k.i.e.n.k.i, ach ta cenzura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANA
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Raczej juz liva z Sarą nie będzie xD 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Kupa napisał:

Jedyna rzecz, która razi mnie na razie w Ewie to jej dykcja, a konkretnie słowo "...enka" , które wymawia "...ęka", a pojawia się bardzo często 😣🙉  

Ewa, proszę, zwróć na to uwagę 🙏

Ona jest z Nowego Targu, tak się mówi na Podhalu. To dobrze, że ma takie naleciałości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

 

7 godzin temu, Gość Kupa napisał:

Jedyna rzecz, która razi mnie na razie w Ewie to jej dykcja, a konkretnie słowo "...enka" , które wymawia "...ęka", a pojawia się bardzo często 😣🙉  

Ewa, proszę, zwróć na to uwagę 🙏

Jezu, co za purystki tu przesiadują, a o gwarze słyszała? o dialektach? Nie wiem co byś przeżywała, gdyby ona była np. z Mazur lub ze Śląska. Zawał na miejscu. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Co się tak pienisz? A co jest takiego potwornego w poprawnej polszczyźnie? Staranne wysławianie się może tylko dobrze o nas zaświadczyć. Gwara gwarą i nic do niej nie mam, ale materiały wypuszcza na cały swiat, fajnie zadbać o poprawną dykcję i mowę. Nie chodzi o nagrywanie z kijem w tyłku, ale o poszanowanie słownika ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oho... Ewa zaciagnieta na impreze w stylu sary udaje ze jej sie to podoba. Sorry, ale to widac 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Oho... Ewa zaciagnieta na impreze w stylu sary udaje ze jej sie to podoba. Sorry, ale to widac 🤣

Tez to zauważyłam. Dziewczyna tam nie pasuje i jest to komplement 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dykcja
19 godzin temu, Gość Kupa napisał:

Co się tak pienisz? A co jest takiego potwornego w poprawnej polszczyźnie? Staranne wysławianie się może tylko dobrze o nas zaświadczyć. Gwara gwarą i nic do niej nie mam, ale materiały wypuszcza na cały swiat, fajnie zadbać o poprawną dykcję i mowę. Nie chodzi o nagrywanie z kijem w tyłku, ale o poszanowanie słownika ☺

Cechy gwary w mowie mieszcza sie w normie poprawnej polszczyzny. Moze nie uszloby to w sytuacjach ocicjalnych i pismach urzedowych, ale w luznych filmikach jak najbardziej. Piszę to Tobie ja - polonista 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa
4 godziny temu, Gość Dykcja napisał:

Cechy gwary w mowie mieszcza sie w normie poprawnej polszczyzny. Moze nie uszloby to w sytuacjach ocicjalnych i pismach urzedowych, ale w luznych filmikach jak najbardziej. Piszę to Tobie ja - polonista 🙂

Wiem,że gwara nie jest błędem, ale jak już napisałam wyżej, materiały idą na cały świat i ta gwara w nadmiarze po prostu męczy resztę świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Live trwa. Wszystkie pytania odnosnie imprezy u sary sa konsekwentnie omijane 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no i sie wydało 😂 Ewcia czyta kafe (ktoś tutaj pisał, że je quorna a potem kurczaki i Ewa na live przytoczyła ten sam przykład) Pozdrawiamy Ewcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jakaś taka była niemiła, pomijała pytania ogolnie siedziala skwaszona i zniechecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

Ona nie jest z Nowego Targu, tylko z Tarnowa. To jej facet jest z Podhala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Hehe, Ewa ktoregoś razu mogłaby poruszyć na live temat kafeterii 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Dnia 18.08.2019 o 01:05, Gość Dykcja napisał:

Cechy gwary w mowie mieszcza sie w normie poprawnej polszczyzny. Moze nie uszloby to w sytuacjach ocicjalnych i pismach urzedowych, ale w luznych filmikach jak najbardziej. Piszę to Tobie ja - polonista 🙂

Ja też jestem polonistką, a też bardzo drażni mnie to, jak wymawia to słowo. 

Sary to w ogóle nie jestem w stanie oglądać, bo to, co ona robi z fleksją to przechodzi ludzkie pojęcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie lubię klimat Ewy filmów i oglądam regularnie dla odmóżdżenia. Tworzą z Matim fajny duet. Ale jedno mnie bardzo drażni - na lajwach z Matim, kiedy tylko on zaczyna rozwijać jakiś temat, to Ewa prawie zawsze zaczyna (chyba) udawać kompletnie niezainteresowaną, niby taka skupiona na czytaniu komentarzy na lajwie, albo nagle musi z psem dyskusje prowadzić i po kilku, kilkunastu sekundach po prostu mu przerywa jakąś wstawką zupełnie nie na temat. Czasem Mati próbuje reanimować temat, ale ona traktuje go jak powietrze i znowu mu przerywa. Mam wrażenie, że po prostu drażnią ją Matiego wywody (widac to po minie) i ewidentnie robi to specjalnie. Rozumiem, że Mati może mieć tendencje do filozofowania i może Ewka nie chce, żeby te jego wywody zupełnie zdominowały dyskusję, ale są bardziej uprzejme sposoby na pohamowanie gaduły. Jak widzę w jai sposób ona to robi, to aż mnie ciarki przechodzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ogólnie lubię klimat Ewy filmów i oglądam regularnie dla odmóżdżenia. Tworzą z Matim fajny duet. Ale jedno mnie bardzo drażni - na lajwach z Matim, kiedy tylko on zaczyna rozwijać jakiś temat, to Ewa prawie zawsze zaczyna (chyba) udawać kompletnie niezainteresowaną, niby taka skupiona na czytaniu komentarzy na lajwie, albo nagle musi z psem dyskusje prowadzić i po kilku, kilkunastu sekundach po prostu mu przerywa jakąś wstawką zupełnie nie na temat. Czasem Mati próbuje reanimować temat, ale ona traktuje go jak powietrze i znowu mu przerywa. Mam wrażenie, że po prostu drażnią ją Matiego wywody (widac to po minie) i ewidentnie robi to specjalnie. Rozumiem, że Mati może mieć tendencje do filozofowania i może Ewka nie chce, żeby te jego wywody zupełnie zdominowały dyskusję, ale są bardziej uprzejme sposoby na pohamowanie gaduły. Jak widzę w jai sposób ona to robi, to aż mnie ciarki przechodzą. 

Też zwróciłam na to uwagę. Mati, mimo że lubi się pomądrzyć, gada z sensem i zazwyczaj coś ciekawego, i wkurza mnie gdy Ewa mu ciągle przerywa. Biedny, tyle razy zagłuszany. Ma święta cierpliwość. Mati, jeśli z Ewą to czytacie, to nie daj się stłamsić, ciśnij swój wywód do końca! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.08.2019 o 18:08, Gość Gość napisał:

Ogólnie lubię klimat Ewy filmów i oglądam regularnie dla odmóżdżenia. Tworzą z Matim fajny duet. Ale jedno mnie bardzo drażni - na lajwach z Matim, kiedy tylko on zaczyna rozwijać jakiś temat, to Ewa prawie zawsze zaczyna (chyba) udawać kompletnie niezainteresowaną, niby taka skupiona na czytaniu komentarzy na lajwie, albo nagle musi z psem dyskusje prowadzić i po kilku, kilkunastu sekundach po prostu mu przerywa jakąś wstawką zupełnie nie na temat. Czasem Mati próbuje reanimować temat, ale ona traktuje go jak powietrze i znowu mu przerywa. Mam wrażenie, że po prostu drażnią ją Matiego wywody (widac to po minie) i ewidentnie robi to specjalnie. Rozumiem, że Mati może mieć tendencje do filozofowania i może Ewka nie chce, żeby te jego wywody zupełnie zdominowały dyskusję, ale są bardziej uprzejme sposoby na pohamowanie gaduły. Jak widzę w jai sposób ona to robi, to aż mnie ciarki przechodzą. 

To prawda, on zaczyna coś mówić i nagle ona czyta z chata "O, nowa kolekcja Make-Up revolution!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ewa jest dość atrakcyjną kobietą, pewnie ma jakieś zalety, ale intelektualnie sporo odstaje od swojego faceta i to niestety wychodzi na tych nagraniach na żywo. On ma rozległą wiedzę, a ona zainteresowania nastolatki- ciuszki, kosmetyki i dramy na YouTube 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ewa jest dość atrakcyjną kobietą, pewnie ma jakieś zalety, ale intelektualnie sporo odstaje od swojego faceta i to niestety wychodzi na tych nagraniach na żywo. On ma rozległą wiedzę, a ona zainteresowania nastolatki- ciuszki, kosmetyki i dramy na YouTube 😕

Ale jest ciepła i ma w sobie tzw.mądrość życiową, to widać. Uzupełniają się ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ewa jest dość atrakcyjną kobietą, pewnie ma jakieś zalety, ale intelektualnie sporo odstaje od swojego faceta i to niestety wychodzi na tych nagraniach na żywo. On ma rozległą wiedzę, a ona zainteresowania nastolatki- ciuszki, kosmetyki i dramy na YouTube 😕

no mówi, że zamiast seriali ogląda dokumenty 🤣 ale love island też oglądała i to namiętnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ewa jest dość atrakcyjną kobietą, pewnie ma jakieś zalety, ale intelektualnie sporo odstaje od swojego faceta i to niestety wychodzi na tych nagraniach na żywo. On ma rozległą wiedzę, a ona zainteresowania nastolatki- ciuszki, kosmetyki i dramy na YouTube 😕

Tylko co w zwiazku z tym? Jeśli chodzi o zagadnienia wiedzowe, to masz dziesiatki źródeł na kazdy temat, jak potrzebujesz to znajdziesz i mozesz zgłębiac. Natomiast sympatycznej, kumpelskiej rozrywki sama sobie nie zapewnisz, do tego potrzebni Ci są ludzie. Wiec w czym jest wieksza wartośc kanału YT? Zacznijmy doceniać ludzkie aspekty internetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy tylko mnie drażni jak Ewa notorycznie na insta stories lub na YT smarcze??? Wciąga te gluty i przy tym wydaje taki okropny dźwięk, fuuuuj dziewczyno, przestań to jest obrzydliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czy tylko mnie drażni jak Ewa notorycznie na insta stories lub na YT smarcze??? Wciąga te gluty i przy tym wydaje taki okropny dźwięk, fuuuuj dziewczyno, przestań to jest obrzydliwe. 

Nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cipcipcip

Ewka sie wypowiadala, ze usuwa negatywne komentarze na temat swoich gosci w filmach. Szkoda, ze negatywne komentarze o konkretnych jutuberkach wymienianych z imienia/nicku wisza w jej filmikach (np w filmie o oszustwach jutuberow) w najlepsze, za to o Sarze nie mozna nic napisac, nawet konstruktywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.08.2019 o 21:01, Gość Gość napisał:

Ewa jest dość atrakcyjną kobietą, pewnie ma jakieś zalety, ale intelektualnie sporo odstaje od swojego faceta i to niestety wychodzi na tych nagraniach na żywo. On ma rozległą wiedzę, a ona zainteresowania nastolatki- ciuszki, kosmetyki i dramy na YouTube 😕

Czasami, jak Mati coś opowiada, to Ewa ma taki wyraz twarzy jak pies traktowany wysokimi dzwiękami. Zdecydowanie jest między nimi dość sporo miejsca w przestrzeni intelektualnej, ale wydaje się, że dobrze się dogadują i uzupełniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×