Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lokka

Koktajlkosmetyczny

Polecane posty

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Widzieliscie film shaitana o tym, ze foreo  placi za pozytywne recenzje?

Ale co za odkrycie, za negatywne raczej nikt nie płaci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego one wszystkie zawsze kupują ramoneski, w których nie potrafią się dopiąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ewa "I'm a f*** Primark queen"- widać negatywny wpływ przyjaźni z Sarunią:/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anqa
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ewa "I'm a f*** Primark queen"- widać negatywny wpływ przyjaźni z Sarunią:/ 

Generalnie Sara ma duży wpływ na Ewę, widać to nie tylko w makijażu ale też niestety w zachowaniu.Ewa równa w dół.. a szkoda bo fajna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Anqa napisał:

Generalnie Sara ma duży wpływ na Ewę, widać to nie tylko w makijażu ale też niestety w zachowaniu.Ewa równa w dół.. a szkoda bo fajna dziewczyna

Albo bejsik bicz ałtfity. Zachowanie jak nastolatka, która jara sie, ze uzyla wulgarnego słówka. Dla mnie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja nie wiem gdzie te dziewuchy widzą u niej ładne nogi... sorry, ale te łydki ma jak jockey bryczesy. Widać to szczególnie w tych skórzanych legginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ja nie wiem gdzie te dziewuchy widzą u niej ładne nogi... sorry, ale te łydki ma jak jockey bryczesy. Widać to szczególnie w tych skórzanych legginsach

Jak qrva kto? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

smialam sie w glos jak na ostanim live Ewa dukala recytowana z pamieci definicje grafenu, jak w szkole

hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość gosc napisał:

smialam sie w glos jak na ostanim live Ewa dukala recytowana z pamieci definicje grafenu, jak w szkole

hahaha

Czemu recytowala definicje? Czemu w ogole przytaczala grafen, w jakim kontekscie? Nie mam jak teraz obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejny film z serii mierzymy, Ewa ogląda pierwszą ...enkę i mówi, że jak będzie na nią za mała, odda ją Sarze! Hahahaha! Przecież Sara jest od niej większa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kolejny film z serii mierzymy, Ewa ogląda pierwszą ...enkę i mówi, że jak będzie na nią za mała, odda ją Sarze! Hahahaha! Przecież Sara jest od niej większa! 

Tez sie usmialam. Jest of niej wieksza wszedzie, a jej cyce to juz dopiero z 10 rozniarow wieksze ...enki potrzebuja. Dojce, a nie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kolejny film z serii mierzymy, Ewa ogląda pierwszą ...enkę i mówi, że jak będzie na nią za mała, odda ją Sarze! Hahahaha! Przecież Sara jest od niej większa! 

Serio tak powiedziała? Przecież ona jest połową Sary 🙈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko psuje sobie wizerunek tą znajomością z sarunią... jest sto razy madrzejsza i ładniejsza. A sara jeden wielki wulgaryzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

biedna... ma chyba dysmorfofobie skoro porównuje sie do Sary 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tylko psuje sobie wizerunek tą znajomością z sarunią... jest sto razy madrzejsza i ładniejsza. A sara jeden wielki wulgaryzm

Też uważam, ze znajomość z Sarą to strzał w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale Mati jej zrobił reklame na insta. Pamiętajcie, jeśli używacie innych myjek niż luna, to musicie liczyć się z tym, że wybuchną wam w twarz! 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona się chyba za bardzo na Sarę zapatrzyła. Tytuł filmiku z dzisiaj był "Dzienny nudziak" teraz wchodzę i jest "Basic bitch make up". Ja nie wiem dokąd to zmierza, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona się chyba za bardzo na Sarę zapatrzyła. Tytuł filmiku z dzisiaj był "Dzienny nudziak" teraz wchodzę i jest "Basic bitch make up". Ja nie wiem dokąd to zmierza, serio.

Ona chce byc c00l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaczyna być coraz bardziej wulgarna i prostacka, może zawsze taka była, tylko się hamowała? A teraz przez wpływ Sary wychodzi z niej prawdziwa natura? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

poleca kosmetyk i mowi, ze jest taki naturalny. w komentarzach dziewczyna wypunktowala silikony w skladzie. ewka broni sie tym, ze "wszedzie teraz jest chemia, woda to tez chemia" xDDDD no tak, no zwiazek chemiczny, ale potocznie chyba chodzi o cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anqa

Jej kanał powoli robi się nudny, nawet niedzielny live.To że nie potrafi zdecydować co do tego na jaką postać chce się wykreować na yt to już swoją drogą.Z jednej strony trochę pozuje na damę, z drugiej leci prostackimi tekstami i zachowaniami.Specjalistka od wszystkiego, prawie jak Rado.Masz pytanie- nie ma problemu-Ewa na wszystko zna odpowiedź.Filmiki trochę na siłę.. Mam nadzieję że się ogarnie bo zmierza w złym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ale na dzisiejszym live to ewa poplynela. Stwierdzila ze jak sie kogos nie lubi to tylko dlatego ze sie tej osobie zazdrosci.... 

Skad ona bierze te mongolskie madrosci? Od sary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubiłam Ewkę ale teraz coraz mniej. To jej wciskanie na siłę foreo, bigordi jest dla mnie przegięciem. Ten test dzisiejszy tego mazidła też niby miał być "obiektywny" o ile opinia może taka być? 😄 a wyszło szydło z worka - naturalny sylikon, nice. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mowi, ze jak ktos ma problemy z cera, to powinien udac sie do specjalisty. Sama poleca uzywanie foreo do CODZIENNEJ pielegnacji. A przeciez dermatolodzy odradzaja tak czestego uzywania. Gdzie logika?

Tak samo poleca krem BB podobno taki naturalny, a w skladzie conajmniej kilka silikonow. Tsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No ale na dzisiejszym live to ewa poplynela. Stwierdzila ze jak sie kogos nie lubi to tylko dlatego ze sie tej osobie zazdrosci.... 

Skad ona bierze te mongolskie madrosci? Od sary?

Nie powiedziała, że tylko dlatego, że zazdrości. wymieniła kilka powodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila
Dnia 26.09.2019 o 21:18, Gość Anqa napisał:

Jej kanał powoli robi się nudny, nawet niedzielny live.To że nie potrafi zdecydować co do tego na jaką postać chce się wykreować na yt to już swoją drogą.Z jednej strony trochę pozuje na damę, z drugiej leci prostackimi tekstami i zachowaniami.Specjalistka od wszystkiego, prawie jak Rado.Masz pytanie- nie ma problemu-Ewa na wszystko zna odpowiedź.Filmiki trochę na siłę.. Mam nadzieję że się ogarnie bo zmierza w złym kierunku

Dokladnie. Nie wie kogo.udawac na you tubie. Nie może sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mowi, ze jak ktos ma problemy z cera, to powinien udac sie do specjalisty. Sama poleca uzywanie foreo do CODZIENNEJ pielegnacji. A przeciez dermatolodzy odradzaja tak czestego uzywania. Gdzie logika?

Tak samo poleca krem BB podobno taki naturalny, a w skladzie conajmniej kilka silikonow. Tsa...

Jak laska zostawia kwas na twarzy na całą noc i budzi się bez skóry, a potem obwinia youtuberke, to z tym kierowaniem do specjalistów to się nie dziwię. Po prostu robi filmy, nabija kase z polecania, ale umywa ręce od odpowiedzialności. Już nawet zażywanie biotyny Ewa radzi konsultować z lekarzem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie powiedziała, że tylko dlatego, że zazdrości. wymieniła kilka powodów. 

Ewka, wieśniaro, daj żyć i przestań odpowiadać na każdy krytyczny koment o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Ewka, wieśniaro, daj żyć i przestań odpowiadać na każdy krytyczny koment o sobie.

haha bez kitu 😛 bankowo to ona, nawet przytacza tutejsze komentarze słowo w słowo w swoich filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
Dnia 15.09.2019 o 17:00, Gość Anqa napisał:

Generalnie Sara ma duży wpływ na Ewę, widać to nie tylko w makijażu ale też niestety w zachowaniu.Ewa równa w dół.. a szkoda bo fajna dziewczyna

widac baaardzo ta zmiane od kiedy sie z Sara zadaje niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×