Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lulu na moście

Czego chce ode mnie młodszy ode mnie mężczyzna?

Polecane posty

Gość 43 cm
4 godziny temu, Gość Lulu na moście napisał:

Młodszy o 12 lat. Ma dziewczynę, ja męża, a gapi się niemiłosiernie. Co mu jest?

Będę szczery: Chce opróżnić zbiornik przy twojej pomocy.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Lulu na moście napisał:

Młodszy o 12 lat. Ma dziewczynę, ja męża, a gapi się niemiłosiernie. Co mu jest?

wali piorun w sosny wali piorun w dęby gdy cie chłopak pocałuje wal mu prosto w zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
56 minut temu, Gość Ogarnij sieeee napisał:

36 lat to już nie pierwsza świeżość to raz , dwa Kiedy facet się natarczywie gapi to znaczy że mu się raczej średnio podobasz , kiedy kobieta jest bardzo piękna to raczej mężczyzna patrzy bardzo dyskretnie ze wstydu jak bardzo podziwia kobietę, myślę że przychodzisz kryzys wieku średniego i porzadasz adoracji na siłę  , smutne że starzejace kobiety muszą coś sobie udowadniać 

Kiedy mężczyzna sie patrzy to średnio mu sie podobasz...😂😂..o ludu czytam pierdoły.. niezależnie od wieku kobieta może się podobać..kobiety po 30 są nieraz bardziej zadbane niż 20 i to widza młodsi.. podobamy się im ..co w tym złego?? Nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chłopak ma dziewczynę ona ma męża maz ja nie zaspakaja bo już jest stara więc starsza pani myśli czas poszukać kogoś kto mnie pożąda i patrzy dookoła a tu młody siedzi i patrzy jak się stara baba dookoła rozgląda więc młody myśli pewnie stary już ja nie grzeje i zaczął się jej przyglądać a ta od razu na forum co on tak się na mnie gapi o co mu chodzi czy ja jestem atrakcyjną jeszcze bo straty już mnie nie dyma bo za młodszymi się rozgląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chłopak ma dziewczynę ona ma męża maz ja nie zaspakaja bo już jest stara więc starsza pani myśli czas poszukać kogoś kto mnie pożąda i patrzy dookoła a tu młody siedzi i patrzy jak się stara baba dookoła rozgląda więc młody myśli pewnie stary już ja nie grzeje i zaczął się jej przyglądać a ta od razu na forum co on tak się na mnie gapi o co mu chodzi czy ja jestem atrakcyjną jeszcze bo straty już mnie nie dyma bo za młodszymi się rozgląda 

Kocham czytać wasze posty..😂..... widocznie tego mlodego młoda też nie zaspakaja...a pani dojrzała zadbana więc jest na czym oko zawiesić.. wniosek w tym czworokącie nikt nie jest zaspokojony 🤣🤣  a swoją droga starsze podobaja sie młodym ale sexualnie to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
11 minut temu, Gość Czarna napisał:

Kiedy mężczyzna sie patrzy to średnio mu sie podobasz...😂😂..o ludu czytam pierdoły.. niezależnie od wieku kobieta może się podobać..kobiety po 30 są nieraz bardziej zadbane niż 20 i to widza młodsi.. podobamy się im ..co w tym złego?? Nic...

Kolejna która nie może się pogodzić że starościa i sama sobie musi slodzic o ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście

Do Czarna i Hey:

Takich wypocin też dawno nie czytałam. Przynajmniej poprawiłam sobie humor 😄 Zdrówko 🙂 

Ile tu zakompleksionych facecików siedzi, ło borze. Coś wam złego zrobiły kobiety, że tak cedzicie swoje żale na kafeterii bez sensu? A jeśli to piszą babki, to pamiętajcie jedno: w piekle jest specjalne miejsce dla kobiet, które nie pomagają i nienawidzą innych kobiet 😉

Mąż mnie zaspokaja. Przecież pisałam, że nie będzie seksu z młodym. I nie rozglądam się. To raczej on się rozgląda ... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierra

Czemu kazda baba po 30 zawsze sobie tak bardzo slodzi , to jest żenujące, serio nikt was aż tak nie docenia że sobie same kadzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak to prawda dyma tylko jej mąż młode a młody znudził się już młoda i rozgląda się też a tu tylko stara 36 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Lulu na moście napisał:

Do Czarna i Hey:

Takich wypocin też dawno nie czytałam. Przynajmniej poprawiłam sobie humor 😄 Zdrówko 🙂 

Ile tu zakompleksionych facecików siedzi, ło borze. Coś wam złego zrobiły kobiety, że tak cedzicie swoje żale na kafeterii bez sensu? A jeśli to piszą babki, to pamiętajcie jedno: w piekle jest specjalne miejsce dla kobiet, które nie pomagają i nienawidzą innych kobiet 😉

Mąż mnie zaspokaja. Przecież pisałam, że nie będzie seksu z młodym. I nie rozglądam się. To raczej on się rozgląda ... 🙂

Kobieto, sama jesteś zakompleksiona i zła, że piszą ci prawdę. Jesteś starszą panią dla tego chłopaka i za dużo sobie fantazjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000
4 minuty temu, Gość Lulu na moście napisał:

Do Czarna i Hey:

Takich wypocin też dawno nie czytałam. Przynajmniej poprawiłam sobie humor 😄 Zdrówko 🙂 

Ile tu zakompleksionych facecików siedzi, ło borze. Coś wam złego zrobiły kobiety, że tak cedzicie swoje żale na kafeterii bez sensu? A jeśli to piszą babki, to pamiętajcie jedno: w piekle jest specjalne miejsce dla kobiet, które nie pomagają i nienawidzą innych kobiet 😉

Mąż mnie zaspokaja. Przecież pisałam, że nie będzie seksu z młodym. I nie rozglądam się. To raczej on się rozgląda ... 🙂

Jesteś zła bo ktoś Ci mówi że żyjesz w świecie swoich urojen gdzie jesteś doda elektroda za czasów młodości? Ogólnie kazda kobieta nawet mega brzydka ma wianek adoratorow więc robienie szopki z patrzenia się jakiegoś szczyla jest żenujące i tyle , nikt Ci nie zazdrości , tych głupot się zwyczajnie czytać nie da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maz cię zaspokaja 

No to mnie rozbawilas

Gdyby cię grzał to byś już prysznic brała  a tak to tylko na forum czas zabijasz wes kup sobie lepiej wibro porządne bo młody to ci tylko może baterie w nim wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
9 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

Kolejna która nie może się pogodzić że starościa i sama sobie musi slodzic o ludu

O ludu..😂😂😂... starość w wieku 36 lat 😂😂😂.. żal żal mi Ciebie prostaku..nie znasz kobiet..w tym wieku kobieta kwitnie..po co ten sarkazm ??😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lato

Moj mąż jest mlodszy o 12 lat....minęłam 50 właśnie, on 38 .Jest nam razem cudownie. 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Przypominasz mi 38 letnia Martę z mojej pracy , cały czas nachodzi takiego 24 latka zagaduje, gapi się na niego, uważa że on jej porzada tylko jest nieśmiały , chłopak ucieka jak może A ona jakby wścieklizny dostała, I oczywiście cały czas twierdzi że on jej porzada hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 000000 napisał:

Jesteś zła bo ktoś Ci mówi że żyjesz w świecie swoich urojen gdzie jesteś doda elektroda za czasów młodości? Ogólnie kazda kobieta nawet mega brzydka ma wianek adoratorow więc robienie szopki z patrzenia się jakiegoś szczyla jest żenujące i tyle , nikt Ci nie zazdrości , tych głupot się zwyczajnie czytać nie da 

Mega brzydka ma wianek adoratorow? Chyba że jest zboczona i zboczeńca ma chętnego na siebie a nie wianek adoratorow,  który bedxie ja finansował i zaspokajał jej zboczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Maz cię zaspokaja 

No to mnie rozbawilas

Gdyby cię grzał to byś już prysznic brała  a tak to tylko na forum czas zabijasz wes kup sobie lepiej wibro porządne bo młody to ci tylko może baterie w nim wymienić

Następny niedo...y 😗😗😗  i będzie truł ..😂..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kwitnie to ci pajęczyna między nogami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
2 minuty temu, Gość Czarna napisał:

O ludu..😂😂😂... starość w wieku 36 lat 😂😂😂.. żal żal mi Ciebie prostaku..nie znasz kobiet..w tym wieku kobieta kwitnie..po co ten sarkazm ??😉😉

Nie kwitnie tylko przekwita moja droga , wraz z menopauza zaczyna się sypać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
13 minut temu, Gość Sierra napisał:

Czemu kazda baba po 30 zawsze sobie tak bardzo slodzi , to jest żenujące, serio nikt was aż tak nie docenia że sobie same kadzicie? 

Kij ma dwa konce 😂 bo wy panowie swoich pan nic nie umiecie .Nie wiecie co to komplement i dobry sex..nie prawicie tego swoim paniom 😂 posłodzi inny spoko a wy dalej marynujcie się w swojej utopi szarego swiata.. żałosne.. .....😁...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
6 minut temu, Gość 00000 napisał:

Nie kwitnie tylko przekwita moja droga , wraz z menopauza zaczyna się sypać 

😂 Bawisz mnie tego wieczoru 😗 menopauza w tym wieku 😁😁 a Ty bw ogole coś sypiesz?? Na ba piasek z butów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Lato napisał:

Moj mąż jest mlodszy o 12 lat....minęłam 50 właśnie, on 38 .Jest nam razem cudownie. 😁

 

Niezły desperat. Albo zboczeniec. Albo jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Maz cię zaspokaja 

No to mnie rozbawilas

Gdyby cię grzał to byś już prysznic brała  a tak to tylko na forum czas zabijasz wes kup sobie lepiej wibro porządne bo młody to ci tylko może baterie w nim wymienić

Ty też tu siedzisz. Czyżby kolejny samotny wieczór ?? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu na moście

A potem smutni panowie piszą jak to ich nikt nie chce,  a prawda jest taka, że niektórzy z was są jedynie burakami, którzy wyżywają się na obcych kobietach na kafe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lato
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Niezły desperat. Albo zboczeniec. Albo jedno i drugie.

Musisz byc bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Żal mi Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman
1 minutę temu, Gość Lato napisał:

Musisz byc bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Żal mi Ciebie...

Po prostu "pan" nie poznał jeszcze, czym jest prawdziwe uczucie, miłość, bycie w związku... i z komentarzy wynika, że raczej długo nie pozna 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
20 minut temu, Gość 00000 napisał:

Nie kwitnie tylko przekwita moja droga , wraz z menopauza zaczyna się sypać 

Pajeczyna 😜😂😂😂..?? Fajne porównanie 😁😁.. każdy sądzi według siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Lato napisał:

Musisz byc bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Żal mi Ciebie...

Skąd ten z dupy wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×