Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nullo

Marmurowy barber, psycholog, chórzysta, terapeuta, kosmetolog, dietetyk i pisarz

Polecane posty

Gość nullo

Zapraszam do dyskusji, bo wąteczek gdzieś zeżarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

siatkarz na pozycji libero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież przed momentem był założony, tego też skasowali,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppp

Ciekawe kto

mu biedakowi podsunal te mysl o obcieciu ptaka. On lyka wszystko jak pelikan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ppp napisał:

Ciekawe kto

mu biedakowi podsunal te mysl o obcieciu ptaka. On lyka wszystko jak pelikan

towarzystwo trans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzis czy tez wczoraj powiedzial,ze on nie chcial tak wygladac. Ze to choroby go zmusily.   tyle osob ma raka jakos nie widac ich wytatuowanych na szaro z czarnymi galkami, poobcinanymi konczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przecież przed momentem był założony, tego też skasowali,

Tak, pisanka siedzi i zgłasza bo została pojechana jak bura ...ka, a nie moze zniesc ze kogos nie obchodzi jej zyciorys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dzis czy tez wczoraj powiedzial,ze on nie chcial tak wygladac. Ze to choroby go zmusily.   tyle osob ma raka jakos nie widac ich wytatuowanych na szaro z czarnymi galkami, poobcinanymi konczynami.

zbiorowa fata morgana. facet ma wytatuowane całe ciało. obciął sobie przyrodzenie. a na jego lajwach trwają akademickie dyskusje o nietolerancji Polakow. to jest niesamowite jak mozna zaklamywac fakty, rzeczywistosc, ktora tak bije po oczach. 120 osob na lajwie i prawie nikt nie ma odwagi nawet się zbulwersowac. horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

On żadnego raka nie ma i nie mial. To jest zwykły de.bil. Ja już mam dość go i jego kłamstw. Kre.tyn. Idi.ota. Już nie chce mu pomagać. Niech siedzi i kłamie całe życie. 

Chory człowiek i strasznie męczący, robi z nas ułomków. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Teczka napisał:

On żadnego raka nie ma i nie mial. To jest zwykły de.bil. Ja już mam dość go i jego kłamstw. Kre.tyn. Idi.ota. Już nie chce mu pomagać. Niech siedzi i kłamie całe życie. 

Chory człowiek i strasznie męczący, robi z nas ułomków. 

 

On na lekach będąc nie wywołuje odruchu pomocy, bo jest spokojny, wyciszony. Wtedy jest tylko wku r wiający. Jednak gdy leki nie działają, zachowuje się jak dziecko porzucone w lesie. Wtedy (prawie) wszystkie tu histeryzują, żeby się nim zająć, jakby zapomniały, że to dorosły chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość gosc napisał:

zbiorowa fata morgana. facet ma wytatuowane całe ciało. obciął sobie przyrodzenie. a na jego lajwach trwają akademickie dyskusje o nietolerancji Polakow. to jest niesamowite jak mozna zaklamywac fakty, rzeczywistosc, ktora tak bije po oczach. 120 osob na lajwie i prawie nikt nie ma odwagi nawet się zbulwersowac. horror.

Trzeba mu słodzić, inaczej od razu ban, jestem piękny, JESTEM MARKÀ SAMÀ W SOBIE, i inne kwiatki, zadufany to on jest, ma wszystkie choroby świata, na wszystkim się zna a na każde pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi, no i dla mnie hit, jak będzie sezon na truskawki to będzie je tylko jadł i siedział na kiblu i wydalał, no podziwiam takie wyznanie, ze je w kiblu, no i teraz jest najlepszym dietetykiem, porady, porady, kajkusie zachwycone👎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

Dajcie spokój, zaczyna mi się nudzić ten mitoman. Pudelkom też się szybko znudził 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Dziś tez ktoś mu napisał, ze Weronika na swoim lajwie wspomniała, ze nie wierzy, aby lekarz kazał jeść mu mięso bo jest chory na raka (pomijajac już fakt, ze go nie ma). Wyzwał ja, ze jest głupia, ze nie ma pojęcia - wszystko oczywiście nie bezposrednio ale tyczyło się Weroniki. Żeby nie narzucała swojej ideologii i ze on z takimi osobami zrywa kontakt, no zmieszał ja z błotem, po czym lajwa nie zapisał, taki oto pewny siebie cwaniaczek, który wszystkiego się wyprze ;) jak to mówią „cwaniak w necie, pi.zda w świecie”. 

Zobaczycie, żadnej Warszawy nie będzie, książki, własnej linii kosmetyków, ubrań, książek kucharskich. Za pare dni oświadczy nam, ze niestety jego wizje nie zgadzały się z wizjami inwestora tudzież menagera (którego nie posiada, bo z czego mógłby mu płacić i myśle, ze musiałby to być menager z zakładu psychiatrycznego ). Dżizas co za psychol ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosć napisał:

Tak, pisanka siedzi i zgłasza bo została pojechana jak bura ...ka, a nie moze zniesc ze kogos nie obchodzi jej zyciorys

No siedziała i przeżywała co ona preferuje a co nie, jakby to był wątek o niej. 

P.S tak pisanka nie musisz pisać, ze wyrażałas swoje zdanie, załóż wątek o sobie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On jest ciekawy w fazie depresji. Wiem jak to brzmi, ale wtedy jest po prostu bardziej szczery. Ludzie wolą szczerość. Natomiast gdy się lekami przytłumi, to wraca kłamczuch, dietetyk, psycholog itd. Nie ma o tym pojęcia, pi e r d oli. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby tego słuchać. Ja wytrzymałam na ost lajwie 3 minuty. Nie znoszę udawania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
7 minut temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

Dajcie spokój, zaczyna mi się nudzić ten mitoman. Pudelkom też się szybko znudził 🙂

No żebyś wiedziałaś, ze temat zrobił się nudny. Schemat ciagle ten sam: projekty na skale światową, mnóstwo projektów! Za 2 dni ... wszyscy się wycofali. Kolejny biznes i ponownie inwestor się wycofał. Kolejne projekty, stolyca i za chwile znowu „oj ja biedny, zostałem oszukany, nie spisałem umowy). To wszystko to wytwór jego wyobraźni. On nie ma żadnych projektów, daje du.py na rok.sa.pl no i stad ma kasę na kiełbasę z Biedry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
6 minut temu, Gość Dominika napisał:

No żebyś wiedziałaś, ze temat zrobił się nudny. Schemat ciagle ten sam: projekty na skale światową, mnóstwo projektów! Za 2 dni ... wszyscy się wycofali. Kolejny biznes i ponownie inwestor się wycofał. Kolejne projekty, stolyca i za chwile znowu „oj ja biedny, zostałem oszukany, nie spisałem umowy). To wszystko to wytwór jego wyobraźni. On nie ma żadnych projektów, daje du.py na rok.sa.pl no i stad ma kasę na kiełbasę z Biedry. 

Nie wiadomo nawet czy na pewno tej dùpy daje 😉 chętnych pewnie niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

Nie wiadomo nawet czy na pewno tej dùpy daje 😉 chętnych pewnie niewielu.

Rodzice dają pieniądze i Weronika wysyła. To pierwsze 50/50, to drugie na 100%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

Nie wiadomo nawet czy na pewno tej dùpy daje 😉 chętnych pewnie niewielu.

Też tak sądzę. Co do komentarza wyżej - zgadzam się. Nie ma żadnego raka, żadnych projektów, książka to parę wordowych stron grafomańskiego bełkotu jak na jego blogu, nie ma żadnych menadżerów i niczego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Rodzice dają pieniądze i Weronika wysyła. To pierwsze 50/50, to drugie na 100%. 

Wiecie co? Ja uważam, ze Weronika go nie utrzymuje, bo niby z jakiej racji? Wiele kwestii tez ich dzieli, niedługo prawdopodobnie kontakt tez zostanie zminimalizowany do minimum. Myśle, ze może to rodzice, może ma kasę z tzw „ojcowizny” jak kiedyś ktoś pisał. Ale nie sadze, aby Weronika byłaby na tylko głupia, aby utrzymywać tego lenia. Sama zabiera pieniądze na kolejna operacje w Moskwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Dominika napisał:

Wiecie co? Ja uważam, ze Weronika go nie utrzymuje, bo niby z jakiej racji? Wiele kwestii tez ich dzieli, niedługo prawdopodobnie kontakt tez zostanie zminimalizowany do minimum. Myśle, ze może to rodzice, może ma kasę z tzw „ojcowizny” jak kiedyś ktoś pisał. Ale nie sadze, aby Weronika byłaby na tylko głupia, aby utrzymywać tego lenia. Sama zabiera pieniądze na kolejna operacje w Moskwie. 

On sam mówił, że Weronisia wysłała. Ona na lajwie też mówiła, że mu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
13 minut temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

Nie wiadomo nawet czy na pewno tej dùpy daje 😉 chętnych pewnie niewielu.

Też w sumie racja, patrząc na te zdjęcia z dildo  w masakrycznie owłosionej du.pie ... no mało smaczne :D może gdzieś dorabia? Ale się nie przyznaje aby dalej zgrywać biednego Adasia w nietolerancyjnej Polsce 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

On sam mówił, że Weronisia wysłała. Ona na lajwie też mówiła, że mu pomaga.

Nie jestem na bieżąco, wiec najwyraźniej te lajwy pominęłam. No to jestem bardzo zdziwiona postawą Weroniki, myślałam, że ma więcej oleju w głowie. My znamy go z lajwow i ile kłamstw wyłapaliśmy, a ona żyjąc z nim rok czasu pod jednym dachem najwyraźniej nie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Dominika napisał:

Nie jestem na bieżąco, wiec najwyraźniej te lajwy pominęłam. No to jestem bardzo zdziwiona postawą Weroniki, myślałam, że ma więcej oleju w głowie. My znamy go z lajwow i ile kłamstw wyłapaliśmy, a ona żyjąc z nim rok czasu pod jednym dachem najwyraźniej nie ... 

Moze ma wyrzuty sumienia. A moze to po prostu jej nawyk, rola. Mowila, ze utrzymuje swoją dysfunkcyjną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A gdzie lajt boży nocny, ja chcę wiedzieć co dalej z ksiażką o przypalaniu papierosami, łamaniu kości, łamaniu nosa, biciu i rażeniu prądem przez rodziców adopcyjnych :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahioch

Ja zauwazylam ze nA lajwie dotyczacym diety byl zbulwersowany rozmowa o vege ludzie gadali miedzy soba wymieniali sie co kto je duzo pisali a on juz to chcial skonczyc by pierd.olic jakies swoje ...iz.my o sobie jaki to on pisarz och i ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie się podoba jak ktoś do niego zagada w obcym języku a czarny udaje że rozumie, rzuca kilka losowych słów w tym języku które zasłyszał w tv i zna (jak każdy, umówmy się) a dalej ignoruje pytania bo nie wie co powiedziec xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie się podoba jak ktoś do niego zagada w obcym języku a czarny udaje że rozumie, rzuca kilka losowych słów w tym języku które zasłyszał w tv i zna (jak każdy, umówmy się) a dalej ignoruje pytania bo nie wie co powiedziec xD

 

Haj🤪tyle, of kors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

14 minut temu, Gość Ahioch napisał:

Ja zauwazylam ze nA lajwie dotyczacym diety byl zbulwersowany rozmowa o vege ludzie gadali miedzy soba wymieniali sie co kto je duzo pisali a on juz to chcial skonczyc by pierd.olic jakies swoje ...iz.my o sobie jaki to on pisarz och i ah

Jak zawsze 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Haj🤪tyle, of kors

ajm fajn maj looooooof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×