Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nullo

Marmurowy barber, psycholog, chórzysta, terapeuta, kosmetolog, dietetyk i pisarz

Polecane posty

Gość Truth
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mnie to niszczy psychikę w dwójnasób. Po pierwsze dlatego, że to jest po prostu chore, nie widziałam tak zaawansowanej mitomanii ze snuciem kolorowych planów jak sześcioletnie dziecko. Po drugie dlatego, że kajkusie tego słuchają, przytakują i NIKT nie widzi, że coś tu nie gra i coś tu jest niespójne. Przeraża mnie, jak tępe społeczeństwo mamy, jakkolwiek to frazes...

No już bez przesady. Nie możesz porównywać całego społeczeństwa do tej garstki osób, które go oglądają i przyklaskują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak sprawy się mają z jego telefonem zaufania? Jak w ogóle wygląda legalność czegoś takiego biorąc pod uwagę, że on podaje się za dyplomowanego terapeutę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

I jak sprawy się mają z jego telefonem zaufania? Jak w ogóle wygląda legalność czegoś takiego biorąc pod uwagę, że on podaje się za dyplomowanego terapeutę?

Obejrzyj se lajwa, tak samo wiemy jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

I jak sprawy się mają z jego telefonem zaufania? Jak w ogóle wygląda legalność czegoś takiego biorąc pod uwagę, że on podaje się za dyplomowanego terapeutę?

Skasowałaś wczoraj trzy wątki, bo ci się nie podobało, że ktoś ci pojechał - idź stąd, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Obejrzyj se lajwa, tak samo wiemy jak ty

Może ktoś wie na ile to jest legalne. Gdyby pobierał opłaty za swoją "pomoc" to na 100% łamałby prawo, a tak nie jestem pewna czy można oferować darmowy telefon zaufania opowiadając, że ma się dyplom z psychologii (albo psychiatrii, zależy jak go wiatr zawieje)

 

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Skasowałaś wczoraj trzy wątki, bo ci się nie podobało, że ktoś ci pojechał - idź stąd, serio.

Nie jestem adminem, gdybym była kasowałabym twoje bluzgi, nie całe tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

wypad, kompulsie

Ten bełkot da się poznać na kilometr, nawet nie musiałaby się logować. Ale dalej będzie toczyć dyskusję na swój temat 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszła stąd
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Może ktoś wie na ile to jest legalne. Gdyby pobierał opłaty za swoją "pomoc" to na 100% łamałby prawo, a tak nie jestem pewna czy można oferować darmowy telefon zaufania opowiadając, że ma się dyplom z psychologii (albo psychiatrii, zależy jak go wiatr zawieje)

 

Nie jestem adminem, gdybym była kasowałabym twoje bluzgi, nie całe tematy

a ty masz swiadomosc że rozmawiasz z więcecj niż jedną osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ten bełkot da się poznać na kilometr, nawet nie musiałaby się logować. Ale dalej będzie toczyć dyskusję na swój temat 😄

A nie chcesz poczytać pińcetnego eseju o wyższości implantów rogów w czole nad implantami piersi? I tak w kółko. A skontruj, to kompuls zgłasza wątek. Po czym przyłazi i koleżanek szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam trzy posty w jednym z tematów bo rozmowa akurat była o operacjach Wery. Uspokój się Noxelia, znowu łamiesz zasady użytkowania forum udając kilka osób i pisząc kilka postów pod rząd. Usuwają tematy przez ciebie, więc przestań i pisz na temat. Chcesz ze mną pogadać to napisz prywatną wiadomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Napisałam trzy posty w jednym z tematów bo rozmowa akurat była o operacjach Wery. Uspokój się Noxelia, znowu łamiesz zasady użytkowania forum udając kilka osób i pisząc kilka postów pod rząd. Usuwają tematy przez ciebie, więc przestań i pisz na temat. Chcesz ze mną pogadać to napisz prywatną wiadomość. 

jaka noxelia? idź się lecz i nie spamuj, ciągle mylisz osoby i rozwalasz tematy, nie ma tu żadnej noxelii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile tematów przez ciebie skasowali przez ostatnich kilka tygodni? Kilka śledziłam nic nie pisząć. Nagle pojawiały się posty spamujące emotkami i prowokujące innych użytkowników, potem temat znikał. Kilku nawet nie widziałam, ale inne użytkowniczki potem opisywały to samo zachowanie. 

I fajna projekcja z twojej strony - to TY spamujesz tematy, TY opisujesz swoje życie, to TY ściągasz całą rozmowę na swój temat. Czekałam co zrobisz jak ci nie odpiszę to wyprodukowałas pół strony postów o tym, że mam przestać pisać 🙂 Mnie się uwiesiłaś bo mam stały nick i nic poza tym. To tyle z mojej strony bo zaraz admin znowu skasuje cały temat przez ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zwykle, pojawia się pisanka i kompletna rozwałka wątku 🤣🤣😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

Ile tematów przez ciebie skasowali przez ostatnich kilka tygodni? Kilka śledziłam nic nie pisząć. Nagle pojawiały się posty spamujące emotkami i prowokujące innych użytkowników, potem temat znikał. Kilku nawet nie widziałam, ale inne użytkowniczki potem opisywały to samo zachowanie. 

I fajna projekcja z twojej strony - to TY spamujesz tematy, TY opisujesz swoje życie, to TY ściągasz całą rozmowę na swój temat. Czekałam co zrobisz jak ci nie odpiszę to wyprodukowałas pół strony postów o tym, że mam przestać pisać 🙂 Mnie się uwiesiłaś bo mam stały nick i nic poza tym. To tyle z mojej strony bo zaraz admin znowu skasuje cały temat przez ciebie. 

ty nie kumasz że tu siedzi więcej osób niż jedna do której rzekomo pijesz i że każda z tych różnych osób ma ciebie  tu dość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Ile tematów przez ciebie skasowali przez ostatnich kilka tygodni? Kilka śledziłam nic nie pisząć. Nagle pojawiały się posty spamujące emotkami i prowokujące innych użytkowników, potem temat znikał. Kilku nawet nie widziałam, ale inne użytkowniczki potem opisywały to samo zachowanie. 

I fajna projekcja z twojej strony - to TY spamujesz tematy, TY opisujesz swoje życie, to TY ściągasz całą rozmowę na swój temat. Czekałam co zrobisz jak ci nie odpiszę to wyprodukowałas pół strony postów o tym, że mam przestać pisać 🙂 Mnie się uwiesiłaś bo mam stały nick i nic poza tym. To tyle z mojej strony bo zaraz admin znowu skasuje cały temat przez ciebie. 

Projekcję to ty robisz że użytkowniczki niby opisywały "to samo" zachowanie - bo opisywały ciebie. Też widziałam te wątki i komentarze odnośnie spamowania i denerwowania ludzi swoją obecnością, w każdym była mowa o pisance. CZyli o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Ile tematów przez ciebie skasowali przez ostatnich kilka tygodni? Kilka śledziłam nic nie pisząć. Nagle pojawiały się posty spamujące emotkami i prowokujące innych użytkowników, potem temat znikał. Kilku nawet nie widziałam, ale inne użytkowniczki potem opisywały to samo zachowanie. 

I fajna projekcja z twojej strony - to TY spamujesz tematy, TY opisujesz swoje życie, to TY ściągasz całą rozmowę na swój temat. Czekałam co zrobisz jak ci nie odpiszę to wyprodukowałas pół strony postów o tym, że mam przestać pisać 🙂 Mnie się uwiesiłaś bo mam stały nick i nic poza tym. To tyle z mojej strony bo zaraz admin znowu skasuje cały temat przez ciebie. 

wmawiaj wszystkim projekcje i kompleksy na twoim punkcie, ale rob to na innych watku. wypad, zwichnięta nudziaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
40 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

I jak sprawy się mają z jego telefonem zaufania? Jak w ogóle wygląda legalność czegoś takiego biorąc pod uwagę, że on podaje się za dyplomowanego terapeutę?

Obserwując go tyle czasu, powinnaś wiedzieć, że żadnego telefonu zaufania nie ma 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Dominika napisał:

Całkiem niedawno wspominał, ze ogląda go z 200 osób 😅🚨🚨🚨🚨🚨

A z prawdziwej liczby przynajmniej połowa ogląda go tak jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Dominika napisał:

Obserwując go tyle czasu, powinnaś wiedzieć, że żadnego telefonu zaufania nie ma 🤦🏻‍♀️

aż szkoda, bo może w końcu ktoś by mu utarł nosa na poważnie i skończyłoby się zmyślanie dyplomów. 

Z drugiej strony po tym jak wyśmiał tą dziewczynę za to co mu powiedziała prywatnie to ludzie powinni sami się zorientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kysz
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

A z prawdziwej liczby przynajmniej połowa ogląda go tak jak my

Nie czaisz że pisząc 'na temat' nadal spamujesz bo robisz to tylko po to, żeby pokazać, że nie odpowiadasz na zarzuty w swoim kierunku? xD Znikaj stąd bo rozwalisz kolejny wątek, kyyyyyysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

aż szkoda, bo może w końcu ktoś by mu utarł nosa na poważnie i skończyłoby się zmyślanie dyplomów. 

Z drugiej strony po tym jak wyśmiał tą dziewczynę za to co mu powiedziała prywatnie to ludzie powinni sami się zorientować

Nie staraj się pokazać jak bardzo merytorycznie tu piszesz, uprawiasz taki sam bełkot i mowę-trawę jak Adaś 😄 POSZŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

O kim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przestańcie się kłòcić🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przestańcie się kłòcić🙄

Poszła pisanka aka grafomanka i nikt sie nie kłoci 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poszła pisanka aka grafomanka i nikt sie nie kłoci 🤣🤣

Mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna8

Jajo kimkolwiek jestes nie życze sobie pomówień w moją stronę. Nie wiem co się tak na mnie uwzięłaś, ale żałosne to już jest. Dzisiaj personalizuję mojego nowego laptopa, musze zgrać wszystko łącznie z hasłami więc chwilowo jestem niezalogowana, ale generalnie zawsze jestem zalogowana i nie czuję potrzeby wyganiania kogoś z watku czy innych dziwnych czynności. Acha i niczego nie kreuję, jestem sobą a ciebie ewidentnie boli fakt, że sobie ułożyłam życie. Zaczynam podejrzewac kim jesteś, no ale... nie mój problem. To twój problem z twoim deklem. Oczep się ode mnie kobieto i przestań postronne osoby brać za mnie, bo to już jakaś obsesja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mam nadzieję

I ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweeeee

Nocny lajw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

glania mam prośbę żebyś ignorowała pisankę, reszta dziewczyn też ma jej dość ale dając się jej sprowokować psujemy wątek a chyba nie warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jprdl, Adas twierdzi, ze Stalin i Hitler są spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Dlaczego taki byle kto, kto nie ma nic do powiedzenia, nic soba nie reprezentuje, nie wnosi niczego do spoleczenstwa, ma prawo wypowiadania sie publicznie i gloszenia swoich chorych teorii? Co to za swiat gdzie kazdy moze mowic co chce tylko dlatego ze jest wolnosc? A gdzie odpowiedzalnosc za takie slowa? Co on p.i.e.rdoli o szacunku? To bardzo chory czlowiek. Powinien byc zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×