Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nullo

Marmurowy barber, psycholog, chórzysta, terapeuta, kosmetolog, dietetyk i pisarz

Polecane posty

Gość Sciema
8 minut temu, Gość gosc napisał:

ajm fajn maj looooooof

Ale na roksie zna perfekcyjnoe angielski i rosyjski plus ma 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Ja ogladam bacznie lajty od dawna i nie słyszałam żeby mówił, że Wera wysłała kasę. Nie wierzę, że utrzymuje jego mięsne fanaberie. Myślę, że dostał jakiś spadek/odszkodowanie i to spore, przez co miał na nullifikacje i pewnie jeszcze trochę mu zostało. 

 

Na roksie się nie sprzedaje. Nie odbiera tel, nie odpowiada na wiadomości. To było pod wpływem transetek, które się tym trudnią. Mówił już.zreszta dziś chyba, że nie chce tego robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
2 godziny temu, Gość Teczka napisał:

Ja ogladam bacznie lajty od dawna i nie słyszałam żeby mówił, że Wera wysłała kasę. Nie wierzę, że utrzymuje jego mięsne fanaberie. Myślę, że dostał jakiś spadek/odszkodowanie i to spore, przez co miał na nullifikacje i pewnie jeszcze trochę mu zostało. 

 

Na roksie się nie sprzedaje. Nie odbiera tel, nie odpowiada na wiadomości. To było pod wpływem transetek, które się tym trudnią. Mówił już.zreszta dziś chyba, że nie chce tego robić. 

Ale co pusia pokazał, to pokazał. A miał to sprzedać pudelkom za ciężkie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja

Was podziwiam,nie mogę go słuchać. Wkurza mnie,że nie patrzy do " kamery" wywraca zasmarowanymi gałami kiedy musi się skupić, albo kłamie. Macha łapami. Żre na wizję.siedxi w tym pokoju jak w celi.te jego mądrości, przyprawiają o gęsią skórkę. Do tego te jego oburzenie  gdy ktoś mu coś powie wbrew jego wizji świata a dzika radość i pisk,jak ma takie samo głupie zdanie jak parapet. Nie umie się chłop skonfrontować z rzeczywistością. On żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. W tzw " czarnej du.pie" nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Teczka napisał:

Ja ogladam bacznie lajty od dawna i nie słyszałam żeby mówił, że Wera wysłała kasę. Nie wierzę, że utrzymuje jego mięsne fanaberie. Myślę, że dostał jakiś spadek/odszkodowanie i to spore, przez co miał na nullifikacje i pewnie jeszcze trochę mu zostało. 

 

Na roksie się nie sprzedaje. Nie odbiera tel, nie odpowiada na wiadomości. To było pod wpływem transetek, które się tym trudnią. Mówił już.zreszta dziś chyba, że nie chce tego robić. 

Dzwoniłaś na ten numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość A ja napisał:

Was podziwiam,nie mogę go słuchać. Wkurza mnie,że nie patrzy do " kamery" wywraca zasmarowanymi gałami kiedy musi się skupić, albo kłamie. Macha łapami. Żre na wizję.siedxi w tym pokoju jak w celi.te jego mądrości, przyprawiają o gęsią skórkę. Do tego te jego oburzenie  gdy ktoś mu coś powie wbrew jego wizji świata a dzika radość i pisk,jak ma takie samo głupie zdanie jak parapet. Nie umie się chłop skonfrontować z rzeczywistością. On żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. W tzw " czarnej du.pie" nawet.

Tak bardzo się zgadzam👏🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

I tak niczym już chyba nie zaskoczy, nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
1 godzinę temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

I tak niczym już chyba nie zaskoczy, nuda.

Dokładnie, schemat ciagle ten sam, tylko Kajkusie tego jeszcze swoim małym mózgiem nie ogarnęły i nadal się nim zachwycają, jaki to niesamowity, inteligenty człowiek 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Dominika napisał:

Dokładnie, schemat ciagle ten sam, tylko Kajkusie tego jeszcze swoim małym mózgiem nie ogarnęły i nadal się nim zachwycają, jaki to niesamowity, inteligenty człowiek 😅

Mało go ludzi oglàda, gòra 60 osób, a ma 12,7 tys followersow, bida👎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mało go ludzi oglàda, gòra 60 osób, a ma 12,7 tys followersow, bida👎

Całkiem niedawno wspominał, ze ogląda go z 200 osób 😅🚨🚨🚨🚨🚨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeej

Współczuję edytorowi, ktory będzie musial wygladzic jego „ksiązkę” pod względem granatycznym, stylistycznym, merytorycznym itp. Toż to bedzie jak pisanie nowej ksiązki bo Adam pisze tak jak mowi, a mowi bez sensu. No chyba ze nikt po nim nie nedzie poprawial i jego cudowna pani menadżer wyda ebooka w takiej formie. Kto te wypociny kupi? Juz po samym fragmencie cięzko się tego sluchalo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
15 minut temu, Gość Eeeej napisał:

Współczuję edytorowi, ktory będzie musial wygladzic jego „ksiązkę” pod względem granatycznym, stylistycznym, merytorycznym itp. Toż to bedzie jak pisanie nowej ksiązki bo Adam pisze tak jak mowi, a mowi bez sensu. No chyba ze nikt po nim nie nedzie poprawial i jego cudowna pani menadżer wyda ebooka w takiej formie. Kto te wypociny kupi? Juz po samym fragmencie cięzko się tego sluchalo... 

Ale o czym ty mówisz xD To są jego urojenia że ma menadżera, ta książka to grafomański bełkot na kilka stron podobny do treści jego bloga, tego nikt nawet nie przeczyta w żadnym wydawnictwie, na self-pub go nie stać, przecież to jego fantazja:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gosć napisał:

Ale o czym ty mówisz xD To są jego urojenia że ma menadżera, ta książka to grafomański bełkot na kilka stron podobny do treści jego bloga, tego nikt nawet nie przeczyta w żadnym wydawnictwie, na self-pub go nie stać, przecież to jego fantazja:D 

Pewnie ze urojenia, a ten jego blog, przeczytałam trochę i do fletni pana, co to było🤦‍♂️🚑🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Teczka napisał:

Ja ogladam bacznie lajty od dawna i nie słyszałam żeby mówił, że Wera wysłała kasę. Nie wierzę, że utrzymuje jego mięsne fanaberie. Myślę, że dostał jakiś spadek/odszkodowanie i to spore, przez co miał na nullifikacje i pewnie jeszcze trochę mu zostało. 

 

Na roksie się nie sprzedaje. Nie odbiera tel, nie odpowiada na wiadomości. To było pod wpływem transetek, które się tym trudnią. Mówił już.zreszta dziś chyba, że nie chce tego robić. 

Adam i Weronika mowili o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to
1 godzinę temu, Gość Eeeej napisał:

Współczuję edytorowi, ktory będzie musial wygladzic jego „ksiązkę” pod względem granatycznym, stylistycznym, merytorycznym itp. Toż to bedzie jak pisanie nowej ksiązki bo Adam pisze tak jak mowi, a mowi bez sensu. No chyba ze nikt po nim nie nedzie poprawial i jego cudowna pani menadżer wyda ebooka w takiej formie. Kto te wypociny kupi? Juz po samym fragmencie cięzko się tego sluchalo... 

On coś już wypocil? Nie wiedziałam,że jest płodny 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali

Pod najnowszym zdjęciem na insta tłumaczenie opisu na angielski godne Kaliego... Zdanie niepoprawne a druga połowa zdania ma zupelnie inny sens niz zdanie polskie... Zabiera się za angielski, nie mając o nim pojęcia. Co za żenada, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Kali napisał:

Pod najnowszym zdjęciem na insta tłumaczenie opisu na angielski godne Kaliego... Zdanie niepoprawne a druga połowa zdania ma zupelnie inny sens niz zdanie polskie... Zabiera się za angielski, nie mając o nim pojęcia. Co za żenada, naprawdę...

raka oczu dostalam czytajac. uwielbiam te jego mądrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali jesc, kali spac
55 minut temu, Gość gosc napisał:

raka oczu dostalam czytajac. uwielbiam te jego mądrosci.

Napisz mu to pod zdjęciem, od razu blok , lub obrażenie Ciebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali jesc, kali spac

I te jegozdjęcia na insta story, żenada, bierze wszystko co ma pod rękà w tych swoich torbach z biedronki i cyka zdjęcia, 😂😜😂😜😂😜😂😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Kali jesc, kali spac napisał:

Napisz mu to pod zdjęciem, od razu blok , lub obrażenie Ciebie 😂

dlatego ma zycie, jakie ma. izoluje sie od prawdy, dlatego jest sam jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Kali jesc, kali spac napisał:

I te jegozdjęcia na insta story, żenada, bierze wszystko co ma pod rękà w tych swoich torbach z biedronki i cyka zdjęcia, 😂😜😂😜😂😜😂😜

A wszyscy wiemy, że Batman i Superman i stroje tego typu to estetyka Weroniki i że dostał te łachy od niej, albo w ogóle są po niej używane 😄

 

PS. Ta książka nie istnieje, to kilka stron grafomanii w wordzie, każdy może nasmarować elaborat na temat swojego życia i to żadna sztuka. Jeśli powstanie, to on być może usiłowałby to sprzedawać kajkusiom jako ebook, ale gwarantuję, nie ogarnie jak to zrobić 🙂 A to i tak są groszowe zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Wrzuciła na insta fotę z fragmentem „książki” podpisał, ze pierwszy tom jego autobiograficznej książki już wkrótce.... 

tak patrzę ... a ten tom ma 6 stron 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Dominika napisał:

Wrzuciła na insta fotę z fragmentem „książki” podpisał, ze pierwszy tom jego autobiograficznej książki już wkrótce.... 

tak patrzę ... a ten tom ma 6 stron 🤦🏻‍♀️

Może w kościołach, jako ulotkę będzie sprzedawał🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Dominika napisał:

Wrzuciła na insta fotę z fragmentem „książki” podpisał, ze pierwszy tom jego autobiograficznej książki już wkrótce.... 

tak patrzę ... a ten tom ma 6 stron 🤦🏻‍♀️

Przecież już były analizowane dipy do naleśników i zioła na parapet w restauracji. Godzinna gadka o jadalnych talerzach. Teraz jakaś "niezorientowana" podpuszcza go z książką. Nie zadała sobie nawet trudu, by zajrzeć na jego bloga. Adam ma problem z rozkojarzeniem. Poza tym jest grafomanem i mitomanem. Pobawi się chwilę w pisarza, a potem wróci do szukania matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przecież już były analizowane dipy do naleśników i zioła na parapet w restauracji. Godzinna gadka o jadalnych talerzach. Teraz jakaś "niezorientowana" podpuszcza go z książką. Nie zadała sobie nawet trudu, by zajrzeć na jego bloga. Adam ma problem z rozkojarzeniem. Poza tym jest grafomanem i mitomanem. Pobawi się chwilę w pisarza, a potem wróci do szukania matki.

Mnie to niszczy psychikę w dwójnasób. Po pierwsze dlatego, że to jest po prostu chore, nie widziałam tak zaawansowanej mitomanii ze snuciem kolorowych planów jak sześcioletnie dziecko. Po drugie dlatego, że kajkusie tego słuchają, przytakują i NIKT nie widzi, że coś tu nie gra i coś tu jest niespójne. Przeraża mnie, jak tępe społeczeństwo mamy, jakkolwiek to frazes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Przecież już były analizowane dipy do naleśników i zioła na parapet w restauracji. Godzinna gadka o jadalnych talerzach. Teraz jakaś "niezorientowana" podpuszcza go z książką. Nie zadała sobie nawet trudu, by zajrzeć na jego bloga. Adam ma problem z rozkojarzeniem. Poza tym jest grafomanem i mitomanem. Pobawi się chwilę w pisarza, a potem wróci do szukania matki.

Dokładnie. Już chyba Łódzkie trans mamusie odcięły pępowinkę poznańskiemu bobaskowi. Miał wyjeżdżać do Łodzi na dniach a teraz jednak zostaje w Poznaniu do lipca i w lipcu przeprowadzka do Warszawy. Ale jak wszyscy dobrze wiemy, nigdy do niej nie dojedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Dominika napisał:

Dokładnie. Już chyba Łódzkie trans mamusie odcięły pępowinkę poznańskiemu bobaskowi. Miał wyjeżdżać do Łodzi na dniach a teraz jednak zostaje w Poznaniu do lipca i w lipcu przeprowadzka do Warszawy. Ale jak wszyscy dobrze wiemy, nigdy do niej nie dojedzie. 

Tak, Magda i Vicki zrozumiały (późno ale jednak), że to czub. Wkrótce ogarnie to niepełnosprytna laska z Wwy, która namawia go do pisania ksiązki. Za chwilę będzie sam z kajkusiami. A co kajkusia ma do zaoferowania? "Gdybym miała firmę, to bym cię zatrudniła", czyli mowa trawa jak u idola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie to niszczy psychikę w dwójnasób. Po pierwsze dlatego, że to jest po prostu chore, nie widziałam tak zaawansowanej mitomanii ze snuciem kolorowych planów jak sześcioletnie dziecko. Po drugie dlatego, że kajkusie tego słuchają, przytakują i NIKT nie widzi, że coś tu nie gra i coś tu jest niespójne. Przeraża mnie, jak tępe społeczeństwo mamy, jakkolwiek to frazes...

To nie kwestia niskiego iq, lecz problemów emocjonalnych. One go po prostu nie słuchają. Wchodzą na lajwa, bo utożsamiają się z nim jako osoby odrzucone, niekochane, niechciane. I zwyczajnie zamiast słuchać, nakręcają się w pseudodobroczynności, obronie jego praw itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

 Przeraża mnie, jak tępe społeczeństwo mamy, jakkolwiek to frazes...

Tak! Czasem nie wiem kto jest w gorszej kondycji  on czy fani.

Ciekawe co się stało na linii łodż- poznań, bo zdechło niewątpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak! Czasem nie wiem kto jest w gorszej kondycji  on czy fani.

Ciekawe co się stało na linii łodż- poznań, bo zdechło niewątpliwie.

To co zawsze. On wymaga opieki jak dziecko. A gdy ktos probuje go traktowac jak doroslego, on obraza się i staje sie agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×