Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nullo

Marmurowy barber, psycholog, chórzysta, terapeuta, kosmetolog, dietetyk i pisarz

Polecane posty

Gość Cycelia
4 minuty temu, Glania napisał:

Pasje mam inne. A grzebać nie musiałam, wystarczyło udawać. Ot co. Nie znasz się na pracy wirtualnej striptizerki to stul pysk. 

A, to z kolei jest rozwój, o którym tyle piszesz. Jak pokazać pízdę, żeby koniobijca po drugiej stronie priva myślał, że wkładasz sobie palce 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycelia
2 minuty temu, Glania napisał:

Muszę przejść jeszcze 7 kilometrów aby Wailmera ewoluować w Wailorda (pokemoński wieloryb). Potrzebował aż 400 cukierków do ewolucji i właśnie tyle kilometrów przeszłam z nim na buddy aby je zdobyć. Ja pitole, jeszcze tylko 7... 393 kilometry za mną. I tak chcę iśc szukać shiny Snubbulla (pokemoński rożowy piesek) więc zrobię te kilometry jutro może. Ale moim ulubionym pokemonem jest demoniczny pies Houndoom. I mam też ewolucje wilka w kolorze złotym - shiny. 

Wypìerdalaj z tym, infantylna prostytuto srâjąca nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Glania napisał:

Muszę przejść jeszcze 7 kilometrów aby Wailmera ewoluować w Wailorda (pokemoński wieloryb). Potrzebował aż 400 cukierków do ewolucji i właśnie tyle kilometrów przeszłam z nim na buddy aby je zdobyć. Ja pitole, jeszcze tylko 7... 393 kilometry za mną. I tak chcę iśc szukać shiny Snubbulla (pokemoński rożowy piesek) więc zrobię te kilometry jutro może. Ale moim ulubionym pokemonem jest demoniczny pies Houndoom. I mam też ewolucje wilka w kolorze złotym - shiny. 

Wypier...talaj stąd. To temat o Graficie. Aż tak jesteś spragniona atencji, że musisz tu jakieś nic nie znaczące pier...dy z własnego życia wypisywać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moj facet sie upil i nie wiem co ze soba zrobic nie mial dzis pic jest mi tak strasznie przykro ze znow chleje i gra a ja placze a on jest tym niewzruszony on nigdy nie znajdzie pracy  nigfy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

Czyli co, z ubezwłasnowolnienia marmurka nici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Podawał przykłady co chciałby mieć, a nie ma i wymienił ku t a sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Podawał przykłady co chciałby mieć, a nie ma i wymienił ku t a sa.

To niech sobie przyczepi dildo na przyssawki. Chciał uciąć, uciął, to co teraz biadoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To kto w końcu wnioskował o ubezwłasnowolnienie go, bo coś kręcił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitu sritu

Myślę że żałuje tego że nie ma penisa

 

Btw rada dla piszących w tym wątku, proponuje się nie kłócić, szczególnie z osobami które próbują doprowadzić do ponownego skasowania kolejnego wątku. IGNORUJCIE te osoby po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitu sritu

Myślę że żałuje tego że nie uciął sobie to co sobie uciął czyli swój narząd...To musi być straszne bo wiele lat życia przed nim.

 

Btw rada dla piszących w tym wątku, proponuje się nie kłócić, szczególnie z osobami które próbują doprowadzić do ponownego skasowania kolejnego wątku. IGNORUJCIE te osoby po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie zapisał lajta. To co z tym siu rem, czasem dumny, że nie ma, a czasem chciałby czas cofnąć żeby wizyta w Meksyku była tylko złym snem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie zapisał lajta. To co z tym siu rem, czasem dumny, że nie ma, a czasem chciałby czas cofnąć żeby wizyta w Meksyku była tylko złym snem? 

Kur wa a ja tak chciałam obejrzeć i nie zdążyłam... co tam było? Ktoś mi streści? Proooszę ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie zapisał lajta. To co z tym siu rem, czasem dumny, że nie ma, a czasem chciałby czas cofnąć żeby wizyta w Meksyku była tylko złym snem? 

Zależy pewnie od dnia, nastroju i kierunku wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie zapisał lajta. To co z tym siu rem, czasem dumny, że nie ma, a czasem chciałby czas cofnąć żeby wizyta w Meksyku była tylko złym snem? 

Rano coś było? Bo wczorajszych na pełnym odlocie tez nie.

W skrócie wczoraj miał tyle planów z różnych parafii co do zarobkowania, że kajkusie obliczyły, ze mu absolutnie doby nie starczy na to wszystko. Odleciał strasznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Rano coś było? Bo wczorajszych na pełnym odlocie tez nie.

W skrócie wczoraj miał tyle planów z różnych parafii co do zarobkowania, że kajkusie obliczyły, ze mu absolutnie doby nie starczy na to wszystko. Odleciał strasznie.

 

Było, było. Adam niby żartem wymieniał, co chciałby mieć. To był ostatni wątek przed wyłączeniem lajta. Dotyczył tolerancji. I Jarmuż wymieniał, że też chciałby być wyższy, szczuplejszy, nie mieć cellulitu, mieć bujną fryzurę (i tam z 10 rzeczy wymienił), mieć ku t asa. To było zaraz po tym jak się podniecił, że spotyka się z jakimś facetem. Od kiedy ma tego faceta palenie, picie, jedzenie mięsa jest ok. A transki z Łodzi wydają się nieporozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

w tego faceta też wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Było, było. Adam niby żartem wymieniał, co chciałby mieć. To był ostatni wątek przed wyłączeniem lajta. Dotyczył tolerancji. I Jarmuż wymieniał, że też chciałby być wyższy, szczuplejszy, nie mieć cellulitu, mieć bujną fryzurę (i tam z 10 rzeczy wymienił), mieć ku t asa. To było zaraz po tym jak się podniecił, że spotyka się z jakimś facetem. Od kiedy ma tego faceta palenie, picie, jedzenie mięsa jest ok. A transki z Łodzi wydają się nieporozumieniem.

ostatnio mówił też, że obcięcie 🍆było spowodowane rakiem? wcześniej mówił, że wykryli zmiany już po obcięciu. niestety on jest naprawdę chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

w tego faceta też wątpię

a ja mysle, ze ktos go bzyka za darmo. oglosil sie na roksie i przyciagnal jakiegos zboka. byl niedawno nad jakims stawem kolo Poznania. sam balby sie jechac. pewnie jakis 70letni skrzywiony g e j sie nim bawi. na pewno facet, a nie kobieta. bo znowu nienawidzi kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

w tego faceta też wątpię

a ja mysle, ze ktos go bzyka za darmo. oglosil sie na roksie i przyciagnal jakiegos zboka. byl niedawno nad jakims stawem kolo Poznania. sam balby sie jechac. pewnie jakis 70letni skrzywiony g e j sie nim bawi. na pewno facet, a nie kobieta. bo znowu nienawidzi kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

A dziś o 10 był lajt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Teczka napisał:

A dziś o 10 był lajt?

chyba nie. nie mam powiadomienia w tel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Glania napisał:

To nie był jakiś staw koło Poznania tylko piękne jezioro Rusałka w Poznaniu. On ma tam blisko, ja zresztą też. Po Sołaczu też urzęduje, nie raz nie dwa robił lajty z terenu. 

a kogo to obchodzi, gdzie ty masz blisko?

idzie o to, że Adaśko piszczał szczęsliwy nad tym zbiornikiem, a sam zwykl przemykac przerażony, a nie podskakiwac radosnie.

nie pisz tu o sobie. nie interesujesz nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

a kogo to obchodzi, gdzie ty masz blisko?

idzie o to, że Adaśko piszczał szczęsliwy nad tym zbiornikiem, a sam zwykl przemykac przerażony, a nie podskakiwac radosnie.

nie pisz tu o sobie. nie interesujesz nas!!!!

Zgadzam się, wynoś się stąd, mitomanko, NIKOGO NIE INTERESUJESZ, WBIJ TO SOBIE DO GŁOWY, czaisz? Nikt nie chce na ciebie zwracac uwagi, czytac o twoich wyimaginowanych facetach i innych przebojach, jestes 10x gorsza od Adama. Wy-pad-stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam prośbę. Jak ktoś zobaczy post tej osoby, o czymkolwiek, albo jakiekolwiek pytanie spod nicku Glania albo Wrona na Księżycu - nie odpisujcie. Nie reagujcie. Wpiszcie w Google "Noxelia" i sami zrozumiecie, jako inteligentni ludzie, dlaczego nie warto odpisywać. Bardzo was proszę, nie dajmy rozwalić kolejnego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Zgadzam się, wynoś się stąd, mitomanko, NIKOGO NIE INTERESUJESZ, WBIJ TO SOBIE DO GŁOWY, czaisz? Nikt nie chce na ciebie zwracac uwagi, czytac o twoich wyimaginowanych facetach i innych przebojach, jestes 10x gorsza od Adama. Wy-pad-stąd.

nie rozumiem tego. jak trzeba siebie nie szanowac, zeby ją ktos x razy wypraszal, a ta dalej się narzuca. nie pisz o sobie - powtarzane jak mantra. po czym sciana tekstu o niej. uciekamy jak przed trędowatą, jak przed zombie, a ta wariatka biega za nami i swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam prośbę. Jak ktoś zobaczy post tej osoby, o czymkolwiek, albo jakiekolwiek pytanie spod nicku Glania albo Wrona na Księżycu - nie odpisujcie. Nie reagujcie. Wpiszcie w Google "Noxelia" i sami zrozumiecie, jako inteligentni ludzie, dlaczego nie warto odpisywać. Bardzo was proszę, nie dajmy rozwalić kolejnego wątku.

masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wpisałam w wyszukiwarkę jej ksywę i tam są poważne problemy psychiczne, baaardzo poważne. Dlatego zgadzam się, omijajcie ją, nie reagujcie, nie czytajcie. Tam jest gruby problem z psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Adam zablokował komentarze na instagramie. Czyżby jego sztab od spraw wizerunku mu to doradził? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Dominika napisał:

Adam zablokował komentarze na instagramie. Czyżby jego sztab od spraw wizerunku mu to doradził? 

to bardzo kiepski ten sztab. takich ludzi jak on ogląda się dla beki i komentarzy własnie. nie dla tresci, bo tam tresci sensownej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Noxa, wysłać twojej matce zdjęcie że córka nie potrafi właściwą stroną jeść marchewki? Pół internetu ma na ciebie namiary psycholko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×