Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nullo

Marmurowy barber, psycholog, chórzysta, terapeuta, kosmetolog, dietetyk i pisarz

Polecane posty

Gość Cycelia
56 minut temu, Glania napisał:

Mam już hasło, więc już będę zalogowana o ile tu będę. Jeszcze raz wyczytam że mnie pomawiasz zgnite jajo, to załatwię ci bana na IP obiecuję. Odwal się, nic mnie do tego i nie odpowiadam za to co inni do ciebie piszą. ja mam naprawde ciekawsze zajęcia niż użeranie się z jakims jajem, nie wiem kim jestes nawet ale wnioskując po tym jaką masz obsesję na moim tle wyczuwam i jeszcze raz tkniesz mnie to obiecuję, że dostaniesz bana na ip i skończysz z tymi swoimi obsesjami na moim tle chory babsztylu, nie wiem skąd się urwałaś że od razu taka zawzięta na mnie. Ja nikomu nic nie zrobiłam! I niczym nie zasłużyłam na hejt. Żyję swoim życiem, a kogoś to boli. Bez odbioru, nara. 

Nie zasłużyłaś na hejt, prostytuto? A może raczej zbierasz to, co zasiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycelia
1 minutę temu, Glania napisał:

Spoko, nie dam się więcej sprowokować po prostu denerwujące jest to jak mnie nie ma na forum a ktoś mi przypisuje cudze posty i słowa. Chyba nikt czegoś takiego nie lubi. 

Co do grafitowego brzydzę się nim tak bardzo, że przestałam oglądać lajty, zresztą moj facet mnie ganił za oglądanie tego czuba. Hitler wymordował bestialsko tylu niewinnych ludzi, którzy chcieli żyć, jak to zer śmie mówić że hitler był ok, hitler by go na pierwszym miejscu jeszcze przed żydami zabił. Słów brak na tego czuba, zero empatii dla pustaka. 

Brzydzić to się powinnaś sobą, za to, co wypisywałaś latami pod adresem różnych osób, szczególnie podczas świńskiego szału. Wsadź sobie marchewkę, bo zaczynasz gwiazdorzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Adaś nam kompletnie odleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Teczka napisał:

Adaś nam kompletnie odleciał...

Asygnowanie dresu i dresscode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

To on może odlecieć jeszcze bardziej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Telefon zaufania nadal "aktualny" :D :D Ooo i ma już wydawcę  I tomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

To on może odlecieć jeszcze bardziej?:)

dokladnie opisal ciuchy, w ktorych bedzie pracowal w swoim atelier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

dokladnie opisal ciuchy, w ktorych bedzie pracowal w swoim atelier

 No jak on się wyrobi tak naraz z telefonem zaufania, atelier, pisaniem książki i dawaniem düpy, człowiek orkiestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak on potwornie szkodzi ludziom. Psycholodzy, psychiatrzy szkodzą! Jemu nie pomogli! Widzki piszą, że same w domu się leczą z problemów psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Jarmuż z Kaliningradu napisał:

 No jak on się wyrobi tak naraz z telefonem zaufania, atelier, pisaniem książki i dawaniem düpy, człowiek orkiestra. 

Spoko telefon tylko dwie godziny dziennie w tym czasie może gotować albo robić coś innego. Da radę. Z tym strojem w atelier przypomniał mi sie lajw w którym opowiadał jak to we własnym salonie kosmetycznym będzie chodzić w surducie niczym  wampir, na ścianach miała byc tapeta w róże, czarne posadzki w czarnym acz słonecznym pomieszczeniu, haha. Empik już szaleje na myśl, że cztery kajkusie kupią powieść roku. Nagroda Nike gwarantowana.  A może nawet asygnowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycelia

A Pízdelia znowu widzi bazienkę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Spoko telefon tylko dwie godziny dziennie w tym czasie może gotować albo robić coś innego. Da radę. Z tym strojem w atelier przypomniał mi sie lajw w którym opowiadał jak to we własnym salonie kosmetycznym będzie chodzić w surducie niczym  wampir, na ścianach miała byc tapeta w róże, czarne posadzki w czarnym acz słonecznym pomieszczeniu, haha. Empik już szaleje na myśl, że cztery kajkusie kupią powieść roku. Nagroda Nike gwarantowana.  A może nawet asygnowana?

kajkusia mu paznokcie od roku robi. tak samo bedzie z zakupem jego 6stronicowej ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oj dziewczyny  :)) wszystko jasno powiedział, że streamowac i telefon zaufania może mieć w parku, wróci, dwie godziny pisania książki, godzinka przerwy znowu dwie godzinki pisania. Projekty odzieży i kosmetyków (pewnie receptury będzie sam tworzył, założę się że jest utalentowanym chemikiem)  złoży w odpowiednie miejsca i sprawy się będą toczyć juz poza nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Oj dziewczyny  :)) wszystko jasno powiedział, że streamowac i telefon zaufania może mieć w parku, wróci, dwie godziny pisania książki, godzinka przerwy znowu dwie godzinki pisania. Projekty odzieży i kosmetyków (pewnie receptury będzie sam tworzył, założę się że jest utalentowanym chemikiem)  złoży w odpowiednie miejsca i sprawy się będą toczyć juz poza nim. 

te projekty czekaja już w szufladzie od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ło ku r wa. jeszcze ksiazka kucharska o zupach na swinkich ogonach. ksiazka kucharska tez bedzie podzielona na tomy. biografia ma miec 4 tomy, a ksiazka kucharska z 5. w ksiazce kucharskiej nie braknie zaskoczen, beda tagi zyciowe, historie z ryb z dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycelia
2 minuty temu, Glania napisał:

Wiadomo że nikt nie kupi tej książki o ile tego nie zmyślił. Przecież on jest nikim i poza niedbałym tatuażem cielska i mitomanią nie ma nic do przekazania. Przez głupiutkie kajkusie uwierzył, że kogokolwiek obchodzi. Taki zakłamany, pozbawiony jakichkolwiek wartości i empatii człek zasługuje tylko na pogardę. Jeśli Wera serio sponsoruje jego zażeranie się mięsiwem no to gratulacje. On nie zasługuje nawet na złamanego grosza. W kopalni powinien tyrać, tam się nie będzie wyróżniał 😄

 

Pízdelia, ty też przecież gotowałaś i wpíerdalałaś mięcho, wystarczyło, że twój popychacz je lubił. Też latami nakùrwiałaś tu nierealnymi planami na przyszłość. Też dorobiłaś się swojej kajkusi, czyli srówki. Też jesteś pośmiewiskiem. Też się prostytuowałaś. Jesteście do siebie mega podobni, tylko ty się nie wybazgrałaś ani nic sobie nie wycięłaś oprócz rowków na łapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do tego propagowanie kuchni staropolskiej smalec, zupy na kurzych łapkach. Książki o gotowaniu, naleśniki, knedle, ryby, życiowe tagi, porady płynące z doświadczenia.

Wydatki jego nie są wydatkami osoby która może sobie na to pozwolić - to głębokie, nie sądzicie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to był rewelacyjny lajf, jeden z lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demiurg
15 minut temu, Glania napisał:

Wiadomo że nikt nie kupi tej książki o ile tego nie zmyślił. Przecież on jest nikim i poza niedbałym tatuażem cielska i mitomanią nie ma nic do przekazania. Przez głupiutkie kajkusie uwierzył, że kogokolwiek obchodzi. Taki zakłamany, pozbawiony jakichkolwiek wartości i empatii człek zasługuje tylko na pogardę. Jeśli Wera serio sponsoruje jego zażeranie się mięsiwem no to gratulacje. On nie zasługuje nawet na złamanego grosza. W kopalni powinien tyrać, tam się nie będzie wyróżniał 😄

A najzabawniejsze, ze jestescie z Adaskiem niemal identyczny. On to twoje alter ego. Jestes nikim, poza hejtami na popychaczy nagrywanymi na yt i wierszami bez metafor gorszymi niz u dziecka z podstawowki, oraz oczywiscie, mitomania, nie masz nic do przekazania. Przez glupiutka sowke i niektorych hejterow uwierzylas, ze kogokolwiek obchodzisz. Jestes zaklamana, poznawiona empatii i prostytuujesz sie jak Adam. Do tej pory mozna znalezc na SU twoj profil Magiczna8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demiurg

Zachowujesz sie identycznie jak on i nic wiecej niz on nie dalas swiatu. On tez zreszta twierdzi, ze jest wyjatkowy i gleboki, calkiem jak ty, Magiczna89.

A pamietasz, jak jeden z trzech gosci, co cie na kolejarza bralo w aucie, znalazl ciebie na kase i wrzucil tu twoje nagie foty, bo ukradlas mu kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demiurg

^^ znalazl ciebie na kafe. Potem strasznie panikowalas w watku Palac ognisko w bieszczadzka noc. Wtedy tez twierdzilas, ze juz na dniach wydajesz tomik wierszy, powiesc. A kilka lat temu planowalas zostac spiewaczka, na YT byly twoje cowery.

Jak tam twoja kariera? Tak jak Adasia?

A pamietasz jak pelna podniecenia pisalas mu komentarze na YT, ze jest tak cudownie alternatywny, nie jak szara masa i ma odwage byc soba? 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Glania napisał:

Ja mam swoje wartości, ideologie, dążę do głębszego spełnienia i nie porównuj mnie z tym pustym gnojem, bo to jak policzek wymierzony prosto w twarz. 

Oraz honor i godność?

Odwal się od Jajka, ja lubię Ją czytać. A Ty pier.to.lisz tylko bzdety, wszędzie chwaląc się popychaczem i psem, czego by temat nie dotyczył. Nie wiem, po ch.uja w ogóle piszesz w tym wątku, jak sama przyznałaś, że już się Adamem nie interesujesz i lajtów nie oglądasz. A weź już spier.ta.laj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Aaaaa. To się wyjaśniło. Po obcięciu pitolka miał rozprawę sądową. O ubezwłasnowolnienie. Więc sobie załatwił papierek że usunął bo rak. Żeby go nie ubezwłasnowolnili. W o w.  Ale czyli go po sądach, a on udowadniał że normalnie myśli i żyje. Oho. Ktoś popełnił błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pe nis usunięty z powodów onkologicznych:) był też już wcześniej zamknięty przymusowo w psychiatryku. wercia, fajnych masz znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Teczka napisał:

Aaaaa. To się wyjaśniło. Po obcięciu pitolka miał rozprawę sądową. O ubezwłasnowolnienie. Więc sobie załatwił papierek że usunął bo rak. Żeby go nie ubezwłasnowolnili. W o w.  Ale czyli go po sądach, a on udowadniał że normalnie myśli i żyje. Oho. Ktoś popełnił błąd...

wcześniej mówił, że starzy chcieli go ubezwłasnowolnić. teraz, że niby starzy niby nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

względy onkologiczne za usunięciem p e ni sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oo ciekawe dzisiaj juz nowotwór był  złośliwy, proszę bardzo, miesiąc temu wyraźnie mówił, że był niezłosliwy z tendencją do zezłośiwienia

to że ktoś chorował to go ... obchodzi, słodziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycelia
11 minut temu, Glania napisał:

Ja mu pisałam właśnie, że ja uwielbiam klasyczny seks z  moim facetem i wkładanie zabawek nie podnieca itd. wtedy nawet serduszkował moje komenty mimo iż nie były pochlebne. 

Żyję pasjami i wciąz się rozwijam. 

A jedną z tych pasji jest grzebanie w drogach rodnych przed kamerą za parę żetonów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka
16 minut temu, Gość Teczka napisał:

Aaaaa. To się wyjaśniło. Po obcięciu pitolka miał rozprawę sądową. O ubezwłasnowolnienie. Więc sobie załatwił papierek że usunął bo rak. Żeby go nie ubezwłasnowolnili. W o w.  Ale czyli go po sądach, a on udowadniał że normalnie myśli i żyje. Oho. Ktoś popełnił błąd...

I pewnie przed rozprawa mu te słynne dokumenty zaginęły czy się spaliły. Podpisał różne oświadczenia pod przysięga, przekupił lekarza i już. Przed sądem się obronił. Masakra. Chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Teczka napisał:

I pewnie przed rozprawa mu te słynne dokumenty zaginęły czy się spaliły. Podpisał różne oświadczenia pod przysięga, przekupił lekarza i już. Przed sądem się obronił. Masakra. Chore. 

Cooooooo, jestem w szoku. Ne mam jak nadrobić lajta, ale jestem znowu w szoku, choć myślałam że on mnie już nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×