Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena

KAŻDY facet zdradza. Nie wierz dziewczyno, że jest inaczej.

Polecane posty

Gość xxxx

Niektóre już o tym wiedzą, ale wolą udawać że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość kolorowe bambo napisał:

dla was tępych dzid lepszy bezrobotny murzyn z hiv niż normalny spokojny polak, faktycznie macie gòwno nie mózg, to się nazywa odbicie palmy z nadmiaru wolności

Normalny spokojny Polak jest spoko z tym że Ty się za takowego uważasz a jesteś jedynie gownem męskim więc nie rób zlego pru tym normalnym bo strzelasz sobie w stopę i robisz gnoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwus
32 minuty temu, Gość lolll napisał:

dlaczego jak facet zdradza to tylko "szuka okazji" a jak kobieta zdradza to "daje dupy" ????????????

bo z cípy wychodzą dzieci i powinna być czysta, nie zasyfiona, co innego kootas. Jak babe ktoś dyma to pluje do domu z ulicy, a jak się babe inną dyma to się pluje z domu na ulice. Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadaba
36 minut temu, Gość lolll napisał:

dlaczego jak facet zdradza to tylko "szuka okazji" a jak kobieta zdradza to "daje dupy" ????????????

kobiety powinny się prowadzić bardziej moralnie bo są trzonem rodziny, niestety są coraz bardziej bezmoralne, faceci byli psami od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zręczny Romek
2 minuty temu, Gość serwus napisał:

bo z cípy wychodzą dzieci i powinna być czysta, nie zasyfiona, co innego kootas. Jak babe ktoś dyma to pluje do domu z ulicy, a jak się babe inną dyma to się pluje z domu na ulice. Kumasz?

O kufa stary ale Ty gnoijem jesteś tak o kobietach mowic.powiedz to swojej matce kreitynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopa to doopa
37 minut temu, Gość ihor napisał:

twoja stara dała doopy twojemoo staremoo i teraz siedzi taka pokraka na kafe

a ciebie bocian lub mikołaj kominem wrzucił, wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńka
2 minuty temu, Gość jabadaba napisał:

kobiety powinny się prowadzić bardziej moralnie bo są trzonem rodziny, niestety są coraz bardziej bezmoralne, faceci byli psami od dawna

To facet jest głową rodu i trzonem rodziny. Matka jest niczym bogini ostoi i ogniska domowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicz
38 minut temu, Gość gosc napisał:

bo żyjemy w takim prawilnym kraju gdzie tylko prafilni januszowi cebularze maja prawa a kobieta ma słuzyć za deskę do prasowania.

nie za deske tylko za materac, i dla wielu januszów, szczególnie tych brzuchatych co z rękawa sypią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milku
39 minut temu, Gość wybaczajcie napisał:

więc nie dziwcie się panowie, że żony też chcą zjeść pomidorową a nie ciągle rosół. Zrozumcie nas kobiety, że my tez mamy potrzeby i chęć zaspokojenia ciekawości, dajcie nam przyzwolenie i wybaczajcie :)

powinny być orgie grupowe razem z innymi parami co weekend i nie byłoby zdrad, ale kobiety nie chcą tego, coś z nimi nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buha
4 minuty temu, Gość bicz napisał:

nie za deske tylko za materac, i dla wielu januszów, szczególnie tych brzuchatych co z rękawa sypią

Materac z boją 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńka
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Naiwność...

Ja chodziłam na pielgrzymki piesze do Wejherowa i normalnie przy Kalwarii po wszystkich uroczystościach ministranci seksili się z dziewczynami. Czy to nie grzech seks przedmalzenski? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimmy
36 minut temu, Gość podrozna napisał:

w gratisie wszy i gnidy, ser spod napleta oraz robaki z gnijacych kończyn.

lepsze to niż zgniłe serce i zgniłe morały w ładnym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden punkt
35 minut temu, Gość kot napisał:

prawdziwa kobieta powinna szanować swoją psiochę. Facet musi zapładniać to jest silniejsze od niego, z kolei baba nie może do gniazda znosić cudzych bahorów

baba nie ma się kur/wić bo potem facet nie wie czy wychowuje i karmi swoje czy czyjeś, baba zawsze wie że to jej bachor a facet nie zawsze, dlatego faceci i baby nigdy nie będą równi i nie powinni mieć tych samych standartów rozwiązłości, chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny scenariusz
35 minut temu, Gość gosc napisał:

ja jestem wolna

z wolności trzeba umieć korzystać a tobie jako babie z wolności palma odbija jak murzynowi spuszczonemu z łańcucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się czytać całego tematu i wszystkich wypowiedzi, więc odpowiem tylko na tezę zawartą w tym temacie.

Bzdura. Ja nigdy nie zdradzałem, mam dobrych kolegów, co do których mam absolutną pewność, że też mają takie wartości, że nie zdradzają.

Ci którzy nie zdradzają nie rzucają się w oczy tak jak ci żonaci zdradzający - opisani przez ciebie autorko, którzy rzeczywiście polują non stop, więc siłą rzeczy rzucają się w oczy, gdy próbują na boku szukać kochanki i podrywać obce kobiety.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyf

ale sobie dowalacie...fakt, anonimowo to jak dla psa kiełbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut analizy
31 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Ja nic do nich nie mam. Stwierdziłam tylko fakty. Nie oceniam, ani nie mówię czy to jest dobre czy źle - każdy ma swoje życie i swoje sumienie. Tylko, że ja obecnie jestem w takiej sytuacji życiowej, że jak by mnie mój facet zdradził to poplacze 2-3 tygodnie i dalej wezmę się w garść. Na pewno obejdzie się u mnie bez stwierdzeń typu: o boże co ja teraz zrobię? Jak ja sobie dam radę? Oczywiście, że dam. Jestem juz duża, samodzielna i zaradna. 

to nie chodzi o to że nie dasz rady i że np nie jesteś samodzielna i zaradna, tylko o związek oparty na uczuciu, szczerości i zaufaniu, o wspólnych celach, rodzinie, pomimo niezależności obu stron, tu są zwykle problemy bo obie strony nie widzą powodu do kompromisów i czepiają się drobiazgów z braku prawdziwych problemów bo uważają że przecież mogą bez siebie żyć, więc po co kompromisy i starania. Niezależność stron to gwóźdź do trumny większości związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

nie zdradziłbym jej z podstawowej przyczyny, mianowicie takiej, ze nie miałbym z kim

nie można winić głodnego, który się rzuci na kromkę chleba

w naszym przypadku wlasnie tak to działa..., jak tylko jakas kobieta wyciągnie "rękę" do takiego samotnika to jest oczywiste, ze ten za nią biegnie..., tylko mowie, to jest nierealne aby przecietniak raz ze cudem mial kobiete a jeszcze drugim cudem mial powodzenie u innej, ktora chcialaby sie z nim przespac dodatkoowo

Czyli nie zdradzilbys nie z powodu trzymania się zasad, ale tylko i wyłącznie dlatego ze nie mialbys z kim 😂. Za to gdyby wyjątkowo któras się zechciala i szansa by się pojawiła, zdradzilbys bez zastanowienia. Czym tu się szczycić? 😂 WSZYSCY jesteście tacy sami, z tym ze jedni maja okazje do zdrady i korzystają a inni nie. Rzygam facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

nie zdradziłbym jej z podstawowej przyczyny, mianowicie takiej, ze nie miałbym z kim

nie można winić głodnego, który się rzuci na kromkę chleba

w naszym przypadku wlasnie tak to działa..., jak tylko jakas kobieta wyciągnie "rękę" do takiego samotnika to jest oczywiste, ze ten za nią biegnie..., tylko mowie, to jest nierealne aby przecietniak raz ze cudem mial kobiete a jeszcze drugim cudem mial powodzenie u innej, ktora chcialaby sie z nim przespac dodatkoowo

Czyli nie zdradzilbys nie z powodu trzymania się zasad, ale tylko i wyłącznie dlatego ze nie mialbys z kim 😂. Za to gdyby wyjątkowo któras się zechciala i szansa by się pojawiła, zdradzilbys bez zastanowienia. Czym tu się szczycić? 😂 WSZYSCY jesteście tacy sami, z tym ze jedni maja okazje do zdrady i korzystają a inni nie. Rzygam facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, PIJEjuz6PIWO napisał:

nie zdradziłbym jej z podstawowej przyczyny, mianowicie takiej, ze nie miałbym z kim

nie można winić głodnego, który się rzuci na kromkę chleba

w naszym przypadku wlasnie tak to działa..., jak tylko jakas kobieta wyciągnie "rękę" do takiego samotnika to jest oczywiste, ze ten za nią biegnie..., tylko mowie, to jest nierealne aby przecietniak raz ze cudem mial kobiete a jeszcze drugim cudem mial powodzenie u innej, ktora chcialaby sie z nim przespac dodatkoowo

Czyli nie zdradzilbys nie z powodu trzymania się zasad, ale tylko i wyłącznie dlatego ze nie mialbys z kim 😂. Za to gdyby wyjątkowo któras się zechciala i szansa by się pojawiła, zdradzilbys bez zastanowienia. Czym tu się szczycić? 😂 WSZYSCY jesteście tacy sami, z tym ze jedni maja okazje do zdrady i korzystają a inni nie. Rzygam facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze wnętrze
40 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Ja nic do nich nie mam. Stwierdziłam tylko fakty. Nie oceniam, ani nie mówię czy to jest dobre czy źle - każdy ma swoje życie i swoje sumienie. Tylko, że ja obecnie jestem w takiej sytuacji życiowej, że jak by mnie mój facet zdradził to poplacze 2-3 tygodnie i dalej wezmę się w garść. Na pewno obejdzie się u mnie bez stwierdzeń typu: o boże co ja teraz zrobię? Jak ja sobie dam radę? Oczywiście, że dam. Jestem juz duża, samodzielna i zaradna. 

wszystko piękne, ale sama siebie nie przytulisz, choć możesz stwarzać zewnętrzną iluzje "twardej sztuki", jednak pod pancerzem który zbudowałaś aby nie być zraniona jest mała, wrażliwa i potrzebująca miłości i uczucia dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość lena napisał:

Do sedna. Juz nie wierzę w wierność facetow bo oni ZAWSZE zdradzą, nie ważne, czy będziesz dziewczyno spełniac wszystkie jego potrzewby czy nie. Zawsze znajdzie się jakas inna cipa, na która poleci 😞

DOKŁADNIE. Nieważne co dla niego robisz w łóżku - jak facet będzie chciał to i tak zdradzi. Ich prymitywne, zwierzęce, testosteronowe żądze zawsze wygrają z rozumem.

Śmiac mi się chce z tych idi.otek, które zgadzają się na wszystko w łóżku i poświęcaja się (choc tego nie lubią) - 90% z nich i tak zostanie zdradzonych, HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruz
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli nie zdradzilbys nie z powodu trzymania się zasad, ale tylko i wyłącznie dlatego ze nie mialbys z kim 😂. Za to gdyby wyjątkowo któras się zechciala i szansa by się pojawiła, zdradzilbys bez zastanowienia. Czym tu się szczycić? 😂 WSZYSCY jesteście tacy sami, z tym ze jedni maja okazje do zdrady i korzystają a inni nie. Rzygam facetami.

czy nie podniesiesz 100zł leżące na ulicy? nie mam więcej pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli nie zdradzilbys nie z powodu trzymania się zasad, ale tylko i wyłącznie dlatego ze nie mialbys z kim 😂. Za to gdyby wyjątkowo któras się zechciala i szansa by się pojawiła, zdradzilbys bez zastanowienia. Czym tu się szczycić? 😂 WSZYSCY jesteście tacy sami, z tym ze jedni maja okazje do zdrady i korzystają a inni nie. Rzygam facetami.

wziełaś przystojniaka który cie zdradził i teraz płacz, to jak lać kubeł wody na łeb i mieć pretensje że jest się mokrym, wy baby macie podstawowy problem z logiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzak
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

DOKŁADNIE. Nieważne co dla niego robisz w łóżku - jak facet będzie chciał to i tak zdradzi. Ich prymitywne, zwierzęce, testosteronowe żądze zawsze wygrają z rozumem.

Śmiac mi się chce z tych idi.otek, które zgadzają się na wszystko w łóżku i poświęcaja się (choc tego nie lubią) - 90% z nich i tak zostanie zdradzonych, HAHAHAHA

bierzecie prymitywów to są prymitywni, małpa nigdy nie będzie słoniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość krzak napisał:

bierzecie prymitywów to są prymitywni, małpa nigdy nie będzie słoniem

99% facetów jest prymitywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole

tu główny problem jest taki że kobiety podrywają zwykle babiarze, alfy, oni podbijają, podrywają, więc i wyhaczają jakieś panny, a że to babiarze to jedna to nuda, więc chodzą na boki. Proste rozwiązanie to aby kobiety podrywały facetów im pasujących zamiast być podrywane. Ale kobiety chcą być równe tylko tam gdzie dla nich zysk i nie ma ryzyka, więc nie podrywają bo to jest ryzyko i szansa na porażke. Kobiety ciężko przyjmują porażki, bo ciągle dąża do jakiegoś ideału. Tym sposobem strzelają sobie same w stope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Miłość w mózgu kobiety trwa do ośmiu lat. Potem każda zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chùju do budy

Ten asperger mnie tak w...ia że chyba bym mu wsadziła w dupe rozgrzany pręt. Gdybym miała takiego poyeba w rodzinie to bym się go wyrzekla i zamówiła wizytę psychiatrczna. To jeden i ten sam chúj pisze te teksty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjan
6 minut temu, Gość gość napisał:

99% facetów jest prymitywna.

to wybieraj z tego 1%, przecież tylko 1 facet ci potrzebny a w tym 1% są pewnie setki tysięcy facetów, robisz tylko wymówki przez wygórowane wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×