Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena

KAŻDY facet zdradza. Nie wierz dziewczyno, że jest inaczej.

Polecane posty

Gość kiblowe manewry
42 minuty temu, Gość lena napisał:

masz 100% racji. Ja tez realizuje od dawna siebie i jestem niezalezna, jest trochę łatwiej a jednak zabolało. Zawalił mi sie częściowo świat, bo zostałam tak oszukana, żałuję, że sama byłam wierna przez te 8 lat. A mogłam tyle razy skorzystać z okazji, nigdy tego nie zrobiłam...jestem wściekła na siebie, czuję, że jestem życiowym przerywem, nie warto byc lojalnym.

teraz masz okazje dawać doopy każdemu murzynowi i ciapatemu w kiblu w disco, korzystaj z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haahhaha

Co tam schizofreniczki kafeteryjne??znowu tworzą gownoburze o niczym?hahahahhaa😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx
1 minutę temu, Gość kiblowe manewry napisał:

teraz masz okazje dawać doopy każdemu murzynowi i ciapatemu w kiblu w disco, korzystaj z życia

ale z ciebie tępa lebioda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekson
Przed chwilą, Gość kiblowe manewry napisał:

teraz masz okazje dawać doopy każdemu murzynowi i ciapatemu w kiblu w disco, korzystaj z życia

Boli Cię ... że nawet prymityw z Afryki ma szanse na laske a ty taki dobry Janusz Polak z dziada pradziada musi jechać ma ręcznym bo jest patologicznie nieśmiałym práwikem który nawt najbrzydszej na dzielnicy nie potrafi wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślinka
48 minut temu, danuta grytschuk napisał:

nie prawda powinnaś być dumna z tego ze się nie szmaciłaś....i tyle....ze nie byłaś wycieraczka ze każdy pies na ciebie wlazł....wytarł swojego i poszedł...

ona ma wyrzuty że nie dawała doopy wszystkim przystojniakom w mieście, próżny ma charakter, czyli nie lepsza niż jej były który jedynie dodatkowo uległ bo miał ją w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loll
6 minut temu, Gość Bekson napisał:

Boli Cię ... że nawet prymityw z Afryki ma szanse na laske a ty taki dobry Janusz Polak z dziada pradziada musi jechać ma ręcznym bo jest patologicznie nieśmiałym práwikem który nawt najbrzydszej na dzielnicy nie potrafi wyrwać.

hahaha you made my day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolll
3 minuty temu, Gość ślinka napisał:

ona ma wyrzuty że nie dawała doopy wszystkim przystojniakom w mieście, próżny ma charakter, czyli nie lepsza niż jej były który jedynie dodatkowo uległ bo miał ją w doopie

dlaczego jak facet zdradza to tylko "szuka okazji" a jak kobieta zdradza to "daje dupy" ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihor
11 minut temu, Gość kiblowe manewry napisał:

teraz masz okazje dawać doopy każdemu murzynowi i ciapatemu w kiblu w disco, korzystaj z życia

twoja stara dała doopy twojemoo staremoo i teraz siedzi taka pokraka na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaktor
54 minuty temu, Gość Przebisnieg napisał:

Ja tam uwazam, ze autorka ma racje, tzn.prawie ja ma, bo na pewno jest jakis odesetek facetow, ktorzy nie zdradza. Ale poza tym, tez sama znam rozne historie, podrywanie przez zonatych, narzeczonych, ogolnie jak sie facetowi zbierze na szczerosc, to nawet wskaze kolezkow, ktorzy zdradzaja (czesto sa to WSZYSCY jego koledzy) i nie wierzcie, ze czegos brakowalo, po prostu oni chca wsadzac w inne cipki.

chciałabyś codziennie latami jeść tą samą ulubioną potrawe? no więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość lolll napisał:

dlaczego jak facet zdradza to tylko "szuka okazji" a jak kobieta zdradza to "daje dupy" ????????????

bo żyjemy w takim prawilnym kraju gdzie tylko prafilni januszowi cebularze maja prawa a kobieta ma słuzyć za deskę do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaktor
54 minuty temu, Gość Przebisnieg napisał:

Ja tam uwazam, ze autorka ma racje, tzn.prawie ja ma, bo na pewno jest jakis odesetek facetow, ktorzy nie zdradza. Ale poza tym, tez sama znam rozne historie, podrywanie przez zonatych, narzeczonych, ogolnie jak sie facetowi zbierze na szczerosc, to nawet wskaze kolezkow, ktorzy zdradzaja (czesto sa to WSZYSCY jego koledzy) i nie wierzcie, ze czegos brakowalo, po prostu oni chca wsadzac w inne cipki.

chciałabyś codziennie latami jeść tą samą ulubioną potrawe? no więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość lolll napisał:

dlaczego jak facet zdradza to tylko "szuka okazji" a jak kobieta zdradza to "daje dupy" ????????????

bo żyjemy w takim prawilnym kraju gdzie tylko prafilni januszowi cebularze maja prawa a kobieta ma słuzyć za deskę do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybaczajcie
1 minutę temu, Gość redaktor napisał:

chciałabyś codziennie latami jeść tą samą ulubioną potrawe? no więc....

więc nie dziwcie się panowie, że żony też chcą zjeść pomidorową a nie ciągle rosół. Zrozumcie nas kobiety, że my tez mamy potrzeby i chęć zaspokojenia ciekawości, dajcie nam przyzwolenie i wybaczajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaa
1 minutę temu, Gość wybaczajcie napisał:

więc nie dziwcie się panowie, że żony też chcą zjeść pomidorową a nie ciągle rosół. Zrozumcie nas kobiety, że my tez mamy potrzeby i chęć zaspokojenia ciekawości, dajcie nam przyzwolenie i wybaczajcie :)

otóż to. Faceci zdradzaja i to jest normalne, więc dlaczego kobieta ma nie zdradzać. Do autorki posta - żyj pełnią życia. Wiesz co masz robić,kiedy zaczniesz nowy związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legenda rado
51 minut temu, Gość gosc napisał:

co za ograniczone myślenie, że brzydal i przygłup ma na pewno zdrowego kuta^a

przystojniak który pakuje w każdą która się nawinie na pewno nie ma, bezdomny ma choć szanse mieć zdrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrozna
1 minutę temu, Gość legenda rado napisał:

przystojniak który pakuje w każdą która się nawinie na pewno nie ma, bezdomny ma choć szanse mieć zdrowego

w gratisie wszy i gnidy, ser spod napleta oraz robaki z gnijacych kończyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkacz
43 minuty temu, Gość gosc napisał:

Żonaci podrywają na potęgę, nawet obrączki się nie wstydzą. Chociaż nie powiem, zdarzało mi się skorzystać.

więc jesteś taka sama koorva jak i oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość podrozna napisał:

w gratisie wszy i gnidy, ser spod napleta oraz robaki z gnijacych kończyn.

No cóż. Wenery może i nie ma ale zestaw insektow owszem. Rozmowa z kafeteryjnym męskim plebsem jest z góry skazana na porażkę więc trzeba odpuścić i niech sobie piszą. I tak tylko to w życiu mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot

prawdziwa kobieta powinna szanować swoją psiochę. Facet musi zapładniać to jest silniejsze od niego, z kolei baba nie może do gniazda znosić cudzych bahorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
30 minut temu, Gość gość napisał:

wg frajerów z tego tematu, autorka jest sama sobie winna, bo wybrała partnera na swoim poziomie wyglądu i statusu. Atrakcyjne kobiety powinny wybierać nieatrakcyjnych nudziarzy, którzy gwarantują swoją wierność, bo nie mają możliwości zdrady 😄

Nie, nikt tak nie napisał. To jest twoje zdanie. Tu chodzi o to, żeby kobieta znała swoją wartość. Tworzyła związek, który jest wartościowy. Mężczyzna ma być jej partnerem życiowym, a nie tworzyć cały jej świat. To, że ja zdradzi to nie oznacza, że świat się zawalił. Jedna przebaczy, druga nie. Zalezy od tego jak ludzie się dogadają wzajemnie, ale to już inny temat rzeka zależny od ludzkich charakterów. Kobieta wchodząc w związek musi znać swoją wartość. Musi również stworzyć taką przestrzeń życiową, która jest zarezerwowana tylko dla niej - to jest ta część, która w razie czego pozwoli jej się odbić od traumy zdrady. To może być jakaś pasja, sport, własny biznes, jakieś własne przyzwyczajenia - cokolwiek. Kobieta, która w 100% opiera swoje życie na życiu faceta w takim momencie szybko może się nie pozbierać i skutecznie zamknie sobie drogę do nowego związku. Miłość jest cudowna, ale kochamy również siebie, bądźmy dobrzy dla siebie i słuchamy własnych myśli. Wtedy wszystko się ułoży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śluby są dla bab
44 minuty temu, Gość hostessa napisał:

zastanawiam się, po co oni biora te śluby? Nikt im nie każe sie oświadczać

jak to nie? to baby chcą śluby, wesela, imprezy, nie faceci, facetom ślub potrzebny jak ślepemu okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość jarkacz napisał:

więc jesteś taka sama koorva jak i oni

ja jestem wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peroki
46 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Przez pewien czas pracowałam w dużej korporacji. Na porządku dziennym stały się przechwalanki w pokoju socjalnym na temat młodszych koleżanek z pracy i ich umiejętności w sferach erotycznych. Ba, pamiętam nawet jak zwietowalismy w firmie narodziny bliźniaków jednego z kolegi. Dwa tygodnie później, zmęczony nagłym ojcostwem kolega, oddawał się przyjemnością z młodszą stażystką działu operacyjnego na naszej imprezie firmowej pod Poznaniem.. Na zjeździe dyrektorów cała firma mówiła tylko o tym, że po imprezie w Sheratonie w Sopocie czas będą umilać im panie z agencji. Dodam, że każdy jeden żonaty. Faceci z pieniędzmi czują władzę i stąd się to bierze. 

baby też troche zarobią i palma im odwala, więc co chcesz od facetów którzy mają naprawde poważną kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz
45 minut temu, Gość exzona napisał:

mnie na takim wyjeździe tez zdradził mój idealny ex-mężuś. Byłam wtedy w 8 miesiącu ciąży, chyba przerosła biedaka sytuacja. Zdradził mnie z jakąś równolatką, wcale nie ładniejszą i nie szczuplejszą, miała po prostu inną ci%ę.

i przez taką głupote rozwód? hmm, gdzie tu logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirki
47 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

dlatego trzeba się wiązać z bezrobotnym ale wy glupie baby nie myślicie i wolicie przystojniakow z korpo

ich strata, niech potem płaczą że ich zdradza i cierpią, a mogły mieć kochającego je faceta który jest wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
1 minutę temu, Gość peroki napisał:

baby też troche zarobią i palma im odwala, więc co chcesz od facetów którzy mają naprawde poważną kase

Ja nic do nich nie mam. Stwierdziłam tylko fakty. Nie oceniam, ani nie mówię czy to jest dobre czy źle - każdy ma swoje życie i swoje sumienie. Tylko, że ja obecnie jestem w takiej sytuacji życiowej, że jak by mnie mój facet zdradził to poplacze 2-3 tygodnie i dalej wezmę się w garść. Na pewno obejdzie się u mnie bez stwierdzeń typu: o boże co ja teraz zrobię? Jak ja sobie dam radę? Oczywiście, że dam. Jestem juz duża, samodzielna i zaradna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna ta logika
47 minut temu, Gość gość napisał:

wg frajerów z tego tematu, autorka jest sama sobie winna, bo wybrała partnera na swoim poziomie wyglądu i statusu. Atrakcyjne kobiety powinny wybierać nieatrakcyjnych nudziarzy, którzy gwarantują swoją wierność, bo nie mają możliwości zdrady :D

No nareszcie ktoś rozumie logike, brawa dla panny!!!! Dostajesz w prezencie lizaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze będziesz płakać
46 minut temu, Gość ariana napisał:

to jest załamujące :( ten post i te wszystkie odpowiedzi. Wolę już na zawsze być singielką.

Nie martw się, BĘDZIESZ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość kirki napisał:

ich strata, niech potem płaczą że ich zdradza i cierpią, a mogły mieć kochającego je faceta który jest wierny

Współczuję wam idiøci z całego serca i zazdroszczę jednocześnie że wasza percepcja kończy się na prostym rozumowaniu świata i ludzi. Czyli brzydki biedny i dobry oraz piękny i zły. To charakterystyczne dla dzieci i ludzi z patologii o niskim ilorazie inteligencji a także dla upośledzonych. Życie nie jest czarno białe. To że wasza egzystencja jest niczym brudny papier toaletowy nie znaczy że pozostała część ludzkości również doświadcza tego samego co wy. Po prostu chce mi się sràc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe bambo
38 minut temu, Gość Bekson napisał:

Boli Cię ... że nawet prymityw z Afryki ma szanse na laske a ty taki dobry Janusz Polak z dziada pradziada musi jechać ma ręcznym bo jest patologicznie nieśmiałym práwikem który nawt najbrzydszej na dzielnicy nie potrafi wyrwać.

dla was tępych dzid lepszy bezrobotny murzyn z hiv niż normalny spokojny polak, faktycznie macie gòwno nie mózg, to się nazywa odbicie palmy z nadmiaru wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×