Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc89

Wywóz śmieci Warszawa jaka firma

Polecane posty

Gość gosc89

Hej! Niedawno przeprowadziłam się do Wawy i chce 'ogarnąć' z męzem temat wywozu smieci. Wiecie moze jaka firme najlepiej wybrac? Z gory dzieki za wskazowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOnatka

A na jakim osiedlu będziesz mieszkać? Bo to chyba tak odgórnie raczej działa, no chyba że macie jakąś firmę z mężem i dla niej szukacie kogoś do wywozu?A na jakim osiedlu będziesz mieszkać? Bo to chyba tak odgórnie raczej działa, no chyba że macie jakąś firmę z mężem i dla niej szukacie kogoś do wywozu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diskotan

Ja to w sumie nie kojarzę żadnej innej firmy w Wawie niż MPO, która wywozi śmieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

u mnie na Ursynowie jeździ mpo i jest okej. jest stały harmonogam ustalony i musze przyznac,że jeźdżą zawsze zgodnie z planem, zabierają wszystkie smieci i zostawiają po sobie "ład", nic się nie wala itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianowski

Rzeczywiscie sytuacja ma się lepiej, odnosze wrażenie, że Mpo od jakiegoś czasu bardziej przykłada sie do swoich obowiązków, bo i u mnie w okolicy jakoś czyściej to wszystko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat092

W niektórych dzielnicach rzeczywiście nie wygląda to najlepiej. Mysle, ze w glownej mierze jest to kwestia tego, ze jest okres przejsciowy, kiedy jedna firma zmienia sie na druga w niektorych rejonach. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugen

Na Śródmieściu czyściutko ;) ale tutaj ponownie jest MPO, wiec nie ma problemu ze zmiana firmy, harmonogram przebiega zgodnie z planem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik

jak u was jest jakis problem z niewywiezionymi smieciami to dzwoncie pod nr 19115. ja tak zrobilem (mieszkam na woli) i ekspresowo sie tym zajęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat092

Dzieki, przyda sie. Ja rozumiem, ze "smieciarki" mają czasem obsuwe, warszawa nie zawsze jest przyjemna jesli chodzi o dojazd, dlatego zamiast wsciekac sie w necie to lepiej zglosic gdzie trzeba, zeby ktos to ogarnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donial

Ursus- czyściutko :) wiadomo, czasem jest jakaś wpadka, ale są to jednorazowe sytuacje i nie ma co od razu się wkurzać. A z tego numeru, który tu wrzuciliście już pare razy korzystałam i reakcja rzeczywiście jest błyskawiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatnik27

Najgorzej jak są upaly, bo wtedy zalegające śmieci są teoche problemowe pod względem zapachu.. ale myśle ze są to pojedyncze przypadki i głównie tam gdzie doszło do zmiany odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksia

Chyba teraz sytuacja z odbiorem smieci unormowala się. Najgorszy byl poczatek lipca... teraz juz ok, no i ten numer telefonu jest pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×