Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orędowniczka

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Polecane posty

zmarszczki, zmarszczynki.. czy znajdzie się tutaj ktoś kto miał może krem na zmarszczki mialenia? ostatnio wyświetliła mi się reklama pod jakimś artykułem o domowych sposobach na zmarszczki i zaczęłam badać co to dokładnie jest za krem. zobaczyłam, ze jest dość wysoko oceniany i ogólnie dużo ludzi go chwiali, ale zanim go kupię wolę sie upewnić czy faktycznie warto. są tu jakieś osoby, które korzystały z tego dobrodziejstwa? działa do cudeńko czy raczej pozostać przy masażach i olejkach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FloraFauna

Najlepiej to robić wszystko razem, a nie wybierać. Ja normalnie mialenie 2 razy dziennie nakładam, ale przed tym jeszcze właśnie hydrolat, a wieczorem nakładam olejek i robie masaże. A jezeli chodzi o działanie to na prawdę ok, bo tak widac, że zmniejszają się bruzdy na czole i koło oczu, ale czekałam tak po ok 20 dniach u mnie było tak widać (porównywałam zdjęcia przed i po).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raska

Ja już za bardzo nie wierzę w kremy.... uważam, że z zewnątrz to można jedynie nawilżyć cerę, od środka trzeba działać ze zmarszczkami... stosuję rzeczy do picia takie jak Kolagen Dh, czy po prostu zwykła woda... nawodnienie jest bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nawadniania się zgadzam, ze jest bardzo ważne, ale sa dobre kremy na zmarszczki. Odzywam się jako osoba posiadająca mialenia, więc już spieszę z odpowiedzią na twoje pytania 😄 Co do działania to ja uważam, ze robi bardzo fajne efekty właśnie przy jednoczesnym nawadnianiu się, olejkach, hydrolatach i masażach i ćwiczeniach. jak się człowiek zaweźmie to cuda na kiju może zrobić. Obecnie mam drugie opakowanie i w sumie musze powiedzieć, ze  na pewno będe dalej korzystać, bo wydaje mi się że warto 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka

Ja piję kolagen. Kremy nigdy na mnie jakoś dobrze nie działały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda
Dnia 26.05.2019 o 15:44, Gość lilka napisał:

Ja piję kolagen. Kremy nigdy na mnie jakoś dobrze nie działały...

Jaki pijesz konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miarianka
Dnia 2.06.2019 o 16:49, Gość eda napisał:

Jaki pijesz konkretnie?

Gadanie... Żaden kolagen do picia wam nie pomoże, wiem że zaraz podacie firmę żeby się zareklamować.. Poza tym dziewczyna pyta się o coś konkretnego, a wy wyskakujecie jak Filip z konopi. Może postarajcie się wypowiadać merytorycznie, a taki coś?  Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pierwsze słyszę, ale sprawdziłam skład i wydaje się ok. Pytanie jak działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja złego słowa zbytnio nie mogę powiedzieć o tym kremie.. Działać działa ładnie bo zmarszczki nie są taki widoczne jak na początku. Teraz mam ten krem jakoś koło dwóch miesięcy i powoli ubywa mi tego mialenia z opakowania więc myślę, ze jak na krem to jest bardzo dobra i szybka opcja. Np. zmarszczki przy oczach i brwiach są niemal niewidoczne... Poza tym twarz jest fajnie nawilżona 🙂 Jakbym się miała czegoś przyczepić to coś z zapachu mi tu nie pasuje.. Niby ładnie, ale... W sumie krem nie ma pachnieć ale działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidget

ja za to polecam kremy firmy hada labo a szczególnie "przeciwzmarszczowo nawilżający krem na dzień i na noc". dla mnie rewelacyjne jak chcesz cos na zmarszczki niedrogiego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila
22 godziny temu, Gość fidget napisał:

ja za to polecam kremy firmy hada labo a szczególnie "przeciwzmarszczowo nawilżający krem na dzień i na noc". dla mnie rewelacyjne jak chcesz cos na zmarszczki niedrogiego 😉

O tak, jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwicka21

yoskine ma dobre przeciwzmarszczkowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×