Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Polaczki to śmiecie o mentalności parobków i niewolników

Polecane posty

Gość Gość

Małostkowi, fałszywi i służalczo oddani firmie, w której pracują. Do tego żałośni wieśniacy  i szpanerzy. Całe życie na kredycie i kupowanie głównie używanych passatów, golfów, audi. Głośni, bez kultury, fałszywi, potrafią się wybić tylko na włażeniu w dupę komuś wyżej, albo donoszeniu na współpracowników, wmawiając sobie, że chodzi niby o dobro firmy. Nigdy nie postawią się przełożonemu, będą zawsze tyrać jak niewolnicy, śmiecie za grosze, na zobowiązaniach, kredytach, a nawet jakby zarabiali po 20 tysięcy miesięcznie to i tak byliby wiecznie spłukani, bo Polaczek musi szpanować, więc wydaje wszystko w pierwszy tydzień od wypłaty. Gardzę tym narodem, a zwłaszcza starymi niewolnikami po trzydziestce, którzy potrafią tylko powtarzać slogany, że pracodawca ci chleb daje etc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

A ja gardze toba bo niewolnika ze mnie nie zrobisz chocbys kimkolwiek najwazniejszym byl.Zrozumiano czy nadal nie dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość OsiemJeden napisał:

A ja gardze toba bo niewolnika ze mnie nie zrobisz chocbys kimkolwiek najwazniejszym byl.Zrozumiano czy nadal nie dotarlo?

Nie trzeba już z ciebie robić, sam go z siebie zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"StaryLewak",ty głupa nie musisz udawać,bo sam nim jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

"StaryLewak",ty głupa nie musisz udawać,bo sam nim jesteś!

Każdy w pewnym stopniu jest niewolnikiem, a najbardziej zniewolony jest ten który twierdzi że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale Polaczki są wyjątkowo mocno dymani przez ten kraj i całą Europę. Musicie przyznać, że nikt nie jest do tego stopnia wyzuty z szacunku do siebie co Polska robotnica, lub robotnik w wieku 29-80, który tyra za ochłapy, godzi na fatalne warunki, kosmiczne ceny i cieszy się z byle gówna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale Polaczki są wyjątkowo mocno dymani przez ten kraj i całą Europę. Musicie przyznać, że nikt nie jest do tego stopnia wyzuty z szacunku do siebie co Polska robotnica, lub robotnik w wieku 29-80, który tyra za ochłapy, godzi na fatalne warunki, kosmiczne ceny i cieszy się z byle gówna. 

Religia i alkohol smyku, skutki introdukcji tych dwóch elementów w słabym społeczeństwie są cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możliwe. W końcu ja pracuję na czterobrygadówce i jak wracam z tyry to codziennie Polaczki z produkcji jak kończy się popołudniówka czy nocka to wsiadają do swojego passata 1.9 TDI całą ekipą i jadą się nachlać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten kraj to jeden wielki śmietnik. Mam nadzieję, że wkrótce przestanie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To masz szczęście kolego, bo podejrzewam, że ci którzy jeszcze w miarę dobrze się mają to będą ci, którzy dożyją upadku tego burdelu jakim jest Polska i będą jego świadkami. Zawsze starałem się walczyć z głupotą, ale już nie mam siły, więc pozostaje mi patrzeć jak ta głupota dokończy wkrótce żywota naszego kraju kwitnącej cebuli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie tak. Do tego są tępi, bez własnego zdania na żaden temat. Brzydzę się polską, polakami i językiem polskim. Najgorsze co mnie spotkało, to urodzenie się w tym szambie zwanym polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez nie rozumiem jak mozna dawac sie tak wykorzydtywac. Kiedys przez tydzien pracowałam na produkcji ale szybko dalam sobie spokoj. Czlowiek ma zapieprzac jak robot i sie na to godzi a po pracy doslownie ruszyc z bolu sie nie moze. Zaden nic nie powie tylko zapieprza za trzech. Jak pracowalam zw garnica i chcieli tempo zwiekszyc przy lini to kazdy odchodzil od stanowiska ze nie bedzie robil i musialo byc tak jak pracownicy chcieli a nie jak im kazano. Polaczki daja sie wykorzytywac za grosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polacy - goje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo w tym narodzie nie ma i nigdy nie było żadnej solidarności. Jeden się cieszy z nieszczęścia drugiego. Tu patologia jest na każdym kroku, ale cicho sza. Ważne, aby się nie wydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 , dlaczego Polacy za granicą są traktowani gorzej od innych narodowości z trzeciego świata np. Hindusów, Chińczyków, Afroamerykanów? - powinni być dumni że są Polakami - tak nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet Ukraińcy się 100 razy bardziej szanują tutaj niż my za granicą. Jesteśmy wyrobnikami i murzynami. Dziękujcie pokoleniu parobków i ludzi pracy, którzy myślą że jak się wykażesz to Janusz cię awansuje i da podwyżkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka

Każdy tu piszę z autopsji, a kto z kim przestaje takim się staje.... ja od takich ludzi odbijam i nawet nie tracę czasu... gdybym zaczęła ich oceniać stała bym się taką jak oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Brunetka napisał:

Każdy tu piszę z autopsji, a kto z kim przestaje takim się staje.... ja od takich ludzi odbijam i nawet nie tracę czasu... gdybym zaczęła ich oceniać stała bym się taką jak oni...

I to sie ceni, bardzo dobrze nie gadaj z polskimi psami gołodupcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam myślę, że to trzeba zauważać i tępić. Przynajmniej samemu swoją postawą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×