Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati

Mama nie chce być "babcia"

Polecane posty

Gość Gość

Jesteście ...ane wszystkie, gadacie nie na temat. Walcie się pustaki, autorka ma rację że pasożyty z was :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nawet jak matka autorki wygląda   jak 18 tka to czy jej sie to podoba czy nie to zastanie   babcią  . Nie ma żadnego powodu zeby dziecko  musiało mówić po imieniu bo babci coś tam sie nie podoba . Dziecko ma mamę , tatę , babcie ,dziadka  , kuzyna itd itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tych czasach wszyscy są na wszystko zawsze "za młodzi" na bycie mamą, babcią, na odpowiedzialność, i chcą uchodzić za wiecznie młodych i pieknych, tylko jakoś leku na nieśmiertelność nie udało się wynaleźć i nikt wieczny nie jest i średnia życia jaka jest każdy wie. I na nic zaklamywanie rzeczywistości przez dzidzie-piernik. Zamiast się cieszyć że zdrowie dopisuje to sie zajmują ...ami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Nawet jak matka autorki wygląda   jak 18 tka to czy jej sie to podoba czy nie to zastanie   babcią  . Nie ma żadnego powodu zeby dziecko  musiało mówić po imieniu bo babci coś tam sie nie podoba . Dziecko ma mamę , tatę , babcie ,dziadka  , kuzyna itd itd 

Ale ona nie chce być nazywana babcia i gowno jej zrobisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W tych czasach wszyscy są na wszystko zawsze "za młodzi" na bycie mamą, babcią, na odpowiedzialność, i chcą uchodzić za wiecznie młodych i pieknych, tylko jakoś leku na nieśmiertelność nie udało się wynaleźć i nikt wieczny nie jest i średnia życia jaka jest każdy wie. I na nic zaklamywanie rzeczywistości przez dzidzie-piernik. Zamiast się cieszyć że zdrowie dopisuje to sie zajmują ...ami. 

To szykuj się,bo twoj zegar tyka, na pewno nie masz 18 lat,tik tak, tik tak i dzidzia piernik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

To szykuj się,bo twoj zegar tyka, na pewno nie masz 18 lat,tik tak, tik tak i dzidzia piernik 

Nie mam, mam 24 i jestem w ciąży :D mogę zostać babcią w wieku 40 kilku lat, liczę się z tym i cudownie, mogę być nawet prababcią w wieku 60 lat i tak dalej, byleby tylko w zdrowiu dożyć <3 bo trochę się cierpień ludzi naoglądałam dokładnie z powodu chorób i przedwczesnych śmierci, tylko to mnie interesuje a nie czy będę miała zmarszczkę na d*pie i czy ktoś powie na mnie babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie mam, mam 24 i jestem w ciąży 😄 mogę zostać babcią w wieku 40 kilku lat, liczę się z tym i cudownie, mogę być nawet prababcią w wieku 60 lat i tak dalej, byleby tylko w zdrowiu dożyć ❤️ bo trochę się cierpień ludzi naoglądałam dokładnie z powodu chorób i przedwczesnych śmierci, tylko to mnie interesuje a nie czy będę miała zmarszczkę na d*pie i czy ktoś powie na mnie babcia 🙂

No to życzę zostania babcia przed 40 ka i prababcia przed 60tka i zajmowania się wnukami i prawnukami, zmarszki będą szybko i siwa głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

No to życzę zostania babcia przed 40 ka i prababcia przed 60tka i zajmowania się wnukami i prawnukami, zmarszki będą szybko i siwa głową.

Wielka frustracja przez Ciebie przemawia, współczuję, może wybierz się do psychologa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za młoda
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

W tych czasach wszyscy są na wszystko zawsze "za młodzi" na bycie mamą, babcią, na odpowiedzialność, i chcą uchodzić za wiecznie młodych i pieknych, tylko jakoś leku na nieśmiertelność nie udało się wynaleźć i nikt wieczny nie jest i średnia życia jaka jest każdy wie. I na nic zaklamywanie rzeczywistości przez dzidzie-piernik. Zamiast się cieszyć że zdrowie dopisuje to sie zajmują ...ami. 

Średnia wieku w Polsce? Dla kobiet ponad 80 lat. Przy takiej perspektywie czasowej do przeżycia, uważasz, że 24 lata to jest już ho ho odpowiedni wiek na dziecko, bo później to już tylko starość? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wielka frustracja przez Ciebie przemawia, współczuję, może wybierz się do psychologa? 🙂

Czyli nie chciałabyś zostać wcześnie babcia i prababcia, tylko gdakasz o tym jaka to jesteś przygotowana na wszystko i bezkonfliktowa, przy okazji krytykujesz wszystko co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×