Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjmę pomoc

Przyjmę każda ilość ubranek kocykow pościeli pieluch pampersiw

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Starsze jest odpieluchowanie a młodsze jeszcze nie ma roku. Pościel i kocyki dla dzieci się zawsze przydadzą bo się niszczą plamia. Kto ma dzieci ten by takich pytań nie zadawał. 

Jak ktoś dba o rzeczy, to wystarczy  mu kilka kockow i kilka kompletów pościeli, a nie do oporu. Pralki nie masz? Jak się wybrudzi to wyrzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pampersy?na wsi mieszkasz, lato jest to w majtkach mogą biegać. W dawnych czasach pampersów nie było i kobiety i dzieci sobie radziły. Nie masz ubrań to przerób sobie swoje koszulki dla dzieci. Zapalenie spojówek też mi choroba...

Dokładnie. Ja przerabiałam swoje przetarte jeansy na ...enki i spódniczki. Dzieci odpieluszkowałam jak miały roczek, a pampersów starałam się zużyć 3 na dzień. Nadrabiałam tetrą. Jak autorka mieszka na wsi, to pewnie w domku i ma kawałek ziemi na zagonek. Trochę jarzyny może posadzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
58 minut temu, Gość Gość Ewa napisał:

A gdzie masz faceta?

NN ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Ja przerabiałam swoje przetarte jeansy na ...enki i spódniczki. Dzieci odpieluszkowałam jak miały roczek, a pampersów starałam się zużyć 3 na dzień. Nadrabiałam tetrą. Jak autorka mieszka na wsi, to pewnie w domku i ma kawałek ziemi na zagonek. Trochę jarzyny może posadzić. 

ale po co ona ma to robić? spoci się jeszcze i wylewu z przemęczenia dostanie. ona nie jest stworzona do tak cięzkiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak ktoś dba o rzeczy, to wystarczy  mu kilka kockow i kilka kompletów pościeli, a nie do oporu. Pralki nie masz? Jak się wybrudzi to wyrzucasz?

Niektórych plam się nie da doprac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez biedna i chora
13 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Starsze jest odpieluchowanie a młodsze jeszcze nie ma roku. Pościel i kocyki dla dzieci się zawsze przydadzą bo się niszczą plamia. Kto ma dzieci ten by takich pytań nie zadawał. 

Ale odpowiedz dlaczego nie dorabiasz,  nie uprawiasz warzyw, nie trzymasz kur, zeby zaoszczedzic na jedzeniu i miec na takie potrzeby. W lumpeksach kupisz za grosze, w Pepco  czy w necie tez znajdzies tanio,  nie musiakabys prosić. Nawet jesli ktos sie zlituje i cos wysle, to nie rozwiaze wszystkich problemow. Dzieci rosna, wydatki beda coraz wiwksze a ty tylko wyciagasz reke, zeby dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Starsze jest odpieluchowanie a młodsze jeszcze nie ma roku. Pościel i kocyki dla dzieci się zawsze przydadzą bo się niszczą plamia. Kto ma dzieci ten by takich pytań nie zadawał. 

No właśnie mam dzieci. Post o przerabianiu przetartych jeansów jest mój. Dziadowałam, kombinowałam, a jak dzieci poszły  do przedszkola poszłam  do pracy. Kocyki się niszczą  i plamią? Weź nie ściemniaj. Albo sama nie potrafisz uszanować, albo chcesz na handel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Ja przerabiałam swoje przetarte jeansy na ...enki i spódniczki. Dzieci odpieluszkowałam jak miały roczek, a pampersów starałam się zużyć 3 na dzień. Nadrabiałam tetrą. Jak autorka mieszka na wsi, to pewnie w domku i ma kawałek ziemi na zagonek. Trochę jarzyny może posadzić. 

3 pampersy na dzień? Gratuluję pomysłowości ale w życiu by mi nie przyszło do głowy żeby oszczędzać na komforcie dziecka. Żeby chodziło w zasikanym ciężkim pampersie pół dnia. I może po kupię też nie zmieniłaś od razu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Niektórych plam się nie da doprac 

A jakie ty masz plamy na kocyku czy pościeli dziecięcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
3 minuty temu, Gość Tez biedna i chora napisał:

Ale odpowiedz dlaczego nie dorabiasz,  nie uprawiasz warzyw, nie trzymasz kur, zeby zaoszczedzic na jedzeniu i miec na takie potrzeby. W lumpeksach kupisz za grosze, w Pepco  czy w necie tez znajdzies tanio,  nie musiakabys prosić. Nawet jesli ktos sie zlituje i cos wysle, to nie rozwiaze wszystkich problemow. Dzieci rosna, wydatki beda coraz wiwksze a ty tylko wyciagasz reke, zeby dostac.

Nie mam miejsca na kury ani na ogródek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A jakie ty masz plamy na kocyku czy pościeli dziecięcej?

A co cie to obchodzi jakie ja mam plamy?? Mam ci się tłumaczyć co dzieci jedzą i robią w pościeli i koxaxf? Chyba na głowę upadlas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Przyjmę pomoc napisał:

A co cie to obchodzi jakie ja mam plamy?? Mam ci się tłumaczyć co dzieci jedzą i robią w pościeli i koxaxf? Chyba na głowę upadlas 

Niezły  z ciebie kocmoluch, skoro dzieci jedzą w pościeli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

3 pampersy na dzień? Gratuluję pomysłowości ale w życiu by mi nie przyszło do głowy żeby oszczędzać na komforcie dziecka. Żeby chodziło w zasikanym ciężkim pampersie pół dnia. I może po kupię też nie zmieniłaś od razu? 

Napisałam wyraźnie, że nadrabiałam tetrą. Ślepa jesteś? Mialam potem łatwiej odpieluchować, a dzieci nie odwalały mi przy tym numerow. Nie wyciągałam łapy po czyjeś ciężko zarobione pieniądze jak ty, tylko sobie jakoś radziłam z jednej wypłaty. Nie było wtedy 500+ , nie było kosiniakowego, nie było pomocy żywnościowej przy tak dużym kryterium. Jedyne co pobierałam z mopsu to rodzinne, które mi zabrano jak poszłam do pracy. Miałam mniej kasy niż ty i dorosłego chłopa w domu, który potrzebuje zjeść. Sorry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez biedna i chora
7 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Nie mam miejsca na kury ani na ogródek 

Ale przeciez masz tam rodzinę, dogadaj sie, niech ci odstapia zagonek. Albo z kims ze wsi, pomożesz komus w pieleniu w zamian za warzywa. Mniej wydasz na jedzenie, zostanie na pieluchy. Kupisz tetre z metra, zeby taniej, obszyjesz i na ilosci pampersow oszczedzisz i dla dziecka zdrowiej. Do  pomocy w ogrodku to i z dziecmi pojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Tez biedna i chora napisał:

Ale przeciez masz tam rodzinę, dogadaj sie, niech ci odstapia zagonek. Albo z kims ze wsi, pomożesz komus w pieleniu w zamian za warzywa. Mniej wydasz na jedzenie, zostanie na pieluchy. Kupisz tetre z metra, zeby taniej, obszyjesz i na ilosci pampersow oszczedzisz i dla dziecka zdrowiej. Do  pomocy w ogrodku to i z dziecmi pojdziesz.

Niestety, ale ona nie wie nawet co to jest tetra.  No i w życiu by jej do głowy nie przyszło, żeby oszczędzać na komforcie dziecka. No jasne, bo wyciągnie łapę, ludzie jej pampersy dadzą, to nie musi oszczędzać. Taki dzieci mają komfort, że mogą w pościeli jadać. Bezczelna flejtuchowata baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia
56 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Niektórych plam się nie da doprac 

No tak, bo na ten wsi to tylko w oryginalnych dzieci muszą chodzić ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa
1 godzinę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

A jakie to ma znaczenie? Rozstalismy się 

Gówniane. Tak samo jak Ty i te Twoje problemy z d..y wyjęte. 

Pewnie dobrze się bawisz t...a dzido....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

A co przeszkadzaja plamy na kocyku czy posciel? Jak dziecko ubrudzi mi bluzeczke jagodami to nie wyrzucam jej do kosza, chodzi po domu. Sa plamy niespieralne ale nie przesadzajmy, jesli posciel jest wyprana to chyba mozna z niej korzystac.

Swoja droga mam dwojke dzieci, 4 letnie i 3 letnie i nie mam problemow z plamami na poscieli, jeszcze mi sie nic takiego niz zdarzylo zebym nie mogla doprac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, wydaje mi się, że ludzie zareagowaliby przychylniej, gdyby ton Twoich postów była inny. Pomaganie anonimowym osobom nie jest niczyim psim obowiązkiem. Jeśli już wyciągasz rękę po pomoc, lepiej byłoby napisać: „jestem w rozpaczliwej sytuacji”, „nie prosiłabym o wsparcie, gdybym nie znalazła się pod ścianą”, „będę wdzięczna”, „proszę”. Ty zamiast tego dajesz suchy, wręcz niegrzeczny komunikat: „przyjmę to, to i to”. Co to znaczy „przyjmę”? Każdy chętnie coś „przyjmie”, jak parę osób zauważyło.

Ktoś na forum zoferował, że przekaże Ci markowe rzeczy w dobrym stanie. Zamiast odpisać „dziękuję, to fantastyczna propozycja”, odburkujesz coś w stylu: „podaj maila to się odezwę”. Nie, to Tobie zależy, w Twoim interesie jest pierwszej podać maila i czekać na wiadomość. 

Na ofertę z pracy jednej z forumowiczek też wypadałoby odpowiedzieć w cywilizowany sposób: „bardzo dziękuję, chciałabym podjąć pracę, problem polega na tym, że nie znam angielskiego”. Jeśli oczekuje się czegoś od ludzi, warto dać im szansę nas zrozumieć i choć trochę polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc

Nie wiem dlaczego niektóre posty moje nie chcą się dodawać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc

Chciałem napisać że nie będę podawać maila bo potem dostaje pełno głupich wiadomośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Chciałem napisać że nie będę podawać maila bo potem dostaje pełno głupich wiadomośći

No to załóż sobie mail specjalnie do tego celu. Nie podawaj tego, którego używasz na co dzień. Osoba, która chciałaby pomóc, tak samo naraża się na niepożądane wiadomości od obcych ludzi, upubliczniając swój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Autorko, wydaje mi się, że ludzie zareagowaliby przychylniej, gdyby ton Twoich postów była inny. Pomaganie anonimowym osobom nie jest niczyim psim obowiązkiem. Jeśli już wyciągasz rękę po pomoc, lepiej byłoby napisać: „jestem w rozpaczliwej sytuacji”, „nie prosiłabym o wsparcie, gdybym nie znalazła się pod ścianą”, „będę wdzięczna”, „proszę”. Ty zamiast tego dajesz suchy, wręcz niegrzeczny komunikat: „przyjmę to, to i to”. Co to znaczy „przyjmę”? Każdy chętnie coś „przyjmie”, jak parę osób zauważyło.

Ktoś na forum zoferował, że przekaże Ci markowe rzeczy w dobrym stanie. Zamiast odpisać „dziękuję, to fantastyczna propozycja”, odburkujesz coś w stylu: „podaj maila to się odezwę”. Nie, to Tobie zależy, w Twoim interesie jest pierwszej podać maila i czekać na wiadomość. 

Na ofertę z pracy jednej z forumowiczek też wypadałoby odpowiedzieć w cywilizowany sposób: „bardzo dziękuję, chciałabym podjąć pracę, problem polega na tym, że nie znam angielskiego”. Jeśli oczekuje się czegoś od ludzi, warto dać im szansę nas zrozumieć i choć trochę polubić.

Ze wsi jest. Nie czepiają się. Pewnie podstawówkę tylko skończyła, a mama utwierdziła ją w przekonaniu jaka ona wspaniała i mądra jest. 

Ona odpisuje tylko na posty na które może się odgryźć, te z poradami albo ofertami ignoruje-trollllll!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
16 minut temu, Gość Gość Ewa napisał:

Ze wsi jest. Nie czepiają się. Pewnie podstawówkę tylko skończyła, a mama utwierdziła ją w przekonaniu jaka ona wspaniała i mądra jest. 

Ona odpisuje tylko na posty na które może się odgryźć, te z poradami albo ofertami ignoruje-trollllll!!!!!!!

Bo założyłam ten temat w konkretnym celu a nie potrzebuje rad od ludzi którzy mnie nie znają i nie znają mojej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ask
11 godzin temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Starsze jest odpieluchowanie a młodsze jeszcze nie ma roku. Pościel i kocyki dla dzieci się zawsze przydadzą bo się niszczą plamia. Kto ma dzieci ten by takich pytań nie zadawał. 

Każda ilość kocyków i pościeli? Ja mam dwoje dzieci i zapewniam Cię, że pościeli wystarczy mieć dwa komplety a kocyki też dwa wystarczą dla każdego z dzieci. Żeby mieć na wymianę. Nie potrzebujesz KAŻDEJ ilości. Albo coś kręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
6 minut temu, Gość Ask napisał:

Każda ilość kocyków i pościeli? Ja mam dwoje dzieci i zapewniam Cię, że pościeli wystarczy mieć dwa komplety a kocyki też dwa wystarczą dla każdego z dzieci. Żeby mieć na wymianę. Nie potrzebujesz KAŻDEJ ilości. Albo coś kręcisz

To widocznie masz luksusy. W zimę trzeba się czymść przykryć jak jest chłodno wiec kocyki wkazdej ilosc sie przydadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ask
20 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

To widocznie masz luksusy. W zimę trzeba się czymść przykryć jak jest chłodno wiec kocyki wkazdej ilosc sie przydadza. 

Tak, mam luksusy... W postaci kołdry na zimę. Nie rozsmieszaj mnie. Może gdybyś poprosiła grzecznie, a nie roszczeniowo to ktoś by Ci pomógł. A tak to wychodzisz na lenia i brudasa, który uważa że mu się należy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

autorka na każdą propozycję czy dobrą radę odpyskuje a nie po to ktoś ci dobrze radzi żeby ci zrobić na złość. skoro jesteś w takiej ciężkiej sytuacji to albo nie jesteś zaradna albo leniwa innego wyjścia nie ma. swoją postawą niestety udowadniasz że nie warto ci pomagać w żaden sposób.  owszem każdy może ci coś przesłać z rzeczy ale co to da? masz wystarczający dochód by jakoś przeżyć z dziećmi , na dodatek wszystko ciągniesz z socjalu a sama nic nie robisz. myślisz że inni są naiwni?  dobrze wyślę ci rzeczy dla dziecka mogę nawet kupić paczkę pampersów ale nie za darmo. zaproponuj mi co w zamian mogę od ciebie dostać. sorry ale za darmo nic nie ma mogłabyś wykazać się choć minimalnym wysiłkiem ze swojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
5 minut temu, Gość paulinka napisał:

autorka na każdą propozycję czy dobrą radę odpyskuje a nie po to ktoś ci dobrze radzi żeby ci zrobić na złość. skoro jesteś w takiej ciężkiej sytuacji to albo nie jesteś zaradna albo leniwa innego wyjścia nie ma. swoją postawą niestety udowadniasz że nie warto ci pomagać w żaden sposób.  owszem każdy może ci coś przesłać z rzeczy ale co to da? masz wystarczający dochód by jakoś przeżyć z dziećmi , na dodatek wszystko ciągniesz z socjalu a sama nic nie robisz. myślisz że inni są naiwni?  dobrze wyślę ci rzeczy dla dziecka mogę nawet kupić paczkę pampersów ale nie za darmo. zaproponuj mi co w zamian mogę od ciebie dostać. sorry ale za darmo nic nie ma mogłabyś wykazać się choć minimalnym wysiłkiem ze swojej strony

Jak chcesz wyslac za cos, czyli jestes interesowanym babsztylem to wywalaj z tego tematu, kij ci w bary nie musze sie tlumaczyc przed takim zerem jak ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
2 minuty temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Jak chcesz wyslac za cos, czyli jestes interesowanym babsztylem to wywalaj z tego tematu, kij ci w bary nie musze sie tlumaczyc przed takim zerem jak ty !

Podszyw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×