Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość points

zakochałem się ale nie wiem

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość 900ia napisał:

Strzela focha?? Przecież mówisz, że nie rozmawiacie. Więc skąd takie wnioski?

kręci coś ja myślę że on b.dobrze zna dziewczyne.Mało tego byli razem.Zepsuł coś.Dlatego udaje że ma nieśmiałość nie wie jak naprawić błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

kręci coś ja myślę że on b.dobrze zna dziewczyne.Mało tego byli razem.Zepsuł coś.Dlatego udaje że ma nieśmiałość nie wie jak naprawić błąd

Wczoraj chłopak Marek 93 w ciągu kilku minut opisał sytuacje realną a autor miota się dwa dni i nic z tego nie wiemy.Konkretów brak.niby ma plan a okazuje się że nie rozmawia z wybranką.Sytuacja jest przedstawiona w sposób odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
21 minut temu, Gość gość napisał:

kręci coś ja myślę że on b.dobrze zna dziewczyne.Mało tego byli razem.Zepsuł coś.Dlatego udaje że ma nieśmiałość nie wie jak naprawić błąd

koniec tematu, ma kogoś 😞 jestem zwodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 900ia

Skąd wiesz, że ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
29 minut temu, Gość 900ia napisał:

Skąd wiesz, że ma? 😞

przeszperalem facebooka, koles ma jej koleżanki w znajomych i rodzine a ona jego, on lajkuje jej zdjecia wszystko na to wskazujje. Po co mi zawracala doope. Łysy i nie zbyt przystojny wyglądam lepiej. Nienawidzę kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points

poczuła chemie ale co z tego ma faceta, nie wiem co o tym myśleć. Może go nie kocha ale co z tego , same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points

czego chce ode mnie skoro ma kogoś, mam ochotę jej wygarnąć #&#&!#_&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points

pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chjm

Czlowieku, ja tez mam kolege z ktorym mamy wspolnych znajomych i ma nawet w kontaktach moja matke a to jest tylko kolega. To o niczym nie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
9 minut temu, Gość Chjm napisał:

Czlowieku, ja tez mam kolege z ktorym mamy wspolnych znajomych i ma nawet w kontaktach moja matke a to jest tylko kolega. To o niczym nie swiadczy.

ale zobaczylem tez komentarz od kolezanki i bylo jej imie i jakas aluzja do zareczyn. przypadek? Innej osoby o tym imieniu nie było u niego z ktora by tak mial wielu znajomych albo wszystkie mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

daj se siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points

może to przypadek to imie ale za dużo innych wspolni znajomi.. szukalem i wyszukalem cierpienia, po co zajete kobiety zawracaja głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhjkk

Nie mozesz sie jej spytac czy jest zajeta?  Moze sie rozstala albo ja swataja. Moze jest z facetem i chce go rzucic albo jest szczesliwa. Roznie bywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
7 minut temu, Gość Fhjkk napisał:

Nie mozesz sie jej spytac czy jest zajeta?  Moze sie rozstala albo ja swataja. Moze jest z facetem i chce go rzucic albo jest szczesliwa. Roznie bywa. 

ten post co znalazlem jest sprzed roku wiec mozliwe z drugiej strony ten koles swieze zdjecia lajkuje, nie wszystkie.. nie zniose tego chyba dziś nie zasne. Tyle wskazywalo ze mnie chce a teraz nie wiem co o tym myslec, nie chce byc.rym zlym co rozbija zwiazek ale.kocham naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość points napisał:

ten post co znalazlem jest sprzed roku wiec mozliwe z drugiej strony ten koles swieze zdjecia lajkuje, nie wszystkie.. nie zniose tego chyba dziś nie zasne. Tyle wskazywalo ze mnie chce a teraz nie wiem co o tym myslec, nie chce byc.rym zlym co rozbija zwiazek ale.kocham naprawdę

Nie możesz normalne się jej zapytać czy kogoś ma?Ja też mam zdjęcia na fb ze znajomymi i nie jestem z nikim związana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie możesz normalne się jej zapytać czy kogoś ma?Ja też mam zdjęcia na fb ze znajomymi i nie jestem z nikim związana.

nie chodzi o zdjęcia o wspólnych znajomych tj jej rodzina u niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawracam....

Nie dasz rady porozmawiać z nią w 4 oczy i się zapytać czy się z kimś spotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość zawracam.... napisał:

Nie dasz rady porozmawiać z nią w 4 oczy i się zapytać czy się z kimś spotyka?

Dlaczego zawsze tak bardzo wypytujecie i dziurę w pepku wiercicie facetom którzy piszą tego typu tematy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawracam....
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dlaczego zawsze tak bardzo wypytujecie i dziurę w pepku wiercicie facetom którzy piszą tego typu tematy? 

Spytać się nie można czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points

nie mogę spać przez to wszystko, trochę sie uspokoiłem bo te posty i polubienia ktire widziałem sa z 2018, może sie rozstali bo wtedy to wiem ze ktos byl, z drugiej strony zainteresowana a później się trochę dystansuje wiec albo jest ktos albo przez moj brak dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points

ktoś się zna czy kolejnosc likeow jest przypadkowa czy u góry sa ci co polubia ostatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggosc

jak masz na imie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie prościej zaprosić ja na kawę cokolwiek niż robić jakieś śledztwo lajkowe? Ludziom się mózgu lasuja od tych fejbukow. Zachowuj się jak dorosły facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie prościej zaprosić ja na kawę cokolwiek niż robić jakieś śledztwo lajkowe? Ludziom się mózgu lasuja od tych fejbukow. Zachowuj się jak dorosły facet. 

myslisz ze zajeta pojdzie na kawe, teraz rozwazam czy nie jestem tylko po to zeby dawac mile emocje, ale tyle mi dawala znakow przez te pol roku ostatnie, musze to wyjasnic bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie prościej zaprosić ja na kawę cokolwiek niż robić jakieś śledztwo lajkowe? Ludziom się mózgu lasuja od tych fejbukow. Zachowuj się jak dorosły facet. 

Z ciekawości to zrobilem bo cos mi nie.gralo a nie chce sie nadziac, teraz sa sytuację ze strzela focha , a za kilka dni jest ok i albo powodem jest facet albo to przez moje zachowanie. Zreszta sama powiedz czy zainteresowana kobieta sie tak zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawracam....

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie prościej zaprosić ja na kawę cokolwiek niż robić jakieś śledztwo lajkowe? Ludziom się mózgu lasuja od tych fejbukow. Zachowuj się jak dorosły facet. 

 

10 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego zawsze tak bardzo wypytujecie i dziurę w pepku wiercicie facetom którzy piszą tego typu tematy? 

Masz swoje wymądrzanią komuś piszesz a robisz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zajęta to nie pójdzie więc chyba logiczne. Zresztą jak niezajeta i też nie pójdzie to na jedno wyjdzie. Często te znaki to nie są żadne znaki tylko nasze chciejstwo urojone bo się ma klapki na oczach i się nie myśli racjonalnie. Po co tworzyć temat na 30 stron i dumac nad gownem? Zapytaj wprost. Co masz za problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zajęta to nie pójdzie więc chyba logiczne. Zresztą jak niezajeta i też nie pójdzie to na jedno wyjdzie. Często te znaki to nie są żadne znaki tylko nasze chciejstwo urojone bo się ma klapki na oczach i się nie myśli racjonalnie. Po co tworzyć temat na 30 stron i dumac nad gownem? Zapytaj wprost. Co masz za problem? 

zapytam, po prostu się rozczarowalem i muszę pogadac, albo się mylę albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyxix
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zajęta to nie pójdzie więc chyba logiczne. Zresztą jak niezajeta i też nie pójdzie to na jedno wyjdzie. Często te znaki to nie są żadne znaki tylko nasze chciejstwo urojone bo się ma klapki na oczach i się nie myśli racjonalnie. Po co tworzyć temat na 30 stron i dumac nad gownem? Zapytaj wprost. Co masz za problem? 

Moze on jest jakis chory?

Moze ma zeza albo garba albo jest gluchy jak taki jeden tu na forum.Cos jest z nim nie tak.Ide do spania bo za dwa dni wejde a on dalej bedzie myslal czy zagadac do laski czy nie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points

myślałem że to wartosciowa osoba jeżeli się bawi w ktoka i myszke strace resztki zaufania do kobiet , wszystko ze mną w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×