Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moja rodzina ma prawo tak robić?

Polecane posty

Gość gość

Pochodzę z małego miasta ok. 50 tys mieszkańców. Moi rodzice są po rozwodzie, tata znalazł sobie nową kobietę, a mama mieszka sama. Jednak jest zdrowa, pracuje, ma dopiero 55 lat.

Ja mam 25 i zaczęłam nowe zycie, nawet się zaręczyłam z facetem, który mieszka już w ogóle na drugim końcu Polski. I ostatnio moja babcia wyjechała do mnie z pretensjami, ze jestem egoistką, że wyjeżdzam bo powinnam mieszkać z mamą skoro jest samotna.

Wg was postępuje faktycznie egoistycznie, że wyjeżdzam daleko od rodziny, która zainwestowała sporo w moje wykształcenie?

Jestem jedynaczką, powinnam zostać z moim małym miescie żeby mama nie czuła się samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem jedynaczką, powinnam zostać z moim małym miescie żeby mama nie czuła się samotna?

Masz możliwość zamieszkania z drugą połówką w twoim mieście? Jeśli tak to zrób to, a jeśli nie da się połączyć tych dwóch rzeczy to sama zadecyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie nie bardzo da się połączyć bo mój facet ma tam własną firmę i na pewno się nie przeniesie.

Poza tym nie bardzo chcę zostawać w rodzinnym miescie.

To egoizm, że mysle o wlasnym szczęściu, a mama czuje sie samotna bo nie ma faceta, tylko jakies tam kolezanki?

Namawiała mnie żebym znalazła prace w tym miescie, znalzałam w innym to powiedziała, ze jeszcze to miasto da mi popalic i takie tam i ze to nawet lepiej, ze sie wynosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupi gupek

Nikt nie ma prawa posiadac drugiej osoby na wlasnosc chocby nie wiem co, w tyk przypadku to raczej twoja mama bylaby egoistka wymuszajac na tobie zostanie przy niej imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam taką historię, kobieta przez całe życie mieszkała z matką, była z nią do końca jej dni, a teraz jest sama na świecie. 

Matka zadbała, żeby córka  zaspokajała jej potrzeby, ale nie pomyślała o potrzebach córki.

Jak ktoś powiedział: dzieci są dla świata, a nie dla rodziców. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×