Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fcaetpo30

Czy grubaski mają żal do mężczyzn że wolą szczupłe i zgrabne ?

Polecane posty

Gość Fcaetpo30

Jak myślicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba334

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ljty69

Daj spokój grubaskom,gdyby miały żal to zrobiłyby wszystko żeby schudnąć.Poza tym nie uogólniaj,są mężczyźni którzy wolą grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maasaaa

Ja nie mam a czy inne mają to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fcaetpo30
1 minutę temu, Gość Ljty69 napisał:

Daj spokój grubaskom,gdyby miały żal to zrobiłyby wszystko żeby schudnąć.Poza tym nie uogólniaj,są mężczyźni którzy wolą grubsze

Są, racja, ale większość woli szczupłe, ponadto moja koleżanka grubaska, narzeka ze ci którzy deklarują się ze lubią grube to fetyszyści i chodzi im tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Ale co cie to obchodzi? Takiego przegrywa i tak zadna gruba by ni3 chciała, więc gon sie capie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle nie rozumiem tego całego body positivity, równie dobrze niech będzie dżenderystką, to lewackie jest, to po co jej facet?

chyba że jest chora, ale przecież to się reguluje u lekarza, to jest choroba

jakie wymagania, chociaż ma tego faceta

zależy też co to grubaska, dla niektórych rozmiar 40 to już spasła świnia, w internecie wszyscy mają brzuch anorektyczki, du'upę JeLo i biust Pameli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są faceci preferujący grubsze np. Tomasz Kamel, ale nie oszukujmy się to mniejszość.

Pewnie cześć grubych zazdrości szczupłym, tak jak biedni bogatszym itd. Każdemy lepszemu w jakiejś dziedzinie można zazdrościć jeśli tylko nam na tym czymś zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Są faceci preferujący grubsze np. Tomasz Kamel, ale nie oszukujmy się to mniejszość.

Pewnie cześć grubych zazdrości szczupłym, tak jak biedni bogatszym itd. Każdemy lepszemu w jakiejś dziedzinie można zazdrościć jeśli tylko nam na tym czymś zależy

Jak dla mnie to jego przykrywka bo jest kryptogejem. Najczęściej oni mają grube albo brzydkie kobiety bo jest im to obojętne a mają przykrywke. W grubych najczęściej gustuja czarni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiuufiuu

Przestańcie wciskać ludziom chore teorie że każda grubaska ma żal do facetów i do szczupłych kobiet bo tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trochę mają żal, szczególnie te, które rzucają hasłami, że " facet nie pies na kości nie poleci", które uważają, że szczupłe są płaskie bo nie mają biustu w rozmiarze H, tylko np. C itd.

Mam taką koleżankę, która jest przy kości i obmawiała naszą koleżankę, która jest może lekko za chuda, ale i tak atrakcyjniejsza od niej, że jest płaska itd. i nie wie co jej chłopak w niej widzi.

A do mnie z kolei miała żal, że na wyjeździe nie chciałam jeść z nią pizzy i niezdrowych rzeczy cały czas- bo jem je od wielkiego dzwonu, tylko zamiawiałam np. sałatkę, albo jakiś domowy obiad 😛

Tak jakby jej to w czyms przeszkadzało, a przecież każdy zamawia co lubi.

Widać, że ją boli, że jeste przy kości, ale jej zachowanie mi się czasem nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż
28 minut temu, Gość Ljty69 napisał:

.Poza tym nie uogólniaj,są mężczyźni którzy wolą grubsze

Grubsze od wieszaka ale bez nadwagi. Ci od grubasek to desperaci, którzy po takim seksie sami siebie się brzydzą. Kobieta ma w łóżku wyglądać, podniecać kobiecymi kształtami, różnymi wcięciami a nie przypominać zdeptaną na plaży meduzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Fcaetpo30 napisał:

Są, racja, ale większość woli szczupłe, ponadto moja koleżanka grubaska, narzeka ze ci którzy deklarują się ze lubią grube to fetyszyści i chodzi im tylko o seks.

nie chodzi tylko o seks i jakiś fetysz , kobieta powinna mieć trochę ciałka . nie chcę szczupłej wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I prawie się o to pokłóciłyśmy, że zamawiam inne jedzenie od niej bo "przecież co mi szkodzi zjeść pizze". Masakra...

Ale pewnie nie wszystkie przy kości są zawistne, niestety część ma o to ból dupy, a nie chce im się schudnąć.

Większość moich koleżanek przy kości twierdzi, że nic nie je, a jak się je bliżej pozna, to jedzą przede wszystkim niezdrowe rzeczy typu chipsy, jakieś burgery i to bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Fiuufiuu napisał:

Przestańcie wciskać ludziom chore teorie że każda grubaska ma żal do facetów i do szczupłych kobiet bo tak nie jest

Nikt nie pisał tutaj, że każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie chodzi tylko o seks i jakiś fetysz , kobieta powinna mieć trochę ciałka . nie chcę szczupłej wcale .

Ideał to szczupła, ale nie wieszak np. taka Miranda Kerr.

Ideał to rozmiar 36,/38 waga w normie, biust C, zgrabne nogi, talia, niewystający brzuch, lekko zaznaczone biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm000

Oczywiście ..nienawidzę wszystkich facetów i wszystkie kobiety szczuplejsze ode mnie,dysze wręcz z zazdrości żalu i złości wcinając kolejną pizzę...ohhh jak ja Was nienawidzę faceci za to że nie lubicie grubasek i Was kobiety za to że jesteście szczuplejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gość Mmm000

Z pełną buzią się nie pisze 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystko jest kwestia ryja tak naprawdę a nie tuszy . Szczupła ale szpetna ma mniejsze szanse niż spasiona z ładną buzia bo schudnie i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szczupła ale szpetna ma mniejsze szanse niż spasiona z ładną buzia bo schudnie i będzie ok.

Prędzej ta szpetna zrobi się na piękność niż gruba schudnie. Grube chudną tylko na krótką  chwilę, kiedy szukają partnera, później to sobie odbijają w dwójnasób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszystko jest kwestia ryja tak naprawdę a nie tuszy . Szczupła ale szpetna ma mniejsze szanse niż spasiona z ładną buzia bo schudnie i będzie ok.

brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×