Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xddd

U was też na kartach wyborczych na pierwszym miejscu do głosowania był Liroy /Korwin /Braun xd ?

Polecane posty

Gość Cycu xddd

Ja głosowałem na Pis bo oni są za kościołem i popierają kościół obstając za nim a ta partia wiosna co to tam są posłowie z Po to nie popierają kościoła i są przeciwko kościołowi w Polsce .A Kaczyński podtrzymuje żeby kościół był w kraju i nie upadł .Po by doprowadziły że kościół by w kraju upadł dobrze że są na trzecim miejscu i mają tylko jak to rozumiem trzy mandaty poselskie a pis ma 27 mandatów 🙂 najlepsze że na pierwszym miejscu karty do głosowania był liroy xd nIE było na kogo tam głosować bo niby na kogo oddać głos na jakieś tam koalicje tak jak ta liroya korwina i brauna albo żeby oddać głos na kukiz 15 xd to tak jakby oddać głos na palikota xd naprawdę lepiej było już poprzeć pis bo chociaż są za kościołem i nie będzie rozłamu wiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

a wy byście na kogo swój głos oddali ? bo ta lista wyborcza nie była zachwycająca jak można dopuścić do parlamentu europejskiego takie partie jak jakiś kukiz 15 albo jakieś tam korwiny liroye i brauny ? no już to by było poważne ? moim zdaniem już lepiej wybrać mniejsze zło jakby to ktoś ocenił i wybrać Pis .No tam nie było na kogo głosować same jakieś ludzie którzy mogą robić jedynie rozłam pod pałacem prezydenckim a nie być reprezentantami naszego państwa za granicą .Dla mnie lepiej już żeby było Pis tam może ktoś powie że to też strzał sobie w głowę ale co wolicie żeby nas reprezentował taki ktoś jak Kukiz albo Liroy NO to już było by naprawdę upadek naszego państwa i pewnie by to nie wyszło nam na dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×