Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość ISUKOxD
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A gdzie pokrywka na twój dzban trolu?

w twojej peesdzie swiniorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
Przed chwilą, Gość 100% napisał:

ISUKOxD czyli królowa Juciuba i redaktor bezczelna zapłacisz za to wszystko obiecuję prawnie pomyśleć ze takie coś zajmuje stanowisko 

będziesz myśleć podczas siorbania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
3 minuty temu, Gość Itsuko wtf haha napisał:

Słabe te wasze projekty. Ale czego się spodziewać po mangozyebach. 

WTFto  bedziesz miala jak wykurzę twoje male żywe wibratory metodą zgniatania za pomocą kopów xD wszystko dla ciebie wieprzu xD tylko zebys stopy nie wciagnela tym czarnym lochem ktore masz poniżej pola wylęgowego dla wszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
11 minut temu, Gość gość napisał:

Niech się wezmą za Wieczorną która nęka ludzi od kilku lat między innymi pedofilią i nawet tutaj wyżej obleśniara pisze o wszach na pipie czy wyzywa ludzi od dzivek. To ciebie nie boli porypańcu? 

podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD

ale tu syf, zbzikowała locha z tej obsesji na tle nimfy i sie zaczelo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
3 minuty temu, Gość ISUKOxD napisał:

będziesz myśleć podczas siorbania xD

SZIUP, SZIUP,CHLIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
2 minuty temu, Gość ISUKOxD napisał:

WTFto  bedziesz miala jak wykurzę twoje male żywe wibratory metodą zgniatania za pomocą kopów xD wszystko dla ciebie wieprzu xD tylko zebys stopy nie wciagnela tym czarnym lochem ktore masz poniżej pola wylęgowego dla wszy xD

Widać żes gruby pryszczaty przegryw z karaczana który tworzy trole myśląc że rozpracowuje jakaś tajną misję 🤣 kapucyna na bank walisz do lasek z mangi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Beka napisał:

Widać żes gruby pryszczaty przegryw z karaczana który tworzy trole myśląc że rozpracowuje jakaś tajną misję 🤣 kapucyna na bank walisz do lasek z mangi. 

powiedziała obła locha bez grama wcięcia w talii i z flakami zamiast cycków, nosem jak uposledzona i rzadkimi strakami xD dobre xD przy twoim starym to jestem brad pitt daunie a zreszta nie to najwazniejsze, ciemie menel nawet nie zaleje bo nie bedzie potem insektow z palki zrzucal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
3 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Kupojad!!!!!!

wieczorna to lubi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Beka napisał:

Widać żes gruby pryszczaty przegryw z karaczana który tworzy trole myśląc że rozpracowuje jakaś tajną misję 🤣 kapucyna na bank walisz do lasek z mangi. 

Macie obrońcy Wieczornej jej kulturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość ISUKOxD napisał:

WTFto  bedziesz miala jak wykurzę twoje male żywe wibratory metodą zgniatania za pomocą kopów xD wszystko dla ciebie wieprzu xD tylko zebys stopy nie wciagnela tym czarnym lochem ktore masz poniżej pola wylęgowego dla wszy xD

Czytasz się? Myślisz? Jak ktoś przejzy ten temat to się okaze, że 99% wpisów to hejt na wieczorną. Chcecie dobrze, a sobie pogorszcie. Takiego  gnoju jak tutaj to dawno nie czytałam. A ty wiedziesz prym Dragonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDD

IOkazujesz swoją płytkość i słabość , ty nie myślisz rozwielitki tego nie potrafią która założyła temat wesoła wdówka czy szarytka stawiam na wdowkę siorbala ci czy dalej siorbie sputniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czytasz się? Myślisz? Jak ktoś przejzy ten temat to się okaze, że 99% wpisów to hejt na wieczorną. Chcecie dobrze, a sobie pogorszcie. Takiego  gnoju jak tutaj to dawno nie czytałam. A ty wiedziesz prym Dragonie.

Na jej chore teksty o wszach na pipie (kierowanych do ofiary, którą nęka od 3 lat, w tym pedofilią i molestuje) czy do chłopaka wyżej o waleniu do mangi i pryszczach masz wybiórczą ślepotę? Ludzie mają prawo się bronić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
2 minuty temu, Gość DDDDD napisał:

IOkazujesz swoją płytkość i słabość , ty nie myślisz rozwielitki tego nie potrafią która założyła temat wesoła wdówka czy szarytka stawiam na wdowkę siorbala ci czy dalej siorbie sputniku

wywalaj starej żorżecie lizać, masz ksywę 447 od dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arch Gabriel

nimfeta zaloguj się, prw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Na jej chore teksty o wszach na pipie (kierowanych do ofiary, którą nęka od 3 lat, w tym pedofilią i molestuje) czy do chłopaka wyżej o waleniu do mangi i pryszczach masz wybiórczą ślepotę? Ludzie mają prawo się bronić!

Człowieku, nie wiem gdzie to pisała, nie czytałam . To, że siedzisz tu 24 na dobe i nie masz swojego życia to nie znaczy że każdy tak ma. Pisze jak to wyglada z boku czytajac ten temat - hejt na wieczorną. I nawet jesli taka była  i jest to ten temat świadczy na jej korzyść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Człowieku, nie wiem gdzie to pisała, nie czytałam . To, że siedzisz tu 24 na dobe i nie masz swojego życia to nie znaczy że każdy tak ma. Pisze jak to wyglada z boku czytajac ten temat - hejt na wieczorną. I nawet jesli taka była  i jest to ten temat świadczy na jej korzyść. 

liż jej, proszę :( wszy ci niestraszne przeciez :( tylko zamknij japsko glupie bo nikt tobie nie bedzie setny raz cofal schizofrenii xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Agatkasratka napisał:

Jeszcze o Szczurzym ryju grubych nogach I  łysieniu chora stalkerko 😕

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

liż jej, proszę 😞 wszy ci niestraszne przeciez 😞 tylko zamknij japsko glupie bo nikt tobie nie bedzie setny raz cofal schizofrenii xd

Dragon ISUKO żenujacy jestes. Zboku, poczytaj tu swoje wpisy. Przewodzisz w hejcie i w obscenicznych opisach. I z tego co pamietam to ty masz schizofrenie. Nawet nie potrafisz przeczytac i zrozumiec logicznie co przeczytałes. " Liz liz liz " żalosny frajer, ktory ma obsesje i manie. A teraz odpisz z  u-umlautem - jesli  wg rozumiesz o co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dragon ISUKO żenujacy jestes. Zboku, poczytaj tu swoje wpisy. Przewodzisz w hejcie i w obscenicznych opisach. I z tego co pamietam to ty masz schizofrenie. Nawet nie potrafisz przeczytac i zrozumiec logicznie co przeczytałes. " Liz liz liz " żalosny frajer, ktory ma obsesje i manie. A teraz odpisz z  u-umlautem - jesli  wg rozumiesz o co chodzi. 

Z umlautem pisze pedofilka której liżesz pipsko. Dowiem się kim jesteś bo mam prawo wiedzieć kto mnie szkaluje. Idź do stojaka wleź. Jeśli wiesz o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal mi was

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Żal mi was napisał:

🤣

Ty już lepiej dzisiaj siedź cicho. Dość się dzisiaj napłaszczyłaś pod stopami Lolitki. Upokorzenie pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość ISUKOxD napisał:

Z umlautem pisze pedofilka której liżesz pipsko. Dowiem się kim jesteś bo mam prawo wiedzieć kto mnie szkaluje. Idź do stojaka wleź. Jeśli wiesz o czym mówię.

Ty piszesz z umlautem i uzywasz wielu nikow. Jest tu wieksza czesc twoich wpisow. To ty szkalujesz, obrazasz, wyzywasz, piszesz obceniczne teksty. Sprawdzaj co chcesz. Po tym co tu wypisujesz, non stop zresztą, bo zakładasz na wieczorną w kolko tematy jestes udupiony, lezysz i kwiczysz.

 Ukreciles sam bicz na siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wieczus to świnia Lolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ty piszesz z umlautem i uzywasz wielu nikow. Jest tu wieksza czesc twoich wpisow. To ty szkalujesz, obrazasz, wyzywasz, piszesz obceniczne teksty. Sprawdzaj co chcesz. Po tym co tu wypisujesz, non stop zresztą, bo zakładasz na wieczorną w kolko tematy jestes udupiony, lezysz i kwiczysz.

 Ukreciles sam bicz na siebie. 

W tym momencie mnie pomówiłaś. Powodzenia w udowadnianiu swoich oszczerstw xD Będziesz mi bulić ostre odszkodowanie psycholko xD Nawet Wieczorna pisze że jej ciebie żal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pedofilka się samozaorała do potęgi 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No piszę i co z tego? Każdy normalny człowiek widzi co się tutaj dzieje. Wyjëbane mam w to co kto o mnie myśli. Nie potrzebuję obrony jakiejś żałosnej psycholki która totalnie nie ogarnia kto tutaj jest kim i wygraża się prawnikami jak ostatnia idiötka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Pedofilka się samozaorała do potęgi 😅

Totalnie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
3 minuty temu, Gość ISUKOxD napisał:

W tym momencie mnie pomówiłaś. Powodzenia w udowadnianiu swoich oszczerstw xD Będziesz mi bulić ostre odszkodowanie psycholko xD Nawet Wieczorna pisze że jej ciebie żal xD

Haha dobre😂  Nie rozsmieszaj mnie, po tym co tu wypisujesz grozisz mi? 😂 Żart dnia. Czlowieku jestes udupiony. 3/4 wpisów to twoj hejt i obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxD
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No piszę i co z tego? Każdy normalny człowiek widzi co się tutaj dzieje. Wyjëbane mam w to co kto o mnie myśli. Nie potrzebuję obrony jakiejś żałosnej psycholki która totalnie nie ogarnia kto tutaj jest kim i wygraża się prawnikami jak ostatnia idiötka.

hahahahaahaha xD zwrot akcji na kafetełe xD Masz ...ko strasząca prawnikami i nie rozróżniająca z kim pisze za swoje xD Jeszcze ciebie wieczorna pojechała xD bądź teraz konsekwentna i jej cały czas broń!! z bogiem buahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×