Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość wieczi napisał:

mam beke z ciebie że jesteś prawiczkiem, mam problem że jesteś nonlifem bez zycia siedzącym tutaj cały dzień pomimo tego że też taka jestem, nimfeta nie pisz z gościa, słaba  manipulacja, nie zabawny żart, coś o kale, coś o seksualności, nienawiść i jad, obleśny chory psychicznie tekst, projekcja, napad histerii, nie inteligentna agresywna obleśna prymitywna riposta, diagnoza choroby psychicznej 

W punkt. U niej jest nieustannie projekcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczi
5 minut temu, Gość gość napisał:

co ten marcin odwalał xD?

hop hop, nie fajnie, beka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To, że tak się angażujecie w dyskusję stworzonych przez siebie postaci mających waszym zdaniem odpowiedniki w realu jest dziwne z punktu widzenia normalnego człowieka.  Ile nienawiści trzeba mieć w sobie, ile zawzietosci w jej przelewaniu na osobę,  która nic wam nie zrobiła oprócz niepoddawania się waszym manipulacjom i próbom zniszczenia jej. A wam ciągle mało. Iloma nickami ja obdarzyliscie,  by się nad nią pastwić? Ostatnie to kiełbasa i wieczorna. Pokazujecie tym tylko swoją małość,  bezradność i bezmyślność, bo ani wy przez to nie czynicie siebie lepszymi ani ona nie staje się gorsza.

Co ty gadasz? Wieczorna nękała Kiełbasę więc czemu je stawiasz na równi? I co "naszym zdaniem"? Przecież chyba widzisz że baba nawet tutaj wyżej  pisze? To co "naszym zdaniem" istniejąca? Normalna jesteś? To ty też nie istniejesz na tej zasadzie.

A póki co bronisz sprawców i plujesz w twarz jej latami prześladowanym ofiarom. Sama się teraz angażujesz pisząc taki długi komentarz. Swoją małość pokazujesz, oceniając sytuację w ciemno i już opowiadając się po jakiejś stronie i moralizując. Świeć przykładem zamiast moralizować hipokrytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psy szczekajo

Lejla gat mi on maj niz 👩‍🎤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Nagminne pisanie o sobie w trzeciej osobie to oznaka narcyzmu i manii wielkościowej właśnie. Plus gigantyczne wołanie o uwagę. Podobnie jak to całe robienie z siebie jakiejś enigmy, naginanie diagnoz na swój użytek ('ja mam autyzm, ale mój jest wybiórczy' ) czy w ogóle pomyślenie, że autorka tematu mogłaby się pod nią podszywać ileś tam czasu...Gdzie każda normalna osoba z boku widzi, że to totalnie inne osoby i styl pisania.

 Wiecznie tylko "ja, ja i ja" u tej Wieczornej. Typowy narcyzm. I jednocześnie projekcja, bo większości z tych dziewczyn, za którymi ta stalkerka latała jak pies w rui, właśnie manię wielkościową zarzucała...

To samo z histerią. Komuś pisze o histerii a tak naprawdę to  ona jest jedyną osobą która się tutaj agresywnie rzuca w ostatniej godzinie. Reszta pisze spokojnie.

Ona wymaga porządnego leczenia psychiatrycznego. I to nie tylko w kwestii tych ostrzejszych zaburzeń jak urojenia czy ta pdofilia ale też narcyzm, histeryczność itd. To jej zaczepianie ofiar też może mieć takie tło, że ona chce uwagi od nich. Bo w życiu realnym jej nie dostaje.

Piszesz bardzo napastliwie,  masz osobista urazę? Twoje wypowiedzi są pełne emocji, zarzutów, oskarżeń a przecież każdy wie jak sytuacja wygląda,  kto jest autorem tych wszystkich inwektywow i wulgaryzmów. Czytam was i dochodzę do wniosku, że wasze poczucie wartości jest mocno nadwyrężone przez zawiść, nie możecie znieść faktu, że ktoś jest od was lepszy, ma umiejętności którymi się nie chwali, nie zależy jej.na poklasku czy podziwie a jednocześnie wychodzi zwycięsko z każdej potyczki z wami. Ani włamyw do jej komputera czy telefonu, utrudnianie jej życia, próby jej zniszczenia nie załamały jej a wręcz przeciwnie,  uczyniły ja silniejszą. Dlaczego was czynią słabszymi? Ku refleksji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Psy szczekajo napisał:

Lejla gat mi on maj niz 👩‍🎤

Pajacowanie i kpiny cie nie uratują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Psy szczekajo napisał:

Lejla gat mi on maj niz 👩‍🎤

A ty z nimi. Ale dla ciebie uczestniczenie w rozmowie z normalnymi ludźmi na forum to i tak nobilitacja więc ciesz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Piszesz bardzo napastliwie,  masz osobista urazę? Twoje wypowiedzi są pełne emocji, zarzutów, oskarżeń a przecież każdy wie jak sytuacja wygląda,  kto jest autorem tych wszystkich inwektywow i wulgaryzmów. Czytam was i dochodzę do wniosku, że wasze poczucie wartości jest mocno nadwyrężone przez zawiść, nie możecie znieść faktu, że ktoś jest od was lepszy, ma umiejętności którymi się nie chwali, nie zależy jej.na poklasku czy podziwie a jednocześnie wychodzi zwycięsko z każdej potyczki z wami. Ani włamyw do jej komputera czy telefonu, utrudnianie jej życia, próby jej zniszczenia nie załamały jej a wręcz przeciwnie,  uczyniły ja silniejszą. Dlaczego was czynią słabszymi? Ku refleksji.

 

Ehhhhh..Można było się spodziewać u pedofilki ze schizofrenią takiego zagrania. Ona w to wszystko wierzy. Tylko nie tracić nerwów. WiecxDzorna to  manipulator z niedorozwojem umysłowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ehhhhh..Można było się spodziewać u pedofilki ze schizofrenią takiego zagrania. Ona w to wszystko wierzy. Tylko nie tracić nerwów. WiecxDzorna to  manipulator z niedorozwojem umysłowym. 

Inwektyw ciąg dalszy, tym ciekawsze ze wieczorna to twój projekt, wiec wiesz lepiej jaki jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ehhhhh..Można było się spodziewać u pedofilki ze schizofrenią takiego zagrania. Ona w to wszystko wierzy. Tylko nie tracić nerwów. WiecxDzorna to  manipulator z niedorozwojem umysłowym. 

Chłopie co to za ...ka od tych wywodów psychologicznych? To sama Wieczorna czy serio jakaś oszolomka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ehhhhh..Można było się spodziewać u pedofilki ze schizofrenią takiego zagrania. Ona w to wszystko wierzy. Tylko nie tracić nerwów. WiecxDzorna to  manipulator z niedorozwojem umysłowym. 

To Wieczorna pisze? Jezu jaki to jest zjêb. Ale możliwe że chce w ten sposób odwrócić uwagę od swojego setnego samozaorania dzisiaj tutaj w temacie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty

Mój trzeci wpis- nie wycofuję się ze stwierdzeń o was stalkerach jako o łajnie i scierwie. Ten co straszył policja - podać ci adres? Może do ministra, teraz będzie nowy. Wylazicie jak glisty. Przecież mundurowi siedzą tu cały czas, studenci ds bezpieczeństwa chyba tez,popełniacie tyle błędów że mam zabawę . Błędy wypunktuję ale nie tu, właściciele wp kafeterii i innych tez są odpowiedzialni. Nabiliście sobie postów?  Takie mendy jak wy należy wyłapać , obojętnie jaki zawód wykonują  i tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To Wieczorna pisze? Jezu jaki to jest zjêb. Ale możliwe że chce w ten sposób odwrócić uwagę od swojego setnego samozaorania dzisiaj tutaj w temacie 😅

to nie jest samozaoranie tylko "manipulacja"

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Chłopie co to za ...ka od tych wywodów psychologicznych? To sama Wieczorna czy serio jakaś oszolomka? 

prawda jest taka że wieczorna dużo razy takimi sposobami się broniła, bardzo często. Wieczorna to rasowy typowy prawdziwy świr - czubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Fakty napisał:

Mój trzeci wpis- nie wycofuję się ze stwierdzeń o was stalkerach jako o łajnie i scierwie. Ten co straszył policja - podać ci adres? Może do ministra, teraz będzie nowy. Wylazicie jak glisty. Przecież mundurowi siedzą tu cały czas, studenci ds bezpieczeństwa chyba tez,popełniacie tyle błędów że mam zabawę . Błędy wypunktuję ale nie tu, właściciele wp kafeterii i innych tez są odpowiedzialni. Nabiliście sobie postów?  Takie mendy jak wy należy wyłapać , obojętnie jaki zawód wykonują  i tego się trzymam.

Ty sobie uważaj. Bezmózgowcu wtrącający się do sytuacji bez elementarnej wiedzy o niej. Oczywiście z gościa. 

Wiedz że w tej chwili bronisz Wieczornej, a więc osoby oskarżanej o czynności pedofilskie (art 200b między innymi) oraz uporczywe nękanie (art 190 kodeksu karnego) na podstawie tego, że uroilaś sobie, że Wieczorna nie istnieje 😂 

Albo jesteś samą stalkerką i strach ciebie obleciał, albo z głupoty wpierdzielasz się w prawne problemy. 

W sieci nikt nie jest anonimowy. Widzę bekę twoich znajomych jak zobaczą opis w którym się sama odnalazłaś 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Fakty napisał:

 

Mój trzeci wpis- nie wycofuję się ze stwierdzeń o was stalkerach jako o łajnie i scierwie

 

A jednak właśnie takiego stalkera i to jeszczd z rysem pedofilskim, w postaci wieczornej, bronisz. Mam nadzieję że niedługo podpiszesz się pod swoimi słowami broniącymi pedofilki imieniem, nazwiskiem i zdjęciem. Lepiej już usuń fejsa. Broniąc pedofilki mocno zahaczysz o artykuł 200 b czyli propagowanie pedofilii. Balansujesz na cienkiej linii. O ile nie jestes nią sama bo chyba nie wierze w kogoś tak głupiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnie
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Piszesz bardzo napastliwie,  masz osobista urazę? Twoje wypowiedzi są pełne emocji, zarzutów, oskarżeń a przecież każdy wie jak sytuacja wygląda,  kto jest autorem tych wszystkich inwektywow i wulgaryzmów. Czytam was i dochodzę do wniosku, że wasze poczucie wartości jest mocno nadwyrężone przez zawiść, nie możecie znieść faktu, że ktoś jest od was lepszy, ma umiejętności którymi się nie chwali, nie zależy jej.na poklasku czy podziwie a jednocześnie wychodzi zwycięsko z każdej potyczki z wami. Ani włamyw do jej komputera czy telefonu, utrudnianie jej życia, próby jej zniszczenia nie załamały jej a wręcz przeciwnie,  uczyniły ja silniejszą. Dlaczego was czynią słabszymi? Ku refleksji.

 

Przykro mi to pisać, ale jak masz ładny i bogaty język, i może nawet (oby) dobre intencje, tak jesteś niezbyt mądra i zaburzona. Proponuję iść na terapię celem rozwiązania własnych problemów, a potem się bawić w terapeutyzowanie innych. Bo póki co niestety szkodzisz. Twój wszechwiedzący ton, ocenianie sytuacji w ciemno i takie obrzydliwe bronienie znanej przecież wszystkim stalkerki jest obrzydliwe. Nawet nieznajomość sytuacji ciebie nie tłumaczy, bo mądry i dojrzały człowiek sprawdza informacje i stan faktyczny, zanim się będzie o czymś wypowiadać.

Jak "każdy wie jak sytuacja wygląda"? "Każdy"-  czyli ty? Bo póki co jedynie ty tutaj jesteś spoza naszego stałego grona i nie kumasz w ogóle co się dzieje.

Wkręciłaś sobie w tej chorej głowie (dziewczyno ty masz schizofrenię -  może stąd to utożsamienie z wieczorną, bo swój do swojego ciągnie) że Wieczorna (która choćby tutaj przed chwilą, czy w milionie innych miejsc na Kafeterii cały czas się udziela, więc naprawdę nie jest jakimś wymagającym czelejndżem żeby sprawdzić, czy taka osoba realnie istnieje) nie istnieje i piszesz te swoje kocopoły siejąc ferment...

Ty się o stalkerce całej rodziny Małysza czy Trynkiewiczu wypowiadasz neutralnie? Bez emocji? Bo takie rzeczy (stalking i molestowanie seksualne) Wieczorna ma na koncie. A ty do nas piszesz, że mamy ją obdarzać miłością? Jak śmiesz w ogóle? Kpisz czy o drogę pytasz?Jasne że mam urazę, że mimo wysiłków ofiar taki śmieć dalej bytuje na tym forum i nie wiadomo, czy kogoś nie podżega do samobójstwa, a policja się po raz kolejny ośmiesza i pokazuje własną nieprzydatność. 

A tutaj kilka screenów osoby którą bronisz. Osoby nękającej dziewczynę na chemii, osoby molestującej ładną forumowiczkę, osoby stalkującej, życzącej gwałtu i piszącej pedofilskie teksty htt ps://zap odaj.ne t/b8e0952 74f269.png.html

Obawiam się, że faktycznie pochodzisz z dysfunkcyjnej rodziny i niejako nawykowo bronisz oprawcy. Inaczej twojego postępowania nie da się wtyłumaczyć. I ta mania, te teksty o komputerze czy telefonie (tym akurat Wieczorna groziła swoim ofiarom). Wymagasz terapii. Możesz mnie nienawidzić za te słowa prawdy ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnie
8 minut temu, Gość gość napisał:

to nie jest samozaoranie tylko "manipulacja"

prawda jest taka że wieczorna dużo razy takimi sposobami się broniła, bardzo często. Wieczorna to rasowy typowy prawdziwy świr - czubek.

Dzisiaj przegięła w takim razie. Widać kto to pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość PoDobrejStronieMocy napisał:

Powiem tak wieczorna. Kimkolwiek nie jesteś już nie mogę patrzeć na to jak niszczysz ludzi tutaj za nic. Najczesciej z zazdrości o to że są lepsi od ciebie w wielu dziedzinach. Wczoraj weszłam tutaj na chwile na niedzielnych zakupach stojac w kolejce  i znowu nie dało się tutaj  zrelaksować przez twoje chore i zboczone hejty pod adresem roznych ofiar. Mam dosyć tej mowy nienawisci.

Wrzucam wiec coś co ciebie ty materialistyczny, zakuty, niespełniony łbie zaboli. Paragony z wczorajszych zakupów. Poszalałam z torebkam i kieckami i i dwa tysiące poszło. Nigdy się nie przechwalam niczym.Ale po raz pierwszy w życiu mam ochotę coś takiego zrobić. Moze jak twoja zazdrosc wobec innych kobiet siegnie zenitu i znowu bedziesz miec atak nerwowy to sie opamietasz ze nie tedy droga chory czlowieku. 

Pamiętaj łbie że takie negatywne emocje i niszczenie niewinnych kobiet i mężczyzn nie zaprowadzi ciebie do czegokolwiek dobrego. Taka karma. Na czerwon zakryte dane przed twoja stalkerska natura. Na niebiesko to co masz widzieć. Czyli data i kwota. Przemyśl czy zamiast zrobić coś dobrego albo nawet sobie zrobic przyjemnosc i zarobic na cos czy sobie nawet kupic to czy lepiej ludzi w sieci niszczyc? Pomysl raz w zyciu nad tym przegrywko marnujaca zycie w sieci. 

Noxie, nad ktora mimo ze to osoba w trudnej sytuacji  zyciowej tez sie pastwilas pisalas, ze to co ona tutaj wrzuca to badziewie. Moich paragonow juz tak raczej nie skwitujesz.  😁 Duś się swoja zawiscia.

Paragon nr 1 htt ps://im gur.com /a/L9Qau5d (usunac 3 spacje) Paragon nr 2 htt ps://im gur.com/a/g nJWVYw (usunac 3 spacje) 

Autorko czy ty się dobrze czujesz? Masz jakąs obsesje na wieczorną. Skad wiesz kiedy ona pisze? Nie masz na to 100% pewnosci. Nienormalne jest to co się dzieje na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Autorko czy ty się dobrze czujesz? Masz jakąs obsesje na wieczorną. Skad wiesz kiedy ona pisze? Nie masz na to 100% pewnosci. Nienormalne jest to co się dzieje na tym forum.

W 95% ona sama się do tego przyznaje i tak się dzieje na kowbojkach czy tu. Tutaj tez wyzej pisze. Ktoś zacytował wszystkie 5 jej komentarzy. No niestety wygodnie nęka się z gościa bo potem takie jelenie jak ty (bez obrazy, ale flaki mi się przewracają jak widzę bronienie kogoś kto tyle osób starał się skrzywdzić) będą jej bronić. Paranoja. I nie jestem autorka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serio kogoś obchodzi jakis paragon. Pisania na 4 strony 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Obiektywnie napisał:

Przykro mi to pisać, ale jak masz ładny i bogaty język, i może nawet (oby) dobre intencje, tak jesteś niezbyt mądra i zaburzona. Proponuję iść na terapię celem rozwiązania własnych problemów, a potem się bawić w terapeutyzowanie innych. Bo póki co niestety szkodzisz. Twój wszechwiedzący ton, ocenianie sytuacji w ciemno i takie obrzydliwe bronienie znanej przecież wszystkim stalkerki jest obrzydliwe. Nawet nieznajomość sytuacji ciebie nie tłumaczy, bo mądry i dojrzały człowiek sprawdza informacje i stan faktyczny, zanim się będzie o czymś wypowiadać.

Jak "każdy wie jak sytuacja wygląda"? "Każdy"-  czyli ty? Bo póki co jedynie ty tutaj jesteś spoza naszego stałego grona i nie kumasz w ogóle co się dzieje.

Wkręciłaś sobie w tej chorej głowie (dziewczyno ty masz schizofrenię -  może stąd to utożsamienie z wieczorną, bo swój do swojego ciągnie) że Wieczorna (która choćby tutaj przed chwilą, czy w milionie innych miejsc na Kafeterii cały czas się udziela, więc naprawdę nie jest jakimś wymagającym czelejndżem żeby sprawdzić, czy taka osoba realnie istnieje) nie istnieje i piszesz te swoje kocopoły siejąc ferment...

Ty się o stalkerce całej rodziny Małysza czy Trynkiewiczu wypowiadasz neutralnie? Bez emocji? Bo takie rzeczy (stalking i molestowanie seksualne) Wieczorna ma na koncie. A ty do nas piszesz, że mamy ją obdarzać miłością? Jak śmiesz w ogóle? Kpisz czy o drogę pytasz?Jasne że mam urazę, że mimo wysiłków ofiar taki śmieć dalej bytuje na tym forum i nie wiadomo, czy kogoś nie podżega do samobójstwa, a policja się po raz kolejny ośmiesza i pokazuje własną nieprzydatność. 

A tutaj kilka screenów osoby którą bronisz. Osoby nękającej dziewczynę na chemii, osoby molestującej ładną forumowiczkę, osoby stalkującej, życzącej gwałtu i piszącej pedofilskie teksty htt ps://zap odaj.ne t/b8e0952 74f269.png.html

Obawiam się, że faktycznie pochodzisz z dysfunkcyjnej rodziny i niejako nawykowo bronisz oprawcy. Inaczej twojego postępowania nie da się wtyłumaczyć. I ta mania, te teksty o komputerze czy telefonie (tym akurat Wieczorna groziła swoim ofiarom). Wymagasz terapii. Możesz mnie nienawidzić za te słowa prawdy ale cóż.

Przeczytaj zarzuty, jakie mi postawiłaś a następnie pod ich kątem powtórnie swój post. Mam nadzieje, ze jesteś na tyle inteligentna i niezakłamana, by wyciągnąć odpowiednie wnioski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja ... haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxd
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Serio kogoś obchodzi jakis paragon. Pisania na 4 strony 😃

Wieczorną tak bo sr(ała komentarzami i agresją jak szalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOxd
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Autorko czy ty się dobrze czujesz? Masz jakąs obsesje na wieczorną. Skad wiesz kiedy ona pisze? Nie masz na to 100% pewnosci. Nienormalne jest to co się dzieje na tym forum.

Obciągnij jej laska xD Serio xD Kochasz takie klimaty, więc to po prostu zrób, zamiast bronić pedofilki i stalkerki. Bronienie kogoś takiego mnie drażni. Ale jeśli jej poliżesz w domowym zaciszu, żeby spełnić swoją nieudaną misję zbawiania świata? Masz moje błogosławieństwo. Idź jej liż. Plis xD Liż i to już xD Wieczorna to lubi i przez kilka dekad życia nie znalazła chętnych, może to ty będziesz jej pierwszym języczkiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W 95% ona sama się do tego przyznaje i tak się dzieje na kowbojkach czy tu. Tutaj tez wyzej pisze. Ktoś zacytował wszystkie 5 jej komentarzy. No niestety wygodnie nęka się z gościa bo potem takie jelenie jak ty (bez obrazy, ale flaki mi się przewracają jak widzę bronienie kogoś kto tyle osób starał się skrzywdzić) będą jej bronić. Paranoja. I nie jestem autorka. 

Ja tu nikogo nie bronie. Tu zawsze byl hejt i chamstwo. Nie czytam tak tematów jak wy, nie zauwazam  tej wieczornej. Moze nie rozpoznaje, bo hejt był tu zawsze. To może być każdy. Ale jak na razie to częściej tu się pojawiają tematy tak samo chamskie adresowane do wieczornej.

Nie wiem kto to wieczorna i kiedy pisze z gościa, ale inni też mogą to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ISUKOxd napisał:

Obciągnij jej laska xD Serio xD Kochasz takie klimaty, więc to po prostu zrób, zamiast bronić pedofilki i stalkerki. Bronienie kogoś takiego mnie drażni. Ale jeśli jej poliżesz w domowym zaciszu, żeby spełnić swoją nieudaną misję zbawiania świata? Masz moje błogosławieństwo. Idź jej liż. Plis xD Liż i to już xD Wieczorna to lubi i przez kilka dekad życia nie znalazła chętnych, może to ty będziesz jej pierwszym języczkiem xD

Jesteś obleśny i wulgarny,dlatego masz takie a nie inne chętne na twoj jezyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejne urojenia histeryczki która porównuje 4 strony podniety zakupami do moich 5 komentarzy. Przecież ten temat to właśnie jest marna prowokacja która miała spowodować że włączę się w dyskusję by histeryczna pöyeba mogła pokazać że niby jestem be a ona idąca w stronę światła  współczuję komukolwiek kto łyka pierdy tej wariatki. O ile w ogóle jest ktokolwiek taki na poziomie wyższym niż stulejarz pràwik w wieku lat 30. Tak trzymać Jedyna osobą której zamiast terapii u psychologa potrzebny jest psyhiatra który gruntownie przebada ci czerep 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISUKOXD
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kolejne urojenia histeryczki która porównuje 4 strony podniety zakupami do moich 5 komentarzy. Przecież ten temat to właśnie jest marna prowokacja która miała spowodować że włączę się w dyskusję by histeryczna pöyeba mogła pokazać że niby jestem be a ona idąca w stronę światła  współczuję komukolwiek kto łyka pierdy tej wariatki. O ile w ogóle jest ktokolwiek taki na poziomie wyższym niż stulejarz pràwik w wieku lat 30. Tak trzymać Jedyna osobą której zamiast terapii u psychologa potrzebny jest psyhiatra który gruntownie przebada ci czerep 

BLE, BLE, BLE, BLE, BLE 🕵🕵🕵🕵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość ISUKOxd napisał:

Obciągnij jej laska xD Serio xD Kochasz takie klimaty, więc to po prostu zrób, zamiast bronić pedofilki i stalkerki. Bronienie kogoś takiego mnie drażni. Ale jeśli jej poliżesz w domowym zaciszu, żeby spełnić swoją nieudaną misję zbawiania świata? Masz moje błogosławieństwo. Idź jej liż. Plis xD Liż i to już xD Wieczorna to lubi i przez kilka dekad życia nie znalazła chętnych, może to ty będziesz jej pierwszym języczkiem xD

Powtarzam nikogo tu nie bronie. Czytam tematy, sle jakos nie trafiłam na jakąś pedofilkę. Skad wy wiecie kiedy ona pisze? Jestescie tu 24/7? 

Kafe jest (była) na tyle popularna, ze tu każdy inny może pisać podobnie. Zgłoscie ją i niech ją sprawdzą. I czym ty się różnisz tym swoim językiem od sławetnej wieczornej? Niczym. Taki sam hejter i stalker. Nara. Świrze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×