Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość Wieczorna
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Globus histericus rozhulal się na dobre.

Ta kurr wa by dawno siedziała ale boi się ujawnić i sam ze sobą od lat pisze na forach, to schizofrenik. Jeżeli myśli że jakaś desperatka by takie goowno jak on zechciała to chyba jest w ogromnym błędzie, stary wieprz z krzywą mordą i przepitym mózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj low jor stajl
1 minutę temu, Gość Wieczorna napisał:

Ta kurr wa by dawno siedziała ale boi się ujawnić i sam ze sobą od lat pisze na forach, to schizofrenik. Jeżeli myśli że jakaś desperatka by takie goowno jak on zechciała to chyba jest w ogromnym błędzie, stary wieprz z krzywą mordą i przepitym mózgiem.

Kiełbasę zjedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś już załośniejsza od tej całej wieczornej. Nakręcasz się na nią jak yebnięta. Naprawde musisz mieć nudne życie skoro nie masz innych tematów niż ta baba. A praktycznie codziennie widze tu te twoje pier.dolenie o wieczornej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jaki żałosny podszyw. A temat jeszcze bardziej.

Żałosna to jest twoja wypłata plebsie. Swoją drogą nietrudno zauważyć, że zawsze jak nazywasz coś żałosnym jest to albo coś fajnego, czego sama nie masz, albo ktoś fajny, komu zazdrościsz. Ty nie nazywasz żałosnymi obiektywnie nieciekawych zjawisk. Taka spiêrdolona jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Żałosna to jest twoja wypłata plebsie. Swoją drogą nietrudno zauważyć, że zawsze jak nazywasz coś żałosnym jest to albo coś fajnego, czego sama nie masz, albo ktoś fajny, komu zazdrościsz. Ty nie nazywasz żałosnymi obiektywnie nieciekawych zjawisk. Taka spiêrdolona jesteś. 

Odezwał się globus trafiony w czuły punkt który jara się w necie zakupami za dwa koła. Serio? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
33 minuty temu, Gość Nara napisał:

Żałosne 🤣 tak bardzo każdy ma wyjèbane w ciebie że musisz udawać wieczi. Miłej zabawy i podniety zakupami 🤣

No teraz to dojëbałaś Locho. 🤭 Naprawdę myślisz że ktokolwiek chciałby się tak unurzać w 💩 żeby udawać Ciebie? 😂 Ach te twoje projekcje. Chciałabyś.

A o twojej obsesji i manii wielkościowej najlepiej świadczy zarzucanie mi że się pod takie chodzące szambo jak ty podszywam 😂 

Za wysokie progi na Begarówny nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Odezwał się globus trafiony w czuły punkt który jara się w necie zakupami za dwa koła. Serio? Haha

Jak na razie tylko ty się tutaj jarasz Wieczorna. Zgodnie z zamysłem autorki. Dlatego produkujesz piąty agresywny komentarz pod rząd.

I te twoje nudne obsesyjne piertolenie o globusie histerycznym. Nuda. 

Kolejny wymysł twojego chorego łba. Widzimy wszyscy że ciebie to podnieca rownie mocno jak dzieci, Broken czy Nimfa. Naprawdę. Usiądź tą swoją rozworą na globusa, zaspokój się i zamknij wreszcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Haha napisał:

No teraz to dojëbałaś Locho. 🤭 Naprawdę myślisz że ktokolwiek chciałby się tak unurzać w 💩 żeby udawać Ciebie? 😂 Ach te twoje projekcje. Chciałabyś.

A o twojej obsesji i manii wielkościowej najlepiej świadczy zarzucanie mi że się pod takie chodzące szambo jak ty podszywam 😂 

Za wysokie progi na Begarówny nogi. 

Idź się onanizuj to tandety z guessa i nie pièrdol kocopolow. Naucz się parodii i prowokacji a później się popisuj histeryczko. Do widzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idź się onanizuj to tandety z guessa i nie pièrdol kocopolow. Naucz się parodii i prowokacji a później się popisuj histeryczko. Do widzenia. 

Właśnie o to mi chodziło chory łebku.😂 Onanizujesz się jak na razie ty. Dla mnie to normalka ale wiedziałam że dostaniesz wscieku pëzdy i miałam rację. 😅 A tandetę  to masz jak spojrzysz w lustro. Albo na rodzinne foto. 🤭👨🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Odezwał się globus trafiony w czuły punkt który jara się w necie zakupami za dwa koła. Serio? Haha

Jak na razie tylko ty się tutaj jarasz Wieczorna. Zgodnie z zamysłem autorki. Dlatego produkujesz piąty agresywny komentarz pod rząd.

I te twoje nudne obsesyjne piêrdolnie o globusie histerycznym z szukaniem wszędzie Nimfy w pakiecie. Nuda i kolejny wymysł twojego chorego łba.

Widzimy wszyscy że ciebie ten globus podnieca rownie mocno jak powyższe paragony, dzieci, Broken czy Nimfa. Naprawdę. Usiądź tą swoją rozworą na globusa, zaspokój się i zamknij wreszcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Właśnie o to mi chodziło chory łebku.😂 Onanizujesz się jak na razie ty. Dla mnie to normalka ale wiedziałam że dostaniesz wscieku pëzdy i miałam rację. 😅 A tandetę  to masz jak spojrzysz w lustro. Albo na rodzinne foto. 🤭👨🏻

Jesteś chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jesteś chora psychicznie.

Odezwała się Wieczorna. Stalkerka kilku osób w sieci, autorka pedofilskich tekstów i osoba widząca duchy i inne stwory. Naprawdę odpowiednie słowa w odpowiednich ustach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Odezwała się Wieczorna. Stalkerka kilku osób w sieci, autorka pedofilskich tekstów i osoba widząca duchy i inne stwory. Naprawdę odpowiednie słowa w odpowiednich ustach. 

nie ma to jak schizofreniczka i pedofilka mówiąca innym ze są chorzy psychicznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Aj low jor stajl napisał:

Kiełbasę zjedz. 

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś chora psychicznie.

 

9 minut temu, Gość Gość napisał:

Idź się onanizuj to tandety z guessa i nie pièrdol kocopolow. Naucz się parodii i prowokacji a później się popisuj histeryczko. Do widzenia. 

Globus histericus rozhulal się na dobre.

 

Żałosne 🤣 tak bardzo każdy ma wyjèbane w ciebie że musisz udawać wieczi. Miłej zabawy i podniety zakupami 🤣

 

Tak właśnie Wieczorna NIE jara się  tym tematem 👍Produkując jeden za drugim nienawistne komentarze 👍 To tak z obojętności 🤦‍♀️😁 Opanuj histerię Wieczi bo jeszcze padaczki dostaniesz. Naprawdę projektowanie na innych swoich zaburzeń i histerii ciebie nie wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jakby po Wieczornej to spłynęło jak woda po kaczce to by tutaj nie sräła komentarzami jeden po drugim. Proste. Zazdrosna ściera chora na łeb. Jak od razu próbowała obrazić te rzeczy autorki. 😂

Swoją drogą autorka serio osiągnęła u niej pogorszenie. Tylko niestety bez towarzyszących zwykle temu refleksji. 

Wieczorna już szukała swoich ofiar nawet w swoim podszywie a to świadczy że już kiepsko pod kopułą. 🤯🤯🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię to

Obrazić rzeczy 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lubię to napisał:

Obrazić rzeczy 👍

Że z twoim Aspergerem nie łapiesz przenośni to mnie akurat nie dziwi. Ale chwalić się tępotą? Tego nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Że z twoim Aspergerem nie łapiesz przenośni to mnie akurat nie dziwi. Ale chwalić się tępotą? Tego nie rozumiem. 

Mam autyzm jak już. Wybiórczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam autyzm jak już. Wybiórczy. 

Taaak. Ty wszystko masz inne, wybiórcze itd. To się nazywa mania wielkościowa. A prawda jest taka że jesteś Wieczorna zwykłym zaburzeńcem który nie ma życia poza forum. Nawet w tym temacie szukasz jakiejś szczątkowej uwagi chociaż tylko potwierdzasz tym zamysł autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najgłupszy typ kobiety z tej Wieczornej. Już się niby zidentyfikowała z tą swoją ksywą, jaką jej tutaj nadali (chociaż podpisać się to już się tchórz nie podpisze) , ale nie napisze o sobie normalnie Wieczorna,  tylko „Wieczi” 🤮 I to już któryś raz z rzędu widzę jak ta baba tak w trzeciej osobie o sobie pisze.. 

Stara zgorzkniała torba z nękaniem i pedofilskimi treściami na koncie, która wsławiła się tutaj obrzydliwymi życzeniami drugiej kobiecie gwałtu, ale cały czas myśli o sobie „Wieczi” 🤣 Jak o małej dziewczynce 🤣 

To już podpada pod jakieś zaburzenie tożsamości. Mogłoby być urocze w przypadku babki kobiecej na zewnątrz i zewnątrz.

U tej pozbawionej grama wdzięku, wulgarnej, zgorzkniałej baby budzi jedynie politowanie. 

Za to tłumaczy czemu prześladuje jedną ofiarę wyzywając wiecznie od Lolit itd. Po prostu wiekowo, mentalnie i wizualnie chciałaby być nią. A nie jest i nie będzie choćby się zësräła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

teraz jestem ciekawy co na to co się dzieje ci co twierdzili ze ten wykolejeniec nie istnieje niby xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wieczorna to najgorsza osoba którą poznałem w sieci, nawet marcin34 jest bardziej zdrowy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:
  1 godzinę temu, Gość Nara napisał:

Żałosne 🤣 tak bardzo każdy ma wyjèbane w ciebie że musisz udawać wieczi. Miłej zabawy i podniety zakupami 🤣

 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam autyzm jak już. Wybiórczy. 

 

3 minuty temu, Gość gość napisał:

Taaak. Ty wszystko masz inne, wybiórcze itd. To się nazywa mania wielkościowa.

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

I to już któryś raz z rzędu widzę jak ta baba tak w trzeciej osobie o sobie pisze.. 

Nagminne pisanie o sobie w trzeciej osobie to oznaka narcyzmu i manii wielkościowej właśnie. Plus gigantyczne wołanie o uwagę. Podobnie jak to całe robienie z siebie jakiejś enigmy, naginanie diagnoz na swój użytek ('ja mam autyzm, ale mój jest wybiórczy' 🤦‍♀️) czy w ogóle pomyślenie, że autorka tematu mogłaby się pod nią podszywać ileś tam czasu...Gdzie każda normalna osoba z boku widzi, że to totalnie inne osoby i styl pisania.

 Wiecznie tylko "ja, ja i ja" u tej Wieczornej. Typowy narcyzm. I jednocześnie projekcja, bo większości z tych dziewczyn, za którymi ta stalkerka latała jak pies z cieczką, właśnie manię wielkościową zarzucała...

To samo z histerią. Komuś pisze o histerii a tak naprawdę to  ona jest jedyną osobą która się tutaj agresywnie rzuca w ostatniej godzinie. Reszta pisze spokojnie.

Ona wymaga porządnego leczenia psychiatrycznego. I to nie tylko w kwestii tych ostrzejszych zaburzeń jak urojenia czy ta pedofilia ale też narcyzm, histeryczność itd. To jej zaczepianie ofiar też może mieć takie tło, że ona chce uwagi od nich. Bo w życiu realnym jej nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6 komentarz nastukany. Ale nie, nie, 'Lochornom' w ogóle nie obszedł ten wpis i nie ma bólu tyłka xDD gdzieżtam xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

wieczorna to najgorsza osoba którą poznałem w sieci, nawet marcin34 jest bardziej zdrowy xD

Ona jest zaburzona w totalnie wszystkich obszarach. Tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Najgłupszy typ kobiety z tej Wieczornej. Już się niby zidentyfikowała z tą swoją ksywą, jaką jej tutaj nadali (chociaż podpisać się to już się tchórz nie podpisze) , ale nie napisze o sobie normalnie Wieczorna,  tylko „Wieczi” 🤮 I to już któryś raz z rzędu widzę jak ta baba tak w trzeciej osobie o sobie pisze.. 

Stara zgorzkniała torba z nękaniem i pedofilskimi treściami na koncie, która wsławiła się tutaj obrzydliwymi życzeniami drugiej kobiecie gwałtu, ale cały czas myśli o sobie „Wieczi” 🤣 Jak o małej dziewczynce 🤣 

To już podpada pod jakieś zaburzenie tożsamości. Mogłoby być urocze w przypadku babki kobiecej na zewnątrz i zewnątrz.

U tej pozbawionej grama wdzięku, wulgarnej, zgorzkniałej baby budzi jedynie politowanie. 

Za to tłumaczy czemu prześladuje jedną ofiarę wyzywając wiecznie od Lolit itd. Po prostu wiekowo, mentalnie i wizualnie chciałaby być nią. A nie jest i nie będzie choćby się zësräła. 

To, że tak się angażujecie w dyskusję stworzonych przez siebie postaci mających waszym zdaniem odpowiedniki w realu jest dziwne z punktu widzenia normalnego człowieka.  Ile nienawiści trzeba mieć w sobie, ile zawzietosci w jej przelewaniu na osobę,  która nic wam nie zrobiła oprócz niepoddawania się waszym manipulacjom i próbom zniszczenia jej. A wam ciągle mało. Iloma nickami ja obdarzyliscie,  by się nad nią pastwić? Ostatnie to kiełbasa i wieczorna. Pokazujecie tym tylko swoją małość,  bezradność i bezmyślność, bo ani wy przez to nie czynicie siebie lepszymi ani ona nie staje się gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co ten marcin odwalał xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość gość napisał:
  1 godzinę temu, Gość Nara napisał:

Żałosne 🤣 tak bardzo każdy ma wyjèbane w ciebie że musisz udawać wieczi. Miłej zabawy i podniety zakupami 🤣

 

22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam autyzm jak już. Wybiórczy. 

 

14 minut temu, Gość gość napisał:

Taaak. Ty wszystko masz inne, wybiórcze itd. To się nazywa mania wielkościowa

 

14 minut temu, Gość Gość napisał:

I to już któryś raz z rzędu widzę jak ta baba tak w trzeciej osobie o sobie pisze.. 

Nagminne pisanie o sobie w trzeciej osobie to oznaka narcyzmu i manii wielkościowej właśnie. Plus gigantyczne wołanie o uwagę. Podobnie jak to całe robienie z siebie jakiejś enigmy, naginanie diagnoz na swój użytek ('ja mam autyzm, ale mój jest wybiórczy'🤦‍♀️ ) czy w ogóle pomyślenie, że autorka tematu mogłaby się pod nią podszywać ileś tam czasu...Gdzie każda normalna osoba z boku widzi, że to totalnie inne osoby i styl pisania.

 Wiecznie tylko "ja, ja i ja" u tej Wieczornej. Typowy narcyzm. I jednocześnie projekcja, bo większości z tych dziewczyn, za którymi ta stalkerka latała jak pies w rui, właśnie manię wielkościową zarzucała...

To samo z histerią. Komuś pisze o histerii a tak naprawdę to  ona jest jedyną osobą która się tutaj agresywnie rzuca w ostatniej godzinie. Reszta pisze spokojnie.

Ona wymaga porządnego leczenia psychiatrycznego. I to nie tylko w kwestii tych ostrzejszych zaburzeń jak urojenia czy ta pdofilia ale też narcyzm, histeryczność itd. To jej zaczepianie ofiar też może mieć takie tło, że ona chce uwagi od nich. Bo w życiu realnym jej nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nagminne pisanie o sobie w trzeciej osobie to oznaka narcyzmu i manii wielkościowej właśnie. Plus gigantyczne wołanie o uwagę. Podobnie jak to całe robienie z siebie jakiejś enigmy, naginanie diagnoz na swój użytek ('ja mam autyzm, ale mój jest wybiórczy' ) czy w ogóle pomyślenie, że autorka tematu mogłaby się pod nią podszywać ileś tam czasu...Gdzie każda normalna osoba z boku widzi, że to totalnie inne osoby i styl pisania.

 Wiecznie tylko "ja, ja i ja" u tej Wieczornej. Typowy narcyzm. I jednocześnie projekcja, bo większości z tych dziewczyn, za którymi ta stalkerka latała jak pies w rui, właśnie manię wielkościową zarzucała...

To samo z histerią. Komuś pisze o histerii a tak naprawdę to  ona jest jedyną osobą która się tutaj agresywnie rzuca w ostatniej godzinie. Reszta pisze spokojnie.

Ona wymaga porządnego leczenia psychiatrycznego. I to nie tylko w kwestii tych ostrzejszych zaburzeń jak urojenia czy ta pdofilia ale też narcyzm, histeryczność itd. To jej zaczepianie ofiar też może mieć takie tło, że ona chce uwagi od nich. Bo w życiu realnym jej nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczi
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Najgłupszy typ kobiety z tej Wieczornej. Już się niby zidentyfikowała z tą swoją ksywą, jaką jej tutaj nadali (chociaż podpisać się to już się tchórz nie podpisze) , ale nie napisze o sobie normalnie Wieczorna,  tylko „Wieczi” 🤮 I to już któryś raz z rzędu widzę jak ta baba tak w trzeciej osobie o sobie pisze.. 

Stara zgorzkniała torba z nękaniem i pedofilskimi treściami na koncie, która wsławiła się tutaj obrzydliwymi życzeniami drugiej kobiecie gwałtu, ale cały czas myśli o sobie „Wieczi” 🤣 Jak o małej dziewczynce 🤣 

To już podpada pod jakieś zaburzenie tożsamości. Mogłoby być urocze w przypadku babki kobiecej na zewnątrz i zewnątrz.

U tej pozbawionej grama wdzięku, wulgarnej, zgorzkniałej baby budzi jedynie politowanie. 

Za to tłumaczy czemu prześladuje jedną ofiarę wyzywając wiecznie od Lolit itd. Po prostu wiekowo, mentalnie i wizualnie chciałaby być nią. A nie jest i nie będzie choćby się zësräła. 

mam beke z ciebie że jesteś prawiczkiem, mam problem że jesteś nonlifem bez zycia siedzącym tutaj cały dzień pomimo tego że też taka jestem, nimfeta nie pisz z gościa, słaba  manipulacja, nie zabawny żart, coś o kale, coś o seksualności, nienawiść i jad, obleśny chory psychicznie tekst, projekcja, napad histerii, nie inteligentna agresywna obleśna prymitywna riposta, diagnoza choroby psychicznej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×