Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 馃憤馃榿

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Wieczorna i te jej napastliwe komentarze mi si臋 kojarza聽z t膮 dr膮c膮 ry艂o Azali膮 w teledysku xD Tylko 偶e Azealia 艂adna i zdolna i normalniejsza mimo wszystko xD. 聽http s://ww w.yout ube.com /wat ch?v=i3Jv9fNPjgk&list=RDxOsPa7pK8bQ&index=27

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Nie rozumi臋 napisa艂:

To ten od ka艂u?聽

DLA WSZYSTKICH CZYTAJ膭CYCH: ...KA WIECZORNA ZNOWU SZUKA SKOJARZE艃 Z KA艁EM...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 Nie rozumi臋 napisa艂:

To ten od ka艂u?聽

Nie. Ten od ciebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 minuty temu, Go艣膰 ISUKOxD napisa艂:

Ale te w kt贸rych wieczorna wyzywa, pisze wiecznie o dochodzeniu czy nie wspominaj膮c o jej pedofilskich tekstach czy stalkingu to s膮 dobre nie xD聽Mentalno艣膰 kalego xD聽

Ale w kt贸rych? Tu jest jaki艣 koneser od kup. Zr贸b mi screen z dowodem, ze to ta jaka艣 wieczorna.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DDDDDDD

Ale z was durnie kundle won do budy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Nie. Ten od ciebie.

Ten ode mnie to ka艂boj.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ISUKOxD
6 minut temu, Go艣膰 OstatecznyNokaut1 napisa艂:

Wieczorna jak staniesz na dw贸ch 艂apkach to ci rzuc臋 i to nawet kilka, bo w艂a艣nie jem i mam za du偶o. Bardzo dobre聽ht tps://img ur.com /a/y6d84GA Te偶 by艣 zjad艂a co艣 normalnego zamiast w臋dzonej 艣wininy...Dobra rada...W tle notatki ze studi贸w, kt贸re te偶 tak hejtujesz, ale 聽na mocy kt贸rych przynajmniej odpowiednio za艂atwi臋 tobie odpowiedni膮 profesjonaln膮 opiek臋 pr臋dzej czy p贸藕niej.聽馃槈

Zakupy za dwa ko艂a podkr臋ci艂y Wieczorn膮 wystarczajaco mocno, nie dobijaj jej sushi bo histeryczka nam padnie xD Te偶 by chcia艂a mie膰 w 偶yciu wi臋cej ni偶 kafeteri臋 i 馃聽xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

DLA WSZYSTKICH CZYTAJ膭CYCH: ...KA WIECZORNA ZNOWU SZUKA SKOJARZE艃 Z KA艁EM...

Ludzie nienormalni jeste艣cie. Id臋 st膮d, tego nie da si臋 nawet czyta膰. Bagno i pisz膮cy tu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Ale w kt贸rych? Tu jest jaki艣 koneser od kup. Zr贸b mi screen z dowodem, ze to ta jaka艣 wieczorna.聽

Jezu nie widzisz, 偶e to jej styl pisania? Jej 聽durne聽przekr臋canie wyraz贸w? Jak nie widzisz to i tak nie ma sensu t艂umaczy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nie rozumi臋
Przed chwil膮, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Jezu nie widzisz, 偶e to jej styl pisania? Jej 聽durne聽przekr臋canie wyraz贸w? Jak nie widzisz to i tak nie ma sensu t艂umaczy膰.

No nje ma s臋su nje ma.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ten ode mnie to ka艂boj.聽

I ty powiesz 偶e聽jeste艣 normalna Wieczorna?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hehe

Dragon kundlu ... ci臋 wysika艂a nie urodzi艂a hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ISUKOxD
2 minuty temu, Go艣膰 Nie rozumi臋 napisa艂:

No nje ma s臋su nje ma.

No tu masz wy偶ej pytaj膮ca...聽Cho膰by tu "艣mieszkuje" (jak zwykle bez rezultatu) ta ...ka wieczorna xD聽Znowu ma mechanizm sztucznego odcinania od nieprzyjemnych emocji. Dlatego taka zj毛bana jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
4 minuty temu, Go艣膰 ISUKOxD napisa艂:

Zakupy za dwa ko艂a podkr臋ci艂y Wieczorn膮 wystarczajaco mocno, nie dobijaj jej sushi bo histeryczka nam padnie xD Te偶 by chcia艂a mie膰 w 偶yciu wi臋cej ni偶 kafeteri臋 i 馃聽xD聽

:D Pardon, (nie) chcia艂am :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

I ty powiesz 偶e聽jeste艣 normalna Wieczorna?聽

Nje rozumi臋 ja ciebie. Czy mo偶esz ja艣niej?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Agatkasratka napisa艂:

Co to jest suszon膮 艣winie odp

Wieczorna od偶ywia si臋 g艂贸wnie wieprzowin膮. Kie艂basa z cebul膮, w臋dzone szasz艂yki z boczku聽z grilla itd.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nje rozumi臋 ja ciebie. Czy mo偶esz ja艣niej?聽

Mog臋 na ciebie n盲sr盲膰 ewentualnie. Ale nie b臋d臋 ci robi膰 dobrze.聽馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ISUKOxD
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Wieczorna od偶ywia si臋 g艂贸wnie wieprzowin膮. Kie艂basa z cebul膮, w臋dzone szasz艂yki z boczku聽z grilla itd.聽

jaki plebs xD jeszcze kawa, stixy i faje xD ona doslownie聽gnije od tego zar艂a xD teraz pewnie juz tam idzie paluchem orgazm od atencji xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przed chwil膮, Agatkasratka napisa艂:

A gruba jest?

A jak my艣lisz :D Bez powodu innych nie hejtuje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 ISUKOxD napisa艂:

jaki plebs xD jeszcze kawa, stixy i faje xD ona doslownie聽gnije od tego zar艂a xD teraz pewnie juz tam idzie paluchem orgazm od atencji xD

Przy dzisiejszej orgazmicznej histerii Wieczorna dochodzi nawet bez palucha...Dwa paragony, liczne u Wieczi orgazmo-zgony..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Mog臋 na ciebie n盲sr盲膰 ewentualnie. Ale nie b臋d臋 ci robi膰 dobrze.聽馃槝

Id膮c twoim tokiem my艣lenia brandzluje si臋 do twoich temat贸w wi臋c robisz mi dobrze od kilku godzin. Ty ma艂a gejszo 馃檪 tak nje wolno.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Jeste艣 偶a艂osna Wieczi. Wida膰 po raz enty w tych ja艂owych dyskusjach聽jakie szkodliwe schematy powtarzasz. W momencie, gdy ju偶 totalnie tracisz grunt pod nogami,聽uciekasz w jakie艣 absurdalne teksty i starasz si臋 do tego stopnia odci膮膰 emocjonalnie od wygarniaj膮cych tobie prawd臋 uwag, 偶e zachowujesz si臋 jak przyg艂up. Projekcja w takich momentach przestaje u ciebie dzia艂a膰 i uciekasz w sa艂atke s艂own膮 i dzia艂ania paradoksalne.聽Wymagasz nie tylko leczenia farmakologicznego, ale i terapii odpowiedniej dla os贸b ze schizofreni膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fuj
3 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

A jak my艣lisz 馃槃 Bez powodu innych nie hejtuje.聽

Musi wozi膰 sw贸j bebech na taczce bo jej zwisa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Odcinam z艂e demony!
Przed chwil膮, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Jeste艣 偶a艂osna Wieczi. Wida膰 po raz enty w tych ja艂owych dyskusjach聽jakie szkodliwe schematy powtarzasz. W momencie, gdy ju偶 totalnie tracisz grunt pod nogami,聽uciekasz w jakie艣 absurdalne teksty i starasz si臋 do tego stopnia odci膮膰 emocjonalnie od wygarniaj膮cych tobie prawd臋 uwag, 偶e zachowujesz si臋 jak przyg艂up. Projekcja w takich momentach przestaje u ciebie dzia艂a膰 i uciekasz w sa艂atke s艂own膮 i dzia艂ania paradoksalne.聽Wymagasz nie tylko leczenia farmakologicznego, ale i terapii odpowiedniej dla os贸b ze schizofreni膮.

M贸j gra艂nd jest stedi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Id膮c twoim tokiem my艣lenia brandzluje si臋 do twoich temat贸w wi臋c robisz mi dobrze od kilku godzin. Ty ma艂a gejszo 馃檪 tak nje wolno.聽

Obie wiemy, 偶e nie sta膰 ci臋 na gejsze, 聽jak r贸wnie偶 偶adna gejsza nie przyj臋艂aby kogo艣 twojego sortu,聽wi臋c sobie tak chocia偶 popisz. 馃槝 Jeste艣 r贸wnia urocza z tymi swoimi marzeniami jak ta艅cz膮cy cz艂owiek z nog膮 w gipsie.聽

Ja mam du偶o lito艣ci dla takich sp艂ukanych 艣mieci jak ty. Naprawd臋.聽馃槝 I 偶adnym "moim tokiem my艣lenia", tylko to prawda. Sama si臋 przyzna艂a艣, moja ty Locho.馃惙馃惤馃槝 Sushi聽馃嵄 mo偶e? Masz foto na g贸rze. Pora przesta膰 je艣膰 swoich braci wieprzoszku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Odcinam z艂e demony! napisa艂:

M贸j gra艂nd jest stedi.聽

W艂a艣nie wida膰....Wieczorna im szybciej trafisz na leczenie, tym lepiej. Tyle. Tu ju偶 si臋 nie ma co 艣mia膰. Musia艂 ci臋 kto艣 bardzo skrzywdzi膰. A ty teraz pr贸bujesz robi膰 to innym i sama jeste艣 totalnie zepsuta i zaburzona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ISUKOxD
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Obie wiemy, 偶e nie sta膰 ci臋 na gejsze, 聽jak r贸wnie偶 偶adna gejsza nie przyj臋艂aby kogo艣 twojego sortu,聽wi臋c sobie tak chocia偶 popisz. 馃槝 Jeste艣 r贸wnia urocza z tymi swoimi marzeniami jak ta艅cz膮cy cz艂owiek z nog膮 w gipsie.聽

Ja mam du偶o lito艣ci dla takich sp艂ukanych 艣mieci jak ty. Naprawd臋.聽馃槝 I 偶adnym "moim tokiem my艣lenia", tylko to prawda. Sama si臋 przyzna艂a艣, moja ty Locho.馃惙馃惤馃槝 Sushi聽馃嵄 mo偶e? Masz foto na g贸rze. Pora przesta膰 je艣膰 swoich braci wieprzoszku.

Zaorane聽xD Ale trafione w tego prostaka w punkt xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Daddy cool
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Obie wiemy, 偶e nie sta膰 ci臋 na gejsze, 聽jak r贸wnie偶 偶adna gejsza nie przyj臋艂aby kogo艣 twojego sortu,聽wi臋c sobie tak chocia偶 popisz. 馃槝 Jeste艣 r贸wnia urocza z tymi swoimi marzeniami jak ta艅cz膮cy cz艂owiek z nog膮 w gipsie.聽

Ja mam du偶o lito艣ci dla takich sp艂ukanych 艣mieci jak ty. Naprawd臋.聽馃槝 I 偶adnym "moim tokiem my艣lenia", tylko to prawda. Sama si臋 przyzna艂a艣, moja ty Locho.馃惙馃惤馃槝 Sushi聽馃嵄 mo偶e? Masz foto na g贸rze. Pora przesta膰 je艣膰 swoich braci wieprzoszku.

Moje marzenia s膮 jedynie twoj膮 chor膮 projekcj膮 mentalna prostytutko.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ISUKOxD
3 minuty temu, Agatkasratka napisa艂:

Poka偶cie jejbryjjaktakmwsyzyskichhejtuje

Nikt go nie widzia艂 xD聽Mo偶e dlatego 偶e by cz艂owiek pad艂 jak by zobaczy艂 xD聽Mo偶e dlatego w domu siedzi ci膮gle xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Daddy cool napisa艂:

Moje marzenia s膮 jedynie twoj膮 chor膮 projekcj膮 mentalna prostytutko.聽

Ojej. Wieczorna ma atak histerycznej padaczki. Widz臋, 偶e zabola艂o.聽馃槝 I s艂usznie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×