Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość gość

i po co to tobie locho bylo? no po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
2 minuty temu, Gość ITSUKOxD napisał:

Kermit za samo zlewanie desperackiego trzyletniego podrywu Wieczornej ma u mnie szacunek xD A mam inne zdanie we wszystkim niż on xDD

KERMIT? jaki Kermit? to podobno temat o mnie wiec kim jest ten Kermit???śledzenie dorosłego człowieka z domu matki?? czy wy sero piszecie o tym z... tomaszu ??? wam sie juz kompletnie we łbach poprzewracało? na tomasza to ja bym nawert nie spojrzała!! do rodziców nie jezdze od dawna i nie gadam z nimi przez takich jak wy!!Ja mam tu swoje życie oni swoje i koniec.Ta sprawa ma finał w Sądzie!! miarka się przebrała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Dnia 27.05.2019 o 12:53, Gość PoDobrejStronieMocy napisał:

Powiem tak wieczorna. Kimkolwiek nie jesteś już nie mogę patrzeć na to jak niszczysz ludzi tutaj za nic. Najczesciej z zazdrości o to że są lepsi od ciebie w wielu dziedzinach. Wczoraj weszłam tutaj na chwile na niedzielnych zakupach stojac w kolejce  i znowu nie dało się tutaj  zrelaksować przez twoje chore i zboczone hejty pod adresem roznych ofiar. Mam dosyć tej mowy nienawisci.

Wrzucam wiec coś co ciebie ty materialistyczny, zakuty, niespełniony łbie zaboli. Paragony z wczorajszych zakupów.

Zaraz zaraz, czegoś tu nie rozumiem: Ty "gościu PoDobrejStronieMocy" zrobiłaś zakupy za pieniądze "Wieczornej"? Nie rozumiem w czym jesteś lepsza? Że robisz zakupy za 2tys.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Wieczorna napisała że to temat o tobie żeby ciebie wystraszyć. To chyba akurat nie dziwi że utrudnia śledztwo we własnej sprawie...

wysztraszyć czym?? mam sie juz śmiać czy za chwilę??Póki co to bać się ona powinna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość ITSUKOxD napisał:

uważaj żebym ja tobie nie wyliczył postów spermopijko Begarowska xD jedyny który ciebie chciał to pedofil xD dramat Alicjo xD

To już nie Ada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To już nie Ada? 

Twój krypto lołwerboj się od ciebie odżegnuje psycholko. To jest dopiero zabawne. 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Zaraz zaraz, czegoś tu nie rozumiem: Ty "gościu PoDobrejStronieMocy" zrobiłaś zakupy za pieniądze "Wieczornej"? Nie rozumiem w czym jesteś lepsza? Że robisz zakupy za 2tys.?

ja ostatnio na sprzet domowy z wypłaty więcej wydałam a jakoś sie tym nie chwalę ,córce wycieczke kilkudniową opłaciłam Bierzmowanie robię .No rzeczywiście 2 000 tez mi majątek ja 4,800 na auto dałam.Śmiech na sali.Zresztą pieniądze to jej życiowy cel?? gratuluję pustostanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To już nie Ada? 

o jakim pedofilu on pisze i o jakie Alicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość parassolka napisał:

ja ostatnio na sprzet domowy z wypłaty więcej wydałam a jakoś sie tym nie chwalę ,córce wycieczke kilkudniową opłaciłam Bierzmowanie robię .No rzeczywiście 2 000 tez mi majątek ja 4,800 na auto dałam.Śmiech na sali.Zresztą pieniądze to jej życiowy cel?? gratuluję pustostanu.

Ona na dwie torebki i dwie kiecki dała połowę tego co ty na auto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
8 minut temu, Gość parassolka napisał:

ja ostatnio na sprzet domowy z wypłaty więcej wydałam a jakoś sie tym nie chwalę ,córce wycieczke kilkudniową opłaciłam Bierzmowanie robię .No rzeczywiście 2 000 tez mi majątek ja 4,800 na auto dałam.Śmiech na sali.Zresztą pieniądze to jej życiowy cel?? gratuluję pustostanu.

W jakim zawodzie pracujesz Parasolko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 minutę temu, Gość Belzebub napisał:

W jakim zawodzie pracujesz Parasolko?

a co cie to obchodzi? zwrot od podatku dostałam i wypłatę.Łącznie spory zastrzyk gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ona na dwie torebki i dwie kiecki dała połowę tego co ty na auto xD

O kúrwa jaką podnieta bo ktoś zrobil zakupy za 2 tysiące. Olaboga. Widać że groszem nie smierdzisz bo nikt kogo stać nie afiszuje się z paragonami ani nie jara się cudzymi zakupami bo to dla niego normalność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

aha i studia opłacam sobie sama i internet też żeby było jasne,potrafię ciężko pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

O kúrwa jaką podnieta bo ktoś zrobil zakupy za 2 tysiące. Olaboga. Widać że groszem nie smierdzisz bo nikt kogo stać nie afiszuje się z paragonami ani nie jara się cudzymi zakupami bo to dla niego normalność. 

dokładnie,zwłaszcza jak się ma rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ona na dwie torebki i dwie kiecki dała połowę tego co ty na auto xD

nie rozśmieszaj mnie na kim chcesz zrobić wrażenie myslisz ze na mnie jakas kiecka czy torebka robi wrazenie?? ha ha ,nie znasz mnie ,ja mam inne priorytety ,pustaki mnie nie kręcą.Mój ojciec na sam dom 70 000 wydał i bratu drugie tyle na wesele .Ja tez mam swój dom a nie jakiś króliczok w bloku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
17 minut temu, Gość gość napisał:

Ona na dwie torebki i dwie kiecki dała połowę tego co ty na auto xD

założe się ze te szmaty nie są warte nawet 100 złotych,nosa bym w to nawet nie wytarła także wiesz soryy ale z czym do ludu? mi nie zaimponujesz żądną szmatą ani żadną torebką choćby były nie wiem ile warte ,na tym polega ta różnica miedzy nami że ty jesteś uboga duchowo a ja mam swoje wartości...których ty nigdy mieć nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

Tylko dwie kiecki i tylko dwie torebki??? ja ich mam tyle ze rozdaję innym bo na cholerę mi tyle.Są wazniejsze rzeczy na tym swiecie niż jakaś durna torebka czy jakaś durna szmatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

Tylko dwie kiecki i tylko dwie torebki??? ja ich mam tyle ze rozdaję innym bo na cholerę mi tyle.Są wazniejsze rzeczy na tym swiecie niż jakaś durna torebka czy jakaś durna szmatka.

i są ważniejsze rzeczy niż czytanie twoich wypocin..złóż się parasolka bo ładna pogoda i deszczu nie zapowiadają..i schowaj do swojej garderoby w dużym domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
2 minuty temu, Gość brak słów napisał:

i są ważniejsze rzeczy niż czytanie twoich wypocin..złóż się parasolka bo ładna pogoda i deszczu nie zapowiadają..i schowaj do swojej garderoby w dużym domu..

a co żal dupke sciska??każdy ma prawo mieć swoje zdanie.M nie zaimponujesz niczym!J znam swoją wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
5 minut temu, Gość brak słów napisał:

i są ważniejsze rzeczy niż czytanie twoich wypocin..złóż się parasolka bo ładna pogoda i deszczu nie zapowiadają..i schowaj do swojej garderoby w dużym domu..

w garderobie trzymam tylko buty ...enki i płaszcze ,parasol wisi w holu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

a skoro już tak wchodzimy w szczególy to ostatnio na Vinted sprzedałam żakiet od FilipaKa za 30 zł warty 1000 złotych  bo mi się nie podobał a kuzynka mi ze Szwecji przywiozła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
30 minut temu, Gość Gość napisał:

O kúrwa jaką podnieta bo ktoś zrobil zakupy za 2 tysiące. Olaboga. Widać że groszem nie smierdzisz bo nikt kogo stać nie afiszuje się z paragonami ani nie jara się cudzymi zakupami bo to dla niego normalność. 

Ty się jakoś jarasz xD Inaczej byś nie warowała jak pies w tym temacie xD Autorka tematu doskonale o tym wiedziała i osiągnęła swój cel  xD Beka z cb xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD

Ona na kolację je sushi a ty szaszłyki z paczki boczkowe xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDD
Dnia 3.06.2019 o 20:09, Gość ITSUKOxD napisał:

Ona na kolację je sushi a ty szaszłyki z paczki boczkowe xD 

XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×