Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Do psychiatryka zapraszam

W punkt. Tam powinna Wieczorna się znaleźć. Tobie też dokuczała nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Agatkasratka napisał:

Tak fekaliami I pedofilia  😕

Też pedofilią? Ale to jest chory łeb. BrokenInside życzyła z kolei gwałtu ze szczególnym okrucienstwem. Chory łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Agatkasratka napisał:

Mi też gwałtu I żebym umarla

No to jest chory łeb. Oby ją jakoś ustalili Agatka to będziecie wiedzieć kto to. Najgorzej że ona tak zwięźle pisze  na pierwszy rzut oka i dopóki nie puszczą jej nerwy i nie zacznie świrować ciężko się skumać że człowiek pisze z nienormalnym łbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
5 godzin temu, Gość gość napisał:

No nie powiem. Jestem trochę w szoku. Co prawda ta cała Wieczorna nigdy nie grzeszyła kulturą ale to co możemy tutaj przeczytać to już jest totalne dno. Jak nisko trzeba upaść żeby próbować zaimponować facetowi  przez tak ohydne zagrania. Dobrze że facet się na to nie złapał. Jeszcze by wpuścił do swojego życia taką niebezpieczną psycholkę. 

Widać że Wieczorna ma  zaburzenia nie tylko psychiczne ale i socjospołeczne. Przypałowiec nie potrafi zrozumieć obowiązujących norm społecznych i myśli że nękanie kogoś kogo obiekt westchnień nie lubi to podryw...I to nieudolne narzucanie się...Żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
6 godzin temu, Agatkasratka napisał:

Mi też gwałtu I żebym umarla

A mi Kaśka okularnica Bożena okularnica Rafa-MĄŻł i JEGO KOCHANICA ŻYCZYLI ŻEBYM UMARŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 29.05.2019 o 01:24, Gość Gość napisał:

Popełniłaś błąd logiczny skarbie. Nie można bawić się na koszt czegoś co jest bezwartościowe. W tym przypadku ciebie. 

Na katar chemioterapii raczej się nie przepisuje więc skończ piërdolić. Nie masz żadnych kompetencji do oceniania stopnia zaawansowania jej choroby. W  każdym przypadku to jest ciężka sytuacja dla organizmu i psychiki takiej osoby. Śmianie się z kogoś w takiej sytuacji to wyjątkowe kurëstwo i totalny upadek moralny.

Skoro jednak ta choroba to taki drobiazg z którego Bumble wręcz powinna się cieszyć to w takim razie tobie także tego "drobiazgu" życzę. Może się nauczysz pokory i rozwiniesz w sobie jakąkolwiek moralność i empatię. Chociaż szczerze w to wątpię. 

O co tu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 29.05.2019 o 01:46, Gość Gość napisał:

Uważaj bo właśnie piszesz z nimfa. Teraz udaje że jest gościem i wyciąga ze swojego dysku stare skriny 😂 życzę udanej konwersacji kermit z histeryczka.

histeryczką karoliną????z koamu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 28.05.2019 o 01:54, Gość gosc napisał:

Nas? Może rozróżniajmy między pedofilką a normalnymi ludźmi. To nie ja piszę te obleśne zmyślone rzeczy o ojcu dziewczyny, której zazdroszczę, tylko Wieczorna. I ja wam mówiłem że to trwa kilka lat. Macie na screenach dowody. Chcesz zareagować? Zrób screena tych pedofilskich wpisów Wieczornej i wyślij na Dyżurnet. Ja już materiały Wieczornej raz słałem wiele miesięcy temu. Może twoje zgłoszenie sprawi że zainteresują się sprawą zgłaszaną przez kolejną osobę? Mogę spróbować wysłać jeszcze raz to będzie więcej zgłoszeń. Rozprawmy się z tą pedofilką ludzie. 

pedofilką???? masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Parassollka szkodzisz sprawie rozwalając temat. Nic nie rozumiesz. Serio jak już musisz zadawać pytania to zadawaj w tym drugim wątku który i tak rozwaliłaś.

Część osób tobie tam odpowiadało i może jeszcze odpowie. Przynajmniej tutaj nie rób offtopu bo potem ani policji ani innym forumowiczon nie będzie się chciało przekopywać przez twoje kilkadziesiąt postów z pytaniami na które możesz uzyskać odpowiedź w inny sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 28.05.2019 o 01:57, Gość Gość napisał:

Do tych screenów to prędzej ty dojdziesz Wieczorna. No nic dziwnego. W końcu sama jesteś autorką tego syfu. Teraz wierzę wszystkim którzy o tobie pisali. Co ci zrobił ten ojciec? Może jak nam się zwierzysz to twoje chore popędy się obniżą? Chociaż ciebie to trzeba do normalnego psychiatry sądowego wysłać i niech on z tobą się użera. Czemu tacy ludzie siedzą na forach a nie w szpitalu psychiatrycznym? Albo na policji?

ojciec???co komu zrobił ojciec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 28.05.2019 o 12:58, Gość Amen napisał:

Jak jest twoja pochwa?  Ty tosiro dragon the moon szperacz szarrik jesteście największym bydłem . Napisz jeszcze jakie pochwy maja lesbijki wdowy zwłaszcza oficerów zakonnice hejterki żony prezydentów  itd itd  napiszcie faceciki jakie pochwy miały wasze babki matki siostry córki o ile takie macie albo bratanice czy siostrzenice

Rownoczesnie na kilku forach odstawialiscie szambo a jak wam się pisze ze jesteście łajnem i bydłem przepuszczacie atak. Cóż to znikła/ ł autor tekstów zekomo młody /a co ma męża dzieci mieszka w małym miasteczku nie ma prawa jazdy dla dobra swojego i innych nie umie pływać itd itd Takim durniom jak wy może wciskać ze to nie stalking.

A tym co wczoraj i dzisiaj cała noc pisali obyście dostali przeklęci schizofrenii albo wasze rodziny za to wszystko co robiliście i robicie .Niech się. Tak stanie Amen.

Nie odpuszczę wam bydło tego wszystkiego . Nie odpuszczę. Wymyślicie nowe nazwy projekty dlatego jesteście nieprzydatne dla społeczeństwa jesteście zarazą a w wypadku wojny bylibyście szubrawcem i konfidentami . To pewnie u was rodzinne  z pokolenia na pokolenie.

w PUNKT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Weźcie zablokujcie tą Parasolkę. Idź kobieto lecz głowę i te guzy w piersi bo ci się pogorszy. Ciągniesz do bagna jak muchy do gowna. I tak nic nie kumasz to co ciebie obchodzi ta sprawa.

Od 10 godzin napieprzasz na Kafe. Synem się zająć nie łaska? Powinni ci odebrać prawa rodzicielskie. Zadbam o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 28.05.2019 o 02:01, Gość Gość napisał:

 

 

 

👍👍👍

MATKO O CZYM TU MOWA? CO TO JEST??jAKIES ZAMKI W KIBLU JAKIS OJCIEC? JAKIES BICIE?? PEDOFILIA?? CO TO JEST?? MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 28.05.2019 o 01:03, Gość gość napisał:

Znowu piszesz o sobie w trzeciej osobie psycholko?

Wypieprzaj stąd razem z tymi swoimi OBLEŚNYMI i ZBOCZONYMI porównaniami Wieczorna.

Może „lizanie po kuciapach” to w domu uprawiacie. Pasowałoby to do tego co wypisywalaś ludziom na screenach. Prostacka szloro. Won stąd. 

,,KUCIAPA'' O MASAKRA TO KOBIETA PISAŁA???OHYDA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Weźcie zablokujcie tą Parasolkę. Idź kobieto lecz głowę i te guzy w piersi bo ci się pogorszy. Ciągniesz do bagna jak muchy do gowna. I tak nic nie kumasz to co ciebie obchodzi ta sprawa.

Od 10 godzin napieprzasz na Kafe. Synem się zająć nie łaska? Powinni ci odebrać prawa rodzicielskie. Zadbam o to.

Uspokój się Wieczorna. Fakt że Sylwia rozwala te tematy (proszę ciebie kolejny raz nie rób tutaj offtopu Sylwia i jeśli masz jakieś pytania zadawaj je w tym innym temacie który i tak zepsułaś) ale już przeginasz Wieczorna żeby opiekę na kobiecinę wzywać bo raz się na forum zasiedziała. Chociaż zgadam się z tym że Sylwia Parasolka powinna się zająć sobą albo dzieckiem zamiast tu głupoty wypisywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

,,KUCIAPA'' O MASAKRA TO KOBIETA PISAŁA???OHYDA!!

Tak to Wieczornej tekst. O zamkach i wszystkie inne pedofilskie też. Tylko że pytając się o każdą oczywistość rozwalasz temat. Pisz pytania w tym drugim który i tak rozwaliłaś. Już się Wieczorna śmieje z twojej choroby i grozi nasłaniem opieki. Po co to tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD

Wieczorna wystraszyła się tego że ta cała Sylwia na policję chciała iść i już jej Wieczorna grozi xD Ale akurat Sylwia robi dobrze Wieczornej bo rozwala wszelkie merytoryczne dyskusje xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Dnia 28.05.2019 o 00:23, Gość PoraNaReakcję napisał:

Lochorno. ❤️ Skarbie. Przychodząc tutaj po raz szósty (😅) w dniu dzisiejszym i tak nieudolnie mnie obrażając, pokazujesz jedynie ogrom swojej obsesji na moim punkcie. 😉

Wiedziałam że mnie chorobliwie uwielbiasz (na przemian z wypływającym z kompleksow dewaluowaniem mnie) i rownie chorobliwie się mną interesujesz,  ale nie sądziłam że aż tak. 😅

Najsmutniejsze że jesteś w tym wszystkim taka żałosna. 😕Każdy nietrafiony epitet pod moim adresem i każdy twój powrót do tego tematu i każdego innego tematu tylko pokazuje ogrom twojej manii prześladowczej. 

Jesteś najbardziej żałosnym stworzeniem jakie znam. Serio.  Nie ma drugiego tak wiernego pieska jak ty. Wierny piesek o wyglądzie świni. Zawsze przy mnie. So cute. 

😂😂😂 Tu się sama zaorałaś. Nie będę się nawet do tych prostackich wyzwisk odnosić. Oj, jednak twoje pochodzenie, brak intelektu i stosownego wykształcenia doszły ostatecznie w tobie do głosu. Szkoda. Mogłaś przecież wyjść na ludzi...No dobra. Może nie przesadzajmy. 😅 Tak czy siak aż tak walić o dno nikt ci nie kazał. Ja także nie. 

Ale swoich dewiacji to mi Miśku nie wmawiaj, co? Bo normalnych ludzi, takich jak ja, to jednak obrzydza. Rozumiem jednak że w twoich kręgach to norma. Podobnie jak promowana i wyznawana przez ciebie pedofilia która to stanowi twoją dewiację. 🤮

Bardzo trafne słowa z ust stalkerki, która zdemaskowała się ze swoją schizofrenią, pedofilią i koprofilią.  😅 Ty siebie czytasz?🙈 

No raczej nie takie są kliniczne objawy histerii.🤭 Znowu Ci upoślado nie wyszło. 😃

Ponownie wyszedł z Ciebie elementarny brak wiedzy,  prostactwo i nadużywanie mechanizmu projekcji własnych zaburzeń na innych ludzi. 

Mam dla ciebie dobrą radę. Nie znasz się na czymś, to się nie wypowiadaj. 🙊

Ja wiem, że w takim układzie musiałabyś cały czas milczeć, ale to może i lepiej dla wszystkich.  😉

O tym że po raz kolejny w swoim rzucie paranoi widzisz mnie Wieczorna tam gdzie mnie nie ma wspominać chyba nie muszę...

Wybacz Loszko że tak zbiorczo odpowiadam ale nie będę się odnosić do wszystkich trzech twoich najnowszych elaboratów bo to dyskusja z głupim. Niestety. 

Ciao psycholko 🦶🏻 Stopą, bo na tyle na obecnym etapie swojej duchowej ewolucji zasługujesz.  😉

histeriii? to Karolina K? tu pisze???,,psycholko''?? to ty Marzena z czytelni?? pamiętam jak wyzywałaś mnie bezpodstawnie tymi słowami bo nie chciałam na siłę udawać uśmiechu kiedy łzy same leciały.To ty?Wyzywanie od psycholek?? wiesz że to karalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
17 minut temu, Gość gość napisał:

Weźcie zablokujcie tą Parasolkę. Idź kobieto lecz głowę i te guzy w piersi bo ci się pogorszy. Ciągniesz do bagna jak muchy do gowna. I tak nic nie kumasz to co ciebie obchodzi ta sprawa.

Od 10 godzin napieprzasz na Kafe. Synem się zająć nie łaska? Powinni ci odebrać prawa rodzicielskie. Zadbam o to.

Ide z tym wpisem na policje dziadówo!!! mój syn ma 21 lat ...ko!Jest dorosły! i robi co chce! Prawa rodzicielskie do dorosłego człowieka??? ty normalna jesteś? Doigrałaś sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
13 minut temu, Gość ITSUKOxD napisał:

Wieczorna wystraszyła się tego że ta cała Sylwia na policję chciała iść i już jej Wieczorna grozi xD Ale akurat Sylwia robi dobrze Wieczornej bo rozwala wszelkie merytoryczne dyskusje xD 

i bede rozwalać jej wpisy bo nie znoszę bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
21 minut temu, Gość Belzebub napisał:

Tak to Wieczornej tekst. O zamkach i wszystkie inne pedofilskie też. Tylko że pytając się o każdą oczywistość rozwalasz temat. Pisz pytania w tym drugim który i tak rozwaliłaś. Już się Wieczorna śmieje z twojej choroby i grozi nasłaniem opieki. Po co to tobie?

z mojej choroby??/ jakiej choroby??Opieke to ja moge nasłać na nią! Domyslam sie kto to i n ie spoczne póki policja czegoś z tym nie zrobi.O CO CHODZI Z TYMI ZAMKAMI I TĄ PEDOFILIĄ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
28 minut temu, Gość Belzebub napisał:

Uspokój się Wieczorna. Fakt że Sylwia rozwala te tematy (proszę ciebie kolejny raz nie rób tutaj offtopu Sylwia i jeśli masz jakieś pytania zadawaj je w tym innym temacie który i tak zepsułaś) ale już przeginasz Wieczorna żeby opiekę na kobiecinę wzywać bo raz się na forum zasiedziała. Chociaż zgadam się z tym że Sylwia Parasolka powinna się zająć sobą albo dzieckiem zamiast tu głupoty wypisywać. 

SOBĄ ALBO DZIECKIEM?? PRAWDA I TAK WYJDZIE NA JAW!! Ja jako matka nie mam sobie nic do zarzucenia ,syn załatwia swoje mieszkanie .wYCHOWAŁAM GO IDEALNIE BO JESTEM DOSKONAŁĄ MATKĄ DALEKO WAM DO MNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
26 minut temu, Gość ITSUKOxD napisał:

Wieczorna wystraszyła się tego że ta cała Sylwia na policję chciała iść i już jej Wieczorna grozi xD Ale akurat Sylwia robi dobrze Wieczornej bo rozwala wszelkie merytoryczne dyskusje xD 

ROZWALAM TEMATY BO ZADAJĘ KONKRETNE PYTANIA KTÓRE OBALAJĄ TE CHORE JAZDY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
9 minut temu, Gość parassolka napisał:

z mojej choroby??/ jakiej choroby??Opieke to ja moge nasłać na nią! Domyslam sie kto to i n ie spoczne póki policja czegoś z tym nie zrobi.O CO CHODZI Z TYMI ZAMKAMI I TĄ PEDOFILIĄ??

A co Sylwia zwalić sobie chcesz do tego? Niezdrowo cię to interesuje xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
23 minuty temu, Agatkasratka napisał:

O bozr

Agatka weź stąd tą dëbilkę Sylwię bo nam rozwala temat xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość parassolka napisał:

SOBĄ ALBO DZIECKIEM?? PRAWDA I TAK WYJDZIE NA JAW!! Ja jako matka nie mam sobie nic do zarzucenia ,syn załatwia swoje mieszkanie .wYCHOWAŁAM GO IDEALNIE BO JESTEM DOSKONAŁĄ MATKĄ DALEKO WAM DO MNIE!

Jesteś chora psychicznie Sylwia. Po chõj cię interesuje sprawa Wieczornej i jej ofiar skoro nie ciebie to dotyczy? Mogłabyś owszem poczytać z ciekawości ale i tak nic nie kumasz. Tępa jakaś jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
36 minut temu, Gość Belzebub napisał:

Uspokój się Wieczorna. Fakt że Sylwia rozwala te tematy (proszę ciebie kolejny raz nie rób tutaj offtopu Sylwia i jeśli masz jakieś pytania zadawaj je w tym innym temacie który i tak zepsułaś) ale już przeginasz Wieczorna żeby opiekę na kobiecinę wzywać bo raz się na forum zasiedziała. Chociaż zgadam się z tym że Sylwia Parasolka powinna się zająć sobą albo dzieckiem zamiast tu głupoty wypisywać. 

jakie głupoty?? zadaję konkretne pytania o co cio chodzi? Nikt mi nie będzie mówił co mam robić!DĄŻĘ DO PRAWDY I PORZĄDKU I BEDZIE PORZĄDEK !PO TO DZIS TU JESTEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
2 minuty temu, Gość ITSUKOxD napisał:

Agatka weź stąd tą dëbilkę Sylwię bo nam rozwala temat xD 

TYLKO NIE ...KE! HAMUJ SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość parassolka napisał:

ROZWALAM TEMATY BO ZADAJĘ KONKRETNE PYTANIA KTÓRE OBALAJĄ TE CHORE JAZDY??

Chore jazdy to masz ty. Spójrz kobieto jak ty się zachowujesz w ogóle. Wszędzie dopatrujesz się odniesień do własnego życia. Czy ktokolwiek inny tak robi? Największe zjëby nie mają aż takich odlotów jak ty. Piszesz o jakichś Karolinach, Bożenach okularnicach  i innych ludziach z twojego życia. Chociaż obi sobie tego nie życzą. Jakoś nikt inny tego nie robi. Nawet w nicku Kermita dopatrujesz się odniesień do własnego życia i własnego kota 🤣 Musiałaś się kiedyś leczyć psychiatrycznie bo nie wierzę zeby aż taka choroba uszła uwagi otoczenia. Wróć do leków bo farmazonisz i nie dajesz takim osobom jak ja dowiedzieć się czegoś więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś chora psychicznie Sylwia. Po chõj cię interesuje sprawa Wieczornej i jej ofiar skoro nie ciebie to dotyczy? Mogłabyś owszem poczytać z ciekawości ale i tak nic nie kumasz. Tępa jakaś jesteś. 

COS TY POWIEDZIAŁA??? ODPOWIESZ MI ZA ZNIESŁAWIENIE!! I ZA OBRAZĘ Z UST.212 K.,K!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×